Opinie o W.A.S. Wietmarscher-Polska Sp. z o.o. w Lubicz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy W.A.S. Wietmarscher-Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w W.A.S. Wietmarscher-Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o W.A.S. Wietmarscher-Polska Sp. z o.o. w Lubicz

Pracownik tymczasowy/zabudwa

Dobre miejsce żeby się zawiesić przed znalezieniem właściwej pracy. Bardzo duża rotacja pracowników jako że duża ilość zatrudnionych ludzi nie ma żadnych kwalifikacji i odpadają po krutkim czasie lub odchodzą sami kiedy zdają sobie sprawe że nie mają szansy na pracę bezpośrednio dla firmy. Dużej części kadry kierowniczej brakuje kompetencji lub są obciążeni zbyt dużą ilością zadań przez co popełniają błędy. Organizacja pracy jest chaotyczna.

Rura
@Pracownik tymczasowy/zabudwa

Polecam takie akcje :)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie W.A.S. Wietmarscher-Polska Sp. z o.o.?

Nika

Przyjęte godziny to 7-15

Nie polecam firmy Was, jest to banda nie kompetentnych ludzi. Połowa firmy chorowała na COVID i wszyscy po l4 wrócili do pracy. A ja zostałem zwolniony z braku jakichkolwiek przyczyn. W dodatku nikt nie zamierzał mnie o tym poinformować. Jakby tego było pracy ,to jest to jakiś chory (usunięte przez administratora) w którym tylko wykorzystują ludzi i chcą żeby pracowali najlepiej po X godzin i nie mieli swojego życia prywatnego. Wypadają Ci jakieś problemy rodzinne czy nie przyjemne sytuacje ,to nie możesz nawet liczyć na wyrozumiałość z ich strony. Nie polecam pracy tam. Szkoda czasu i nerwow.

leo

(usunięte przez administratora) w tym przypadku chodzi o osobę zarządzającą. Kierowanie firmą oparte jest zasadniczo na oszustwie - zaczyna się od rozmowy kwalifikacyjnej, a potem tak już leci (no nic nie się nie zgadza - kasa, zakres, godziny etc..). Najlepsze jest to, że ten niby prezio też jest robiony w h..a przez wszystkich wokół ale mimo to ciągle zgrywa mega cwaniaka. Odradzam i nie polecam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie W.A.S. Wietmarscher-Polska Sp. z o.o. na stanowisko Spawacz? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
slawko

Wszystko zależy od nastawienia i umiejętności . Zaangażowanie to podstawa da się . W tym czasie ciężko o dobrze płatną pracę a tu da się zarobić .

stolarnia

Atmoswera na dziale stolarni może byc ale jeżeli chodzi o ilość nadgodzin to masakra zostaje się po 2 -3 nadgodziny a ten przechodzi i marudzi ze za mało niby soboty nie są obowiązkowe ale jak się nie przyjdzie to zaraz biegnie do cb z pretensjami chyba zapomina ze też sie ma swoje zycie poza praca

stolarnia
@stolarnia

Atmosfera**

Aro

@cebularz hmmm czyli obiecane jest bezpośrednio zatrudnienie przez firmę a jednak wychodzi finalnie, że zatrudnia agencja?

Byly_pracownik
@Aro

Zatrudnia agencja umową o pracę tymczasowa. Agancja opowiada że jest możliwość przejść na umowę na was ale jaki i kiedy tego nikt nie wie. Jeżeli ponad rok agencja szuka pracowników do tej firmy to chyba coś nie tak z tą pracą tymczasowa.

cebularz

Witam.Potwierdzam ze firma WAS ma was w d...odradzam ludziom tymczasowym tam prace obiecują że zatrudnią bezpośrednio przez zakład:)ktoś napisał szukają łosi he, że co bo chcą umowę normalna przez zakład.To co to kara czy po prostu cwaniactwo,łoś chce umowę normalną. jest okres próbny przecież,ą tak agencja F.... bez reklamy :)WAS jest czysty:)Podpisuje się dwoma rękoma ze bałagan gonitwa to prawda zwłaszcza sobota wysyłka mebli,szybko szybko oj tam oj tam.kieruje do ludzi nowo zatrudniających omijać tą firmę stracony czas szukają łosi

WWW
@cebularz

Nie zgadzam się z Twoim opisem. Jest wielu pracowników tymczasowych którzy po okresie próbnym zostali zatrudnieni przez firmę WAS i nadal pracują.

@WWW

(usunięte przez administratora) prawda tych pracowników można policzyć na palcach jednej ręki. Ogłoszenie Flame jest od kwietnia 2019 roku więc samo może się nasuwać dlaczego tak długo szukaj, czyżby wszyscy co zostali zatrudnieni pracowali tam kilka miesięcy w oparciu o zatrudnieniu przez agencje w pewnym momencie nie dawali się już do pracy?? cebularz zastanów się i nie pisz głupot.

@były_pracownik

Pomyłka miało być do www a nie cebularz w ostatnim zdaniu

Wioleta

Hej, jaka jest stawka dla inżynier produkcji w Państwa firmie ? Dziękuje z góry

Wioleta
@Wioleta

Ktoś, coś ? :)

Krzysztof
@Wioleta

Pisałaś jakiś czas temu i byłaś zainteresowana pracą w firmie. Dodaj proszę, czy zdecydowałaś się na rozmowę rekrutacyjną i znasz już warunki zatrudnienia i wynagrodzenia? Jeśli tak, podziel się nimi na forum.

Anonimowy

Witam.Jeżeli chodzi o firmę W.A.S to nie polecam!Zatrudniają tylko przez agencję:)Duży przemiał ludzi którym obiecują że zatrudnienie będzie bezpośrednio przez zakład..he.ogólny bałagan,gonitwa (szybko i dokładnie:))Czas mierzony na każda prace(dzwonek jest=akord)nie liczą się z ludżmi mało wiele coś to żegnam.walka o narzędzia,(żeby się wyrobić czasowo)Naprawdę zdziwiony jestem taka postawą.Stracony Czas

Pracownik was
@Anonimowy

Dziwne bo jest zupełnie inaczej niż opisujesz. Jak ktoś pracować nie chce i robi tylko to co musi bez wykazania jakiej kolwiek chęci, że chce się być zatrudnionym po okresie 6 miesięcy to ci się dziwić że szukaja kogoś innego.po to ta agencja jest żeby zakład zweryfikował przez te pół roku czy chcą dalszej współpracy.Nikt nie szuka łosi którzy chcieli by od razu umowy na czas nieokreślony nie dając nic od siebie a dyrektor obserwuje i wnioski wyciąga

@Pracownik was

Nie zgodzę się z Twoją opinią wykazywałem chęci, do zadań się przykładałem a po miesiącu usłyszałem do widzenia, kierownik na koniec stwierdził że produkcja ustaje i ktoś musi zostać ja byłem tym pierwszym. Kilka dni przed nie przedłużeniem umowy usłyszałem że wszystko jest OK że dobrze pracuje ale życie weryfikuje ludzi i sytuację, osobiście nie polecam tam współpracy i podkreślę że zatrudnienei w WAS to jedna wielka loteria i uzależniona jest ona on widzimisie kierownika i dyrektora.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy W.A.S. Wietmarscher-Polska Sp. z o.o.?

były_pracownik

Rozmowy tam nie ma zatrudnienie jest przez Agencje Pracy tam masz rozmowę w WAS jeżeli jeszcze jest to test manualny ze złożenie szuflady, bynajmniej ja tak miałem w sierpniu.

Wojciech

Witam, Na jaką pensje można liczyć na stanowisku Inżynier Elektryk?

@Wojciech

Z tego co się orientuje to zatrudnienie jest również przez Agencje Pracy, nie bezpośrednio przez firmę WAS.

Wanda
@były_pracownik

Dzięki za informację o W.A.S. A czy można liczyć na zatrudnienie przez firmę po jakimś czasie? Napisz, jeśli wiesz coś o tym, jak to wygląda w tej pracy.

@były_pracownik

Rozumiem. Ale jakiś przedział?

Krzysztof
@Wojciech

Podobnie jak Ty, chciałem o to samo zapytać. Dodatkowo interesuje mnie jaka jest proponowana umowa i co wchodzi w skład dodatków pozapłacowych, jeśli takie są. Odpowie ktoś z pracowników?

@Krzysztof

W ofercie nie ma przedziału... Jedynie jako dodatek to krótszy czas pracy w piątek

Same stare opinie. Czy są jakieś zmiany w firmie? Czy warto tam iść?

Żona

Mąż pracuje jest zadowolony na razie chwali pensja jak robi nadgodziny ok 4 tyś na rękę

Wanda
@Żona

@ Żona o jakim wymiarze nadgodzin mówisz? Czy nadgodziny są stałą możliwością dodatkowego zarobku ? Ciekawi mnie również czy poza stałą pensją oraz zarobkiem z nadgodzin pracownik może liczyć na jakieś dodatkowe benefity/premie?

@Żona

Czyli zatrudniony przez Agencje pracy bo tylko tak zatrudniają 4000 czyli pracuje od 6-17 3h nadgodzin + 4x sobota po 6 h Agencja proponuje 2150 netto + możliwości nadgodzin

były_pracownik

Pracowałem tam miesiąc przez agencje pracy. Szczerze zmarnowałem swój czas bo nikt się Tobą tam nie interesuje, robią co chcą a zatrudnienie było pewnie związane ze zwiększonym zapotrzebowaniem. Kiedy skończyło się to i umowa się skończyła. Zarobić to możesz nadgodzinami bo 50% w tygodniu 100% w soboty, ale policz sobie od stawki 2150 netto tyle proponuje agencja pracy.

Musi być dobrze skoro taka cisza na forum. Jak jest kiepsko to ludzie piszą.

Ktoś z Was obecnie pracuje w W.A.S. Wietmarscher Polska? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Bigando

Jedyne co można doradzić to u unikanie tej firmy!

simon

Mateo, firma WAS istnieje w Polsce od roku 1997 i rzekomo jako pierwsza zaczęła oferować ambulanse produkowane wg wzorców charakterystycznych dla najbardziej wymagającego rynku w Europie – rynku niemieckiego. Także nowości jednak są, biorac pdo uwagę nasz rynek.

Mateo

Jakie nowości techniczne, człowieku?! Powrócili do starych technologii, bo rozwój nowych nie szedł najlepiej. Dyrektor sprzedaży, to tak niekompetentna osoba,że szkoda w ogóle wspominać,że w firmie jest dyrektor sprzedaży. Pracuję tu od wielu lat i mogę stwierdzić tylko,że jest coraz gorzej. Ludzie odchodzą cyklicznie, bo na każdym kroku spotykają się z chamstwem ,, kadry zarządzającej" W zasadzie poza produkcją tzw mebli do pojazdów produkowanych w Niemczech przez niemieckiego właściciela, to produkcja pojazdów jest na krytycznie niskim poziomie a ich jakość pozostawia obecnie wiele do życzenia.

Towpoli

Jeśli ktoś prowadzi badania pt.,,Jak nie zarządzać firmą'' to gorąco polecam. Można mieć przy tym niezły ubaw...

hmmmm....

kiepska opinia bo co? zwolnili leniwego pracownika? chetnie poznam stawki dla pracownikow

Tobi

Firma nie gwarantuje rozwoju, można się jedynie uwstecznić. Kadra dowodząca roszczeniowa. Radzę nie ryzykować!

Zostaw merytoryczną opinię o W.A.S. Wietmarscher-Polska Sp. z o.o. - Lubicz

• Jak się pracuje w W.A.S. Wietmarscher-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy W.A.S. Wietmarscher-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W.A.S. Wietmarscher-Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

W.A.S. Wietmarscher-Polska Sp. z o.o.