W.A.S. Wietmarscher Polska

Lubicz

Opinie o W.A.S. Wietmarscher Polska

Tobi 2013-07-26 10:56:54
Firma nie gwarantuje rozwoju, można się jedynie uwstecznić. Kadra dowodząca roszczeniowa. Radzę nie ryzykować!
hmmmm.... 2013-08-22 17:23:17
kiepska opinia bo co? zwolnili leniwego pracownika?

chetnie poznam stawki dla pracownikow
Towpoli 2014-10-07 19:40:33
Jeśli ktoś prowadzi badania pt.,,Jak nie zarządzać firmą'' to gorąco polecam. Można mieć przy tym niezły ubaw...
Mateo 2016-03-18 07:15:17
Jakie nowości techniczne, człowieku?! Powrócili do starych technologii, bo rozwój nowych nie szedł najlepiej. Dyrektor sprzedaży, to tak niekompetentna osoba,że szkoda w ogóle wspominać,że w firmie jest dyrektor sprzedaży. Pracuję tu od wielu lat i mogę stwierdzić tylko,że jest coraz gorzej. Ludzie odchodzą cyklicznie, bo na każdym kroku spotykają się z chamstwem ,, kadry zarządzającej" W zasadzie poza produkcją tzw mebli do pojazdów produkowanych w Niemczech przez niemieckiego właściciela, to produkcja pojazdów jest na krytycznie niskim poziomie a ich jakość pozostawia obecnie wiele do życzenia.
simon 2016-04-24 13:44:26
Mateo, firma WAS istnieje w Polsce od roku 1997 i rzekomo jako pierwsza zaczęła oferować ambulanse produkowane wg wzorców charakterystycznych dla najbardziej wymagającego rynku w Europie – rynku niemieckiego. Także nowości jednak są, biorac pdo uwagę nasz rynek.
Zostaw swoją opinię o W.A.S. Wietmarscher Polska - Lubicz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W.A.S. Wietmarscher Polska