Sezam Wiedzy

Wrocław

Opinie o Sezam Wiedzy

anonim 2011-03-01 18:29:43
potwierdzam wypowiedz poprzednika f( usunięte przez administratora )!!!!!!!!!!!!!
daga 2012-06-22 11:25:33
Hej! Akwizycja jak każda inna, nie jest to praca dla nygusów!!!
Książka to dobry towar, nigdzie do tej pory nie miałam tak wysokiej prowizji i tak dobrego szkolenia. szybki zarobek, polecam dla studentów
fff 2012-09-04 11:02:28
akwiczycja, czy nie akwizycja, pieniądze leżą na ulicy, trzeba tylko po nie wyciagnąć rękę. jak się komuś nie chce to żadną pracą się nie dorobi
Kamil 2013-08-26 21:33:25
Typowy przedstawiciel handlowy, obsługa szkół, przedszkoli we Wrocku i okolich, stały kontakt z klientem, 9 godz. dziennie ale weekendy są wolne. Polecam, można zarobić!
maja 2014-08-08 14:39:30
Witam, uczciwa firma, dobry produkt, polecam!
xxrazorxx 2016-05-19 16:44:47
Firma zatrudnia bardzo szybko. Rozmowa kwalifikacyjna krótka. Na następny dzień jesteś na szkoleniu u jednego z trzech aktualnie pracujących przedstawicieli i w każdy kolejny jeździsz jeszcze z innymi aby rozpoznać tereny pracy. Firma nie zwraca kosztów paliwa, sam musisz je pokryć z własnej kieszeni - niestety. Ale wynagrodzeniem są do transportu używane ich samochody, lecz jedynie z i do siedziby firmy, nie można mieć samochodu pod swoim domem. Cóż... praca dobra na chwilę.
,xpo 2016-05-19 21:53:18
xxrazorxx, tak szczerze to nie wiem komu taka forma współpracy pasuje. Przede wszystkim chodzi o możliwość dogadania się a z tego co tu widzę to jest sporo zgrzytów. Dajcie mi proszę znać ile na start proponują.
Zostaw swoją opinię o Sezam Wiedzy - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sezam Wiedzy