Opinie o Lira Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lira Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lira Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lira Sp. z o.o. w Elbląg

Takaprawda

Pracowałem tam kilka lat temu. Przez 2-3 lat. Prawdą jest że pracaując na etacie zarabiasz na marzenia włascićela nie własne , ale w tej firmie te słowa nabierały nowego znaczenia ogólny wyzysk pracowników produkcji, jesli otrzymałeś umowe o prace po roku mogłeś czuć się wielce wyróżniony.

asd

Jak z dyspozycyjnością w Lirze? Jakie godziny pracy? Czy można pracować wyłącznie pon-pt?

@asd

Godziny niby stałe ale jak jest potrzeba to raczej nikt się nie pyta czy możesz zostać tylko musisz zostać. Tak samo soboty. A jak się nie podoba to dowidzenia.

Maja

@Gucio, staram się uzyskać jak najwięcej merytorycznych oraz uzasadnionych informacji na temat pracy w firmie Lira. Każda merytoryczna informacja na ten temat jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do pracy w tej firmie. @Ulka, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Lira. Czy możesz swoją opinię bardziej uzasadnić? Jakie aspekty pracy wpłynęły na to, iż wyraziłeś taką opinię o pracy dla tego pracodawcy? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Lira.

Gucio
@Maja

@Maja Dlaczego interesujesz się akurat firmą Lira ? Czym jest dla Ciebie informacja merytoryczna ? Jak odróżnisz informację merytoryczną od niemerytorycznej ? Jaką rolę pełnisz w firmie Lira ?

Praca fajna. Ale... musisz być " niepsującą się maszyną" bo nikt cię "nie naprawi"tylko wymienią na lepszy model. Najlepiej bez zobowiązań i obowiązków rodzinnych (zwłaszcza dzieci bo choruja) bo nikt nie pyta czy możesz zostać dłużej lub przyjść w sobotę. Jak nie odpowiada to se zmień pracę. Moje sugestie dla Lira Sp. z o.o.: Lepszy kontakt z "szarymi pracownikami", spróbujcie porozmawiać a dopiero później wyciagajcie wnioski. Pracownika powinno się poznać osobiście a nie tylko na papierze. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wieksze zainteresowanie wszystkimi strefami produkcji.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Lira Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Główny księgowy / Główna księgowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
carlitos

przyjmuja do pracy na nowodworskiej? jaka atmosfera na produkcji?

Łuka11
@carlitos

Hej próbowałeś do tej Liry masz jakieś informacje na temat tej tego zakładu jak tam jest?

edek z fabryki kredek

Praca na akord z ciągle zmieniającym się asortymentem, czyli zapomnijcie o przyzwoitych zarobkach. Zmiany w umowach (bo wcześniej ludzie rok pracowali na śmieciówkach) to efekt nalotu Inspekcji Pracy ściągniętej przez pracowników. Jest tak super, że księgowej, zaopatrzeniowca czy konstruktora-technologa szukają pół roku.

Maja

@carlitos, aktualnie Lira poszukuje osoby na stanowisko montera opraw oświetleniowych. Czy taki charakter pracy odpowiadałby Twoim oczekiwaniom? Proszę Cię o pozostawienie wypowiedzi na ten temat.

carlitos
@Maja

w sumie tak.w elblagu masa stolarni..elblag to nie gdansk gdynia sopot......maly wybor odnosnie morzliwosci....wiec czemu nie popracowac w czyms innym.Prace na produkcji z reguly sa monotonne,wkolko powtarza sie te same czynnosci...place sa bardzo podobne do siebie odnosnie pracy na produkcji w zalerznosci na jakim stanowisku sie pracuje i jakie doswiadczenie posiada...zasada ta sama robic dobrze swoja robote i tyle...najwarzniejsza w pracy jest atmosfera......jak jest marna to i durza pensja nie cieszy..bo czlowiek idzie robic z przymusu

Maja

@Czarek, nie znalazłam ani na stronie internetowej Lira ani w innych miejscach w sieci aktualnie prowadzonych rekrutacji w tej firmie. Jeżeli bardzo zależy Ci na podjęciu pracy w u tego pracodawcy, to chyba powinieneś spróbować aplikować do niego spontanicznie. Co uważasz o takiej możliwości?

Czarek

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie? Jaką macie atmosferę w pracy?

Obiektywizm i prawda

Niestety muszę zmartwić wszystkich malkontentów.W organizacji pracy ,sposobie podejścia do pracownika,zawieraniu umów ,i co najważniejsze zmieniło się bardzo dużo.Nie sposób odnieść się do opinii osób które jakiś czas temu miały do czynienia z firmą Lira i jak mantra powtarzają słowa swojej nudnej pieśni.Wystarczy dodać iż niebawem zawitamy na nowej fabryce gdzie warunki pracy to skok do innej cywilizacji.Bardziej zaawansowanej. Trzeba dodać jeszcze kilka kwestii związanych z rekrutacją i chęciami ludzi szukających pracy. Nowo zatrudniani w ostatnim czasie nie mieli ochoty na pracę.Zachowanie co niektórych na produkcji poniżej krytyki.Jeśli ktoś ma ochotę zarabiać 2500 i na luziku przebujać się 8godzin z czego 2 godzinki to rozmówki piknikowe i telefon niech założy wlasną firmę i do boju.Praca jest pracą a nie weekendową polanką.Taka prawda.

Ulka

Lira jest dobrym pracodawcą, nie rozumiem niektórych wpisów!!

Maja

@Byłypracowniiik Co rozumiesz przez sformułowanie "gdyby była własnością innych osób"? Może miałeś na myśli zbyt małe możliwości wpływania szeregowych pracowników na sytuację w firmie? Dlaczego napisałeś, że żaden prawdziwy specjalista nie będzie pracował w LIRA. To mocne słowa, zatem czy mógłbyś wskazać konkretne przyczyny?

Gucio
@Maja

Maja a Ty książkę piszesz o firmie Lira ? Czy może jakiś esej lub opowiadanie ?

Byłypracowniiik

Praca w firmie byłaby czystą przyjemnością gdyby była własnością innych osób. Kierownictwo po znajomości, zestresowani pracownicy... Żaden prawdziwy specjalista nie będzie pracował w firmie LIRA. To oczywiste.

Maja

@Rozner Oceniłeś we wpisie swoich przełożonych, a jak oceniasz pozostałych współpracowników Twojego szczebla? Czy możesz liczyć na ich wsparcie albo na dobrą atmosferę w miejscu pracy? Jak uważasz, czy firma Lira to miejsce, które może zapewnić stabilizację pracownikowi czy raczej przystanek na drodze do innej firmy?

Rozner

Miałem do czynienia z tą firmą. Nie chcę się odnosić do sposobu zarządzania, bo bądź co bądź bardzo rozwinęli swoją działalność. Natomiast z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż właściciele to napuszeni, zarozumiali i słodko-kwaśni ludzie. Mają gigantyczne mniemanie o swoich umiejętnościach. Niestety, obiektywnie rzecz ujmując - nie jest to prawdą. O ile Radosław i Lidia rozwijali swoją działalność, empirycznie poznając meandry rynkowego zapotrzebowania na produkt i intuicyjnie reagując na jego potrzeby, to niestety syn Łukasz to klasyczna papuga,wyklepuje żałosne truizmy, przekonany o własnych kompetencjach. Tylko dobre wychowanie powstrzymuje mnie przed dokładniejszą oceną tego klasycznego nadętego dupka. O jego żonie nawet nie warto w ogóle wspominać, bo po co?

Al

Praca moze byc jest spokojnie zarobki tez jesli jestes ogulnie rozgarniety i dajesz rade bo jak nie to nie jest praca dla ciebie

Yzyzyzx

PODSTAWA TO NAJNIŻSZA KRAJOWA + TO CO ZROBISZ NA AKORD. (usunięte przez administratora). IM WIECEJ ZROBISZ I IM SZYBCIEJ TO ZROBISZ TO ZAROBISZ TROCHE WIECEJ JAK 1300 PLUS TO.CO Z.AKORDU. MAX.PEWNIE 1700-1800.

Mrxxx

Ulica nowodworska 43. Ogloszenie z portelu... Potwierdzam. Skladanie opraw tylko kobiety. Monter moze byc kobieta i mężczyzna. Praca w parach. Tydzien umowy smieciowej potem jak sie sprawdzimy to normalna umowa z najnizsza krajowa plus to co wyrobimy. Praca na akord dla osób zrecznych manualnie. Nie ma.czasu na rozmowy i pisanie sms-ów.

Mrxxx
@Mrxxx

Przepraszam pakowanie dla kobiet montaż i kobiety i mężczyźni

Zuza

Podpowiedzcie coś więcej o pracy, atmosferze.

Maja

@natalka - skąd informacja, że przy składaniu opraw elektrycznych zatrudniane są tylko kobiety? Czy to potwierdzona informacja? Może dowiedziałaś się też o warunki zatrudnienia w Lira Sp. z o.o.? Warto podzielić się informacjami z innymi użytkownikami forum, co będzie cenną wskazówką przy podjęciu decyzji o ewentualnym zatrudnieniu w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lira Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Lira Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lira Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lira Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lira Sp. z o.o.