Opinie o Lira Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lira Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lira Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lira Sp. z o.o. w Elbląg

natalka

Czy pracowal ktos tu przy skladaniu opraw elektrycznych dla tej firmy? czemu tylko kobiety? jakie zarobki?

Maja

@Lora na jakie stanowisko próbowałaś się dostać? Były to dwa etapy? Czy też obie rozmowy odbyły się jednego dnia? Tu może bardziej pytanie również do innych kandydatów, ale czy jest to częste, że rozmowę kwalifikacyjną przeprowadza prezes firmy? Warto być przygotowanym na taką możliwość przed przyjściem na rozmowę. Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego co firma oferuje. Na jakie benefity, czy też możliwości rozwoju można liczyć?

Lora
@Maja

@Maja Firma oferuje benefit w postaci pensji wypłacanej raz na miesiąc. Podnosić kwalifikacje możesz zawsze, za swoje pieniądze, tego nikt Ci nie zabroni. Jeśli idziesz na rozmowę o pracę zawsze musisz być przygotowana na każdą możliwość i opcję, czasami rozmawia się z jedną osobą, czasami z wieloma osobami.

Lora

Rozmowa kwalifikacyjna z panią prezes mało konkretna, patetyczna, bezsensowna. Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikami nieco lepsza, w miarę sensowna i nawet przyjemna. Nieporozumieniem są oferowane zarobki. Oferują bardzo słabe zarobki, w kwestii zarobków ta firma zatrzymała się chyba 10 lat temu w miejscu. Praca raczej dla ludzi mających nóż na gardle, nie jest to miejsce dla ludzi szukających konkretnego stałego zajęcia.

Maja

@Jdjdjdjhdhdhdhdjsjsco rozumiesz przez "firma nie radzi sobie z organizacja pracy"?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Lira Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Główny księgowy / Główna księgowa?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Jdjdjdjhdhdhdhdjsjs

Praca ma swoje wady i zalety. Sama praca, ktora sie wykonuje jest rewelacyjna, lekka, mi sie bardzo podobala i zalowalem, ze musialem z niej zrezygnowac. A musialem, bo firma nie radzi sobie z organizacja pracy i nie zarobisz sobie przez to 2000 netto.

prezes

co to dużo pisać ...Pan "PREZES" nie szanuje ludzi, pracowników, współpracowników. Dla niego widać liczą się tytuły, on prezes, ona prezesowa a słoma z butów. Ci ludzie to żałośni pozerzy.

prezes

Maja

@Gjjk a co możesz powiedzieć o możliwościach rozwoju jakie daje firma? Czy pracownicy mają dostęp do szkoleń umożliwiających podnoszenie kwalifikacji?

mgm

Hej, wiecie czy mają teraz jakieś oferty pracy? Chętnie bym znalazł u nich zatrudnienie, bo każdy dba o to, żeby były przyjacielskie stosunki między pracownikami, to dobry znak na to co się teraz dzieje.

Gjjk

Pracuje tam od kilku lat i nie moge narzekać... Jak leniom się nie chce pracować to później narzekają. Wypłata zawsze na czas, z premii tez mozna dorobic, praca bez weekendow, w kazdej firmie trzeba przejsc koty za ploty.

anonimowyfds

brak umów na czas, marne zarobki, brak szacunku dla pracownika. nie wiem jak w biurze ale na produkcji szefostwo traktuje pracownika jak zło konieczne i w drugą stronę działa to tak samo. pierwszy raz spotkałem się z takim wzajemnym podejściem dwóch stron. najwięcej zarabiają i najmniej robią osoby "z rodziny". tygodniowe oczekiwanie na podstawowe środki bhp (trzeba było więc inwestować samemu).

czarny

Nie polecam pracy w tej firmie!!!!

olo

Zgadzam sie z tobą w tej firmie pracownika maja za nic dzis pracujesz a jutro cie zwalniają bez podania przyczyny o umowie tak jak obiecuj ze po 3mc nawet nie ma co marzyc rok to minimum.

Plasotek

Znam tą firmę od 10 lat ! Nikt ich w branży nie lubi ! Jak sprzedaż spada to zamiast być bardziej konkurencyjnym , straszą sądem inne firmy które mają w ofercie podobne produkty. ŻENADA ! ! !

Nicki

Nie mogę powiedzieć złego słowa o pracy w Lirze. Oprócz tego, że traktuje się tam pracownika jak (usunięte przez administratora)

dziaba

masz smieciowke,niskie zarobki,zla organizacja,po 4 miesiacach jest akord,na normalna umowe nie masz co liczyc chyba ze po 2/3 latach,zarobki po 1400-1800 srednio,stanowisko pracownika nie spelnia wymagan,

oczywista prawda

tylko tabelki się liczą :)

asdasd

Pracowalem nie polecam wymagania kolosalne zarobki niskie i smieciowa umowa cos trzeba wiecej tlumaczyc ?>

XXXX

Ludzie, czy Wy ogłupieliście, umowa o dzieło, zlecenie itp. to dziadostwo. Jeśli ktoś ma trochę rozumu w głowie to nie zawiera takich umów. To są umowy cywilnoprawne, które nie gwarantują Ci tego że pracodawca musi Ci zapłacić. Ponieważ te umowy nie podlegają pod kodeks pracy.Jeśli zarobisz 2tys. i Ci nie zapłaci to co , pójdziesz do prawnika? Jeśli zniszczysz auto służbowe, to pokrywasz w 100%, a nie do 3pensji itp.Zastanówcie się. Żadnych umów śmieciowych. Niech sami swoje dzieci tak zatrudniają.

difero

w każdej pracy wymagają, jeśli jest się leniem i nie chce się robić to pisze się, że za duże wymagania a jeśli ktoś zarabia 1800 i mówi, że zarobki za małe to niech idzie na orlen za 1200-powodzenia.

Arek

ile zarobilbym tam jako magazynier? jak sie pracuje tam na magazynie?ludzie normalni?

difero

umowa o dzieło jeśli jesteś mongołem i nie potrafisz sobie ogarnąć umowy o pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o Lira Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Lira Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lira Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lira Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lira Sp. z o.o.