Opinie o Lira Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lira Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lira Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lira Sp. z o.o. w Elbląg

Byly pracownik

Nie polecam umowa o dzieło chyba juz nie trzeba w tym temacie wiecej mowic ?

Arte.....

zaczynasz od 1600 na rękę na premie nie masz co liczyć. Człowiek jaki tam pracuje nie wie tak naprawdę z czego one się składają. Po 4 miesiącach dostajesz 1800 max. Jako przedstawiciel handlowy to marne zarobki. Tym bardziej ze jeździsz po całej Polsce. Brak ubezpieczenia dodatkowego czy jakiś bonusów. Jak lubisz bałagan organizacyjny i robisz ze swojej osoby i słów "podeszwę". Czyli okłamujesz współpracujące firmy to oki. Brak szacunku dla pracowników to norma. Najbardziej rozbawia teks szefostwa, czy kierowników działów: Firma na Europejskim poziomie. - zero zasad, zero szkoleń, zero współpcay to bawi najbardziej. Nie umiem zrozumieć ludzi którzy pracują tam, bądź pracowali i nie napiszą co ich bolało,boli. Wszystkie wiadomości powyżej można się pod nie podpisać. Kto to rozumie od 3-12 m zmiana Przedstawicieli czy młodej kadry. To normalne? Wiecznie ktoś nie pasuje. Kierownictwo broni swojego tyłka jak wszędzie, ponieważ boi się utraty pracy czy stracenia premii. Nie rozumiem dlaczego pada w rozmowie pytanie : Ile chciałby Pan zarabiać i nigdy nikt nie powie ile może. Za granicą jest sprawa postawiona jasno i mówi się o tym. A w Polsce no:... wie Pan, nie możemy Panu tego powiedzieć. KPINA Dla Pracowników Polskich mała dyskryminacja :)

difero

nie wiem jak można pisać takie bzdury i pierdoły nie mając pojęcia o temacie...

Artem...
@difero

Lira wg mnie jest dobra jak nie masz pracy, warto tam się zatrudnić i podejść do niej z dystansem. Masz prace to nie zmieniaj jej nawet jak będą Ci dawać parę grosza więcej. Szkoda nerwów i Twojego przyszłego chęci wniesienia czegoś nowego. Nikogo nikt nie słucha, szefostwo nawet siebie nie słucha- czyli nic więcej nie trzeba mówić :))... szkoda słów ... Pracowałem tam i do tej pory nic się nie zmienia :)))

Artem...

Arte.....

he he he dobre sobie. Czy lira,Artemida czy IMGO daje narzędzia pracy, pusta odpowiedz musi nie, nie masz samochodu osobistego, komórka nie z ograniczeniem o sprzęcie to zapomnij dodatkowym z wszystkim jest problem... sprzęt komuterowy jest najlepszej jakości he he he zapalasz komputer na kabelki jak malucha na zapłon. Komputery nie pamiętają odnowienie systemu, czy chociaż co 2 lata wgrywanie systemu, sterowników itd.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Lira Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Główny księgowy / Główna księgowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

difero

Młodzi ludzie uciekają z liry bo są leniami i się robić nie chce, tylko myślą, że ktoś im za darmo da pieniądze.

bo
@difero

Panie Difero, do najmłodszych nie należę, do najstarszych również nie, ale komentarz Pana bardzo mija się z prawdą. Otóż z przykrością stwierdzam, że poprzednicy w swoich opiniach (bardzo burzliwych, emocjonalnych i niekorzystnych) mają bardzo dużo racji. Pracując w tej firmie dałam z siebie max zaangażowania, max wiedzy, której z resztą powstydzić się nie mogę. Cała moja życiowa kariera budowana była na ogromnym szacunku, ciężkiej pracy i identyfikacji z celami firmy. I proszę mi uwierzyć, że odejście stamtąd łatwą sprawą nie było. Zależało mi, liczyłam, że ktoś doceni trud i zaangażowanie. I nie mowa tu o stawaniu na podium. Panie Difero, z niektórymi ludźmi nam po prostu nie po drodze. Z powodu odmiennych wartości!!!!!!! A najważniejszą wartością człowieka nie powinien być pieniądz, tudzież własny pieniądz. To nie spaja tylko oddala. Co zresztą widać po obydwu pokoleniach w Zarządzie spółki. Pomimo wielu przykrości, których świadkiem byłam, przyznaję, że mózgiem w tej firmie jest pewna skromna kobieta - Pani Lidia. I za to co zbudowała swoją ciężką pracą należy jej chylić czoła. Nawet przez pryzmat Jej doświadczeń można "wybaczać" drobne wybuchy typowe dla choleryków. Ale globalnie klimat w tej firmie jest słaby, bardzo słaby. Aż żal. Bo w końcu miała być to firma międzynarodowa... a wiemy, że współcześnie pożądane są wartości bliskie ludziom. Mimo sprzecznych komunikatów w firmie dominuje PYCHA. A pyszne zachowania są znośne do czasu. Tam nie ma miejsca na poczucie bycia częścią jakiegoś sukcesu..choćby naprawdę najdrobniejszego, będącego sukcesem dnia...nie roku. :) O kasie wypowiadać się nie będę. To każdy wie, kto odbył tam choć jedną rozmowę. Tylko nieliczne rodzynki zarabiają tam dość przyzwoicie. Reszta zespołu to "towar" szybko rotujący. Ale przyznać muszę, że poznałam tam naprawdę fajnych ludzi :)) Tyle, że tego bezpośrednio przypisać Lirze nie można. :)

pracuś

Arturze, ja nie wiem. Czy Ty tam pracujesz?, czy chcesz pracować? Jak zbierasz takie informacje o elbląskich firmach to dobrze i źle. Dobrze że zaglądasz i czytasz opinie innych. Rób co uważasz za stosowne. Ludzie młodzi uciekają stamtąd. Nie grają feer.... Budynek "Liry" oświetlił się, aby był bardziej zauważany ponieważ dużo ludzi już go omija he he he

pracuś

Ma, produkt na wyłączność wiąże się z tym, że sprzedajesz tylko Ty na terenie Polski. Za to już tak nie jest, dużo firm nie chce współpracować z Lirą. Za nieterminowość w dostawach, niekompletne zamówienia, brak materiałów (katalogów, zdjęć) oszukiwanie klientów. Mówisz jedno robisz drugie, czyli nie czysty handel. Zero poszanowania dla pracownika. Chcesz świecić to świecisz oczyma oraz przez słuchawkę też ładnie śpiewasz świecącymi słowami. Zastanów się jak może rządzić w firmie 4 osoby o 3 to za dużo. Podział firmy na 3 oddzielne to tylko fikcja i strzelanie sobie samemu w kolano.

difero

Ja tam pracuje i nie zauważyłem tych 4 szefów 8 prezesów itp. Po co pisać takie bzdury nie rozumiejąc co jest co?

pracuś

tam jest 4 prezesów, i kilku już szefów ... kto tam się zatrudni to zrozumie nie ład i duże obietnice, mówi się jedno czyni się wiele innych rzeczy. Ludzi tak na marginesie "Artemide" nie jest już na wyłączność. Na wyłączność jest tylko prawa autorskie ( używanie, loga, reklamy itp.) NIE PRODUKT.

etka

Nie tylko w tej firmie tak jest a w wiekszosci w miejscowosci naszej i nie tylko.

pracuś

Lira po raz kolejny pokazała swoje mocne strony..... Zero szacunku dla pracownika, lepiej jak to zabrzmi następująco: Pracownicy nie mają szacunku dla Pracodawcy, a każdy prezes nie ma swojego szacunku dla swojego prezesa. Ja się po mału głubie ile tam jest tych prezesów i kierowników 3 czy 4 może wiecej ok 8? Tego prezesostwo nawet nie wie samo .... :(

to je znajdziesz (wszystkie opinie, zarówno,pozytywne jak i negatywne) Jak, ktoś chce się dobrze wypowiedzieć, to to zrobi jak i odwrotnie. Ja tam nie chce się już wypowiadać dla mnie starczy, wg mnie ludzie budują firmę, a w tej firmie tak nie jest. Dzisiaj jesteś jutro Cię już nie ma. Tak się postępuje. Czyli to co jest napisane powyżej, ja podpisuje się pod tym.

dobrze, że są takie strony. Trzeba umieć myśleć i zdawać sobie sprawę, co gdzie, po co? i dlaczego? nie mam zamiaru negatywnie pisać o pracodawcy, lecz szacunku tu nie ma się żadnego i coraz częściej słyszy się o tym u klientów .... życzę powodzenia przyszłym pracownikom,

jak chcesz się dowiedzieć na temat warunków, pracy w tej firmie zadzwoń do nich, bądź się zatrudnij to się przekonasz bądź dowiesz.....

Co do zarobków to jest napisane jak wyżej, najczęściej 1600 na rękę + premia uznaniowa :czyli raz dostajesz raz nie, nie możesz liczyć na jakieś tam kokosy. Zależy jeszcze do jakieś spółki trafisz. W końcu jest wybór 3in1 Chociaż wykażesz dobre chęci to i tak nie będziesz szanowany, dużo jazdy, a małe premia. Tak się tam przyjęło. Śmietankę spijają najlepsi. Co do narzędzi pracy nie będę się wypowiadał... Chcesz przeżyć mały obóz w Polsce to dobre miejsce. Ja podtrzymuje zdanie rok popracować i uciekać .... Pamiętać trzeba również że zatrudniajać się tam nic nie otrzymujesz, odchodząc tak samo. Bilans wynosi zero.

O 16 kończy się pracę i wszyscy jak jednym hurmem wychodzą ze swoich pokoi. Idąc do domu. Do 17 siedzą Ci którzy przychodzą na 9-17. dlatego nie wszystkie stoiska z komputerami są zamykane. Szczerze to fajnie się tam pracuje do roku. Jak zrozumiesz cała specyfikę i podejście ludzi to zrozumiesz co się dzieje. Wytłumacz sobie tylko jedno jak to możliwe, że przez pół roku handlowcy (4 osoby) same odeszły bądź zostały zwolnione. Mówi się tylko to co chcesz usłyszeć (mydlenie oczów). Bardzo duża rekrutacja pracowników nie świadczy dobrze o firmie jak i o zaufaniu u klientów. Wszystko co jest napisane powyżej jest prawdą. Podział Firmy od samego początku nie sprzyja i idzie ku dobremu. Bywa i tak lecz to z wiadomych powodów.

ZATRUDNIONY/A

A ja doświadczam tego na co dzień. Nikt się nie odzywa zgadzamy się na take traktowanie. Między sobą można pogadać tylko uwaga komu... bo i tak już mi się kilka razy zdarzyło powiedzieć dwa słowa za dużo i do (usunięte przez administratora) na dywanik ... teraz się rozdzielili na różne firmy a to tylko dlatego, że sami ze sobą nie mogli wytrzymać... no i może dlatego, że wrazie długów to cała rodzina nie pójdzie na dno... (usunięte przez administratora) powodzenia zaszczuj nas wszystkich.. Z wyrazami szacunku pozdrawiam Współkompanów za biurka. Bo każdy z nas oferty przegląda i opinie o kochanym zakładzie pracy... Kochani wyraźmy swoją opinię chociaż tu...

BBB

Na rozmowie kwalifikacyjnej na inżynierskie stanowisko z wymaganym 3 letnim doświadczeniem zaproponowali mi 1600zł ( (usunięte przez administratora) , mamy XXI wiek ludzie!!!); zresztą pytałam się o godziny pracy i płatności za nadgodziny, usłyszałam 8-16 i zero za nadgodziny; była już 17 i wszyscy siedzieli w swoich mikro boxach więc podziękowałam

lira :)

Ja również zgadzam się z przedmówcami. Jedna wielka ściema, brak poszanowania dla pracowników. Kłamstwa, plotki i mydlenie oczu. Podejście prezesa, który jeszcze nie dorósł do prowadzenia firmy ,, nie daj się a ze... \\\". Powodzenia :)

Worku

to ja przyklasne mojemu przedmówcy. Faktycznie zarządzanie w firmie to żenada, nie wiem po co ISO tam w ogóle wprowadzili. Ciągłe kłopoty finansowe, każdy ma klientów w &*%^.. Praca fajna na pół, max rok czasu. Potem ostatni gasi świato

Zostaw merytoryczną opinię o Lira Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Lira Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lira Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lira Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lira Sp. z o.o.