Opinie o Lira Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lira Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lira Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lira Sp. z o.o. w Elbląg

Czarek

@Ziemniaczny A wystarczy samemu być dobrym pracownikiem a opinia o firmie byłaby zupełnie inna bo firma jest jak najbardziej ok.

Henio

Stabilny Pracodawca - brak dramatów, merytoryczne podejście do oceny wykonywanej pracy. Dobre pakiety Multisport i zaplecze socjalne

Ziemniaczny
@Henio

Stabilny pracodawca? Podobno masa zwolnien, brak zleceń i masa reklamacji.

Aga

Moja merytoryczna opinia: skasowaliście bezczelnie prawie wszystkie wypowiedzi (prawie wszystkie negatywne). Ten serwis stał się tym samym bezużyteczny, gdyż kreuje alternatywną rzeczywistość. To też usuńcie...ku własnej szkodzie.

Zajrzałam po paru latach i nie chce mi się wierzyć do jakiego stopnia ten portal wybiela tą firmę kasując nieprzychylne komentarze. Było ich mnostwo - 90% usunięta.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Lira Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Główny księgowy / Główna księgowa?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Staram się być obiektywny

Firma ma potencjał. Mogła by to być na prawdę porządna, gdyby skupić się na większych klientach a liczbę opraw zmniejszyć 10x. Pan Prezes niestety nie zna swojej firmy. Przechadza się tylko od czasu do czasu z rękoma w kieszeni, nie witając się z nikim, bo po co. A to wszystko przekłada się na nieudolne zarządzanie, oraz debilne polecenia. Warto czasem posłuchać co ma do powiedzenia szary pracownik, może przypadkiem ma rację. Wielka modernizacja i zmiana hali produkcyjnej, jak najbardziej na plus. Połączenie montażu i produkcji w moim odczuciu poprawiło realizację zlecen. Mogło by być na prawdę dobrze gdyby nie to, że nowy dyrektor został zatrudniony by szukać oszczędności, a szuka ich w kieszeni swoich pracowników. Jeśli ktoś szuka firmy w której można dobrze zarobić to proponuję znaleźć inne miejsce. Jeśli jednak szukasz miejsca na start i nie masz fachu w ręku, to polecam. Nie jest to firma w której chciałoby się zapuścić korzenie na dłużej. Na start i tak dostaniesz więcej niż połowa pracowników ma po 2 latach. Ps. Proszę nie pisać fałszywych opinie jako Darek czy Heniek, Pan Darek na pewno nie wyraził by się tak pozytywnie po tym jak został zwolniony. Strona taka jak ta ma służyć potencjalnym pracownikom nie pracodawcy.

Daro

Obecnie mam zaszczy być członkiem rodziny . Firma przeszła wiele zmian , obecnie bardzo nowoczesne podejście do pracy i rozwoju. osoby które chcą coś pokazać mają do tego okazję. Stabilna pozycja na rynku z czym idzie stabilna praca. Oczywiście każda praca ma swoje ciśnienia i stresy ale wszystko jest amortyzowane miarę możliwości przez kadrę zarządzającą . Czytam tutaj kilka wypowiedzi o tym że ktoś miał kogoś gdzieś i muszę przyznać że takie opinie mogą być spowodowane jedynie własnymi limitami w zakresie komunikacji bo nie spotkałem się z sytuacja gdzie po zakomunikowaniu odpowiedniej osobie o swoich problemach lub odczuciach nie była podjęta odpowiednia akcja . Jeżeli natomiast problemy i uczucia pozostawiamy sobie lub w opcji " domyśl się" to nie dziwie się że mogły powstać takie błędne odczucia. Polecam pracodawcę i zapraszam chętnych do poznania firmy.

EM

Pracowałam w tej firmie 3 lata (w biurze), atmosfera dobra, stres związany z obowiązkami w normatywnej dawce, jest sporo roboty - jest przy czym się wykazać, kasa - zawsze chciałoby się więcej ale ogólnie jest ok, z przełożonym da się dogadać, rotacja dość mała.

Maja

@Aga a możesz to rozwinąć? Czemu w twojej opinii szefowie nie traktują dobrze praocników?

KASIA

Czy możesz napisać jakieś konkrety ?

Anrzej

Witam. Starałem się o pracę w tej firmie. Byłem na rozmowach. Było ok ..... Lecz nie podjąłem rękawic .... Powód był prosty bo ... nie mam ochoty męczyC się z tymi pajacami. (usunięte przez administratora)

Alwaro
@Anrzej

Skoro nie podjąłeś rękawic to skąd teza o (usunięte przez administratora) Na rozmowie cię cisnęli?

@Anrzej

Pracuje tu wiele lat , jestem zadowolony z atmosfery I warunków. Wiem jakie mam obowiązki i je wykonuje. Nie podzielam Twojej opinii , w formie Lira nie ma Mobingu . Może byłeś za słaby na rozmowie i kogoś innego zatrudnili dlatego piszesz negatywne opinie? Powinieneś popracować ze 2 lata , aby się określić.

ghdfghy
@Anrzej

Mobbing to poważne oskarżenie.(usunięte przez administratora)Ty nie podjąłeś rękawic a więc nie zatrudniłeś się więc skąd mobbing?Tym bardziej wszechobecny.Inteligencją nie grzeszysz chłopie.

Aga
@Ddhxx

Kiedyś tam pracowałam. Osobiście Pani Prezes oświadczyła nam, że jesteśmy, cytuję: "jak (usunięte przez administratora) spod latarni". Pan Prezes jest podobnym karłem moralnym, który ciśnie i woli czekać aż się zawali, a sam palcem nie ruszy w imię manifestacji pozycji. Mentalność rodem ze średniowiecza. Pierwsze zdanie jest faktem i są świadkowie, drugie to moja subiektywna ocena.

Ziemniaczany

Prawda jest taka że w tej firmie pracujesz na marzenia prezesa a nie swoje. Fakt, od jakiegoś czasu każdy ma umowę o pracę to się ceni. Jednak zarobki nadal na poziomie jałmużny.

Anita

Znów potrzebują Głównej Księgowej. W niespełna 1,5 roku odeszły dwie osoby z tego stanowiska. Proszę o konkretną podpowiedź jak ktoś wie o co chodzi.

@Anita

Nie odeszly, bo nikogo odpowiedniego jeszcze nie zatrudnili na to stanowisko

Wypłacają dodatkowe nagrody w Lira Sp. z o.o.?

Ddhxx

A kto pyta , nowy pracownik ? To nie.

Norbert

Dobry i stabilny pracodawca więc nie jest tak łatwo dostać się. Kto pracuje dobrze jest zadowolony!!

Ile za godzinę płacą?

@Sonik

Zalezy gdzie.. montaz 1 zmiana, obróbka i malarnia 2 zmiany

Praca jest dwuzmianowa?

Anita

A czy ktoś może wyrazić opinię na temat pracy w dziale księgowym. Poszukują na stanowisko Głównej Księgowej już dość długo.

Anita

Możesz napisać trochę więcej szczegółów?

Ala
@Anita

Nie, nie napiszę więcej, bo mamy "wolność słowa". Dostałaś ostrzeżenie, rób co chcesz.

Dziubek

Krótko odpuscie sobie pracę w tym zakładzie. Chyba że lubicie gdy ktoś was traktuje jak śmiecia, gdy opiekunka do dzieci prezesa zarabia dużo więcej od was.

Lolek

Nie ma szans na przyzwoite zarobki pracujac tam na akordzie. Dostajesz elementy do zmianowania opraw a w trakcie montazu okazuje sie ze cos nie pasuje, ze brakuje elementow albo magazyn dostarczyl nie te co trzeba a Ty jestes juz w polowie pracy... Totalny brak organizacji. Nierealne dobic do 2tys na reke

Zostaw merytoryczną opinię o Lira Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Lira Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lira Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lira Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lira Sp. z o.o.