Opinie o Zrug Toruń S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zrug Toruń S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zrug Toruń S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zrug Toruń S.A. w Toruń

fojt+kosztowny= parówa

Pracuję jako pracownik fizyczny.Jestem tak oddany firmie że rano nie mogę dospać z tęsknoty do pracy.DZIĘKUJĘ ZARZĄDZIE.

aborygen

I praktycznie dwa razy do roku są podwyżki.To dla pracownika zaszczyt pracować w takiej firmie.Wiążę z tą firmą przyszłość :)))))))) P.S ja juz mam mercedesa a wy ???

co to za pajac

Polecam pracę. dużo się uczę, zero stresu nikt z biurowca ludzi nie goni do roboty. jestem zadowolony ze tu pracuje. już nie mogę się doczekać zmiany ustawy bo 67lat to za mało!!!

ehhhhhhhhhhh

a jak zebranie dzisiaj akcjonariuszy ktos cos wie??????????szacunek dla tych co nie ublizaja pracownikom.jestem bylym pracownikiem i wiem co tam sie dzialo.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Zrug Toruń S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy B2B Sales Manager
Tutlo Sp. z o.o.
brak slow

jak dzieki wam dostaniemy kase!!!!!!!!!!!! bo mnie to zastanawia?

4.czerwca składałem

wrrrrr

A ten cały miodzio to pracuje 2 dni z wczorajszym i szuka czegoś w czymś..to po co go pytać...

hej

miodzio a dawno skladales papiery do sadu?

HYDRAULIK-MIODZIO

ja tam nie pracuje juz sam sie zwolniłem na szczescie teraz tylko odebrac kaske ale papiery na piastowskiej złozone. mogłem siedziec w firmie co robiłem a nie wyjazdów mi sie chciało [usunięte przez moderatora]

miodzio ;))

maja klienta w kołobrzegu na te podpory zamawiali dzis transport na nie ciekawe ile je wycenili za telefony chca - 180 złotych troche drogo

miodzio ;))

WCZORAJ BYŁO ZEBRANIE I PGNIG NIE CHCE IM POMÓC I OSTATECZNE JEST ZA TYDZIEŃ W SRODE W WAWIE rozmawiałem i mozna sie dogadac z zarzadem ze zamiast kasy mozemy wziasc w zamian sprzet itp

miodzio ;))

ja dzis bede po swiadectwo bo zwlekaja z oddaniem to sie zapytam co i jak. ja mam sprawe na piastowskiej 6.07 a wiec juz pare dni nie popuszcze ja równiesz jestem chetny na tvn zreszta ten pomysł był ode mnie szacunek dla tych co odeszli i sie sami pozwalniali reszta co została kij wam w oko [usunięte przez moderatora]

hee

Dzis to jest 19.06.2012 było zebranie akcjonarjuszy czycoś ktoś wie co tam było grane???

ehh

To PIP wysyła do pracowników jakieś pisma???? O co chodzi???

ehhhhhhhhhhhh

szkoda slow.pozdrawiam dostaliscie pismo z PIP.

yeah!

ta firma to bankrut, zbierzmy się razem i zabierzmy stamtąd resztę rzeczy, które są coś warte, bo kasy nigdy nie dostaniemy ! prezesowa dala wypłatę części, a części pracownikom , nie dala, wielki przekręt, ostrzegam przed ta firma. TVN już jedzie, ABW wie o wszystkim, ZUS nie placa, Inspekcja pracy co tydzien !!! czekamy tylko aż zamkną ta firmę!

ejjjjjjjjjjjj

raczej sad pracy tylko.

ojeju

Wie może ktoś kiedy szanowna pani wypłaci pensje???

telewizja

a ja napisalem do telewizji zeby sie zajeli ta firma i glownym udzialowcem.

hmmmmmmmmmmmmmm

tez bym sie pisal,ja juz zlozylem wniosek do sadu

Zostaw merytoryczną opinię o Zrug Toruń S.A. - Toruń

Zrug Toruń S.A.