ZRUG TORUŃ

Opinie o ZRUG TORUŃ

Gorcześ 2012-07-05 15:12:46
do
ByTheWay

a ten komentarz z warmińsko mazurskiego co ma to nas dotyczyć bo nie
wie o co kaman
nie ma co rozpaczać 2012-07-06 19:39:47
koledzy znam firmę która potrzebuje dobrego (nie wiem jak to nazwać) montażystę rurociągów..A słyszałem że ACY jest dobry w te klocki..Niech ktoś kto zna napisze jego numer na tej stronie
i co ??? 2012-07-07 10:40:03
Acy ma juz prace koło siebie na miejscu za 2500 tyś w 8 godzin
sokół 2012-07-07 10:43:20
tak po za tym to może ty byś napisał swój namiar a jak sobie wyobrazasz by ktoś wypisywał jego nr stacjonarny?
to sa dane osobowe i chyba słyszałeś cos takiego jak tajemnica danych osobowych ..............
ślązak 2012-07-07 16:23:30
Mozesz napisac namiar tej firmy
Do ślązaka 2012-07-08 17:41:38
To proste.. ja już się tam załapałem.. 18.50 na godz
Do ślązaka 2012-07-08 17:44:08
TOWIMOR...nowa załoga i nowa dyrekcja....
Basia von Ruchalfest 2012-07-09 00:43:30

HAAHAHAHAHA
WSTYD!!!

[usunięte przez moderatora]
\"serwis internetowy został zablokowany z powodu nieopłacenia faktur\"
fizyczny- 2012-07-09 20:58:23
Co robicie jak nie dostaliście świadectwa pracy ?
no Name 2012-07-12 18:36:40
witam,

czy już ktoś był na piastowskiej? jak to tam wygląda? czy ktoś stawia się ze strony pracodawcy?
Jaki przebieg tej „imprezy”?
sp@w 2012-07-12 18:46:28
napisz pismo o wydanie świadectwa pracy z wiadomością do państwowej inspekcji pracy
jarek w 2012-07-13 16:46:54
ja mam 18.07 o 14.14 na piastowskiej sprawe
kolego kogo potrzebuja w towimorze?
to moj nr 500828746
zrugtodług 2012-07-18 00:24:20
Zdawajcie relacje co tam słychać na tych rozprawach. Ktoś z Zarządców ZRUG-u stawia się na rozprawach? Może zbierzemy się w kupie i jakieś pikiety przed sądem wystawimy, co?
7up 2012-07-18 11:42:43
ze Zrug\'u nikt się nie pojawia.
Przecież prezesowa sama twierdzi, że się zwolniła, a więc nie ma osoby reprezentującej spółkę.

Rozprawa trwa 10 minut , wyrok prawomocny po 21 dniach jest.

Dalej komornik, albo fundusz gwarantowanych świadczeń pracownika (UP)
hmhm 2012-07-18 14:44:59
Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych wchodzi w grę tylko w przypadku niewypłacalności pracodawcy co w rozumieniu ustawy oznacza postanowienie sądu upadłościowego o ogłoszeniu upadłości pracodawcy albo o oddaleniu wniosku o upadłość ze względu na brak majątku pozwalającego na zaspokojenie kosztów postępowania (w dużym skrócie).

Oznacza to, że w rozumieniu tej ustawy, że warunkiem skorzystania z funduszu jest wszczęcie postępowania upadłościowego pracodawcy.

Dodatkowo Marszałek Województwa (odpowiedzialny za zarządzanie środkami Funduszu) może wypłacić zaliczki w wysokości do minimalnego wynagrodzenia na poczet zaległych wynagrodzeń. Istotne jednak, że może się to stać po złożeniu do sądu upadłościowego wniosku o ogłoszenie upadłości, na WNIOSEK PRACODAWCY wraz ze zbiorczym wykazem niezaspokojonych roszczeń.

Po ogłoszeniu upadłości pracodawcy (albo oddaleniu wniosku o upadłość ze względu na brak środków na pokrycie kosztów postępowania) z wnioskiem do marszałka województwa może wystąpić każdy pracownik PO UPŁYWIE miesiąca i dwóch tygodni od postanowienia sądu.

Pozdrawiam
jarek wodociagi 2012-07-18 23:41:39
dokładnie sprawa trwała ok 10 minut sedzia wpożądku, kwota za 3 m-ce plus odsetki mi naliczyli
nie zastanawiajcie sie tylko składajcie pozwy na piastowska
a nikogo nie było ze zrug-u
do zrugtodlug 2012-07-19 11:52:53
kolego zrugtodlug - daj jakis namiar do siebie. maila, gg, albo coś
zrugtodług 2012-07-20 13:09:07
do zrugtodlug - 2012-07-19 11:52:53

kolego zrugtodlug - daj jakis namiar do siebie. maila, gg, albo coś
sam zostaw namiar, a ja się odezwę
zmaz 2012-07-20 14:26:52
To jakieś bzdury. W dniu wczorajszym Prezesowa mi osobiście szykowała wnioski do ZUS o zasiłek chorobowy. Ciekawe dlaczego uciekła Rada nadzorcza. Nie wypisujcie bzdur.
figofago 2012-07-20 17:36:01

Widać, że jesteście sługusami Nafty z Sanoka.
Ta.. bo ona się zna na ZUSowskich sprawach.. prędzej mi kaktus wyrośnie z pewnej części ciała...
ertyuio 2012-07-20 22:29:35

Widać, że jesteście sługusami Nafty z Sanoka.
NA KANTOWANIU ZUSU I NIE PŁACENIU SKŁADEK DO ZUSU TO ONA SIĘ ZNA LEPIEJ NIŻ [usuniete przez moderatora] NA KŁAMANIU :)
extravirgin 2012-07-21 00:00:19

Widać, że jesteście sługusami Nafty z Sanoka.
Zgadza się, [usuniete przez moderatora] to niezłe ziółko. Kłamie jak najęta. Żal tylko tych fizycznych..
nbvnvnbvnv 2012-07-21 06:22:39
extravirgin - 2012-07-21 00:00:19

Widać, że jesteście sługusami Nafty z Sanoka.
TEN [usuniete przez moderatora] PREZESOWEJ TEŻ NIEZŁE ZIÓŁKO.
ciekawe informacje 2012-07-21 11:43:46
nbvnvnbvnv - 2012-07-21 06:22:39

extravirgin - 2012-07-21 00:00:19

Widać, że jesteście sługusami Nafty z Sanoka.
TEN [usuniete przez moderatora] PREZESOWEJ TEŻ NIEZŁE ZIÓŁKO.
Na temat jej [usuniete przez moderatora] dużo można powiedzieć.
Ślijcie zapytania na [usuniete przez moderatora]
jezus 2012-07-23 16:52:21
mów wszystko co wiesz o [usuniete przez moderatora],

napisałem Ci emaila.

pozdr.
byłypracownik 2012-07-24 18:55:57
Pani prezes to niszczy to co zostało z naszego zrug-u, bo ma takie zalecenia z Sanoka. myślę że należy się przyjrzeć poprzednim prezesom którzy sprzedali za bezcen Lubicką i w tym samym czasie pobudowali domy i kupili mieszkania.
ciekawy 2012-07-25 09:43:48
ciekawe a co na to co się dzieje w zrug-u sanok i udziałowcy
przecież jednym z dominujących udziałowców jest NGS z sanoka, a drugim spółka skarbu państwa, co na to skarb państwa
czy udziałowiec jest tylko po to aby brać zyski a jak jest źle to umywa ręce, jestem ciekawy kto nam wypłaci wynagrodzenia
qwe 2012-07-27 11:06:55
pewnie komornik wypłaci ;)

chociaż jakby sprzedano nowy samochód [usuniete przez moderatora] prezesowej i telefony, tablety, komputery, laptopy i do tego inne sprzęty, bez problemu byłoby na wynagrodzenia.
ciekawy 2012-07-27 11:54:54
masz rację, tylko szkoda, że komornik pewnie już zajął wszystko, jeśli miał co zajmować
i pomyśleć, że wszyscy dali się nabrać na zapewnienia pani [usuniete przez moderatora], która wszystko ręczyła swoim nazwiskiem i na piękne słowa pani prezes
nawet sanok i wszyscy udziałowcy im wierzyli
Wierzyciel 2012-08-01 15:31:55
Witam, który komornik zajmuje się ZRUG\\\'IEM? Bo chce złożyć nakaz.
silencio 2012-08-01 22:55:26
Wierzyciel - 2012-08-01 15:31:55

Witam, który komornik zajmuje się ZRUG\\\'IEM? Bo chce złożyć nakaz.
\"Wybór Komornika. Zgodnie z art. 8 ust 5 i 6 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji (Dz. U. z 2006 r. Nr 167, poz. 1191 ze zm. ) wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polski, z wyłączeniem spraw o egzekucję z niruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

Wierzyciel, dokonując wyboru komornika, składa wraz z wnioskiem o wszczęcie egzekucji oświadczenie na piśmie, że korzysta z prawa wyboru komornika.\"

Nie musisz więc iść do komornika, który aktualnie siedzi w ZRUGu. Powiem więcej, z tego co wiem to siedzi tam kilku komorników. Im więc ich tam więcej tym bardziej pogrąża się firmę. Ale to i dobrze, bo może szanowna pani prezes dostanie w końcu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ę (co nie będzie przyjemnością). Ale znając życie to pewnie wszystkie cenniejsze rzeczy wynieśli z biura i firmy. Podobno krążą one na serwisie aukcyjnym (domyślcie się ludzie na jakim).

Jeśli ten komentarz zostanie usunięty to wkleję go jeszcze raz, i jeszcze. A żeby wszyscy się mogli dowiedzieć, co się tam dzieje.
ciekawy 2012-08-03 13:05:43
o egzekucji możesz poczytać na stronie

[usuniete przez moderatora]
tam jest wszystko wyjaśnione.
jak widać egzekucja może jeszcze potrwać kilka ładnych tygodni
HYDRAULIK-MIODZIO 2012-08-09 17:26:59
ja już po sprawie bo miałem 8.07.2012 na piastowskiej dzis przysłali mi wyrok i co nawazniejsze klauzure wykonalnosci natychmiastowa i o godz 14.35 dałem do komornika i jutro ma domnie podjechac przedstawiciel z firmy Presco która zajmuje sie zadłuzeniami
spawacz z wapiennej 2012-08-09 19:11:52
był komentarz o sprzedaży majątku firmy na aukcjach internetowych przez brata pani prezesowej i nie ma
ktos usunał, widocznie był prawdą, i prezesowa się przestraszyła odpowiedzialności i usuneła
nie ładnie, nie ładnie
chciałem powiedziec że komornik zajmuje samochody na wapiennej
qwe4se5drftgyu 2012-08-11 00:01:19
Osobiście widziałam wystawionego przez [usuniete przez moderatora] prezesowej, Laptopa Asus, który należał do Pana [usuniete przez moderatora] . Na portalu aukcyjnym tablica, oraz podobno tablety też sprzedaje
Ten co wykręcił wszystkich.. 2012-08-11 22:08:13
Mam w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie ten zrug i te szefostwo..Banda gamoni co mają pojęcię jak okradać fizycznych...Wiem jedno że napewno news o naszej firmie poszedł w polskę..
to prawda 2012-08-16 20:02:19
spawacz z wapiennej - 2012-08-09 19:11:52

był komentarz o sprzedaży majątku firmy na aukcjach internetowych przez [usuniete przez moderatora] pani prezesowej i nie ma

nie ładnie, nie ładnie

chciałem powiedziec że komornik zajmuje samochody na wapiennej
To czysta prawda!
Potwierdzam tą informację. Telefony, maszyny i tak dalej.. sprzedawał [usuniete przez moderatora] Prezesowej na aukcjach.
fabio 2012-09-04 12:55:09
panowie a co z akcjami które wykupywali pracownicy parę lat temu??
czy ktoś wie co z tym tematem czy został zamknięty i czy jakaś kasa z tego jest??
Zadowolony 2012-09-08 11:55:51
Jakie akcje??? Był czas od zakupu akcji imiennych zeby się domagać dywidendy.Tyle lat mineło a nikt sie o to nie dopominał.A teraz to po obiedzie.Była p.prezes zawiązała podobno nową spółkę i próbuje coś klecić dla NGS-u.Szuka pracowników którym pewnie obieca dobre zarobki???A jak bedzie naprawde to czas pokaże.A ten artykuł w nowościach to ŻENADA.Reporterka skleciła artykuł oparty na samych błedach merytorycznych.Imiona wymienione w artykule nie pokrywają się z prawdą.Nie wspomiano o poprzedniej vice prezesowej jej chybionych posunieciach itd..W sumie w ZRUG-u było ok i można było zarobić.Pozdrawiam chłopaków z warsztatu [usuniete przez moderatora](który bosą nogą wszedł w liścia),[usuniete przez moderatora](chłopaki trzymajcie się).A w szczgólności dla kierownika warsztatu(który nic nie może)
zigi 2012-09-13 19:52:36
Podobno pracownicy oddali sprawę do prokuratury przeciwko NGS. Coś wiadomo w tej sprawie?
wolny 2012-09-20 12:26:28
Była prezesowa szuka frajerów do pracy na budowie Karlino-Płoty..Chętnych, naiwnych i liczących na pewne zarobki i opłacony ZUS zaprasza do współpracy..Osobiście już jej nie ufam.Ale naiwni zawsze byli w ZRUG-u...
byly 2013-05-27 10:56:45
czy wie ktos moze czy syndyk ma zamiar wyplacac jeszcze jakies zalegle pieniadze?
TEN CO WYKRĘCIŁ WSZSTKICH. 2013-06-16 08:56:05
Jakie pieniądze??Miałeś mało czasu jak ten bajzel istniał żeby sobie coś skubnąć??Wszyscy kradli od prezesa do robola.I jak to miało istnieć,taka firma rodzinna.Dobrze że to przestało istnieć nie muszę już patrzeć na niektóre mordy pijackie.Zapomnialem dodać że do nowej pracy nie muszę już jeździć autobusem tylko dla zdrowia rowerkiem.
ten co wykręcił wszystkich 2013-07-04 15:54:59
Byłem na Policji w sprawie ZRUG-u..Napiszę krótko,może wreszcie dobiorą się do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tej [usuniete przez moderatora](specjalnie napisałem z małej litery)
bez nick 2013-07-15 15:34:30
[usuniete przez moderatora] odemnie nie znasz ktop i co nie zabieraj [usuniete przez moderatora] głosu.
Ja nic do upadku ZTRUGu nie mam
Jestes [usuniete przez moderatora]
Chcesz sie spotkac sam na sam prosze to Ci9 [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wytlumacze [usuniete przez moderatora] czyja to wina
A moze twoja
bez nick 2013-07-15 15:37:53
Moze ujawnisz sie n bochaterze. Skoro taki cwany . Kłamniesz w zywe oczy. najpierw trzeba znac przyczyne upadlosci a pózniej się wypowiadać . Myśle ze po upadłości NGS powinieneś się domyślec kto i co zaw32inił napewno nie ja .
[usuniete przez moderatora] jak but a głos zabiera
prosto z ulicy 2013-07-15 15:43:20
ten co wykręcił wszystkich - 2013-07-04 15:54:59

Na policji to sie z niektórymi spotkamy w twojej sprawie bo nick z ktorego nadano te wypowiedz jest do poznania
Nie oskarzaj kogoś jak nie wiesz, za to tez sprawa karna jak nie wiesz to Ci przypominam.. Jestes winny i chcesz innych obciązyć odwrócić od siebie uwagę??????????????????
ten który się teraz śmieje 2013-07-21 11:18:14
Ale się przestraszyłem hahahahahaha....Przeczytaj [usuniete przez moderatora] co do ciebie napiszę.Co ty morzesz wiedzieć o problemach w firmie.
olekololo 2015-02-03 14:32:23
taaak, zawsze tak jest, że tych ludzi, którzy pracują już jakiś czas to się nie docenia tak naprawdę i teraz pytanie własnie jak to wszystko wygląda pod względem tego właśnie czy można teraz liczyć na jakieś zatrudnienie u nich? w ogóle to wiecie może na jakim dziale oni szukają nowych rąk do pracy, bo mi marekting się usmiecha.
Dron 2016-05-20 18:43:20
Sam nie wiem co mam Ci powiedzieć, mam nadzieję, że jest Ci tutaj dobrze, ja uważam, że to jedna z lepszych firm pod wieloma względami, świetna i pouczająca sprawa moi drodzy, na serio polecam ich mocno
Zostaw swoją opinię o ZRUG TORUŃ - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZRUG TORUŃ