Opinie o Zrug Toruń S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zrug Toruń S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zrug Toruń S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zrug Toruń S.A. w Toruń

sp@w

napisz pismo o wydanie świadectwa pracy z wiadomością do państwowej inspekcji pracy

no Name

witam, czy już ktoś był na piastowskiej? jak to tam wygląda? czy ktoś stawia się ze strony pracodawcy? Jaki przebieg tej „imprezy”?

fizyczny-

Co robicie jak nie dostaliście świadectwa pracy ?

Basia von Ruchalfest

http://zrug.torun.pl HAAHAHAHAHA WSTYD!!! [usunięte przez moderatora] \"serwis internetowy został zablokowany z powodu nieopłacenia faktur\"

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Zrug Toruń S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Do ślązaka

TOWIMOR...nowa załoga i nowa dyrekcja....

Do ślązaka

To proste.. ja już się tam załapałem.. 18.50 na godz

ślązak

Mozesz napisac namiar tej firmy

sokół

tak po za tym to może ty byś napisał swój namiar a jak sobie wyobrazasz by ktoś wypisywał jego nr stacjonarny? to sa dane osobowe i chyba słyszałeś cos takiego jak tajemnica danych osobowych ..............

i co ???

Acy ma juz prace koło siebie na miejscu za 2500 tyś w 8 godzin

nie ma co rozpaczać

koledzy znam firmę która potrzebuje dobrego (nie wiem jak to nazwać) montażystę rurociągów..A słyszałem że ACY jest dobry w te klocki..Niech ktoś kto zna napisze jego numer na tej stronie

Gorcześ

do ByTheWay a ten komentarz z warmińsko mazurskiego co ma to nas dotyczyć bo nie wie o co kaman

HYDRAULIK-MIODZIO

Jacku podaje Tobie namiary do mnie pozdrawiam http://www.zaklad-instalacji-wod-kan.pl/

Jacek - Informatyk

Witam, dziś i ja dołączyłem do grona pracowników, którzy wypowiedzieli umowę z winy pracodawcy. Mam do powiedzenia kilka słów od siebie i kilka faktów: - firma tonie i jest bankrutem - w firmie prowadzi się przekręty na co mam dowody - firma jest niewypłacalna - 8 na 10 listów do firmy to wezwania komornicze do zapłat - wynagrodzenie za maj było wypłacane po części, mianowicie, część osób je dostała, a część nie, wszystko zależało od prezesowej, ja otrzymałem wynagrodzenie, gdzie miałem totalny zakaz pod groźba zwolnienia mówienia o tym. - pracowałem w wielu firmach i w żadnej nie ma tak wielkiego bałaganu - na fałata 21 są zarejestrowane 2 firmy, prezesowej i jej brata, o co tu chodzi nie wiem, można jedynie się domyśleć, że chcą doprowadzić do upadłości zrugu i wykupić go za marne grosze przy czym pozbędą się długów i namolnych pracowników bez wypłat - telefony stacjonarne i komórkowe nie działają z powodu zaległości u operatorów, nie można się do nich dodzwonić, polecam osobistą wizytę. - części świadectw pracy nie będzie bo brakuje w firmie dokumentów - składki ZUS to wielka tajemnica ( rmua za kwiecień sam dla Was robiłem) w razie pytań piszcie do mnie na email : jack.smod@gmail.com

HYDRAULIK-MIODZIO

18.07.2012 godzina 14.15 o 14.00 bede przed sądem wiec możemy pod sale wejsc wszyscy razem pozdrawiam

umyslowy 284662

Ja przyjadę.

HYDRAULIK-MIODZIO

dzieki koleszko za to info wydrukuje jego strone i 18.mam sprawe i pokaze to a najlepiej było by jak bysmy sie spotkali wszyscy na piastowskiej 18.07 i weszli na sale sadowa nic nam nie zrobia zastanówcie sie ................

do pffff

Tyraj chłopie dalej ja nie mówie Tobie żebys sie zwolnił bo tak naprawde gdzie pójdziesz? po za tym nie obrażam chłopaków bo każdy pracował 30 czy 3 miesiace i wynagrodzenie mu sie należy. i może dziwie sie tym co zostali bo co osiągłeś tak naprawdę ? A czy wrócę do wodociągów czy nie to moja sprawa na dzień dzisiejszy mam sporo przyłączy wodociągowych wiec nie zamartwiaj się mną bo ja jakoś sobie dam rade a ty??? chyba nie zbyt co po za tym ja 18.07 mam sprawę w sadzie pracy o wynagrodzenie wiec ja na pewno więcej działam jak ty i te dziwne związki zawodowe .. tak samo nie kryje się kim jestem bo człowiek walczy o swoje a co do grubasa i kosztownego to kazdy wie jacy sa i tyle życze tobie sukcesu w tej firmie ;))))

ehhh

Taa wszystko wina góry?????A i owszem..TYLKO ŻE NIE CHODZI O ZARZĄDZANIE ZAŁOGĄ.....Jak wszyscy o tym wiemy nasz ZRUG wpadł w sidła NGS Sanok..Owszem mieliśmy dług ale [usunięte przez moderatora] wycisnął nas jak cytrynę i koniec..Sanok to co w nas wpompował to sobie odebrał a my zostaliśmy z ręką w nocniku...Poza tym proszę mi przypomnieć czy wygraliśmy jakiś przetarg?????Wszystkie wielkie roboty były tylko o krok od podpisania...hihihihihi... A kolejarz z [usunięte przez moderatora] ślepo wierzyli w produkcję obciążników.. i co???? znowu (usunięte przez administratora) ...A więc reasumując,nie było nikogo kto mógłby z jajami pokierować tym całym biznesem..Potecjał był tylko że firma żyje w epoce Towarzysza Edwarda Gierka..Czyli robić ,robić byle co a na koniec jak by się nie odwrócił to i tak [usunięte przez moderatora].

topsecret

Taa.. gdybyście wszyscy byli tacy mądrzy to ta firma by nie upadła. Od ponad pół roku ta firma ma takie zadłużenie, że to aż o pomstę do nieba woła.. Wszystko wina GÓRY, bo GÓRA nie potrafi zarządzać zasobami ludzkimi. Tylko gnębienie i poniżanie pracowników, szczególnie fizycznych. Niby przenieśli siedzibę na Fałata, a syf został ten sam. No ale sprawa poszła dalej i na pewno się wszystko rozwiąże. P.S. to prawda że szefowa zwiała na urlop?

pffff

Widać przez pryzmat napisanych postów co za ludzie pracowali w tym ZRUG-u..Chłopcze który piszesz i obrażasz,daj sobie spokój i nie pisz więcej.W gruncie rzeczy popracowałeś sobie trochę ,popiłeś i co osiągnołeś????Jesteś jakiś sfrustrowany i nic więcej.Żebyś pracował choć z rok ale porobiłeś od marca i masz czelność wypowiadać się na tematy ci wogóle nie znane(chyba że ktoś ci naopowiadał bajki)..Wróć do tych wodociągów i nie wysilaj się na tym forum...Masz jakąś radość wyzywać chłopaków????My jeszcze pracujemy, przyjedz i powiedz co o tym wszystkim myślisz a tak czytający i tak wiedzą kim jesteś i tylko się z ciebie śmieją...

Zostaw merytoryczną opinię o Zrug Toruń S.A. - Toruń

Zrug Toruń S.A.