Opinie o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Imperial Tobacco w Polsce. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Imperial Tobacco w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Paulina

Zauważyłam różnorodne opinie. A jakie są w takim razie plusy pracy w Imperial Tobacco Polska S.A?

mahi

wiekszosc negatywnych komentarzy potwierdza sie juz przy pierwszym kontakcie. zmarnowany moj czas

Paulina

@Tomek, o jakiej patologii mówisz?

Kierowiec

Słyszałem opinie o IP ,że są dobrą profesjonalną firmą. Chcę zmienić pracę i pomyślałem o IP. Mam pytanko w jakim zakresie wychodzą zarobki przedstawiciela sprzedaży i dystrybucji? Jakie auto dają, komputer i telefon? Może tak kilka słów ktoś podpowie?

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z agnecja ok , informacje dostalem po tygodniu

Piotrek

mozna dorobić na gratisach które nie są sprawdzane do wydawania oraz na np wymianie banderoli, całkiem dobrze, a niektórzy kierownicy zarabiają na gratisach ktore kradną i każą rozpisywać swoim ph.

@Piotrek

A wtajemniczeni twierdzą że żeby działać bezkarnie muszą działkować sie ze swoimi asm. Biznes kwitnie w najlepsze i nikt nic nie widzi i nie słyszy taka patologia

Xena

A, ja ogólnie nie narzekam.... Z tą podstawa to masz tyle ile sobie wynegocjowales, także jeśli jesteś sprytny to jest więcej niż 1800 netto, także Alex przykro mi, ale najwidoczniej nie jesteś dobrym negocjatorem

@Xena

Natomiast jeśli chodzi o wyrabianie planów, to fakt trzeba się napracować, ale i to jest do zrobienia, tylko musi się chcec pracować, a nie tylko wyjeżdżać do pracy.

Basia
@Xena

Tak Xena, z taką ortografią to rzeczywiście musiałaś sobie wynegocjować baaaaaardzo wysoką podstawę. Jako na pocieszenie to ci powiem, że menago który Cię przyjął do swojego zespołu, to mniej więcej taki sam poziom znajomości zasad ortografii i gramatyki. Głowa do góry, kariera przed Tobą.

Lara
@Xena

Bredzisz koleżanko, Nie ma u nas czegoś takiego jak indywidualne negocjowanie podstawy. Każdy nowo zatrudniony dostaje na starcie najniższą krajową i albo bierze albo wypad bo kolejka oczekujących desperatów jest długa. Tak że ani nie jesteś sprytna jak piszesz, ani wiarygodna i aż się prosi przyjrzeć się bliżej tym planom które rzekomo realizujesz. Buja

@Lara

Lara No to w takim razie masz koleżanko złe informacje, może tak było 100 lat temu, jak Ciebie przyjmowali... Ale rozumiem, że zazdrość przez Ciebie przemawia bo przez naście lat pewnie pracujesz za 1800netto...uuuu, jak mi przykro :)

Tabaka
@Basia

Jesteś typem człowieka, który chyba nie szanuje nikogo ani niczego. Z ludzi się wyśmiewasz, firmę krytykujesz.

Mike

widziałem kilka ofert pracy na PH. Jakie wynagrodzenie może otrzymać taki przestawiciel? Jakie auta są we flocie i czy są limity na prywatne kilometry? Dziękuję za rzeczową opowiedź.

Alex
@Mike

Cudòw nie ma, podstawa to1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (ale nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniale. Pozdro

taka prawda

Niestety widocznie nie nadajesz się na to stanowisko kochana, ukonczenie wsb niczego nie dało? ciesz się ze mialas mozliowsc się tam dokształcic, za darmo, oplacone bylo wszystko!!! poza tym to nie MBA, nie robcie z siebie niewiadomo kogo. Poza tym krowa ktora duzo ryczy, mało mleka daje, ale jak widać trochę DAJE- ale nawet to nie pomogło??? oj przykro mi hahahahaha

Wyrocznia
@taka prawda

Robisz się nerwowy kolego, w prostacki sposób dezawuujesz i obrażasz na forum ludzi którzy mówią otwarcie o tym o czym wszyscy (oprócz was) w firmie wiedzą, ale z obawy o swój byt nie mówią o tym głośno. Ale to dobry znak, bo to znaczy że zaczyna wam się robić cieplutko pod siedzeniami i czujecie nieuchronny koniec swoich żałosnych i wątpliwych karier. Wróżę ci że już niedługo wylądujesz na zielonej, a biorąc pod uwagę twój styl wypowiadania się, to przeżyjesz niezły szok i przekonasz się ile znaczysz na rynku pracy.

taka prawda
@Wyrocznia

Nikogo nie obrazam. Łudz się, łudz, nadzieja matką głupich. Brawa za naiwność, widzę że ktoś tu nie potrafi pogodzić się z porażką...Poza firmą doskonale wiesz że nic ciekawego Cię nie spotka, dlatego siedzisz tu i ględzisz, po zmianach wiele osob nie moze sobie poradzic, bo idealnie bylo spijać piankę, teraz czas na robotę

Ola

nepotyzm na stanowiskach wyzszego szczebla, wielka potrzeba zmian wsrod mds, naprawdę wielka, potrzeba solidnej wymiany osob na tych stanowiskach

"W"
@Ola

Brawo Ola ! Widać że trafiłaś w sam najczulszy punkt pseudo menadżerii bo rozległ się żałosny skowyt odrywanych od koryta. Brawo!już po nich !

Leszek
@Ola

Potrzeba wymiany całej czapki nie tylko mds, Oni tak naprawde wykonują tylko polecenia swoich regionalnych i biora na siebie wszystkie wpadki zeby przykryć ich braki kompetencji i dzieki temu sa przez nich tolerowani. Mds są pod ochrona asm poniewaz sa mistrzami ewolucji w realizacji impisów na papierze i bez nich rsm długo by nie przetrwal na swoim tronie.

Agnieszka

Moim zdaniem te zmiany padną w Marcu, co tu sie terez dzieje!!!!to masakra nikomu bym tu nie polecał pracy , Inwestuja w szkolenia opłacaja super szkołe w Poznaniu a nikt sie nie nadaje do pracy na mdsa śmiech na sali, tak jak i polityka firmy . Tu powinny byc wielkie zmiany zaczac od Asmów i mdsów potrzebna młoda krew a nie stare zgrzane stołki czekajace na cuda i obwiniajace DH ze nie potrafia pracować czasy 6 lat wstecz skonczyły się.

Zeus czy jak mu tam

Firma na ta chwile jest totalnym dnem zapalniczkowym ,bo tylko tyle im zostało i te bezczelne zmiany 24sku i 16sku. Mdsi chore głowy w pupke wchodzą Asmom wiedząc że cele to kosmos Poznań powinien zrobic roszady cwaniaczków z gorącymi posadami, tylko wiecznie tuszują wszystko układziki kiedy to sie wszystko skonczy. Albo wizytacje ustawione dwa dni przed, malowanie wyznaczonych ulic przed przyjazdem nastepnych cwaniaków . ...... pora sie ogarnać dajcie wiecej długopisów.....

Gabrys
@Zeus czy jak mu tam

Towarzystwo wzajemnej adoracji ,rączka rączkę myje ,wieczne tuszowanie, zamiatanie pod dywan,to przecież istna patologia która trwa od lat. Ktoś na to patrzy i nie reaguje i to też jest patologia bo lud to widzi. To taka zgrana paczka i czegóż oczekiwać jak przykład idzie z góry gdzie dwaj koledzy z jednego boiska mają pełna i nieograniczona władzę i bezkarność bo nadzorca daleko,już nie w Poznaniu.

AlwaysSmileDude

Witam forumowiczów. Jakie pieniążki z waszej autopsji może zarobić Menadżer Dystryktu Sprzedaży? Bardzo bym prosił doświadczonych PH o podpowiedz - ogólnie warunki zatrudnienia na w/w stanowisku, pojazd służbowy, benefity. Z góry dziękuje za pomoc w niniejszym temacie. Pozdrawiam.

Doświadczony PH
@AlwaysSmileDude

Z mojej autopsji wynika że wiedza jakie to są pieniążki, akurat do niczego się Pani nie przyda. To i inne stanowiska manadżerskie są u nas stanowiskami dożywotnimi i osoby je piastujące są do nich przyspawane na stałe.Ani w przeszłości, obecnie i tym bardziej w przyszłości, nie są przewidziane na nich zmiany i jakaś rekrutacja.

kumaty Nikodem
@Doświadczony PH

A tu kolega szanowny się myli, ponieważ są dwa wolne stanowiska MDS Łódź i Warszawa i są prowadzone na nie zewnętrzne rekrutację. Jednakże ujawnienie uposażenia na stanowisku początkującego MDS-A wywołuje u potencjalnych pracowników ataki pustego śmiechu połączone z tarzaniem się po podłodze. Zresztą pensja początkującego DH w połączeniu z obowiązkami i zakresem odpowiedzialności wywołuje jeszcze silniejszą reakcje. Ostatnia firma na rynku, a wymagania jak u monopolisty. Dawne D teraz A 24 sku na piękne oczy, no i pierwsza pozycja za zapachy i długopisy. Jak tyle można dostać za darmo to po co "płacimy " w tych śmiesznych Dymkach.

xyz
@kumaty Nikodem

A to bardzo ciekawe że mając prawie 200 ludzi w terenie trzeba szukać kandydatów na zewnątrz to niezbyt dobrze świadczy o organizacji i o zarzadzających nią.A ciekawe co się stało z całym zapleczem ludzi w ciągu ostatnich kilku lat przeszkolonych i wyedukowanych za ciężką kasę w szacownej poznańskiej uczelni?Tyle pary w gwizdek, tyle zmarnowanych funduszy, tyle zarwanych weekendów, tyle rozbitych rodzin i zwiazków ,i co ?,wszystko jak krew w piach ? Nikt się nie nadaje na MDSa?

abc

a że niby kto miałby te porządki zrobić ? ci dwaj piwni geniusze co to jeden drugiego ściągnął do firmy ? po tym jak zwolniono główną księgową to faceci już nie mają żadnych oporów, popadli w taki samozachwyt że już nad niczym i nikim nie panują. Powagi, porządki to się powinno robić od samej góry a nie wycinając pionki

PATRIOTA

REJON WSCHÓD I CENTRAL BEZNZADZIEJNI MENADZEROWIE, TYCZY SIE PANI I PANA PROSIMY POZNAŃ O ZROBIENIE PORZADKU MOBBING!!!! ONI NIE NADAJĄ SIĘ ZARZADZAĆ GRUPĄ.

Damian
@PATRIOTA

Nikt nie będzie robił żadnych porządków, oni działają za pełna wiedzą i zgodą swoich regionalnych a ci to juz w ogóle są bezkarni i nikt się nie interesuje tym co robią.

chętny

Zastanawiam się nad pracą w tej firmie. Ile może dostać Przedstawiciel Handlowy ds. dystrybucji??

Lech

A jak już wszyscy stąd uciekną, to ciekawe kim będzie zarządzać nasza wspaniała, przyspawana do stanowisk, jedyna w swoim rodzaju, profesjonalna i kreatywna kadra menagerska? Może w końcu nauczą sie zarządzać chociaż samymi sobą, bo z tym mają podstawowy problem a nieudolnie próbują kierować innymi. Fachowcy

Tomasz

Mógłby ktoś napisać co tam się zmienia ? Czy warto tam iść do pracy porzucając swoją obecną korpo ? :D

@Tomasz

Przecież masz wyżej informacje ze styczeń luty ludzie będą stąd uciekać. Tak że warto, bo będzie potrzebne świeże mięso.

A mówili że to będzie taaaaka dobra zamiana.

Baranek

Styczeń luty, ludzie będą uciekać tylko teraz odbiorą wszystkie dodatki do grudnia i ciałłłł,ile można oszukiwać ludzi panie Nikodem i panie Piotrze wy wzięliście ten kredyt zaufania na siebie a nie my więc wy róbcie te super punkty ktore wskoczyły z D2 na A :) i nie zapomnijcie o pakietach 350 i ekspozycje na 24 i 16 w sklepach z 4 markami skandal taki sam jak w Pisie :(

Kaśka
@Baranek

Przecież to są sklepy z potencjałem

Byłem na rozmowie. Atmosfera nawet ok. Przynajmniej nie trzeba durnych scenek odgrywac ktoś przynajmniej zrozumiał że te scenki a życie to 2 różne światy. Czekam teraz na informację odnośnie jazdy w teren z kimś z IT

@Tomek

Otrzymałaś jakieś info już odnośnie jazdy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco w Polsce - Polska

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Imperial Tobacco w Polsce?

Kandydaci do pracy w Imperial Tobacco w Polsce napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Imperial Tobacco w Polsce