Opinie o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Imperial Tobacco w Polsce. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Imperial Tobacco w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Danonek

Co, kolejny wujek dobra rada który nie potrafi poprawnie zbudować zdania nadrzędnie złożonego ? To taka nowa szkoła sulechowsko-sochaczewska, kwiat polskiej myśli zarzadczej po danonowo-kalsbergowej praktyce.

losowy MDS

@ciekawe to bardzo ciekawe co mówisz jednakże musze to estymowac i może implementować, dam Ci odpowiedz ASAP Regards

losowy MDS

Nie zmienię, bo jestem za głupi, a głupców nie przyjmują. Za to do ITPL pasuje idealnie, tutaj jestem liderem. Znam kilka trudnych słów, kilka angielskich i wszyscy uważają mnie za fachowca. Powtarzam stare schematy i jakoś to idzie. Nikt mnie od stołka nieodspawa. A że trochę udziały rynkowe spadły, nie przejmuję się rzeczami na które nie mam wpływu.

nerf

erf 2016-08-12 09:50:47 no piszecie o premii a przecież tak na prawde sa firmy w ktorcyh pracownicy dostają PREMIE nawet jak mają bardzo długi staż pracy wiec ja uważam że trzeba narzekać i trzeba nie doceniać to co się ma po prostu takie jest moje zdanie. To jest chyba jakiś bot bo prawdziwa osoba nie może być aż tak ograniczona. Rownajmy do najlepszych a nie najgorszych pracodawcow.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z agnecja ok , informacje dostalem po tygodniu

Izolda

Przeczytałeś, i co z tego jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Joachim nie pisze o jakiejś tam premii "rzekomej" , pisze o premii jak najbardziej realnej lecz nierealnej do wykonania, czyli nic znaczy nic. Więc daruj sobie to mało autentyczne zainteresowanie bo i tak wiadomo że piszesz na zlecenie.

adam

co drugi pracownik boi sie odejsc z firmy bo z robotą ciężko a do chipsów nikt nie chce, złota klatka bez wyjścia.

Joachim

Oczywiście, nauczysz się np. podstawa to 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniałe.

Grzegorz

hej, ja pracowałem i potwierdzam, warunki są super tak jak opisuje to oferta o której wspominasz. Między innymi możesz liczyć na to, że podstawa to 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniałe.

Jeremiasz

Skąd ten jezyk agresji @adas? Nikomu nie dołożę, przemoc jest mi obca. Przestań nawoływać do nienawiści.

Kamil

Adaś, przecież ty i radek tu na tym forum jesteście tacy aktywni i zorientowany w każdym temacie. To może sam od siebie coś byś dołożył na temat premii albo na temat czy to prawda że na początek podstawa 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniałe.

Bartłomiej

Nie wie czemu sugerujesz @adas że w ITPL dochodziło do przemocy fizycznej i bicia w ciemie. To jest poważne oskarżenie.

Janusz

Jak najbardziej ma zaczepienia w rzeczywistości, tylko że w tej wirtualnej. Udziały ITPL spadały bardzo długo szybciej niż cały rynek i spadają nadal mimo że rynek już nie spada hej, na początek podstawa 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniałe.

Żelisław

Nie nie są aktualne, hej, na początek podstawa 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniałe.

Piotrek

Krzysiek

Kolejny bełkot trolla . Nie wiem koleżanko/kolego jakie stanowisko lub jaka funkcję pełnisz w Imperial. Ale z tą wybujałą gramatyką, z tą oryginalną składnią, to karierę tutaj masz zapewnioną na bank. Na początek podstawa 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniałe.

Władek

A tylko oczekują tego, oczekują tamtego, a nic od siebie nie dają. WYZYSK w czystej postaci.

Bogumił

Źle rozumiesz i źle Ci się wydaje.

Ryszard

No Adam dalej, pochwal się swoimi osiągnięciami na swoim stanowisku trolla i swoją podwyżką oraz premiami dla najlepszych.

Zdzisław

Na początek podstawa 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniałe. PRZEDSTAWICIEL DS. SPRZEDAŻY I DYSTRYBUCJI to jest ta bardzo dobra kasa.

zbyszek

Hej, a wiadomo coś o powodach dlaczego udziały Imperial lecą ciągle na pysk ?

kumaty nikodem

Zawsze jesteś taki podejrzliwy, czy tylko jak trolujesz? Na początek podstawa 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniałe.

darek

Hej, wiadomo coś o fatalnych wynikach zaangażowania wśród pracowników. To chyba najlepiej pokazuje środowisko pracy w Imperial Tobacco.

Proszę o radę

Dziękuję mn przekonała mnie Twoja opinia, nie będę się pakować w (usunięte przez administratora) Lepiej unikać niepewnych pracodawców. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco w Polsce - Polska

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Imperial Tobacco w Polsce?

Kandydaci do pracy w Imperial Tobacco w Polsce napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Imperial Tobacco w Polsce