Opinie o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Imperial Tobacco w Polsce. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Imperial Tobacco w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Proszę o radę

Dlaczego Imperial Tobacco tak kiepsko stoi z udziałami rynkowymi i dlaczego skończyło się łamanie przepisów prawa pracy? Słyszałem takie stwierdzenia od jednego z pracowników waszej firmy. Macie teraz dużo wakatów, a ja nie wiem czy jest sens aplikować?

kumaty nikodem

Sam sobie odpowiedziałeś trolu, mocno przeciętnych zarobków, przeciętnych zniżek(nie wiem na co) i przeciętnych narzędzi pracy.

kumaty nikodem

W Nałęczowie jak to w uzdrowisku mniej smogu niż w Krakowie i Warszawie. Boże jak ja kocham tę robotę.

veritas

TROLE z tego portaliku ile wam firmy płacą za pisanie tych bzdur? Oczywiście nie tylko na tym forum, ale też innych firm. Pytanie kto się sprzedaje za pieniądze?

cfg
@veritas

Zbiegiem okoliczności to prymitywne trolowanie pojawiło sie na forum akurat w czasie kiedy to jeden nabiałowy geniusz sprowadził sobie kolegę do kompletu. Przypadek ?

x
@cfg

Przypadek ? żaden przypadek. Zdecydowanie autorski pomysł wysokich lotów jak i sam autor i jego kurator. Poziom w sam raz na Nałęczów.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z agnecja ok , informacje dostalem po tygodniu

aaa

Tak Radku, wiemy wiemy.

noe

Trafiony zatopiony he he he

Rysiek z klanu

Oho ! Troll aktywista trafiony w czuły punkt. Potrzebował aż doby zeby załapać i włanczyc sie do dyskusji. I kto ty własciwie jesteś zeby wypowiadać sie w imieniu całego Tobacco ?

Nikodem

Kolego jak lubisz presje 14 h w rynku 5 programów na głowe do załozenia czyli twoje wspacie na miesiac ta pomoc w dystrybucji na 245psd i umiesz budowac mega wielka ekspozycje za 10 zapalniczek to ja cie kupuje wyslij cv na pracuj

Piotr J

Witel 2100zł Tylko w(( duzych miastach)) jak jestes trolem ze wsi to bedziesz latał za 1900zł ale bedziesz miał golfa bedziesz trolował w niedziele pod kosciołem :) i ogolnie 14h dziekuje milego dnia i nie zapomnij zielonego swiatełka włanczac.

@Piotr J

Włanczać włancznikiem oczywiście.

lacky luck

za przedstawicieli to tutaj kasa bardzo dobra, ale dla przedstawicieli to raczej szału nie ma. Zadowolony ?

dad
@lacky luck

Nie karmić trolla.

xxx

Ale goście są czujni, nie powiem. Jak tylko na portalu pojawia sie post obiektywnie oceniający pracę w tym paradajsie, natychmiast przykrywany jest propagandowym fejkiem jakiegoś geniusza kryjacego sie pod nickiem radka, darka czy innego wojtka kłamczuszka. Płytkie i mało finezyjne tak jak sam pomysłodawca.

non

dobry socjal, dobre auto, ciężka praca, nieralne targety, brak mozliwości rozwoju- awansu.

Aga

hmm no wiesz @fghj to jest forum o pracodawcach i pracy, i gdyby któraś z nich choć raz zapytała o coś co ma związek z pracą u nas to z pewnością sama z checią bym na takie pytanie odpowiedziała bo po to tu m.in zaglądam. Ale one gaworzą sobie miedzy sobą nikogo o nic nie pytając. Nierozgarniete jakieś, kto by taką chciał zatrudnić ?

Aga

A wy to dziewczyny radek i erf jakieś niedorobione jestescie ?. Od kilku tygodni nic tylko jaracie sie tu na forum ofertami pracy dla przedstawiciela i jak widać nic z tego dla was nie wynika. To co, w końcu napiszecie podanie czy będziecie tylko tak sobie gadać ?

Sąrzeczycosiefizjonomomniesnily

-nartek może wytłumaczysz całej Polsce w jaki sposób robisz wszystkie akcje i najlepsze wyniki w Polsce skoro twój region ma ok 6% w Nielsenie?? Cuda?

www

Tak to prawda, jako jedyni na rynku pracy oferujemy legalne zatrudnienie pracowników. Kuba wełniana istoto, jeśli można coś ci poradzić, to szybko znajdź sobie w okolicy jakąś ścianę, rozpędź się, i ulżyj sobie.

Wernyhora

Jeszcze trochę cierpliwości, za chwilę będą oferty i z Jarocina .

HR

Mamy sporo zwolnień szukamy Asów jesli jesteś asem wyslij cv

HR

Wszystko się zgadza, istnieją bardzo dobre relacje miedzy pracownikami , wypłata w terminie, umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia (za wyjątkiem Bydgoszczy i Tarnowa) i wszystkie niezbędne narzędzia pracy. I zamiast tracić czas na trollowanie daj sobie szansę i zaaplikuj do nas.

Kaśka

Ludzie już skończcie się pogrążac z tymi komentarzami, podmieniasz paczki ok, to siedź cicho i skończ klepac dziobem na prawo i lewo.... A swoją drogą, moim zdaniem firma zamiast wydawać kupę kasy na te audyty, to mogliby trochę kasy w teren dać, na wsparcie dla sklepów, jakiś dodatkowych umów, dla tych "średnich" klientów

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco w Polsce - Polska

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Imperial Tobacco w Polsce?

Kandydaci do pracy w Imperial Tobacco w Polsce napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Imperial Tobacco w Polsce