Opinie o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Imperial Tobacco w Polsce. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Imperial Tobacco w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

DomkRZ

nowe zasady impis- nie do osiągnięcia

Serdelek

yes, yes, of course, inside joke, pasztetowa, cieżko myśleć, cieżko zrozumieć, cieżko pracować. Ale za to po zagranicznymu umisz napisać.

Kiko

Mnie rekrutowali ale Ty mozesz śmialo sie sam rekrutowac, Nysa zatankowana czeka już u Brzegu.

Niko

i co? gdzie te zmiany od poniedziałku? ilu asm zostało?

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z agnecja ok , informacje dostalem po tygodniu

zed

Cudòw nie ma, podstawa to1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (ale nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniałe i co najważniejsze kasa wydana, aktywność odfajkowana.

Bat

My w BAT dostawczakami smigamy, a o jakich NYSACH piszecie, co to za auto. Bylem pewien ze ph maja golfy ???

Waldemar

Weekend idzie i obleśne płatne trole typu @adaś, @radek, @ntosia wypełzają ze swoich nor.

pokrzywdzony

To niesprawiedliwe że niektórzy dostają Nyse, a ja Golfem musze jeździć. Tak właśnie wygląda sprawiedliwości w ITPL. NYSA dla wszystkich albo impisa nie robię.

Stach

Karmino oczywiście, że można pracować jeśli się komuś chce, a nie ciągle narzekać jak to jest źle

@Stach

No tobie Stasiu to na pewno sie chce bardzo pracować, skoro w czasie pracy serfujesz sobie po necie i udzielasz sie na forum...chyba ze to jest twoja praca ?

Stsch
@Kasia

No widzisz droga Kasiu powiem Ci tyle, kto rano wstaje temu Pan Bóg daje. także proszę Cię już nie udawaj, ze Ty tak ciężko pracujesz...

@Stsch

Widzisz Stasiu, twoje ranne wstawanie nie ma tu akurat nic do rzeczy. Swojego posta puścileś o 15:45 czyli w godzinach pracy Imperiala, a to znaczy że jesteś obrzydliwy leń i ściemniacz, który w czasie pracy serfuje sobie po necie. A na dodatek też hipokryta, który próbuje innych pouczać jakie należy mieć podejscie do pracy. A Pana Boga to ty lepiej w to nie mieszaj, On bardzo nie lubi kłamczuszków.

adas

to przyjdź antosia, potrzeba nam wielu takich jak Ty, dostaniesz umowę i zrobisz dla nas wszystko?

Nick Odem

#kumateinfo 4 MDS i 1 ASM zmiany regionów już w poniedziałek.

ggg

Już ci wynajęty Trollu tłumaczono, ze najbardziej PH to opłaca sie MDS-owi i ASM-owi bo wszystko mozna na niego zwalić. A oni żadnej odpowiedzialności za wyniki i rozwój podległych Ph, żadnych konsekwencji za fatalne wyniki i brak zaangażowania, żadnych obowiązków, żadnych programów naprawczych.Za to fajna pensja, pewna premia, benefity, brak gps, spokój i brak kontroli,szkolenia i mitingi w najlepszych hotelach i ośrodkach.

Jan Twardowski

Spieszmy się czytać zamieszczane na tym portalu posty tak szybko są usuwane. Ciekawe na czyje zlecenie? he he he

Lublin

Tu za chwilę będą wolne etaty zapraszamy 2800brutto

yzw

a taki przedstawiciel w dystrybucji w Nałęczowie to podstawa 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniałe.

Badyl

Ciekawe czy oni tez mają wynajętą agencje zewnętrzną do audytowania pracy Ph w terenie czy robią to siłami swoich kierowników ?

roman
@Badyl

Myślę ze w normalnych organizacjach za wykonanie zadania płaci się tylko raz. My jesteśmy wyjątkiem gdzie raz płaci się kierownikowi za audyt i drugi raz za ten sam audyt płaci się agencji zewnętrznej he he he

ss

napisz coś więcej kogo żegnamy jakie zmiany w umowach dla PH/DH

realista

Praca jest faktycznie ciężka nie licząc szanownych doradców, którzy w większości już o 15 wcinają obiadek / 13 wizyt/. _Praca ma też wiele plusów i jest wyzwaniem dla chcących się sprawdzić w ekstremalnych warunkach szczególnie psychicznych. Faktycznie od poniedziałku do piątku prywatnie nic nie załatwisz, ale sobota i niedziela jest twoja , a dwójka która wpływa na konto też nie leży na ulicy. Udziały faktycznie lecą na łeb ale to nie tylko wina naszych bosów tylko tych na samym szczycie, którzy myślą, że nagle zmienia gusta i smak Polaków wciskając wszystkim P&S. Szkoda tylko kasy na agencję kontrolną, która by się przydała na podreperowanie wizerunku naszych produktów. Nie z jednego już pieca chleb jadłem, rozmawiam z przedstawicielami różnych firm i potwierdza się powiedzenie, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.

Tom i Jak

Cześć Team, sorry że ostatnio nie pisałem ale bylem na workshopie i było dużo trudnych caseów a deadliney goniły łotewer napisze co ustaliliśmy z zarządem wiec zapamiętajcie raz na zawsze że: podstawa to 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniałe. Pozdrawiam mordevzki

Sylwester

I bardzo dobrze że są też osoby ktore piszą o tym, że podstawa to 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniałe.

Bakarasz

A co w sochaczewie czy lulechowie nie uczyli o budowie zdań czy za trudne ? Oj co za pech dla Imperiala. A o tym ze szukaja nowych ph to oczywiscie wiemy to tylko dzięki tobie o wielki i innym tobie podobnym trollom typu Adaś, Radek, erf, ad itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco w Polsce - Polska

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Imperial Tobacco w Polsce?

Kandydaci do pracy w Imperial Tobacco w Polsce napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Imperial Tobacco w Polsce