Imperial Tobacco Polska S.A

Jarocin

Opinie o Imperial Tobacco Polska S.A

Kiko 2016-08-29 20:10:23
Mnie rekrutowali ale Ty mozesz śmialo sie sam rekrutowac, Nysa zatankowana czeka już u Brzegu.
Serdelek 2016-08-29 21:24:52
yes, yes, of course, inside joke, pasztetowa, cieżko myśleć, cieżko zrozumieć, cieżko pracować. Ale za to po zagranicznymu umisz napisać.
DomkRZ 2016-08-30 17:06:27
nowe zasady impis- nie do osiągnięcia
Róźa 2016-08-30 21:47:14
Podstawy języka polskiego i tabliczka mnożenia TROLU
Klin 2016-09-06 08:51:09
eeeeee głupoty piszecie......1800netto podstawy, nie ma czegoś takiego............2000-2500netto premie około 500zł netto,dwa pakiety papierosów, bony żywnościowe 13tki, wakacje pod gruszą około 1700zł.....................tak jest,
qurczak 2016-09-06 10:46:23
Na początek 1800-2000 netto premie kwartalne ok 500-600 netto (jeśli wyrobisz i masz warunki dopuszczające) 2 pakiety akwizycyjne, bony 6pln za przepracowany dzień, 13-nastka jeśli firma osiągnie cele Total, wczasy pod grusza zależne od dochodów gospodarstwa domowego. Czy to dużo czy mało niech każdy sam oceni. W samochodach GPS który monitoruje absolutnie wszystko, telefon, tablet.
wlad 2016-09-06 16:50:34
No tym, że Przedstwiciel to podstawa 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (ale nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniale.
waldek 2016-09-06 22:30:23
Wiesz co, to są bardzo dobre kwoty!. Gdzie indziej w FMCG dostaniesz na starcie aż 1800 zł netto? Do tego jeszcze premia (co prawda nierealna do osiągnięcia) ale liczy się dobra intencja że ją dają bo przecież równie dobrze mogli by zabierać zamiast dawać.
zigi 2016-09-06 23:18:11
liczy każdy na przecież wynagrodzenie 1800 netto wiadomo że i na premie wiadomo też że
jacek 2016-09-07 21:07:08
te 1800 net to na start to dla wszystkich atrakcyjne moze byc. A pózniej jeszcze te podwyżki 2% co rok naprawdę wyglada zachęcająco. trzeba do nich pisać i zeby tylko było duzo takich ofert na przedstawiciela ds Sprzedaży i Dystrybucji bo naprawdę warto w rożnych rejonach.
coala 2016-09-19 11:30:54
Nie polecam pracy tam. 500 pracowników pracuje przez firmę, 500 przez agencję. Ci zatrudnieni przez firmę gonią tych z agencji. Dowożą co prawda z Poznania i Kościana, lecz 90% awansów jest dla tych drugich, ponieważ jest to firma rodzinna. Nie jest nowością, że na produkcji przez firmę potrafi pracować mąż, żona, ich 3 synów i ich 3 żony, dodatkowo sąsiedzi, kuzyni, krewni, powinowaci, i pies. Jeśli masz znajomości i jesteś z Kościana to zatrudnienie masz pewne. Są też poznaniacy co wchodzą w 4 litery kościaniakom i mają łatwiej. Są pracownicy co pracują po 30 lat i potrafią CIę wyzwać od najgorszych, i kierownictwo zawsze się za nimi wstawi, a nie za Tobą. Kościan ogólnie ustawił się w tej firmie, i nią rządzi.
Obecnie szukają pracowników na 4 brygady, czyli pracujące soboty i niedziele. Nawet w radio się ogłaszają, że szukają ludzi. Kierownicy i koordynatorzy zezwalają na gorsze traktowanie pracowników agencyjnych, na poniżanie ich. Jest tak jak w innych firmach tego typu, Ty zapiepszasz, a stali zatrudnieni przez firmę się obijają. Nie jest to warte 1800 czy 2000 netto.
Nie polecam 2016-09-30 21:29:21
ITPL to firma rodzinna, awansują tylko najbliższych. Jak ktoś ma siostrę, ciocię lub stryja to prędzej czy później awansuje.
Aktyw 2016-10-01 00:19:56
U nas w dziale sprzedaży relacje miedzy pracownikami opierają się tylko i wyłącznie na przyjacielskich stosunkach. Mamy mega atmosferę i dzięki naszemu kierownictwu i Menedżerom, jesteśmy z sobą zżyci jak jedna wielka rodzina. Wszyscy się lubimy, nie ma miejsca na zawiść, zazdrość, gniew czy nienawiść. Brak jakichkolwiek konfliktów, dialog, harmonia i pełne zrozumienie i co najważniejsze, nie zauważa się tak powszechnej w innych firmach hipokryzji. Dziękujemy i polecamy wszystkim gorąco.
lach 2016-10-03 21:06:35
To chyba docenienie za super wyniki i doprowadzenie firmy na szczyt i niezwykle trafną politykę personalno-transferową prowadzoną przez ostatnie 5 lat.
hah 2016-10-04 11:32:30
hahahahaha...jak ktoś odchodzi z firmy to głupio nie tłumaczy się na forach internetowych (LinkedIn) że odszedł...dobrych ludzi się nie zwalnia
SVSFB 2016-10-06 00:19:01
SAMO SEDNO NIC DODAJ NIC UJĄĆ
mn 2016-10-13 00:15:24
Przepraszam czy ty masz jakieś objekcje do agencji bo nie rozumiem Twoich insynuacji , a może czujesz zagrożenie ?????/
Bambo 2016-10-15 19:18:16
Witam witam orientuje się ktoś gdzie o której są autobusy w Kościanie?
Bambo 2016-10-15 19:18:55
Witam witam orientuje się ktoś gdzie o której są autobusy w Kościanie?
adas 2016-10-16 10:41:30
Umowy są o pracę @alaktras do tego masz pakiety socjalne i jakieś tam dodatki oprócz premii oczywiście
jaaa 2016-10-25 13:58:48
Hmmm Panie dyrektorze i gdzie są te obiecane podwyżki o których była mowa?? jest tylko podwyżka obowiązków i nic wiecej! czy za 2300 na ręke ktoś będzie jak bury osioł tu robić? Podobno tylko nowi pracownicy dostają- gratulację . Motywacja zaje....
RL9 2016-10-25 18:23:50
He he he, naiwny. Dobra Zmiana przyszła
Ktoś 2016-10-25 19:42:32
Przecież to było więcej niż pewne, że jeśli chodzi o kasę to nic się nie zmieni, a obowiązków dwa razy więcej...
Dan 2016-10-25 23:22:28
Powiem tyle ze fabryka w ktorej pracujecie została zlikwidowana w Nottingham (Anglia). Pracuje obok w innej dużej firmie. Znam paru gości ktorzy pracowali w imperial tobaco i znam ich zarobki. 2500-3000 funtow miesięcznie na reke. System 3 zmianowy i po 8.5 h. Wiec możecie sobie policzyć ich zysk. Sprzedaż fajek w uk spada dlatego ze palaczy coraz mniej i koszty produkcji za wysokie. Dlatego przenieśli fabrykę do tańszego miejsca. To tak w skrócie.
sebek 2016-10-25 23:45:26
Nie płacz nie płacz, jakieś tam w końcu ochłapy rzucą pod publikę ale obowiązków na pewno nie ubędzie a wręcz przeciwnie śruba zostanie dokręcona na max - w końcu coś za coś
Tomasz 2016-10-26 19:59:28
Witam
Poradzi mi ktoś czy warto przejść do IT ? Dostałem zaproszenie na rozmowę i nie wiem co myśleć o tej firmie. Obecnie pracuje też w dużej korpo z branży FMCG.
Czy samochód można używać także prywatnie z jakimś limitem km ?
Czy premie są rozliczane co miesiąc ?
Tomasz 2016-10-26 19:59:47
Witam
Czy samochód można używać także prywatnie z jakimś limitem km ?
Czy premie są rozliczane co miesiąc ?
PH 2016-10-26 22:43:32
Śmiało przychodź Tomek. Samochód limit open na prywatne używanie a premie są rozliczane i wypłacane systematycznie. Jest też na dniach obiecana pokaźna podwyżka tak że masz szanse że akurat się załapiesz. Wbijaj bo warto i nawet się nie zastanawiaj.
kolo 2016-10-28 12:10:18
Witam szybkie pytanko koledzy koleżanki idę na rozmowy do IT i ciekaw jestem jaka realna kasa do wyciągnięcia zarabiam obecnie w okolicach 3000 na rękę czy w IT jest szansa zarobienia większej kasy. Pozdro
Alex 2016-10-28 17:44:38
Cudòw nie ma, podstawa to1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (ale nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniale. Pozdro
Tomek 2016-10-29 16:16:04
Byłem na rozmowie. Atmosfera nawet ok. Przynajmniej nie trzeba durnych scenek odgrywac ktoś przynajmniej zrozumiał że te scenki a życie to 2 różne światy.
Czekam teraz na informację odnośnie jazdy w teren z kimś z IT
Tomek 2016-11-04 20:02:28
Otrzymałaś jakieś info już odnośnie jazdy ?
Baranek 2016-11-05 16:44:14
Styczeń luty, ludzie będą uciekać tylko teraz odbiorą wszystkie dodatki do grudnia i ciałłłł,ile można oszukiwać ludzi panie Nikodem i panie Piotrze wy wzięliście ten kredyt zaufania na siebie a nie my więc wy róbcie te super punkty ktore wskoczyły z D2 na A :) i nie zapomnijcie o pakietach 350 i ekspozycje na 24 i 16 w sklepach z 4 markami skandal taki sam jak w Pisie :(
Kaśka 2016-11-05 18:49:56
Przecież to są sklepy z potencjałem
Tomek 2016-11-05 20:15:28
A mówili że to będzie taaaaka dobra zamiana.
Tomasz 2016-11-06 09:32:16
Mógłby ktoś napisać co tam się zmienia ?
Czy warto tam iść do pracy porzucając swoją obecną korpo ? :D
Tomek 2016-11-06 14:20:24
Przecież masz wyżej informacje ze styczeń luty ludzie będą stąd uciekać. Tak że warto, bo będzie potrzebne świeże mięso.
Lech 2016-11-14 21:17:57
A jak już wszyscy stąd uciekną, to ciekawe kim będzie zarządzać nasza wspaniała, przyspawana do stanowisk, jedyna w swoim rodzaju, profesjonalna i kreatywna kadra menagerska? Może w końcu nauczą sie zarządzać chociaż samymi sobą, bo z tym mają podstawowy problem a nieudolnie próbują kierować innymi. Fachowcy
chętny 2016-11-18 22:38:12
Zastanawiam się nad pracą w tej firmie. Ile może dostać Przedstawiciel Handlowy ds. dystrybucji??
Wesoły 2016-11-19 18:07:45
W ITPL nie ma takiego stanowiska jak Przedstawiciel ds. Sprzedaży i dystrybucji. Masz nieaktualne dane.
PATRIOTA 2016-11-19 19:02:47
REJON WSCHÓD I CENTRAL BEZNZADZIEJNI MENADZEROWIE, TYCZY SIE PANI I PANA PROSIMY POZNAŃ O ZROBIENIE PORZADKU MOBBING!!!! ONI NIE NADAJĄ SIĘ ZARZADZAĆ GRUPĄ.
Damian 2016-11-19 19:31:14
Nikt nie będzie robił żadnych porządków, oni działają za pełna wiedzą i zgodą swoich regionalnych a ci to juz w ogóle są bezkarni i nikt się nie interesuje tym co robią.
abc 2016-11-20 20:17:07
a że niby kto miałby te porządki zrobić ? ci dwaj piwni geniusze co to jeden drugiego ściągnął do firmy ? po tym jak zwolniono główną księgową to faceci już nie mają żadnych oporów, popadli w taki samozachwyt że już nad niczym i nikim nie panują. Powagi, porządki to się powinno robić od samej góry a nie wycinając pionki
AlwaysSmileDude 2016-11-20 23:18:08
Witam forumowiczów.
Jakie pieniążki z waszej autopsji może zarobić Menadżer Dystryktu Sprzedaży?
Bardzo bym prosił doświadczonych PH o podpowiedz - ogólnie warunki zatrudnienia na w/w stanowisku, pojazd służbowy, benefity.

Z góry dziękuje za pomoc w niniejszym temacie.

Pozdrawiam.
Doświadczony PH 2016-11-28 21:56:01
Z mojej autopsji wynika że wiedza jakie to są pieniążki, akurat do niczego się Pani nie przyda. To i inne stanowiska manadżerskie są u nas stanowiskami dożywotnimi i osoby je piastujące są do nich przyspawane na stałe.Ani w przeszłości, obecnie i tym bardziej w przyszłości, nie są przewidziane na nich zmiany i jakaś rekrutacja.
kumaty Nikodem 2016-11-29 19:01:08
A tu kolega szanowny się myli, ponieważ są dwa wolne stanowiska MDS Łódź i Warszawa i są prowadzone na nie zewnętrzne rekrutację. Jednakże ujawnienie uposażenia na stanowisku początkującego MDS-A wywołuje u potencjalnych pracowników ataki pustego śmiechu połączone z tarzaniem się po podłodze. Zresztą pensja początkującego DH w połączeniu z obowiązkami i zakresem odpowiedzialności wywołuje jeszcze silniejszą reakcje. Ostatnia firma na rynku, a wymagania jak u monopolisty. Dawne D teraz A 24 sku na piękne oczy, no i pierwsza pozycja za zapachy i długopisy. Jak tyle można dostać za darmo to po co "płacimy " w tych śmiesznych Dymkach.
Zeus czy jak mu tam 2016-11-29 21:11:58
Firma na ta chwile jest totalnym dnem zapalniczkowym ,bo tylko tyle im zostało<notesów brak > i te bezczelne zmiany 24sku i 16sku. Mdsi chore głowy w pupke wchodzą Asmom wiedząc że cele to kosmos Poznań powinien zrobic roszady cwaniaczków z gorącymi posadami, tylko wiecznie tuszują wszystko układziki kiedy to sie wszystko skonczy. Albo wizytacje ustawione dwa dni przed, malowanie wyznaczonych ulic przed przyjazdem nastepnych cwaniaków . ...... pora sie ogarnać dajcie wiecej długopisów.....
Gabrys 2016-11-29 22:34:41
Towarzystwo wzajemnej adoracji ,rączka rączkę myje ,wieczne tuszowanie, zamiatanie pod dywan,to przecież istna patologia która trwa od lat. Ktoś na to patrzy i nie reaguje i to też jest patologia bo lud to widzi. To taka zgrana paczka i czegóż oczekiwać jak przykład idzie z góry gdzie dwaj koledzy z jednego boiska mają pełna i nieograniczona władzę i bezkarność bo nadzorca daleko,już nie w Poznaniu.
xyz 2016-12-01 23:08:59
A to bardzo ciekawe że mając prawie 200 ludzi w terenie trzeba szukać kandydatów na zewnątrz to niezbyt dobrze świadczy o organizacji i o zarzadzających nią.A ciekawe co się stało z całym zapleczem ludzi w ciągu ostatnich kilku lat przeszkolonych i wyedukowanych za ciężką kasę w szacownej poznańskiej uczelni?Tyle pary w gwizdek, tyle zmarnowanych funduszy, tyle zarwanych weekendów, tyle rozbitych rodzin i zwiazków ,i co ?,wszystko jak krew w piach ? Nikt się nie nadaje na MDSa?
Agnieszka 2016-12-08 19:49:49
Moim zdaniem te zmiany padną w Marcu, co tu sie terez dzieje!!!!to masakra nikomu bym tu nie polecał pracy , Inwestuja w szkolenia opłacaja super szkołe w Poznaniu a nikt sie nie nadaje do pracy na mdsa śmiech na sali, tak jak i polityka firmy . Tu powinny byc wielkie zmiany zaczac od Asmów i mdsów potrzebna młoda krew a nie stare zgrzane stołki czekajace na cuda i obwiniajace DH ze nie potrafia pracować czasy 6 lat wstecz skonczyły się.
Zostaw swoją opinię o Imperial Tobacco Polska S.A - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imperial Tobacco Polska S.A