Imperial Tobacco Polska S.A

Jarocin

Opinie o Imperial Tobacco Polska S.A

adas 2016-08-11 15:30:59
A czemu premia niby niemożliwa do zrobienia @Piotrek? Chyba to co ustala ci firma musi mieć jakieś zaczepienie w rzeczywistości
Janusz 2016-08-11 16:38:36
Jak najbardziej ma zaczepienia w rzeczywistości, tylko że w tej wirtualnej. Udziały ITPL spadały bardzo długo szybciej niż cały rynek i spadają nadal mimo że rynek już nie spada hej, na początek podstawa 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniałe.
adas 2016-08-11 16:42:43
A ja tam bym negocjował w końcu jak ktoś jest w tym zawodzie to powinien to potrafić, przecież oni nie są w ciemię bici @Janusz
Bartłomiej 2016-08-11 16:49:57
Nie wie czemu sugerujesz @adas że w ITPL dochodziło do przemocy fizycznej i bicia w ciemie. To jest poważne oskarżenie.
adas 2016-08-11 17:56:07
Bardzo śmieszne @Bartłomiej może dołożysz coś sensowniejszego a propos tych premii a nie takie zaczepki
Jeremiasz 2016-08-11 18:14:23
Skąd ten jezyk agresji @adas? Nikomu nie dołożę, przemoc jest mi obca. Przestań nawoływać do nienawiści.
Kamil 2016-08-11 18:35:10
Adaś, przecież ty i radek tu na tym forum jesteście tacy aktywni i zorientowany w każdym temacie. To może sam od siebie coś byś dołożył na temat premii albo na temat czy to prawda że na początek podstawa 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniałe.
3e 2016-08-11 20:20:32
hej pracowal ktos z was tutaj jako przedstawiciel do spraw sprzedazy i dystrybucji ? bo widze ze taka oferta jest suuper ze oferuja tutaj umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon)
Grzegorz 2016-08-11 20:32:45
hej, ja pracowałem i potwierdzam, warunki są super tak jak opisuje to oferta o której wspominasz. Między innymi możesz liczyć na to, że podstawa to 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniałe.
22 2016-08-11 21:27:04
@Grzegorz hm no ale przeciez na szkoleniach to chyba zawsze mozna sie jednak czegos nauczyc prawda??
Joachim 2016-08-11 21:37:03
Oczywiście, nauczysz się np. podstawa to 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniałe.
adam 2016-08-11 22:05:52
co drugi pracownik boi sie odejsc z firmy bo z robotą ciężko a do chipsów nikt nie chce, złota klatka bez wyjścia.
hgjzddcv 2016-08-11 23:09:02
@ Joachim przeczytałam twoja wypowiedz i chce sie odnieśc do rzekomej premii... serio jest tak mała? to troche przerazajace, choc z drugiej strony lepwze to niż nic. taka prawda
Izolda 2016-08-12 00:01:46
Przeczytałeś, i co z tego jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Joachim nie pisze o jakiejś tam premii "rzekomej" , pisze o premii jak najbardziej realnej lecz nierealnej do wykonania, czyli nic znaczy nic. Więc daruj sobie to mało autentyczne zainteresowanie bo i tak wiadomo że piszesz na zlecenie.
erf 2016-08-12 09:50:47
no piszecie o premii a przecież tak na prawde sa firmy w ktorcyh w ogole pracownicy nie dostają zadncyh niestety nawet jak mają bardzo długi staż pracy wiec ja uważam że chyba nie ma co narzekać i trzeba doceniać to co się ma po prostu takie jest moje zdanie
nerf 2016-08-12 10:07:08
erf 2016-08-12 09:50:47

no piszecie o premii a przecież tak na prawde sa firmy w ktorcyh pracownicy dostają PREMIE nawet jak mają bardzo długi staż pracy wiec ja uważam że trzeba narzekać i trzeba nie doceniać to co się ma po prostu takie jest moje zdanie.
To jest chyba jakiś bot bo prawdziwa osoba nie może być aż tak ograniczona. Rownajmy do najlepszych a nie najgorszych pracodawcow.
ciekawe 2016-08-12 10:46:34
@nerf no ale to dlaczego nie zmienisz pracodawcy na takiego, do którego niby trzeba równać?
losowy MDS 2016-08-12 11:24:41
Nie zmienię, bo jestem za głupi, a głupców nie przyjmują. Za to do ITPL pasuje idealnie, tutaj jestem liderem. Znam kilka trudnych słów, kilka angielskich i wszyscy uważają mnie za fachowca. Powtarzam stare schematy i jakoś to idzie. Nikt mnie od stołka nieodspawa. A że trochę udziały rynkowe spadły, nie przejmuję się rzeczami na które nie mam wpływu.
ciekawe 2016-08-12 11:52:39
@losowy MDS nie wiem, czy to miała być ironia, czy Ty tak naprawdę? Ale jeśli chcesz tu zostać, to tym bardziej po co pisać takie bzdury?
losowy MDS 2016-08-12 12:24:12
@ciekawe to bardzo ciekawe co mówisz jednakże musze to estymowac i może implementować, dam Ci odpowiedz ASAP
Regards
Maksior 2016-08-12 13:06:04
No daj odpowiedź, chyba że się nabijasz, ale już w sumie nie wiem, bo nie znam tych słów za bardzo, tak czy siak zawsze mi się wydawało to sensowną firmą, która zatrudnia na umowę o prace bardzo dobrze
Danonek 2016-08-12 17:42:20
Co, kolejny wujek dobra rada który nie potrafi poprawnie zbudować zdania nadrzędnie złożonego ? To taka nowa szkoła sulechowsko-sochaczewska, kwiat polskiej myśli zarzadczej po danonowo-kalsbergowej praktyce.
ad 2016-08-12 17:53:29
Hm mnie się wydaje, że żadnego zdania nadrzędnego w języku polskim nie ma... :) ale skoro ty jesteś tak wykształcony @Danonek no to nie będę się odzywać a tak na marginesie dobrze, że są tutaj takie osoby "wujkowie dobra rada" bo skąd byście wiedzieli, że teraz np. szukają ph-owców?
Bakarasz 2016-08-12 18:02:31
A co w sochaczewie czy lulechowie nie uczyli o budowie zdań czy za trudne ? Oj co za pech dla Imperiala.
A o tym ze szukaja nowych ph to oczywiscie wiemy to tylko dzięki tobie o wielki i innym tobie podobnym trollom typu Adaś, Radek, erf, ad itd.
2345 2016-08-12 19:09:51
a co jest zlego w tym ze ktoś pisze na temat ofert pracy? mysle ze sa ososby które wlasnie sa tym zainteresowane i chyba dobrze ze o tym jest rozmowa..
Sylwester 2016-08-12 19:45:16
I bardzo dobrze że są też osoby ktore piszą o tym, że podstawa to 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniałe.
erf 2016-08-12 20:07:24
nie no pewnie dobrze jst jednak wiedzieć jk tutaj jest
Tom i Jak 2016-08-13 08:59:46
Cześć Team, sorry że ostatnio nie pisałem ale bylem na workshopie i było dużo trudnych caseów a deadliney goniły łotewer napisze co ustaliliśmy z zarządem wiec zapamiętajcie raz na zawsze że: podstawa to 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniałe. Pozdrawiam mordevzki
edfd 2016-08-13 09:59:34
każdy tak na prawde jak idzei do jakiejkolwiek pracy to przecież chce wiedzieć na jakie warunki zatrudnienia może tutaj liczyc jakie będzie mieć wynagrodzenie
realista 2016-08-13 21:23:18
Praca jest faktycznie ciężka nie licząc szanownych doradców, którzy w większości już o 15 wcinają obiadek / 13 wizyt/. _Praca ma też wiele plusów i jest wyzwaniem dla chcących się sprawdzić w ekstremalnych warunkach szczególnie psychicznych.
Faktycznie od poniedziałku do piątku prywatnie nic nie załatwisz, ale sobota i niedziela jest twoja , a dwójka która wpływa na konto też nie leży na ulicy. Udziały faktycznie lecą na łeb ale to nie tylko wina naszych bosów tylko tych na samym szczycie, którzy myślą, że nagle zmienia gusta i smak Polaków wciskając wszystkim P&S. Szkoda tylko kasy na agencję kontrolną, która by się przydała na podreperowanie wizerunku naszych produktów. Nie z jednego już pieca chleb jadłem, rozmawiam z przedstawicielami różnych firm i potwierdza się powiedzenie, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.
kuba 2016-08-13 21:25:05
W sumie to bym się załapał na specjalistę ds. kadrowo-płacowych, bo dają w zamian odpowiednie benefity socjalne.
leszek 2016-08-16 21:05:54
a to juz macie potwierdzone informacje, ze każdy będzie zarabiał 1800zł netto? juz wczesniej powiedzieliby ile dostana na umowie? wiec z jednej strony spoko, ze młodzi się wykaza a moze pozniej jakies podywzki beda
Badyl 2016-08-16 23:36:56
Ciekawe czy oni tez mają wynajętą agencje zewnętrzną do audytowania pracy Ph w terenie czy robią to siłami swoich kierowników ?
marek 4 2016-08-17 09:55:50
leszek no ja mam nadzieję że to tylko fundament wynagrodzenie i jako Przedstawiciel ds. Sprzedaży i Dystrybucji ( mam nadzieję na Nałęczów skoro jest ogłoszenie) będzie można jakimś imponującymi premiami i prowizjami sobie dorobić. napiszcie szczerze jak jest
roman 2016-08-17 16:02:23
Myślę ze w normalnych organizacjach za wykonanie zadania płaci się tylko raz. My jesteśmy wyjątkiem gdzie raz płaci się kierownikowi za audyt i drugi raz za ten sam audyt płaci się agencji zewnętrznej he he he
iks 2016-08-17 16:16:42
a taki przedstawiciel w dystrybucji w Nałęczowie to ile zarabia?
yzw 2016-08-17 17:07:28
a taki przedstawiciel w dystrybucji w Nałęczowie to podstawa 1800 netto(od 10 lat takie same warunki) plus premia 250 netto miesięcznie (nie realna do wykonania) gwarantowana podwyżka co roku 2-4% podstawy. Ogromne ciśnienie spływają kaskadowo i na koniec zawsze to Ty odpowiadasz za wszelkie zło. Perspektywa awansu zerowa, ale za to niektóre szkolenia fajne. Co prawda oderwane od rzeczywistości i w codziennej pracy nieprzydatne, ale w teorii wyglądają wspaniałe.
Lublin 2016-08-17 19:23:38
Tu za chwilę będą wolne etaty zapraszamy 2800brutto
max 2016-08-17 20:00:17
Mi zalezy też na tym, żeby mieć umowe o pracę ale jak tutaj an takim wyższym stanwosiku to raczej można liczyć na umowę?
ss 2016-08-17 21:00:24
napisz coś więcej kogo żegnamy jakie zmiany w umowach dla PH/DH
moja g 2016-08-17 21:02:41
max już nawet Przedstawiciel ds. Sprzedaży i Dystrybucji ma umowę
Jan Twardowski 2016-08-19 17:16:20
Spieszmy się czytać zamieszczane na tym portalu posty tak szybko są usuwane. Ciekawe na czyje zlecenie? he he he
adas 2016-08-19 18:01:34
Też mnie ciekawi kto miałby niby za to zapłacić @Jan Twardowski zamiast teorii spiskowych lepiej może napiszcie czy teraz ten przedstawiciel się opłaca
Zenek 2016-08-20 12:55:59
Tak przedstawiciel się opłaca MDS-OWI, zawsze jest na kogo zwalić fatalne wyniki rynkowe i spadek zaangażowania. Można agencję wysłać i zwolnić przedstawiciela lub dać mu system naprawczy. Więc przedstawiciel się bardzo opłaca.
Adas 2016-08-20 16:01:25
nie wiem w jakiej innej firmie na wyzszych stanowiskach typu mds czy asm tak dlugo trzymaja ludzi? co za wygoda, co za podejscie, rynek sie wali a oni tylko na ph/dh zwalaja winę a gdzie jest rola mds??? Czy jest tylko od wyciągania wynikow? wyniki są na sieci, czy jest od audytu? audyt moze zrobic firma zewnetrzna, czy jest od pomocy ph? nie bo w teren w ogole nie jezdza popracować tylko ewentualnie na audyt. W wielu regionach mds okrada ph, wsparcie biorą dla siebie tak jakby malo zarabiali i bylo im potrzebne. a ph dh rozpisuje no bo co ma zrobic? NIkodem nie bądz kolejnym frajerem ktory o tym wie i przymyka na to oko. Wymien ekipę.
mateusz 2016-08-20 18:02:30
Cudów i zmiany podejścia bym sie nie spodziewał po tym Nikodemie. Tak jak i po jego promotorze zresztą, którego jedynym i największym sukcesem w ciagu trzech lat rządzenia było zwolnienie Piotrka J. po to tylko, zeby na jego miejsce ściągnąć swojego koleżkę.Tak ze dalej porażki bedą miały tylko jednego ojca tzn Ph, a do sukcesów i orderow jako pierwsi bedą swoje klaty prężyć ASM i MDS.

Ręka rękę , ręka rękę, ręka rękę, ręka rękę , kruk krukowi, kruk krukowi, kruk krukowi
igor 2016-08-20 18:23:30
Moim zdaniem warto spróbowac i komus pewnie sie oplaci aplikowanie na to stawnowisko tym bardziej, jak juz ktos ma doswiadczenie, dla osob ktore nie sa doswiadczone oferują jakieś szkolenia wstępne czy szkolenia produktowe? kazdy pracuje na swoja premię?
ggg 2016-08-20 19:45:35
Już ci wynajęty Trollu tłumaczono, ze najbardziej PH to opłaca sie MDS-owi i ASM-owi bo wszystko mozna na niego zwalić. A oni żadnej odpowiedzialności za wyniki i rozwój podległych Ph, żadnych konsekwencji za fatalne wyniki i brak zaangażowania, żadnych obowiązków, żadnych programów naprawczych.Za to fajna pensja, pewna premia, benefity, brak gps, spokój i brak kontroli,szkolenia i mitingi w najlepszych hotelach i ośrodkach.
vyhu 2016-08-20 20:18:07
@ ggg co wy wszyscy z tymi trollami podwalacie?? łatwo kogoś obrazić. Wiec może przemyśl że komuś właśnie pasuje i wyraża swoje zdanie. Wiec mysl zanim napiszesz
Nick Odem 2016-08-25 11:28:26
#kumateinfo 4 MDS i 1 ASM zmiany regionów już w poniedziałek.
Zostaw swoją opinię o Imperial Tobacco Polska S.A - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imperial Tobacco Polska S.A