Profil firmy Imperial Tobacco Polska S.A

Obserwuj
Dodaj opinię

Opinie o Imperial Tobacco Polska S.A

Pierwszy Mechanik 2016-05-21 21:22:18
Tu może być normalnie, tylko niestety kiedyś poprzez błędne działania i nadużycia pracowników - każdego szebla! - koło zamachowe poszło w ruch - wszyscy chcieli spijać profity z premii, konkursów i przy tym się nie napracować. Wymianki, sprzedaż na sztuki i w ten sposób realizowane targety na 100%, doprowadziły w natrualny sposób do ich podniesienia. Teraz tkwimy w tym młynie i nikt nie ma odwagi i nie wie w które tryby wstawić patyk by to wszystko się zatrzymało. Dział sprzedaży trzeba zatrzymać, przesmarować, nastroić i pozwolić działać w ramach możliwości. Inaczej to wszystko się rozp3ierd0li. Podobnie jak kolega wyżej uważam że trzeba pojechać przez 1-2 miesiące pustym autem i po prostu zarejestrować zastaną dystrybucję. Po diagnozie: leczyć, leczyć i ratować co się da bo, nadal mamy dobrych ludzi w tej firmie. Pozdrawiam siły sprzedaży!
Alibaba 2016-05-22 07:40:49
Niedługo tu nikt nie zostanie , i przyjda nowi piekarze ślusarze ,normalny dobry ph z rynku nigdy nie wyssle tu cv do tego cyrku.
Plus siśnienie MDsów na tak kase impis impis i potem człowiek robi głupoty dla nich bo strasza ludzi hora firma trzeba wkoncu zmian lub pojechac nazwiskami o kogo chodzi .
czarnoksiężnik 2016-05-22 11:18:11
czekamy na nazwiska...
Strach 2016-05-22 13:30:01
Powiedzmy sobie szczerze, że ta firma jeszcze Jakoś przędzie dzięki zachodowi, spojrzymy jakie udziały w rynku ma wchód... Porządki najpierw czas zacząć od tej części Polski. Tam to pewnie ściema jest niezła
Realny 2016-05-23 15:47:11
Dobrze ze internet nie jest anonimowy i wszystkich tych co tu obrażają robia pomówienia itd dosiegnie reka sprawiedliwości.
Jerry 2016-05-23 17:35:46
A czy ten Marcin i jemu podobni mają jakiś bezpośrednich przełożonych? Ktoś chyba nimi zarządza i powinien wziąć odpowiedzialność za to co oni robią. Z wpisów tutaj wygląda to tak, że pomiędzy mds a zarządem jest wielka czarna dziura. Może stąd właśnie to całe zło ?
Wagina 2016-05-23 20:06:09
Oj chyba do gry zaraz wejdzie tu Malanowski & Partnerzy
Ja 2016-05-23 22:07:24
A ja mam prośbę do Was wszystkich. Jeśli tak wam jest źle i MDS ASM i inni stosuja wobec Was mobbing to naprawdę są inne sposoby na to aby o tym porozmawiać, zgłosić to, nie wypisujecie takie bzdury na forum.Pomyśleliscie o tym co Wy w ogóle robicie? chyba nie do końca. Nikt Was na siłę nie trzyma, droga wolna. Pracuje w tej firmie i jak to wszystko czytam to płakać się chce z kim ja pracuje! Więc ruszcie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do roboty a nie płaczecie do komputera.
Lump 2016-05-23 22:47:56
Ciekawe kto tutaj jest AGENTEM???
Dajcie spokój!!!
Przenieście swoją aktywność na CHATERA :)
Każdy niech pilnuje swojego podwórka!!!
petorg 2016-05-23 23:12:46
Szkoda, że w ostatnim czasie aktualne jest przysłowie ; Kowal zawinił a Cygana powiesili; Nawet tu próbujecie nas zastraszać? Może trochę szacunku dla tych maluczkich.
Lump 2016-05-23 23:37:38
Maluczki podaj ptorg
13200 2016-05-24 08:22:06
jasne
Agnieszka 2016-05-24 10:41:55
Myślę, że nie doszło by ty do takiego wysypu dziwnych komentarzy, gdyby jakiś czas temu nie została podjęta głupia decyzja o zamknięciu skrzynki mówię-co-mysle dla anonimowych pytań. Wiadomo, że się tam jakieś nie cenzuralne wypowiedzi, ale wystarczyło je ignorować, a nie zamykać wszystkim możliwość zadawania pytań. Zamiast tego brudy są prane publicznie ku uciesze gawiedzi, tylko nie wiem czy o to chodziło zarządowi.
Demon 2016-05-24 11:48:56
WIEC PRACOWALEM W TEJ FIRMIE PRZEZ RANDSTAD PRZEZ OK 8 MIESIECY.JESLI CHODZI O ZAROBKI TO NA POCZATKU MARNE 2350 ZL BRUTTO POZNIEJ PODWYZSZYLI NOWO PRZYJETYM DO 2650 BO NIKT NIE CHCIAL TAM PRZYJSC DO PRACY.A JAK PRZYSZLI TO ODCHODZILI PO OK MIESIACU LUB TYG.PRACA NA STANOWISKU PRACOWNIKA TRANSPORTOWEGO CIEZKA.CZLOWIEK MUSI SIE MOCNO NADZWIGAC.ZEBY OBSŁUZYC MASZYNY NA PRODKUCJI TRZEBA SIE MOCNO NAPOCIC PRACOWNIK TRANSPORTOWY W TEJ FIRMIE JEST TRAKTOWANY JAK MUZYN.NA POCZATKU ZMIANNY IDZIE SIE NA SZKART CZYLI ZWORZI Z MASZYN SKRZYNIE PLASTYKOWE Z ZLE WYPRODUKOWANYMI PAPIEROSAMI I SIE JE WYRZUCA DO METALOWYCH POJMNIKOW.W POMIESZCZENIU SKARTU MNOSTWO PYŁU I BRAK WENTYLACJI.TAKICH POJEMNIKOW JEST MI 2 DO 4 NA MASZYNIE JEDNEJ A SIE ZWOZI Z 8 DO 10 MASZYN ZALEZY OD BSZARU NA JAKIM SIE JEST W DANYM TYG.PO ZWORZENIU MASZYN I OPRUZNIENIU POJEMNIKOW I PODSTAWIENIU PUSTYCH SPOWROTEM ZACZYNA SIE PRACE CZYLI OBSLUGE MASZYN NA PRODUKCJI CZYLI DOWORZENIE MATERAILOW POD PRODUKCJE (FOLIA ALU 1SZT 10 KG A 15 JEST W REGALE,FOLIA NA PACZKE,WKLADKA KART. TEZ.ROLKA PO 10 KG :-),wiec pracownik robi jako dzwig.).A jeszcze trzeba w miedzy czasie odbierac palety z swoich maszyn czyli recznie je foliowac i zworzic.Na zmiane ma sie z sezonie po 3 do 4 maszyn.Wiec nieraz nie ma jak isc cos zjesc.Do tego nieraz sa zmaina asortymentu na maszynie i trzeba wszystko zwiezc z regalow i inne rodzaje materiow podstawic i wlozyc na regal.
WIEC PODSUMOWUJAC WYPOCINY MOJE TO PRACA NIE WARTA ZACHODU I SZKODA ZDROWIA,PANI Z POSREDNIKA CUDÓW WAM NAOPOWIADA A W REALU TOTALNE DNO.ALE CO SIE DZIWIC JAK JEST MEGA ROTACJA.W CZASIE SEZONU A PO SEZONIE LUDZI ZWALNIAJA ALE WE WRZESNIU ZNOWU BEDA NA GWALT SZUKAC. A JESLI CHODZI O NADGODZINNY W WEEKENDY TO BYLY PLATNE DO LUTEGO POZNIEJ FIRMA SIE WYCWANILA I DZIEN NADGODZIN TO 1.5 DNIA WOLNEGO.
13200 2016-05-24 18:44:21
Pytanie do zarzadu bo mam problemy z logowaniem na Chatera ,czy te nasze paczki mozna podmieniac w psd czy nie zabardzo:( a i czy regulaminowo mozna podjezdzac pod punkt nastepnego dnia jak osa spadnie, zeby poprawic .
Artur VB 2016-05-24 22:02:54
Polska język, trudna język
grzyb 2016-05-25 14:11:08
Jutro wolne można trochę po czarować zawsze osa podskoczy. Ale pamiętajcie STORCZYK wszystko wykaże. asm K.D już rozkazał swoim pieskom uruchomić wykrywacze kłamstw po długim majowym. Co niektórzy już w blokach startowych i w poniedziałek ruszają w teren. Będzie się działo. miłek odpoczynku wszystkim. ja już mam weekend :)
CICHOCIEMNY 2016-05-28 15:11:31
Panowie ja podrukowałem w piąteczek tak jak As-mowie chcą podgonimy tego nieszczęsnego Westa i będzie impisik :)firma znowu naiwna zapłaci:)
Bzyczek 2016-06-01 19:14:04
Panie i Panowie jutro się bawimy prostujemy tą firmę i zdobywamy cele, jeśli będzie wódka!! bo jak nie to ja wszystko spuszczam w nowym cyklu,i będą nerwy.
kumaty nikodem 2016-06-07 23:05:02
Jeszcze raz mi któryś goamoń wstawi takie zdjęcie na Chattera. AvB i DB mogą to zobaczyć z Bristolu i będzie wesoło. A za pół roku w Vanach na wszystko będziecie mieli miejsce.
Stefa 2016-06-10 21:30:55
Nikoś, weź się za robotę ;-)
joł 2016-06-10 23:14:42
trza uciekać, bo straszą
kuba 2016-06-11 16:09:43
Prywatna opieka medyczna jest zawsze potrzebna @goś i fajnie, że o takie benefity wcale nie trzeba walczyć tylko są normalnie przyznawane pracownikom.
Waldek z Mazur 2016-06-12 14:26:58
Ej Danon i Nikoś kocham was Waldek :)
kuba 2016-06-13 11:25:22
no prosze, wydaje mi się, że tmoasfera to między Wami nie jest najgorsza, bo można zarobić tu jako Przedstawiciel ds. Sprzedaży i Dystrybucji.
Anonim 2016-06-16 20:55:17
Panowie i Panie nawiązujac do ostatniego zdjecia (załadowanego golfa) ktore znalazło sie na CHATERZE, tak golfy wygladaja co miesiąc a oni robia awanture,beznadzieja i jeszcze chłopak dostał nagane za dodanie zdjecia i musiał oficjalnie przepraszac na tym portalu masakra!!!!! a wszystkie wpisy zostały wykasowane ktore nie pasowały firmie , tak dalej panie Danon zeby tylko Bristol sie nie dowiedział o wielkim S factor:)
Lepiej by sie pan zainteresował mobbingiem w niektórych regionach co wyprawiaja Mdsi po rannych telefonach takich sytuacji nie powinno byc (Niebawem beda wymienione nazwiska dopiero sie głupio zrobi!!!! a my niestety rozmawiamy miedzy soba regionami tylko kazdy boi sie ze straci prace jak za duzo powie przekład zdjecia golfa:(
erf 2016-06-16 21:41:32
@kuba mozna tez sprobowac sie do nich na staz załapac
Piąteczek 2016-06-17 19:37:14
W końcu koszmar się skończył i weekend , ale target musi być zrobiony na poziomie 95% buhahaha Księga Baśni .
Maksior 2016-06-17 20:35:06
Ale jaki jest ten target o czym mówisz w sumie, bo nie rozumiem za bardzo, w sensie targety sa, ale przeciez nie dramatyczne jakieś, pewnie leniem jesteś
adas 2016-06-18 09:50:17
Hej, czy staż w dziale kluczowych klientów jest płatny?
Em 2016-06-20 20:51:47
Witam, będę wdzięczny za info. Jakie są warunki na specjalistę ds. Sprzedaży i dystrybucji, auto, czy jest gps ile wizyt dziennie , skąd nagle tyle ofert pracy? Pozdrawiam. Czy jest to tylko odsprzedaż czy typowy vanseling ?
edfr 2016-06-20 21:13:22
@Em ale teraz nie ma takiego ogloszenia o jakim piszesz :( jest na przyklad na stanowisko przedstawiecila do spraw sprzeday i dystrybucji oferuja umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon)
kumaty nikodem 2016-06-21 22:05:29
Aktualnie ITPL rekrutację na stanowisko Iluzjonisty ds. Sprzedaży i Dystrybucji na terenie całego kraju. Chętnych magik-ów zapraszamy do przesyłania swojego CV.
er 2016-06-21 22:15:55
a ciekawi mnie czy staz w dziale kluczowych klietnow jest platny..
Yogurt Team 2016-06-21 22:27:53
Co prawda swoich sztukmistrzow mamy pod dostatkiem, ale ida ciezkie czasy dla branzy i juz potrzeba szkolic nowych adeptów sztuk magicznych aby mogli godnie zastąpić tych co zaraz bedą musieli odejść. Ciągłość tradycji musi byc zachowana.
kumaty nikodem 2016-06-21 22:40:55
Wielka mądrość przez Ciebie przemawia o wielki Jogurcie. Niech magia będzie z Wami.
Krycha 2016-06-22 06:24:46
Wy to chyba naprawdę macie za dużo czasu wolnego i się nudzicie, tworząc takie wypociny...
agnes 2016-06-22 08:42:44
Raczej na pewno @Krycha bo żadnych normalnych postów to tutaj nie ma, może ty mi zatem pomożesz. Nie widziałam ostatnio żadnych ogłoszeń na Jarocin coś się kroi na wakacje wolnego? dzięki
sss 2016-06-22 19:49:12
A ty Krycha to się musisz bardzo nudzić skoro blady świt i już hyc hyc na forum. Hobby czy obowiązek ?
adas 2016-06-22 19:51:11
Oj już dajcie spokój z tymi teoriami spiskowymi. Każdy mówi, co myśli. Ja też twierdzę, że firma jest bardzo ok!
Krycha 2016-06-22 20:28:00
@sss dla Twojej wiadomości, kto rano wstaje ten robi targety :-)
Cristiano Rolando 2016-06-22 22:19:14
Tak, tak, znamy to Krysiu, hokus pokus i target zrobiony ! Ale dalej nie odniosłeś co do celu twojej porannej wizyty na portalu go work. Trolujesz hobbystycznie czy służbowo miśiaczku ?
Krycha 2016-06-22 22:53:01
Ronaldo, nauczysz się poprawnej polszczyzny wtedy pogadamy :-)
Aaaa, w odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie. Typowo hobbistycznie.
radek 2016-06-23 09:59:58
hmm.. a powiecie coś więcej o tym nowym programie stażowym - Program stażowy “Challenging Path” , bo wydaje mi się, ze bardzo fajnie, że firma robi cos takiego, nie wiem tylko jak by wyglądała tutaj praca tak naparwde no i co wazne cyz jest normalnie odpłatna..
Kraków 2016-06-23 20:36:28
Kraków pozdrawia Nikodema i tak tu nic nie znajdziesz baranie rozlewany w Namysłowie..........
edrf 2016-06-23 20:54:30
@radek a to nie jest po postu rodzaj stazu jakiegos?
Lajkonik 2016-06-23 21:02:29
Nie bój nic, jak bardzo się postara to znajdzie i w Krakowie i w Tarnowie i w Rzeszowie. Pytanie tylko jak bardzo będzie się starał ?
erf 2016-06-23 22:04:32
powiem wam ze zaintereowła mnie oferta na stanowisko przedstawiecila di spraw sprzedazy i dystrybucji w Mińsku Mazowieckim oferuja umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon)
xxx 2016-06-28 20:28:38
Powiem jedno dwóch moich znajomych z Modusa przeprowadza dla nas audyty na rejonie i rozmawiajac z nimi nie bedą nam robili problemów Pozdrawiam Modus i Nikodema ubaw mamy z tych audytów.
Olex 2016-06-28 23:40:42
Hejka @Krakow, no i jak tam u was po pielgrzymce browarnianego mędrcy ?
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imperial Tobacco Polska S.A