Opinie o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Imperial Tobacco w Polsce. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Imperial Tobacco w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Tamarka

Mam pytanie czy na stanowisku doradcy handlowego da się godziwie zarobić? Słyszałem sporo dobrego o firmie ale zmartwiłem sie tymi opiniami na forum. Jestem świadom, że zawsze tak jest ale nie wiem co mam zrobić?

Ciewka

A czy dla Was hejterow jest ktos ok? Czy tylko Wy jestescie cudowni??

Smoky
@Ciewka

Czytaj ze zrozumieniem Koleżanko. Firma to jakieś kilkaset osób a wyrażane wyżej opinie dotyczą kilku konkretnych. Tak że nie uogólniaj bo jest tu cała masa wspaniałych i uczciwych ludzi. A Ty ucz sie pilnie i lepiej unikaj intymnych relacji z przełożonymi.

RegionalneBagno

Tak się zastanawiam z którego Regionu boją się bardziej o swoją "nieskazitelną" opinię z Pomorza czy że Śląska ze tak szybko usuwają komentarze na temat relacji. ..bohaterowie. Obstawiam bohatera "po trupach do celu" ze Śląska, jego aspiracje nie skończyly się na MDS , a do Małopolski blisko i rekrutacja na ASM trwa. Ciekawe jak szybko usunie ten komentarz :)

Tabaka

Uważam, że Imperial Tobacco to dobra firma, która ma swoich hejterów.

Jerzy
@Tabaka

generalnie hejtowanie to rzeczywiście dosyć brzydkie zajęcie, ale bezrefleksyjna klaka i chamska cenzura (wycinanie całych wpisów) to jest dopiero obrzydliwa profesja.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z agnecja ok , informacje dostalem po tygodniu

Smoky

Imperial to dobra firma która ma swoich Klakierow i cenzorów usuwających nieprzychylne wpisy.

SZUBEK

Wojtek a co powiesz o układzie jaki stworzył z MDS-ami, w szczególności z jednym który wcześniej pracował z nim w Łodzi. Przypomnij sobie jak trzeba było MDS-ów przenosić bo w Krakowie przełożony utrzymywał nieformalne stosunki z podwładną. A jeśli jest pracowity i autentyczny to na rynku pracy napewno się obroni. Życzę mu powodzenie, ale w innej organizacji.

Czy warto pracować dla Imperiala jako van seller w ramach Akcji Lato ? Warunki znam, zatrudnia na zleceniu firma zewnętrzna. Czy jest to praca na 8, czy raczej 12 godzin dziennie ? Oczekują 22-25 wizyt + odbiór fajek z hurtowni + rozliczenie.

Ale głupoty piszecie chłopakowi i wodę z mózgu mu robicie. Przecież wiadomo, że nie wyrobi się w 8 godzin, raczej 10-11 (zależy od terenu). GPS nie jest dla ozdoby.

aplikant

Czy może ktos w końcu wie, za co wyrzucono ostatniego dyr sprzedaży ? Mam zamiar u nich rozpocząć pracę ale coraz więcej mam wątpliwości co do stabilności tej firmy. Ciągłe ruchy kadrowe na górze (nikt tam sam nie odchodzi - wszystkich wyrzucają) poddają pod wątpliwość ciągłość zarządzenia. Proszę o konkrety informacje.

Tabaka

Powiedzcie mi o ile ktoś wie co takiego przedstawia "Program Stażowy - Graduate Programme" Czy to staż w firmie czy jeszcze inna forma pracy? Bardzo mnie zainteresowała ta oferta i chętnie bym spróbowała. Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś podeśle informacje.

aplikant

Berecik

Wsiadaj na używany rower i do pośredniaka :)

Tabaka

Imperial Tobacco moja ulubiona firma , jak dom rodzinny.

Tabaka

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć czy da się zarobić w firmie na stanowisku doradcy handlowego? Jakie warunki stawia firma? Czy poza pensją sa jakieś dodatki?

Ph
@Tabaka

Tak, da sie zarobić. 2300 brutto podstawy i żadnych dodatków. Premia teoretyczna, praktycznie nie do uzyskania, czasem jak dobrze zaraportujesz swoje wyniki pracy to nawet 80 zł premii możesz wyrobic.

Tom i Jak
@Ph

Dobra nie świruj, 2800 brutto a reszta się zgadza. Jak nie masz pracy to wbijaj, popracujesz z 6 miesięcy, zdobędziesz doświadczenie i napewno znajdziesz coś sensownego. Polecam.

Ciekawski

Tak się spieracie i w końcu nie do końca wiadomo. Czy może ktoś odpowiedzieć co firma (finansowo) oferuje nowo zatrudnionemu DH?

Tadek

Słyszałem, że spoko firma i można całkiem dobrze zarobić. Mam pytanie czy ta oferta z maja jest jeszcze aktualna? Gdyby ktoś mógł napisać jaka jest atmosfera w firmie? Opinie na forum są całkiem sympatyczne dla firmy i myślę, że praca też taka może być.

Miły

Wszystko zależy od doświadczenia, im większe tym podstawa będzie wyższa ale negocjacji tej kwoty nie ma, np. Dostajesz 3000 podstawy i albo to przyjmujesz albo nie. Targety są bardzo złożone. odnośnie terenu najgorzej jest w dużych miastach gdzie konkurencja działa bardzo mocno i ciężko jest się przebić.

@Miły

3000 to kwota netto czy brutto, pisząc dobry socjalne co miałeś konkretnie na myśli? Dziękuję Ci za wcześniejsze odpowiedzi. A co z rozwojem i potencjalną ścieżką kariery.

miki
@Miły

HAAAA . 3000 tyś podstawy chyba po 6 latach pracy :) podstawa 2300 zł netto po 3 msc 150 zł podwyżki , następna za rok .

omnomnom

No nie wiem kolego J.B. czy jestem jakims podstawionym trollem. Jesli mozesz to tez odpowiedz na moje pytania, zbieram opinie i kazda sie liczy. Negatywy nie biora sie znikad wiec tez je chetnie przeanalizuje, jak na razie tylko Miły odpisal mi konkretnie, a reszta jak zwykle pie*doli bez sensu w swoim zawoalowanym kosmicznym jezyku, z ktorego nic sie nie da zrozumiec

J.B.

Przecież juz na pierwszy rzut oka widać ze to ustawiony dialog dwóch podstawionych troli mający na celu ocieplenie wizerunku firmy. Koń jaki jest to każdy widzi i żadne zaklęcia podstawionego Tadka i innych trolli tego nie zmienią.

omnomnom

Jest ogłoszenie w moim rejonie na DH i zaaplikowałem, zobaczymy co z tego wyniknie. Czy 3miesieczny okres wypowiedzenia z obecnej firmy automatycznie mnie wyklucza?

Paulina

@omnomnom zastanawiasz się nad aplikowaniem? Na jakie stanowisko konkretnie? Ogólne warunki pracy, atmosfera mogą się od siebie nieco różnić w zależności od obejmowanego stanowiska.

@Paulina

Paulina, z Twojego wpisu wynika, że dobrze orientujesz się w temacie warunków i atmosfery pracy na poszczególnych stanowiskach pracy w tej firmie. Skoro masz taką wiedzę, to czy mogłabyś sie nia podzielić z zainteresowanymi na tym forum ?

Dziekuje Miły za konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco w Polsce - Polska

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Imperial Tobacco w Polsce?

Kandydaci do pracy w Imperial Tobacco w Polsce napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Imperial Tobacco w Polsce