Opinie o Impel Cleaning w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Impel Cleaning. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impel Cleaning o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cleaning w Łódź

ziutek

mi się w Impel dobrze pracuje. wypłaty są regularnie, na kasę nie narzekam, z tym nigdy nie było problemu, godziny pracy tez dogadane. chce dalej pracowac, to dobry pracodawca

@ziutek

Praca dobra jak każda tylko z ludzmi coś nie tak,poniżanie , wykorzystywanie odradzam komukolwiek prace na zajezdni Limanowskiego ,pracowałem tam i po 2 tygodniach podziękowałem wykorzystuje się osoby do pracy ,nie dałem sobą pomiatać to co wyprawia tak zwana brygadzistka to typowy mobbing a zwłaszcza jak upatrzy sobie kogoś słabego psychicznie ,do tego ma swojego kompana któremu wolno cały dzień się opierdzielać a inni muszą pracować tak samo było z Ukrainkami które były tam na kontrakt nasłuchałem się od nich jak były traktowane przez brygadzistkę

Nika

straszne jest to co piszesz... zgłosiłes przełożonym?? jak nikomu nie powiesz to to się nie zmieni. nie moze byc tak ze przez jedna osobe pisze sie zle o calej firmie. u mnie ekipa pierwsza klasa a brygadzistka naprawde spoko babka. bez problemu mozna bylo sie z nią dogadac.

roza

Ty ja wiem kim jestes kto sciemnial to sciamnial przyszedles najchetniej by nic nie robic smieszny jestes bo praca zla nie jest i ludzie ok-ej a ty chory i myslales ze co bedziesz siedzial i caly dzien pil kawe chlopie mniales raptem 34 lata i zero sily do pracy jak zamiatales hale to zamiast na taczke smieci to do kanalu zmiatales facet puknij sie w glowe i zastanow najlepiej nic nie robic i miec kesz mogles sie w bogatej rodzinie urodzic wiec pretesie mniej do starych albo do siebie ze ciota jestes

Ekipa z lodzi

Co wy gadacie za bzdury jaka umowe jakie pieniadze na czas I wogole. Puknijcie sie w glowe chamstwo,buractwo I jedna wielka sciema . Nie polecam nikomu tego syfu . Narobic sie trzeba za 10osob bo brakuje ludzi a wyplaty 1400zl . Zlodzieje I buraki

Michal
@Ekipa z lodzi

Impel to banda cwaniakow na zajezdni telefoniczna I chocianowice kpina I smiech na sali totalny (usunięte przez administratora) Zreszta co to za firma jak ubran nie daje ludzia pfff herbate trzeba z domu nosic porazka I dziadostwo

Zniesmaczona

Zaczne od tego na spotkaniu obiecuja umowe o prace,mozliwosc dorobienia . Ale uwaga dzwoni pewna.kierowniczka z zajezdni I mowi ze umowy o prace nie ma bo po co najlepiej robic za darmo bez kwita takze w poniedzialek ide zglosic sprawe tam gdzie trzeba. Pozdrawiam I odradzam pracy w tym (usunięte przez administratora) na kolkach. Pozdro dla potencjalnych ofiar impela I madrej Pani D z zajezdni Chocianowice.

Sniezny
@Zniesmaczona

Zgadza sie zlodzieje I wyludzacze

KingaW

Chwale sobie te robote, jest ok... sprzatalam juz w innych firmach i nigdzie nie mozna sie bylo tak dogadac jak tu dali mi umowe pieniadze na czas sa i jeszcze jak sie trafi na fajne dziewczyny w ekipie to juz w ogole fajnie polecam

@KingaW

Też tak myśle, fajnie się pracuje jak sie ma ok ludzi w ekipie i w ogole w miejcu pracy. Najważniejsze ze sie zarabia

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Impel Cleaning. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
marek

3 miesiac pracuje i moge sie wypowiedziec ze jest ok.ludzie strasza ze ciezko ze nieucziwie a tak naprawde jest inaczej przynajmniej u mnie pieniadze wiadomo niewielkie ale przeciez profesorem nie jestem. ludzie sa ok, nie narzekam, polecam

marek

ja tam jestem zadowolony i złego słowa na impel nie moge powiedzieć, dali mi zatrudnienie w kryzysowym momencie i już u nich zostałem na dobre :))

janek

ja trafiłem do impela na staż, spodobało mi się więc postanowiłem zostać na dłużej :)

kat

mi podoba się to że zawsze jest możliwość dogadania grafiku i godzin pracy, dużo łatwiej połaczyć szkołe z pracą

kaktus

Firma, która zatrudnia za najniższą krajową to jest OK ? Zmusza pracowników do podpisania zrzeczenia się jakichkolwiek praw do "socjalu" (nawet czekolady za 2 zeta na jakiekolwiek święto), a pracownicy "dobrowolnie" proszą o umowę zlecenie zamiast normalnej umowy o pracę - z przyczyn osobistych. Od 10-ciu lat ZERO podwyżki. Kombinacje przy wynagrodzeniach na maksa. Chyba nie mówimy o tym samym IMPEL-u.

johny

nie mam nic do współpracowników z zagranicy, ludzie jak ludzie, ważne żeby pracowali jak należy a ich pochodzenie mnie nie obchodzi

martin

firma masakra szkoda gadać sami żule i patole tu pracują i ukrainiec na ukraincu

gallo
@martin

no co Ty, serio?? U mnie wszystko cacy. Pracuje z Polakami, jakos nie trafilam jeszcze na zadnego obcokrajowca w Impelu. A nawet jesli ktos taki by sie trafil to czy to cos zlego? Polakow tez wielu pracuje za granica, tak to jest teraz z emigracja. Na "zuli" czy "patoli" tez sie nie natknelam. Mam dobry kontakt z moimi kolezankami z pracy i nigdy bym tak o nich nie powiedziala, pomagamy sobie, wspieramy sie, jak cos to bez problemy robimy zamiany w grafiku.

olko

nie mam zastrzezen

olas

Firma jest w porządku. Dobrze mi się pracuje.

ela

kolezanka u nich pracuje i nie narzeka. chwali sobie elastyczny czas pracy . wiadomo na wysokosc wynagrodzenia ma wplyw doswiadczenie i kwalifikacje.

ala

Waśnie trochę obietywizmu by się tu przydało. Impel potrafi docenić pracowników, ale trzeba coś od siebie dać. ma się kwalifikacje i chęci to pracownik się pnie. olewa to stoi w miejscu

waldemar
@ala

Zgadzam się,ideałów nie ma,tylko praca nad sobą,własnymi kompetencjami i chęcia pracy,własnego rozwoju.Dobra firma,we wzzystkim można znaleźć motywację,jeśli tylko wie się gdzie jej szukać-a moża wszędzie.Wynagrodzenia na czas,słyszy się sporadycznie o problemach z odzieżą roboczą lub identyfikatorami,na szczęście problem jest szybko naprawiany-sprawy papierkowe w porządku.

agata

moja kumpela też pracuje w impelu i mówi,że ok, po prostu dobra praca. nie ma problemu z pieniędzmi, z przełożonymi, i współpracownikami. czyli ma spokój i pewność, a tego właśnie potrzebuje.

ela

Nie wiem o co chodzi, pracuję już od trzech lat w tej firmie i nie mogę narzekać. Praca jak praca ciężka, ale ma też wiele plusów. Firma dba o doposażenie pracownika i jakoś idzie

Cieć

Większośc wpisów to reklamowe . Pracownik tej firmy może tylko negatywnie ocenic. 4-5 złna godzine bez urlopu socjalu najlepiej jak byś pracował na okrągło conajmniej 250 godzin w miesiacu bo wtedy nie muszą zatrudniac nasteopnego i płacić kolejnej składki zdrowotnejn a tobie wmawiają że to korzystne dla ciebie bo więcej zarobisz sluchasz tego i widzisz że mają cie za idiote , ktos tu mówił o premi cos takiego nie istnieje

Witajcie nie wyobrażajcie sobie wiele,pracuje w tej firmie rok czasu na umowe zlecenie zarobki massakra 950 netto na cały etat zus po poł roku dopiero zaczęli odprowadzać a teraz tak się wycwanili że dostajemy wypłatę dwa razy w miesiącu czyli np.czerwiec 1 i 30 czerwca ale juz za lipiec więc nie opłacają nam składek zus paska już nie mamy za lipiec bo wiadomo ze wypłaty w danym miesiącu nie było,wychodzi na to że przez okres całego roku co drugi miesiąc mamy opłacane składki czyli 6mc zamiast 12 zastanówcie się więc czy warto zaczynać pracę w tej firmie

Pracowwnik IMPEL

Jakie 1850 zł 4 -5 zł na godzizne bez urlopu a cos takiego jak premia nie istnieje !

zula
@Pracowwnik IMPEL

Owszem docenia się pracowników z dobrymi kwalifikacjami i tych ceni się też finansowo korzystniej.Nie zakłamujcie faktów. Trochę obiektywizmu.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cleaning - Łódź

• Jak się pracuje w Impel Cleaning?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cleaning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Cleaning?

Impel Cleaning