Opinie o oponeo.pl - Oponeo.PL S.A. w Bydgoszcz

Sukces naszej firmy z pewnością w dużej mierze zawdzięczamy zgranej pracy zespołowej. Zatem można uznać, iż jedną z najważniejszych wartości w naszej firmie jest współpraca.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oponeo w Bydgoszcz

Roomba

Jezeli chodzi o prace na magazynie to nie jest ciezka, jedynie trzeba sie przyzwyczaic ze BHP w tej firmie nie istnieje. Trzeba wchodzic na wysokosci od 3 do 6 metrow bez zabezpieczeń. Poza tym traktowanie nowych pracownikow. Firma woli dac podwyzke osobie ktora pracuje tam od lat a nawet nie potrafi jezdzic wozkiem niz osobie po szkoleniach potrafiacej wiecej lecz mlodszej stazem. Kolesiostwo i zaganianie na porządku dziennym, kierownictwo nie majace pojecia o tym co sie dzieje na magazynie, wolą oglądac lige mistrzow w biurze. Najgorsza jest stara gwardia pracownikow ktora ma za zadanie gonić nowych do pracy, samemu czesto siedzac na stołowce. Ogolnie zenada, praca dla ludzi ktorzy chca w miedzyczasie znalezc sobie porządną robotę.

Patrycja

A możecie napisać, na jakich stanowiskach w Oponeo pracowaliście? Opinii na temat warunków pracy w tym miejscu jest wiele, natomiast praktycznie żadna niestety nie wskazuje, o jakim stanowisku rozmawiamy. Czy firma zatrudnia również pracowników administracyjnych albo do działu marketingu?

@Patrycja

Już o tym pisałem wcześniej - w Oponeo jest kilka dużych działów (handlowy na rynek polski, handlowy na rynki zagraniczne, marketing, IT, magazyny i logistyka, księgowość) i każdy z nich ma swoją specyfikę, która zależy od członków zespołu, przełożonych. Osoby poszukujące pracy w Oponeo powinny doprecyzować, który z tych działów ich interesuje, wówczas łatwiej będzie coś podpowiedzieć.

Na szczęście koszmar oponeo już jest za mną. Wymagania z kosmosu a płaca śmiesznie niska... dużo ludzi w tym roku odeszlo ale oni mają to w zawieszeniu bo szukają ludzi za najniższą krajową. Konkurencja płaci o wiele lepiej.

Aras

A w jakim dziale pracowałeś ? Bo słyszałem, że płaca jest rożna w zależności od działu

@Aras

To akurat prawda.. ale nie spodziewaj się kokosów. To firma dobra na czas studiów albo gdy masz nóż na gardle. .. nic wiecej

PanStarszy

Co moge napisać o firmie. Byłem zatrudniony przez agencje pracy randstad w pierwszy dzien pracy jurz sie wpienilem jako starszy czlowiek musialem ukladac cierzkie opony w jakis dziwny sposob. wtedy pojawil sie on Czerwony na twarzy od alkocholu smierdzacy z lupierzem na glowie i zaczal mi zwracac uwage zamiast mi pomoc czy podszkolic. No ja piernicze obuz nie podmiot zatrudniajacy pracownikow !!!!

Aras
@PanStarszy

Raczej takimi wpisami nic nie wnosisz. Jak sie zatrudniasz do magazynu z oponami to się dziwisz ze masz tam układać opony ? Może wypowie się ktoś normalny kto serio podchodzi do tematu ?

Cieszyłam się na zaproszenie do Oponeo, firma bardzo znana na rynku, niestety rekrutacje prowadził kierownik, który kompletnie się do tego nie nadawał. Zadawał durne pytania, kompletnie niestandardowe które dezorientowały. Sprawiał wrażenie wyższości... strasznie się rozczarowałam firmą.

Zadawał durne pytania, kompletnie niestandardowe które dezorientowały.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Tymon

Czy jest szansa na podwyżki w firmie, jak sądzicie?

Elitarny
@Tymon

Nie licz na to XD

PatriotyzmToPedalstwo

kiedys to bylo lepiej

Czy mógłby ktoś polecić firmę Oponeo osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Zeetexydobani

Fajny toster w kuchni. To tyle.

Zeetexyrzeczywiscieslabe
@Zeetexydobani

Ale brudny...

Stach

Czy firma potrzebuje pracowników?

Patrycja

@Benny, dziękuję za szczegółowe informacje! Wspominasz, że wiele rzeczy zależy od działu, rozumiem, że tak samo jest z poziomem wynagrodzeń? Możesz powiedzieć, czy wraz ze stażem pracy podnosi się wypłata, jest możliwość awansów? Może pracodawca organizuje szkolenia?

Byli pracownicy
@Patrycja

Wraz ze stażem pracy nie podnosi się wynagrodzenie. Niestety ale to prawda ze na terenie Bydgoszczy firmy płaca o wiele lepiej niż w Oponeo- o tak kest tam od lat. A nie oszukujmy się przeciez każdy z nas chce sobie polepszyć i idzie tem gdzie może zarobić więcej, tył bardziej jeśli ma kredy na mieszkanie i musi go spłacać i żyć. Może należy zadać sobie pytanie czemu wieloletni pracownicy z ogromna wiedza odchodzą, ale to chyba pytanie do pracodawcy

Patrycja

Zachęcam Was do pisania rzeczowych opinii o pracy w firmie. Informacje o warunkach, dostępie do benefitów czy też szkoleniach z pewnością pomogą podjąć decyzję o zatrudnieniu potencjalnym kandydatom. Czy według Was to wart polecenia pracodawca?

Benny
@Patrycja

Benefitów jest kilka: od kawy, herbaty i ubezpieczenia grupowego zaczynając, przez codzienną dostawę świeżych owoców, zniżki do teatru i okazjonalne, jednorazowe promocje na wybrane usługi innych firm, po premie świąteczne czy firmową kantynę, w której można się najeść za 10zł. Dla wybranych (raczej nielicznych), w zależności od działu, są takie bonusy jak możliwość pracy zdalnej (choć raczej tylko nadgodziny lub wyjątkowe sytuacje), lekcje języków obcych odbywające się w czasie pracy w biurze i dodatkowe szkolenia z przydatnych obszarów. W okresie świąt/długich weekendów czasem można wyjść szybciej z pracy, ale to również zależy od działu/przełożonego, najczęściej w takich okresach ktoś w dziale ma dyżur, a reszta wolne- na pewno nigdy nie jest tak, że cała firma ma fajrant. Należy jednak zadać sobie pytanie czy ktoś doceni benefity, jeśli ciągle krążą informacje, że w innych firmach płacą więcej za tą samą pracę. Zniżką do teatru czy karnetem na siłkę kredytu nie spłacisz ;)

Pracownicy

Do :Chętny do pracy. Nie wiem dlaczego piszesz ze osoby które sobie Nie radziły obrazaja innych. A może byś pomyślał człowieku ze są tu osoby które wiele lat pracowały i odeszły nie ze względu an to ze sobie nie radziły!!! Teraz to ty obrazasz nas ze sobie nie radziliśmy. Odeszliśmy z innych przyczyn wiec zanim zaczniesz coś wypisywać to się zastanów. A wiele opini tu jest prawdziwych. Zanim coś napiszesz to się dowiedz i zastanów albo popracuj w tej firmie kilka lat i wtedy się wypowiedz.

@Pracownicy

Zgadzam się z twoją opinią. Poza tym uważam, że nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. W Oponeo jest kilka dużych działów (handlowy na rynek polski, handlowy na rynki zagraniczne, marketing, IT, magazyny i logistyka, księgowość) i każdy z nich ma swoją specyfikę. Jeśli ktoś pracował w magazynie, to nie powinien wystawiać laurki całej firmie, bo może nie mieć pojęcia co się dzieje (np.) w marketingu. Opinie powinny zawierać informację, którego z działów dotyczą. Jeśli komuś nie podoba się komuś w magazynie, to nie oznacza, że cała firma jest do bani. Tak samo działa w drugą stronę, jeśli komuś w dziale X jest dobrze, to nie oznacza, że cała firma jest super. Wiadomo, że w pewnych sytuacjach jest OK, a niektóre rzeczy można by poprawić. Jeśli ktoś szuka pracy i jest zainteresowany firmą, to powinien doprecyzować, który dział go interesuje, a potem szukać opinii dotyczących tego konkretnego działu. Pozdrawiam, Michał

Patrycja

@Chętny do pracy, osoby udzielające się na forum mają prawo wyrazić swoje własne zdanie odnośnie pracy w Oponeo. Wszelkie wpisy, zarówno pozytywne, jak i negatywne powinny być zgodne z regulaminem forum. Jeżeli ktoś wie coś o aktualnych ofertach pracy to wpisujcie na forum. Wszystkie wpisy odnośnie aktualnie prowadzonych rekrutacji są przydatne dla użytkowników forum.

Chętny do pracy

Przykre jest to, że osoby które nie radzą lub nie radziły sobie w firmie teraz obrażają innych. Spoko firma.

Oponełoniefajneło

Dobre miejsce dla ludzi bez własnego zdania. Widzę, że zablokowano mój wcześniejszy wpis. Widocznie pokazywał jak jest, aż nad to.. Ludki na stanowiskach kierowniczych myślą, że są lepszym sortem i dają to poznać.(usunięte przez administratora)

@Oponełoniefajneło

Czy na pewno wszystkie "ludki na stanowiskach kierowniczych" tak myślą jak napisałeś? Pozwolę sobie nie zgodzić się z tobą. Niestety jedna czarna owca wśród kierowników może dać fałszywy obraz całości kadry kierowniczej, a taki ogólnik może obrazić dobrych przełożonych, z którymi może nie miałeś nawet okazji współpracować lub porozmawiać. Pozdrawiam, Michał

ss

Jak wygląda praca na zastępce kierownika logistyki proszę o opinie

@ss

Na to stanowisko szukają już prawie rok kogoś wiec sam sobie odpowiedz na pytanie dlaczego.a pracowników z wykształceniem i doświadczeniem nie brakuje.

@@@

Dobra praca dla ludzi ktorzy cenia sobie zycie prywatne nie zmuszaja do nadgodzin i praca max do 16 ;)

@@@@

Prawda

Pracownicy

Zgodzę się nie polecam Oponeo nikomu. Zależy jaki dział rotacja pracowników bardzo duża.ludzie robią nadgodziny w każdym dziale.jesli chodzi o magazyn biorą kogo popadnie bo nikt NIECHCE pracować za tak marne stawki jakie proponują. Ostatnio ogłoszenie na asystentek za 1800 netto . Jak komuś to odpowiada proszę bardzo ale są firmy które obwisłe lepiej płaca.tu wiele wymagają obowiązki nieadekwatne do zarobków. Nie polecam.

Max

Pracowalem przez agencje I bylo spoko Tylko tydzien wiec ktotka kadencja ale kolega nie narzeka;)

zbyszek

Praca dla studenta gdyz ciezko utrzymac rodzine na uz

koks

Praca spoko tylko pensja mala

Zostaw merytoryczną opinię o Oponeo - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Oponeo?

Zobacz opinie na temat firmy Oponeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oponeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 2 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oponeo?

Kandydaci do pracy w Oponeo napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oponeo