Opinie o oponeo.pl - Oponeo.PL S.A. w Bydgoszcz

Sukces naszej firmy z pewnością w dużej mierze zawdzięczamy zgranej pracy zespołowej. Zatem można uznać, iż jedną z najważniejszych wartości w naszej firmie jest współpraca.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oponeo w Bydgoszcz

Podobno szukają cały czas ludzi do call center do sprzedaży. Z dobrych źródeł wiem, ze kasa srednia. Stawka na start poniżej 2k, jak się sprawdzisz masz więcej i premie

poszukujący

Hej, A czy ktoś wie jak pracuje się dziale IT - chodzi o stanowisko Analityka? Widzę, że drugi raz w krótkim czasie wystawiono ogłoszenie.. zastanawiam się czy aplikować.. jak wyglądają zarobki? jak warunki pracy? jak przełożeni? Będę wdzięczny za szczere opinie :)

Bill Gates
@poszukujący

Myśle, że słowo do którego można przyrównać odczucia z pracy na stanowisku analityka w tej firmie to pierwsze cztery litery słowa analityk. W samym porównaniu należy skupić się nA odpowiedNim podziAle róL. Jednostka aktywna=pracodawca, jednostka pasywna=pracownik.

MatSimimak

Mysle powrocie do tej pracy Nir bede jedynie wuzucal z zgledow zdrowia

CypsalboZyps
@MatSimimak

Widze, że opanowałeś poziom języka na poziomie kierowników z oponeo!

Heheszyński

Teraz na dziale sprzedaży zmienia się na lepsze. Mają solidnego kierownika. Słyszałem, że walczył w powstaniu chłopskim na podkarpaciu. Wie co z czym się je i tanio zeetexów nie sprzeda.

Cieszyłam się na zaproszenie do Oponeo, firma bardzo znana na rynku, niestety rekrutacje prowadził kierownik, który kompletnie się do tego nie nadawał. Zadawał durne pytania, kompletnie niestandardowe które dezorientowały. Sprawiał wrażenie wyższości... strasznie się rozczarowałam firmą.

Zadawał durne pytania, kompletnie niestandardowe które dezorientowały.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
NapalonyKarp

Polecam prace każdemu kto chce poszerzyć swoje horyzonty z działu ryb oraz rybołówstwa

Czy ktoś się może wypowiedzieć o pracy biurowej? Opinie w większości dotyczą tu magazynu a są oferty pracy do sprzedaży, realizacji zamówień, reklamacji ? Ktoś coś powie o tych działach, bo zastanawiam się nad złożeniem CV

Zaladunek

Praca ciekawa, ludzie w porzadku, na kierownictwo nie można nic złego powiedzieć. Jedyny minus to trochę za małe pieniądze, za taką pracę wymagane jest większe wynagrodzenie. Są firmy gdzie praca jest o wiele łatwiejsza i kasa wieksza.

Krest
@Zaladunek

Jaki dział masz na myśli?

@Krest

Załadunek, na magazynie panują prawa ustalone przez gwardie, nie ma tu działów

@Krest

Załadunek, na magazynie panują prawa ustalone przez gwardie, nie ma tu działów

Smiech

Prawda jest taka, że w większości magazynów płacą więcej, a oponeo to dno. Wystarczyło usłyszeć jaka dostali podwyżkę pracownicy. Kazdy, kto tu napisał, to napisał prawdę. Osobiście nie polecam, dno, dno, dno.

OponeoBrandhausScierwa
@Smiech

Sorry Ty z Oponeo czy z brandhausu 1700zł? ;D

Gregor

Jak sądzicie czy są jakieś szanse na poprawę warunków finansowych w firmie? Chciałbym aplikować do firmy.

MD
@Gregor

nie...

@Gregor

Nawet nie myśl o przejściu do tego szamba...

Fryzjer

Pracowalem tam jakis czas i nie moge sie nie zgodzic z tymi wszystkimi negatywnymi opiniami. Dno i wodorosty, słaba pensja biorac pod uwage ryzyko jakie niesie za sobą wspinanie sie po koszach jak małpa w zoo, do tego dochodzi kierownictwo. O ile sam kierownik jest spoko gosciem z ktorym mozna normalnie pogadac, o tyle jego zastepca to zwykly (usunięte przez administratora) ktory zapomnial jak to wczesniej obcinał wlosy na magazynie kolegom za browara, pomylilo mu sie cos w glowie od otrzymanego stanowiska. A na to wszystko dochodzi brak BHP...

Możecie coś napisać o dziale analiz? Ostatnio poszukują konsultanta.

KierownikKtoryOdszedl
@Paweł

Pytasz o analizy w dziale handlowym, czy analizy IT?

Praca sama w sobie jest spoko, w sezonie idzie się narobić, ale tak jest w każdej firmie. Jest kilku tzw. leserow. Największy to takzwany generał. Większego w firmie to nie ma. Często znecal się nad jednym chłopakiem, wyzwiska na porządku dziennym. Teraz często w pracy widzi się go przy rozpoczęciu a potem na zakończenie pracy, bo siedzi w koszach, a inni za niego muszą robić, ręce opadaja. Życia z nim nie mają ludzie. Takich ludzi nie powinno się trzymać, bo to rujnuje wizerunek firmy. Kierownictwo wporzadku jest, nie można mieć zastrzeżeń.

Kuba

Nie rozumiem co to za opinia. Po co pisać takie bzdury na temat ludzi, bo to nie ma nic wspólnego z pracą..

PustyKosz
@Kuba

bzdury? akurat cala opinia jest zgodna z prawda i juz sie tak nie wybielajcie, bo duzo opinii w ostatnim czasie pokazuje jaka naprawde jest praca na magazynie..

Nexen
@PustyKosz

Nokian

Grucha

Nikt nie widzi złych warunkuw i znencania ale sfastyke widzi kazdy :(

@Grucha

Przerwa 30 minut odzież ochronna robocza zapewniona wypłaty na czas nawet wcześniej wpadają na konto środki czystości są napoje kawa herbata woda mineralna jest nikt z batem nie stoi wiadomo są dni kiedy można się namęczyć ale to jest praca na magazynie decydując się na nią jak w każdej pracy fizycznej musisz się z tym liczyć za darmo nic nie ma

Wezuwiusz

Ładnie się wybielacie frajerzy, ciekawe jak się tłumaczycie Marcinowi D. albo reszcie spółki z Podleśnej :D

OpusMagnum
@Wezuwiusz

Jak przyjezdza Marcin D. albo jakis jego (usunięte przez administratora) to nagle na magazynie nikt nie pali i wszyscy maja zajecie, nawet jak jest 20 zamowien to wrzuca bo D. przyjezdza;)

TadeuszKuciapka
@Grucha

Nie wiem kim jestes, ale jestes tepy i na sile bronisz tej firmy i warunkow. O odziezy roboczej i przerwach nawet nikt nie wspomnial, wiec nie wiem skad sie urwales. Jak cos to odziez robocza i 30min przerwa nie uratuja kogos jak spadnie z wysokosci bez zabezpieczen:)

Daniel

Jakieś wskazówki przed rekrutacją?

Tomasz
@Daniel

Nie wysyłać tam CV a jeśli już wysłane to mieć nadzieje, że nie oddzwonią. Jak oddzwonią to grzecznie podziękować (można powiedzieć że już się znalazło co innego) chyba że koniecznie chce się zobaczyć budynek od środka to pójść ale zadawac szczegółowe pytania o zakres obowiązków, warunki zatrudnienia i dopytać jak będzie wyglądała umowa- na jaki okres, jaka stawka i czy będzie rozbita na podstawę+premię- obojętnie do jakiego działu się wybierasz (wiadomo że w dziale handlowym to standard ale w działach "administracyjnych" troche lipa). Po podaniu wysokości pensji którą chce sie mieć dopytać czy jest przez nich do przyjęcia, a już w ogóle ta którą chce się mieć po okresie próbnym bo słyszałem od kilku osób że na rozmowie rekrutujacy nie komentował oczekiwań finansowych a jak przychodziło do podpisania drugiej umowy to człowiek słyszał że może dostać max 100 zł więcej "bo tu nikt większych podwyżek nie dostaje". Żadnych argumentow związanych z poziomem pracy tego pracownika tylko "nie bo nie" a jak zaczniesz dyskutować to usłyszysz że teraz to nie jest dobry moment albo że jak się wykażesz to na koniec roku się zobaczy- nieważne czy do tej pory sie wykazywałeś czy nie.Ciekawi mnie po co pytają ile chce się zarabiać jak potem i tak maja to w nosie i nie dają nic albo ochłapy

WillyWonka

Najlepsze czekolady tylko od Roshen

KierownikKtoryDoszedl

Masakra co wy tu piszecie

Kidares

Bardzo cieszka praca psychicznie Jest ktos nazywa sie go general i on nie szanuje pracownikow dreczy sie nad nimi

Grucha
@Kidares

To jest prawda wszyscy wyzywaja mam juz dosc

@Grucha

Bzdura totalna ,jak w każdej pracy na magazynie przy załadunku i rozładunku trzeba się sprężać nikt nie mówił że to lekka praca decydując się na taką pracę trzeba się liczyć że się zmęczy

Czaszkovsky
@anonymous

Co ma piernik do wiatraka (usunięte przez administratora)

Kretyn
@anonymous

Czlowieku jestes chyba jakis tepy, bo opinia odnosi sie do dreczenia na magazynie przez pewna osobe

Piotrrrrr

Ta praca to klęska. Zarobki śmiesznie niskie, warunki pracy bardzo kiepskie i kierownictwo ma wymagania z kosmosu, chociaż nie angażuje się w pracę W OGÓLE. Koordynatorzy potrafią chodzić w miejscu nie robiąc zupełnie nic, drąc się przy tym na nowych pracowników, którzy "pracują nieefektywnie".

DanteSkaneri

Praca na magazynie jako tako najgorsza nie jest, w sezonie duzi pracy, poza sezonem siedzenie na stolowce i ladowanie telefonu, zeby moc grac dalej w gierki. Panuje tam atmosfera podworkowa z duzymi elementami mobbingu (wiadomo- mlodszy i slabszy gnebiony przez starszego- silniejszego), bylo paru takich slabszych chlopakow, ktorzy normalnie wykonywali swije obowiazki, ale w koncu sie zwolnili przez przesladowanie, chociaz jestem zdziwiony jak wytrzymali tyle czasu. BHP? W tej firmie to czysta fikcja, wyrozniamy trzy poziomy skladowania opon, p1- 0-2m wys., p2- 2-4m wys., no i p3- 4-6m wys., oczywiscie na kazdy z poziomow wchodzimy bez jakichkolwiek zabezpieczen, poza sezonem z kosza, ktory jest zalozony na widly wozka widlowego, ale w wielu przypadkach nie jest niczym zabezpieczony, wiec jest duze ryzyko zsuniecia sie kosza z osoba w srodku z wysokosci, w sezonie niestety ludzie sa skazani wchodzic na wysokosc ponad 6m „z buta” co moze skonczyc sie upadkiem, a co moze przyniesc upadek na twardy grunt z takiej wysokosci kazdy moze sobie wyobrazic. Na poczatku ludzie okreslani jako „wyrzucajacy” po prostu wyrzucali opony z koszy, kto inny je zbieral, kto inny jezdzil wozkiem, kto inny skanowal i oklejal opony do wysylki, a jeszcze kto innt ladowal opony na tira, aktualnie osoby na stanowisku „wyrzucajacego” musze zroic wszystko- wyrzucic, zebrac, zeskanowac, zawiezc na wysylke, jedynie tiry laduja ludzie z agencji pracy „Randstad”. Pracownikom doszlo tyle obowiazkow, a jaka podwyzka? 100zl, chyba, ze ktos dobrze zyje z kierownictwem to dostal 200-300zl podwyzki. Cale zycie w firmie brakuje pracownikow, bo zamiast dac umowe zlecenie lub o prace tym bardziej ogarnietym to firma woli zatrudnic ludzi z agencji pracy na sezon, a potem ich wyrzucic i narzekac na brak ludzi niz dac im umowe i placic caly rok. Warto jeszcze wspomniec o umiejetnosciach i pracy ludzi z duzym stazem, ci najstarsi, tzw. „Stara gwardia” praktycznie nic nie robia, bo przeciez „stary nie bedzie zapier***** za mlodego”, wiec podzialy obowiazkow w tej firmie nie ma, po prostu mlody ma pracowac, a stary ma ogladac w biurze wiadomosci na interii, albo grac na stolowce w pokera na telefonie. Co do kierownictwa to kierownik jest okej, zastepca juz niestety nie- bardzo ostry sluzbista, bez luzu, spinajacy sie o byle co. Tak jak wspomnial ktos nizej, kierownictwo nic nie wie o pracy na magazynie, bo wola ogladac lige mistrzow, albo skoki narciarskie w biurze ze „stara gwardia”. Podsumowujac, praca na magazynie Oponeo jest dla ludzi, ktorzy chca w tym czasie znalezc sobie lepsza prace, lub po prostu jest to tylko ich czasowy punkt zaczepienia. Jak na wykonywana przez ludzi prace firma placi bardzo malo, brak bhp, mobbing, beak benefitow, obiady firmowe za 10,50 (moim zdaniem za drogo- inne firmy maja posilek za 3-5zl). To by bylo na tyle o tej firmie, a i jeszcze jedno- chlopaki, jak bedziecie to czytac w biurze i sie smiac z tej opinii to i tak mam swiadomosc, ze wiecie, iz cala ta opinia to czysta prawda i nawet nie probujcie sobie nawzajem wmawiac, ze ktos kto ja napisal pracowal tam pare miesiect jak to zwykle mowiliscie czytajac gowork:)

Nieznany
@DanteSkaneri

Co Ty gadasz jezusek gitara jest i nie pier***

Kaszankaaaa
@DanteSkaneri

Dziwne,z tego co wiem mecze LM (wtorki i środy godz.20:45) są po zamknięciu magazynu...

@Kaszankaaaa

Ehh gadaj z (usunięte przez administratora) to cię osra...

Qtaz
@Kaszankaaaa

Zamiast przyczepiac sie do takiego scierwa to moze sie kolego odnies do bhp na magazynie:)

Magazyniarz
@Qtaz

Albo do tego jak chlopak spadl z 6metrow na posadzke i pierwsze co uslyszal od zastepcy kierownika to żeby za duzo nie gadal

Policjant ze skanerem
@DanteSkaneri

Idźcie się wszyscy leczyć, internet nie jest dla Was. Mogliście szczekac, jak tam pracowaliscie, a nie teraz bzdury pisać.

@Policjant ze skanerem

(usunięte przez administratora) boli od prawdy

Kartezjusz
@Policjant ze skanerem

Niestety widac, ze prawda boli, swoja droga ciekawe kto pisal ten komentarz, zastepca kierownika czy jeden z jego dlugostazowych pieskow...

Falafelgedon
@Policjant ze skanerem

Ehhh klasycznie Tomczi ból odbytu bo ktoś napisał prawdę

Herakles
@Falafelgedon

Ciekawe kiedy inspekcja pracy sie zainteresuje lamaniem przepisow bhp i lamaniem nawet praw czlowieka przez ten terroryzujacy mobbing na niejtorych strefach magazynu...

Aras

Jak zwykle wszyscy nagle wiedza co się dzieje w firmie (usunięte przez administratora) wiecie tak wam powiem

Zostaw merytoryczną opinię o Oponeo - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Oponeo?

Zobacz opinie na temat firmy Oponeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oponeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 2 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oponeo?

Kandydaci do pracy w Oponeo napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oponeo