Opinie o Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc) w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc) w Zamość

ONA

Kuba -Jak jesteś taki ciekawski to się zatrudnij , poznasz prawdę nie tylko o firmie ale tak naprawdę o sobie nie myślisz ze byłoby to najuczciwsze !!! . Myślisz ze to nie widać po co tak naprawdę niby to podpytujesz z dobroci, zainteresowania jaki ty jesteś fajny he,he,he ! przez takich jak ty w Polsce buduje się nienawiść zamiast iść do przodu, tylko niszczycie ludzi bo pewno sami jesteście jak to w piosence ''Mniej inż zero'' Jak popracujesz sam ocenisz jeśli jesteś uczciwym człowiekiem , a nie będziesz niby podpytywał a naprawdę jesteś pewno tylko kimś kto szuka sensacji i propagatorem zła i nienawiści takich ludzi już mamy za dożo, koniec z polityka wzajemnego szczucia , dopiero pisałam jak jest i tego nie zmienicie jest mi tu dożo lepiej niż we wcześniejszej pracy z reszta już pisałam , najlepiej to Weście się do pracy a nie będziecie podjudzać ludzi ! Posłuchajcie dobrze wszyscy uczciwi ludzie widza ze w Polsce jest coraz lepiej i coraz bardzie wszędzie dba się o pracowników widać efekty polityki'' Dobrej Zmiany ''

Jasiek

Zastanawiająca jest ta cisza. Jest tak dobrze?

Dorota
@Jasiek

Całkiem całkiem jest spoko :-)

Kuba

Idealnie nie jest w żadnej firmie. Trzeba pracować i poprawiać co trzeba i tyle!!

Jarek

Jak atmosfera aktualnie u was? Coś się zmieniło?

@Jarek

Jest (usunięte przez administratora) zapraszamy:)

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc) na stanowisko MAGAZYNIER? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Smidnicki

Jest to naprawdę bardzo dziwny charakter pracy. Co by człowiek nie zrobił, to może nie zawsze jest źle ale jest zrobione nie tak jak być powinno. Nie wytłumaczą, nie nauczą, a potem wymagają, a jak się sam człowiek zapyta to najlepiej odpowiedzieć proszę coś wykombinować tak żeby było dobrze, proszę coś wymyśleć. Bardzo dziwne zasady i rygor gorszy aniżeli w Auschwitz (niedługo to będą chyba z pałami ganiać pracowników) ogólnie bardzo ciężka i przechlapana robota za najniższą krajową. Obiecują oczywiście premię, ale pracując blisko 2 lata nie było żadnej premi. Jeżeli przez dwa lata pracownik nie zasłużył ani razu na premię to albo jest taki kiepski że mu się nie należy albo premia jest fikcją. Jeżeli jest taki kiepski to po co go trzymać w pracy? Przecież można zatrudnić w jego miejsce lepszą osobę nie przynosząca zyski. Dlaczego więc dalej tam pracuję i nie otrzymuję premii?

Leszek

@Mika Przypuszczam, że nie masz dobrych wspomnień związanych z pracą w Zamośćdis. W pełni to rozumiem. Jednak Twoja wypowiedź jest trochę ogólnikowa, a ponadto oskarżasz Prezesa firmy o mobbing. To poważne zarzuty. Mogłabyś zatem przywołać konkretną sytuację świadczącą o tym? Pamiętaj, że na forum powinny znajdować się tylko prawdziwe, uzasadnione informacje.

Tomasz

Skąd takie pesymistyczne informacje macie?

ja tu tylko sprzatam
@Tomasz

z doświadczenia

Leszek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Leszek

Tak, tam przyjmują cały czas

Franek

Dobra praca jest przyczyną, że taka cisza zapanowała na tym wątku?

Anioł_00
@Franek

Koniec leclerka juz bliski prezes nic nie robi tylko zwalnia pracowników i zabrania robic zakupów u konkurencji pod groźbą zwolnienia z pracy.

Klient.

Zakupy 09.12.2017 r. Wszystko w porządku ale tylko do kasy tam pani kasjera tak wyciąga szyje żeby zajrzeć do wózka czy czasami nic nie ukradłem. Na moją uwagę że nie jestem (usunięte przez administratora) a spojrzeć może dyskretnie w lusterko - pani odpowiedziała że jak się nie tak nie patrzy to ma pozamiatane. Tak ma być bo Kierownictwo wie lepiej. Nie polecam traktują klienta jak złodziei .

@Klient.

Takie zasady obowiązują w wielu sklepach, zdarza się, iż klienci wszystkiego nie wyjmują na taśmę i to nie dlatego, żeby coś ukraść, ale towary czasami szczególnie te małe zostają bo np. zaplątały się w kącik wózka. miałam taką sytuację i dobrze, że pani kasjerka sprawdziła. Wydaje mi się, że do pewnych spraw i sytuacji należy mieć dystans i nie obrażać się na sklep, który jest fajny, który oferuje nam dobrej jakości produkty w niskiej cenie. Polecam E.Leclerk w Zamościu

Mika

Dzięki Bogu znalazłam lepszą pracę. A ,,Pan" prezesik powinien już dawno siedzieć za mobbing pracowników którym i tak płaci całe g! Zdecydowanie nie polecam

Proponuję pokrzywdzonym pracownikom przyjąć się do tzw. :małego przedsiębiorcy: tam dopiero poczujecie co to wyzysk. Większego krwiopijcy nie znajdziecie, tam nie ma premii, urlopu, zwolnienia. A przerwa? Chyba po pracy.......

Malwina

Bo to pewnie prezesik sam sobie daje komenrarze, zenada

Pracowałam tam rok jedna wielka porażka kasjerki jak zrobią manko to oddają ze swoich. Kierowniczki bez wykształcenia tylko chodzą i zastraszają pracowników jedyna Pani kierownik która jest spoko to z działu bazar. Szefostwo tylko chodzi i obserwuje i daje nagany za byle co. A kadrowa to żenada baba która miesza między pracownikami. Obiecują prace po 8 godzin a tak naprawdę sami ustalają ile godzin człowiek musi zostać czasem 12 godzin z przerwą 15 minutową nie ma nawet wyznaczonych miejsc dla osób palących. Już nie wspomnę co się robi na dziale mięsnym dziewczyny dźwigają pojemniki a mięso promocyjne jest najgorszej jakości wędliny są myte mięsa śmierdzące. Jednym słowem obóz pracy.

Turbodymomen

Odnośnie produktów to nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Są one na bardzo wysokim poziomie. Praca jest do (usunięte przez administratora) tu się zgadzam Ale na produkty i ich jakość nie możecie narzekać

Antman

Zgadzam się w 100 % prezes cwaniak pracownicy muszą chorować po 10 godzin. Nie można iść na zwolnienie lekarskie bo straszą ze zwolnią czy chory czy zdrowy musisz robić za dwie osoby a i tak narzeka kierownik ze za wolno robisz.

Zuza

Tez sie zgadzam

Tomasz

Prezes nie szanuje pracownika oraz jego kierownicy wielki mobbing brak słów . Nie polecam sklepu . Szkoda tylko tych ludzi którzy pracują za marne grosze a muszą robić za dwie osoby wielka meczarnia .. Kasjerki smutne bez uśmiechu . Dziewczyna zmieńcie prace która będzie was uszczęśliwiac .

Klara
@Tomasz

Zgadzam się w 100% z tą opinią.

bruner

mi się ten sklep podoba obsługa miła ceny ok

Byla pracownica

popieram wszystko co napisałaś jest prawdą dobrze, że już tam nie pracuję najgorszy sklep

do gorwin

opanuj sie siejesz propagande lepiej niz pis , sklep ok tanio czysto fajnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc) - Zamość

• Jak się pracuje w Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc)?

Zobacz opinie na temat firmy Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc)?

Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc)
2.1/5 Na podstawie 34 ocen.

Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc)