Opinie o Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc) w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc) w Zamość

Agatka Nowy wpis

Widziałam ofertę na Wyszyńskiego dla sprzedawcy na sprzedaż w dziale produkty świeżena. Doświadczenia nie mam ale piszą, że jest ono tylko mile widziane. jakieś szkolenie jak teraz wygląda?

Kkrzysiekk Nowy wpis

Jako sklep to jest nawet niezły. Widać dbałość o sprzedaż towaru ciągłe zmiany ekspozycji towaru. Cenowo to widać zróżnicowanie cen różnych asortymentów. Trzeba się wstępnie zorientować i zlokalizować ich sposób na ceny, inaczej na przyciągnięcie klienta a to robią skutecznie bo są pory dnia gdy jest po prostu tłok. W odróżnieniu od lubelskich sklepów to widać zmianę jakości na plus ,duży PLUS. Gratulacje. Za asortyment, obsługę i eksponowanie towaru.

Czemu komentarze na lata urwało? W ostatnim wątku było napisane, że można było dzięki pracy nabyć nowych umiejętności oraz szacunku do pracy. do dziś to aktualne? pokazała mi się oferta na Wyszyńskiego. Pięciu osób wtedy szukali parę miesięcy temu na stawkę do 5,000 zł. czy po podwyżkach jest więcej?

Kuba

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko zaglądacie na to forum? Trudno dowiedzieć się coś więcej.

Ja :)
@Kuba

moge powiedziec tylko tyle ze kazdy odchodzi z tej firmy. co chwile szukają pracownikow kierownikow

ONA
@Ja :)

Pracuje tu już troszkę jest spoko nie zauważyłam aby ktoś z dobrych odszedł. Pracowałam w bied.... prawie 2 lata tam był sajgon wykładanie sprzątanie kasa i w zasadzie było się wszystkim sprzątaczka ,sprzedawca, magazynierem , kasjerka i wiecznie brud ,byłam za robola bez twarzy .Tu wykładam sobie towar mam fajnego kierownika i jest (usunięte przez administratora) Nikt mnie się nie czepia robię swoje wykładam se towar i jest ok , to co piszecie to zwykła zazdrość i podjudzanie szukacie sensacji i usprawiedliwiacie ludzi którzy są po prostu Leniami i nigdzie nie będą pracować tylko wiecznie narzekać dlatego nigdzie nie mogą zagrzać miejsca tylko latają z firmy do firmy i nie wiedza czego tak naprawdę chcą i kto tak naprawdę jest tym złym.Wiem zaraz napiszecie ze kierownicy kazali mi tak pisać albo ze jestem lizuska -he he he .

Doświadczony
@ONA

Na początku kazdy tak mowił :)

Mateusz
@ONA

Co ty za głupoty opowiadasz... Od tylu lat szukają pracowników, przyjmuja i im uciekają, a każdy kto już tam nie pracuje i ma inną pracę z czystym sumieniem mówi że teraz ma lepiej, a tam to jakaś masakra była. W Leclerc nawet klientów brakuje więc co my tu o pracownikach będziemy dyskutować... Chyba skądś się to wzięło?

@Mateusz

Pracując w Leclerc zdobyłam nowe umiejętności, szacunek do pracy........ Wymagania jakie stawiane są pracownikowi są wysokie. Wiele osób jest roszczeniowych i niestety leniwych. Zanim kogoś ocenimy to proponuje najpierw zacząć od siebie!

Bartosz
@Ania

Zdobyłaś nowe umiejętności metodą prób i błędów czy po prostu nauczyli Cię wszystkiego? Zastanawiam się czy jednak jest wsparcie dla nowych pracowników i jest ktoś odpowiedzialny za wdrożenie ??

Ania Nowy wpis
@Bartosz

Jestem osobą ambitną. Powierzone zadania wykonywałam rzetelnie, z pelnym zaangazowaniem.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc) na stanowisko MAGAZYNIER? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Lidia

Jeszcze parę lat temu padło tutaj takie stwierdzenie, że niby każdy odchodzi z firmy i co chwile szukają tu ludzi. I faktycznie z tego co widzę są aktualnie dwie dostępne oferty. Mam rozumieć, że po tylu latach sytuacja w firmie pozostała bez zmian? Nic a nic się nie rozwinęli? Ktoś ma jakieś zdanie w tej kwestii?

@Lidia

Firma się rozwija. W chwili obecnej coraz trudniej pozyskać dobrego pracownika. Nie rzadko bywa tak, że jeżeli poprzeczka jest wysoko to ludzie rezygnują. Dobry pracownik nigdy nie powie na swojego Pracodawcę nic złego. Brakuje nam dyplomacji..........

Już kolejny raz chleb wzięty z półki u was udawał tylko świeży , ! więcej u was nie kupię .

Czy rozmowa rekrutacyjna w Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc) odbywa się również w języku angielskim?

Jan

Rozmowy prseprowadza kadrowa "starsza" osoba. Więc o języku angielskim można zapomniec. Następnie rekrutent jest kierowany do prezesa i prezesowej - oni muszą zatwierdzić wygląd kandydata - musi km się podobać.

Chciałem podjąć pracę w tej firmie , ale zaczęło mnie zastanawiać dlaczego ciągle pojawiają się tam oferty pracy praktycznie raz w miesiącu na to samo stanowisko ..?? Coś chyba musi być nie tak skoro jest tam ciągle taki przemiał pracowników..? Ktoś się orientuje??

Tina

Poczytaj starsze komentarze :)

WIECHU

Jeden z droższych sklepów, a promocje towaru z 6.99 na 6.49 zł to jaja. Za to kulturalna obsługa i pewna fajna brunetka ze stanowiska obsługi klienta. Właściwie dwie...aha, kierownik czy szef jakoś do mnie nie przemawia, wałęsa się zgarbiony po sklepie i psuje atmosferę. Chyba czas na emeryturę. proponuję na szefa gościa ze stanowiska mięsnego, taki fajnie ostrzyżony, spoko gość.

Co wchodzi w socjal Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc)?

Emilia

Nic. Chyba, że jesteś kierownikiem to możesz kupić taniej albo dostać coś z degustacji

Kamila
@Emilia

Aż nie chce się wierzyć, że w zamojskim E.Leclerc nie macie absolutnie żadnego socjalu. A co z dostępem do bezpłatnej opieki medycznej? To także Wam nie przysługuje? Proszę Cię o nieco więcej informacji na ten temat.

...
@Kamila

Tam nic więcej poza minimalną nie dostaniesz...

Rembert

Nie pozdrawiam typa co dzisiaj 24.03.2020r. kolo godziny 17-18 rzucił sie do chłopaka ze stoiska mięsnego. To ze jestes klientem to nie oznacza ze masz korone na głowie. Duzy pan poprosil pana dwa razy o przejscie za linie dopiero kiedy on powiedzial to głosniej to zwyzywal go pan ze jak mu sie cos nie podoba to ma sie zwolnic ze ma sie szacunku nauczyc i ma nie drzec ryja . Zenujace a linie sa dobrze widoczne z daleka Mam nadzieje ze karma pana dopadnie . Pozdrawiam klient stojacy przy mrozonkach

JOHNY

Zakupiłem towar okazało się że cena jest inna niż na półce. Olał bym to ,ale okazało się że było tak z kilkoma produktami. Poszedłem do informacji pani przeszła zemną na sklep po czym wyjęła cenę powiedziała że nic tu nie ma i odeszła bez słowa. ŻENADA Wyszedłem za nią powiedziałem że nie chce tego towaru,zawołali ochronę i ochroniarz wyrzucił mi zakupiony towar do śmietnika bo nie chciałem go zabrać.

JOHNY

Martyna

Ile można zarobić na start i ile trwa okres probny w firmie ?

Msmsk
@Martyna

Minimalna. Okres próbny umowa o pracę na miesiąc

Dostawca

Od której przyjmują alkohol na magazynie??

Rikitiki!

Nie podszywaj sie i nie pisz durnych komentarzy :)

Rikitiki

Nie polecam. Praca na kasie, siedzenie 8 godzin, przerwa liczona od ,,wstania z krzesła", dojście na zaplecze, do szatni, kuchni,wpisanie sie u ochrony, ucieka 3-4 minuty z 15 minutowej przerwy. Nie szanowanie pracowników. Na koniec zmiany rozliczanie, pracownicy nie wiedzą na jakiej zasadzie. Braki w kasie u osób które nigdy braków nie miały. Każdemu można wcisnąć ze ma manko, bo sam pracownik i tak tego nie sprawdzi. Praca do 21, ostatni kl czesto o 21:10, wychodzi się najwcześniej 21:30-40. Praca na działach to dźwiganie towaru wbrew przepisom, ciągle uwagi kierowniczek bez wykształcenia. Praca pod dużą presja, ze strony kierownictwa jak i specyficznych klientów. Nie polecam.

Klient

Pani Ewo, pozytywny, jestem już po rozmowie z Państwową Inspekcją Pracy :) Nie bardzo rozumiem komentarz "Tymczasem szkoda, że nie możemy poznać opinii samej pracownicy lub jej koleżanek" Opinia nikogo tu się nie liczy tylko fakt łamania przepisów BHP. A ja bym chciał poznać opinię pracodawcy, dlaczego nie zapewnia odpowiednich warunków pracy i łamie przepisy BHP. Nie odpuszczę i robię to dla pracowników, którzy tam pracują, bo zdrowie ma się jedno i mam nadzieję, że firma dostanie solidną karę.. Dziwię się tylko samym pracownikom, bo nie zdają sobie sprawy z praw, jakie im przysługują albo boją się odezwać masarka

Magda
@Klient

Jestem ciekawa skoro jest to prawda to dlaczego nikt się pod tym nie podpisuje tylko oskarża bezimiennie pracowałam tam prawie 4lata i jak bym nie wyjechałam z Zamościa na pewno bym się nie zwolniła tylko dalej tam pracowała firma jest fajna i ludzie tam pracujący tez razem z kierowniczka Anią są ok nie ma nic złego wszyscy są zgrani i pomagają sobie wzajemnie nie tak jak teraz mam w warszawce pozdrawiam załogę nie dajcie się hejterom ,fałszywe oskarżenia trzeba zgłaszać na policje i karać hejterow

@Klient

W firmie jest taka rotacja że nikt sie przejmuje, jak odchodzą kolejne osoby, bo wiadomo ze przyjdą inne. Jak sie komus nie podoba może zmienić pracę. Bylam tam miesiąc, wraz ze mna przyjęto jeszcze kilku pracowników którzy również dłużej nie wytrzymali.

Czy Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc) ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak

Jaka umowę proponuje firma? I czy dla pracowników są jakieś zniżki na zakupy?

Zostaw merytoryczną opinię o Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc) - Zamość

• Jak się pracuje w Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc)?

Zobacz opinie na temat firmy Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc)?

Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc)
2.1/5 Na podstawie 34 ocen.

Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc)