Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc)

Zamość

Opinie o Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc)

Sama 2012-01-12 19:51:23
Istny [usunięte przez moderatora]. Praca caly tydzien za marne 650zl z czego jeszcze jak sie kasjer zle rozlicza to zarobi polowe tego. Kadra bez szkoly lacznie z zarzadem. Prostaki ktore mysla ze krzykiem osiagna sukces i ktos sie bedzie sluchal. Drodzy rzadzacy w Zamosciu mam na mysli Dyrektora/prezesa oraz panie kierownik bez szkoly ktora sie wyslowic nie potrafi - i na was sie znajda paragrafy. Zeby rzadzic ludzmi trzeba umiec to przekazac a nie pluc dookola. Jaki przemial byl przez 6 miesiecy od kiedy sie zwolnilam? Ogloszenia conajmniej 20 razy a przez sklep przewinelo sie ponad 200 osob. To jest powazna firma z preznie dzialajacym zarzadem? Wolne zarty. Firma powinna byc take ze z checia sie wstaje i w milej atmosferze mija czas a nie z przymusu. 2 miesiace popracowalam i od tamtego czasu do tego sklepu nie zajrze. Malby na kiju skaczace dookola prezesa to moge w cyrku ogladac, a takie ktore za 2zl by oczy wydrapaly sa wlasnie w opisywanej firmie. Omijac szerokim lukiem
kl 2014-06-07 16:03:26
Popieram jedna z kierowniczek na świeżym z czarnymi włosami nieuk bez kwalifikacji, a dopuścili ją żeby ludźmi zarządzać słoma jej z butów wystaje nie potrafi zamówienia zrobić, a od ludzi wymaga. Jak się drze to tylko śliną chlapie powinna osłonę nosić tylko tych miłych pań co towar wydają to szkoda. Moja noga tam więcej nie stanie, a i każdemu powiem nie chodzić tam bo to porażka ZBULWERSOWANA KLIENTKA Ps: Panie Prezesie niech się pan zastanowi czy warto trzymać takich ludzi. Z poważaniem była klientka.
pracownik 2015-04-09 10:43:50
Wszystko co tu piszą to prawda. Dostałam umowę na okres próbny na cały etat na 2 tygodnie i to w dodatku nie na stanowisko na które się ubiegałam, pierwszy raz w życiu mi się to zdarzyło, a potem praca na połówce etatu za 680 zł aby się wykazać i w końcu dostać umowę jako asystent kierowniczki i pracownicy którym nic się nie podobało, pomimo mojego doświadczenia, kwalifikacji, zaangażowania i chęci, które jednak bardzo szybko opadły. Bardzo mnie to cieszy, że już po wszystkim :-) Brak logiki w zarządzaniu ułożeniem towaru, co tylko kumuluje i tak już istniejący bałagan, ale nieład jest dewizą tego marketu zarówno na półkach, w magazynie jak i w zarządzie. Będę omijała ten market szerokim łukiem. Nikomu nie polecam pracy jak i zakupów.
hieronim 2015-07-20 18:52:39
słuchaj, uspokój się wiesz:)
Niezadowolony 2015-10-13 18:47:55
Robiąc zakupy w dniu 11,10,2015 mimo że lodówki z piwem były pełne piwo było ciepłe a lodówki nie działały. Jestem wytrawnym piwoszem i piję tylko odpowiednio schłodzone piwo. To wstyd żeby taki sklep oszczędzał na prądzie, bo prawdopodobnie to jest przyczyną niedziałających lodówek. Ostatnio taka sytuacja spotkała mnie w PSS w Zamościu Żenada :(
ON 2015-12-08 06:49:57
ja tam czesto jestem i nawet jestem zadowolony ze sklepu personelu nie znam za bardzo wiec sie nie wypowiem a na kasie siedzi taka mala dziewczyna wie ktos jak sie nazywa wogole? :)
abc 2016-02-19 20:33:31
HEHE widocznie słaba byłas i cie zwolnili ale nie martw sie biedronka na kase poszukuje :)
LZ 2016-04-19 19:07:02
wszystko ok
Miśka 2016-04-27 14:40:01
Zgadzam się pracują tam matowy !!! Wielki żal
Miśka 2016-04-27 14:41:22
Matoły *
szczera 2016-09-29 22:47:13
hehe zgadzam się z wami,ja nigdy nie chciałabym tam pracowac szkoda mi tylko tych młodych ludzi którzy muszą się tam męczyc w pracy bo Prezes z pewnoscią nie szanuje swoich pracowników,to widac na kasie dziewczyny jak siedza tam za kare nawet nie uśmiechnie się żadna do klienta,no cóż słaba płaca i zła atmosfera to z czego maja się cieszyc.Nie polecam tam pracy a warzywa też zawsze zwiędnięte i nawet nikt nie pomyśli zeby to przecenic.Masakra.Ale ryba psuje się od głowy ,jaki własciciel taki personel.
Gowrin 2016-10-20 19:43:29
Witam ja pracowałam od otwarcia tego sklepu i było strasznie,dzwiganie towaru ponad moje siły od 6-14 i później 22-6 inwentaryzacja koszmar nie mogłam sie odezwać bo od razu że na moje miejsce jest 100 chętnych,wyśmiewane się z pracowników przez kierownictwo.A o towarze nie wspomnę zepsute kurczaki szły do grila a splesniala kielobasa do mycia KOSZMAR.Swoich błędów nie widzieli (romanse w biurze ) Tak tak bez szkoły bez kursów jak jakaś dziewczyna spodobała się kierownikowi to awans na wielką asystentka kierownika i pomiatanie biedna dziewczyna
.Jedna dziewczyna była w ciazy i co musiała dźwigać skrzynki z mięsem bo przecież ciąża to nie choroba Tragedia!!! Klijenci jak by zobaczyli Ci się dzieje na zapleczu to w życiu by tam nic nie kupili,zabijanie karpi młotkiem na podłodze,mięso myte odkrajane zepsute myte żołądki smród niesamowity ale przecież -Tak tak świeże dzisiejsza dostawa.Slowa kierowniczki -Nic się nie może zmarnować mieszajcie zepsute ze świeżym Fujjjj.Placa śmieszna nawt najniższej krajowej.Ludzie dajcie spokój
Zostaw swoją opinię o Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc) - Zamość
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zamośćdis Sp. z o.o. (E.Leclerc)