Opinie o KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Prawda

Władza podkreca niby fajne opinie o tej firmie może i pracowników mają idealnych ale za to wlasciciela pazdrawego na pieniądze a właścicielkę chorą na przerost osobowości...kasa kasa kasa kasa a robole niech robią za marne grosze, cudaki większe jak Kulczyk a i przyjdzie rozliczenie za krzywdy złodziejstwo i machloje ,krzywda po woli chodzi ale każdemu dogodzi ,

Generalnie

Generalnie Zgrywus już jest więc teraz Ciamajde poszukajcie

hmmmm

Jak to jest że ten kto pracuje juz w tej firmie pare lat to tu nawet nie zaglada i szkoda mu czasu na takie fora .A ten kto nie doceniony to sie tutaj dowartosciowuje...

Luki

Fajnie zasłaniać się pracownikami?

Me
@Luki

"Nic nie narzekasz" gdy ruchają Cię w (usunięte przez administratora)

gwiazdor
@Me

a tam ruchają? raczej z kasy i na czym się da

Firma KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko DORADCA FINANSOWY ŁOMŻA. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Zadowolony

A ja WCIĄŻ pracuje i jestem zadowolony. Zarabiam tyle na ile się umówiłem , pracuję tak jak obiecałem i nic nie narzekam. Fakt, wymagają umiejętności, ale widocznie ich nie posiadałeś skoro już nie pracujesz.wszyscy handlowcy (5) pracują dłużej niż 4 lata - to tez o czymś świadczy....

grzegorz

Daj sobie spokój człowieku, wymagają wysokich umiejętności sprzedażowych,negocjacyjnych i analitycznych żebyś mógł sprzedawać gąbki i zmywaki kuchenne w sklepach hahaha. Firma dziad. Najgorsza firma w jakiej pracowałem.

ciekawa

Witam,czy praca ph w krakowie w firmie deal jest warta uwagi? Moze wypowiedziec się ktoś kto tam pracował lub pracuje i wie jakie są zarobki itd.

kali

kali mówić

liukang

jak,pracownik ,likid --- super super coś jeszcze macie ciekawego ? ja juz tam chce u was pracować

Jedno jest pewne ,pracownicy pracują w tej firmie i nie narzekają , a lenie wypisują tu bzdury

nick

śmieciowe umowy będą ustawowo zakazane ,ciekawe co śmieć zrobi? każe dopłacać pracownikom do swoich wypłat? to niestety śmiecia styl najważniejsze by dbać o niego bo inne nie jest , nie było , i nie będzie ważne w tej firmie

superman

O jakim szacunku sobres piszesz ? , robią WIELKĄ łaskę że dają umowę o pracę?. Ktoś kto się szanuje nie pójdzie pracować do firmy ,w której właściciel uważa że dając pracownikowi taką umowę jest super pracodawcą ( bo dla normalnego człowieka taka umowa powinna być normą ). Tyle w tym temacie ADIOS .

superman

@ewrt, @mysza ,@roak, jak to jest rozmawiać ze sobą ? .. żałosne .

Jacek

No i dyrektor też poleciał ,co tu dużo pisać. Ile można by z takim szefem wytrzymać. Firma bez pomysłu prowadzona.

kiko

dwie ostatnie pozycje to największe bzdury jakie czytam odnośnie tej firmy komu dajecie takie umowy? wyzysk ,wyzysk i jeszcze raz wyzysk nogi za pas i wiać z dala od tak znakomitej firmy..szkoda słów

Nnn

Dyrektorku jesteś żałosny na szczęście każdy w tej firmie wie jaka jest prawda i na szczęście się realizuję z dala od tego co sobą reprezentujesz

Nnn

Drin ty juz nie doradzaj i nie rób z ludzi osłów Takimi się starasz nakręcić jaka dobra ta firma Widać sporo kasy tego masz kto choć chwilę tam popracował wie jaka to złodziejska firma Dyrektorku oddaj mi kasę jaką mi ukradłeś

Xc

Drewniaku to Ty piszesz

Nieufna

Ale dlaczego myślicie, że to ta sama osoba?? Po co miałaby reklamować jakąś prace w Warszawie skoro na stronie Deala jest napisane, że działają w Krakowie i na Śląsku??? Myślałam, że macie jakieś konkrety, skoro inni pytają.

xxx

czytam te opinie, przecież to pisze jedna i ta sama osoba "Hej, a jak teraz pracuje Wam się w Deal, bo zaraz minie rok od ostatniego komentarza. Interesowałoby mnie stanowisko przedstawiciela handlowego, możecie napisać co obecnie zapewniają? Nadal jest komputer, telefon, samochód? Pensja składa się z samej prowizji, czy zawiera pewną podstawę? Pozdrawiam i dzięki za informacje." "Deal posiada sporą ilość produktów w swojej ofercie - między innymi chemia gospodarcza, chusteczki, reklamówki, torebki. Każdy potrzebujący na pewno znajdzie tu coś dla siebie. Odnoszę chyba słuszne wrażenie, że firma prowadzi politykę, która jest zorientowana na klienta i jego potrzeby. Czy ktoś z pracowników mógłby to potwierdzić?" "To może cos wiecej napiszeszesz co to jest ten S.Y.F?" "Mars czy mógłbyś konkretniej napisać dlaczego masz taką opinię o pracy w tej firmie? Zależy mi na aktualnej opinii na temat pracy przedstawiciela handlowego w DEAL sp. z o.o. Pozdrawiam." "Dzięki tet. No przeczytałem, ale większość z 2014 i wcześniej. Czyli nic się nie zmieniło? Tak źle jest tam przedstawicielom?? No ale chyba na rowerach nie gonią jak piszą w 2013? Rzuć jakims problemem, żebym wiedział z czym sie mogę ewentualnie bujać?" "M5KS co masz na mysli? Okradli Cię? Napisz więcej." "słuchajcie, teraz jest sporo ofert pracy do nich, można się załapać jako Specjalista ds. Sprzedaży tylko, że w Waraszawie, ale też jest ciekawa opcja stażu u nich tylko to juz w Katowicach. Ozywiście jak się im spodobasz to możesz liczyć na dalsza współprace, ale to już chyba wszystko zależy już od konkretnej osoby." "Napisz cos wiecej, chciałbym poznac szczegóły Skoro wyleciałeś z deala ,przeraza cię praca i dalej szukasz roboty i nie mozesz jej znalezc to berdziej swiadczy o tobie niż o firmie"

xx
@xxx

xxx to oczywiste,ten sam sposób wypowiedzi.. ale co to zmienia ? beznadziejna firma i tak dalej będzie

Zostaw merytoryczną opinię o KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Łódź

• Jak się pracuje w KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.6/5 Na podstawie 103 ocen.
  • Marii Wedmanowej 7
    93-228 Łódź