Opinie o KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Łódź

rafi

[usunięte przez moderatora], który nazwał siebie dyrektorem handlowym to[usunięte przez moderatora], dziwie sie że jeszcze tam pracuje, TRAGICZNY CZŁOWIEK .... firma dziad...

vafancu-llo

O kolejne ogłoszenie to może teraz moje 3 grosze : przedstawiciel handlowy - HEHE chyba komiwojażer !!!! Miejsce pracy: Kraków Region: małopolskie Opis stanowiska: Realizacja zalożonego planu sprzedazy - min. 20 tyś / ms dasz rade ??? :) Budowanie dystrybucji produktu na półce i w sklepie - tak bo to produkt z najwyższej pólki i kazdy go chce u siebie mieć Aktywna realizacja promocji - jakich k... promocji gość dorzuca do zamówienia za 150 zł cifa albo jakis inny szmatex ! Budowanie trwałych relacji handlowych z obecnymi klientami - którzy regularnie odchodzą do konkurencji Pozyskiwanie nowych klientow -SPRAWDŹ SIĘ FARCIARZU :) Dbanie o płynność finansową swoich klientów - jak ma to zapłaci chociaż .... Monitorowanie rynku i konkurencji - która ma o połowę lepszej jakości produkt i jest jej w krakowie ok 20 firm ( jak nie wiecej ) Wymagania: Wykształcenie min.średnie : najlepiej WYŻSZE po co tak nisko szukać Min.1 rok doświadczenia w sprzedaży w branży FMCG - to to nie wiem po [usunięte przez moderatora]skoro handlujesz jakimiś tandetnymi workami na śmieci Zaangażowanie w realizacje zadań - bo jak nie to masz po premi ( jakiej premi ??? ) Wysokie umiejętności sprzedażowe ,negocjacyjne i analityczne - żebyś wciskał ludziom ten szajs Znajomość obsługi komputera- musisz codzienie robić kretyńskie tabelki w excelu Umiejętność współpracy i pracy zespołowej - praca samodzielna Prawo jazdy kat B - I TERAZ NIESPODZIANKA SAMOCHÓD Z GPSEM :):) TADAMMM Oferujemy: Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników 1000 zł i nic wiecej Prace w młodym,dynamicznym zespole - który zmienia się jak rękawiczki Niezbedne narzedzia pracy - NIC , bo nawet telefonu nie dostaniesz I to tyle DROGI CZYTELNIKU szukaj dalej i ZAUFAJ MI bo wiem co napisałem POWODZENIA

Fcuk You red beet

Popieram przedmówców w 100% ta "firma" to jeden WIELKI paradox Chcesz mieć problemy z prawem i wymiarem sprawiedliwości ??? masz nadmiar pieniędzy na koncie ( marne zarobki w tej pseduo firemce lub ich kompleny brak ) ??? UDERZAJ ŚMIAŁO NIE POLECAM

rocco

gośc wisi pieniądze połowie Krakowa , praca w tej firmie to porażka , za pół roku nie bedzie po niej śladu więc nie warto się pakowac w taki syf

Firma KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko DORADCA FINANSOWY ŁOMŻA. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
zawiedziony:D

Firma "krzak" lub ewentualnie "dziad.pl" , jeżeli chcesz podjąć pracę w tej firmie przygotuj sie na "mile" niespodzianki. Nazwisko właściciela firmy powinno samo uświadomić w co się pakujesz , jeśli więc zależy Ci na zdrowiu,czasie ,i co najważniejsze PIENIĄDZACH - stanowczo odradzam pracę w firmie Deal.sp zoo.

Zostaw merytoryczną opinię o KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Łódź

• Jak się pracuje w KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

KONKRET-EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.6/5 Na podstawie 103 ocen.
  • Marii Wedmanowej 7
    93-228 Łódź