Opinie o Personnel Solutions w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel Solutions. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Personnel Solutions o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel Solutions w Katowice

Grażyna sobótka

ta firma to w ogole jakaś porażka. pracowałam na inwentaryzacji, obiecywali wyplate do 48 godzin, a czekałam miesiąc. dostałam niecałe 40 zlotych . to przy takiej niskiej wypłacie nie potrafią dotrzymać terminu? w dodatku siedziba w katowicach- co chwile nowe twarze. jak ta firma może uszanowac pracowników tymczasowych, skoro nie szanuje swoich. Np Pani Agnieszka, był z nią średni kontakt , ale jednak był- traz z pania Ewa w ogóle sie nie da skontaktować. olewanie kleienta na calego

Ja przepracowałem w tej firmie dość dużo czasu żeby poznać ich od początku. Powiem tak dopóki koordynatorem była Pani Agnieszka R. wszystko było w porządku a odkąd jest Pani Ewa R. jest jeden wielki bałagan. Przyjmują koleżanki kolegów czy dyrektorów po to tylko aby kogoś ośmieszyć i zwolnić. Wypowiadają umowy z dnia na dzień, oszukują na wypłatach i nigdy nie wiedzą jakie są stawki netto. Taka jest rzeczywistość tej firmy.

Niestety, to prawda, że ciągle zmienia się obsługa biura. Oprócz tego z tym udzielaniem fikcyjnego urlopu, to jest tak, ze każą podpisywać in blanco wnioski urlopowe, a potem we własnym zakresie sobie wypisują, jak im wygodnie, Efekt jest taki, że jak się upomnisz o urlop, to ci powiedzą, ze masz już wykorzystany! A kiedy go wykorzystałeś? Wtedy, jak siedzisz w kraju na 1/40 etatu podobno...Tak wygląda urlop w tej firmie, więc, jak chcesz mieć urlop normalny, a nie fikcyjny, to wybierz inną firmę!

Agnieszka - 2013-02-21 19:30:02 Pracowałam w firmie Personnel Solutions ponad 2 lata. Jak każda firma ma swoje wady i zalety. Jeśli ktoś lubi to co robi zawsze będzie dobrze, jeśli ktoś robi coś bo musi zawsze będzie źle. Jeśli chodzi o wynagrodzenie za pracę jest różnie, ale podpisując umowę zgadzamy się na warunki które nam oferują. Tutaj każdy może napisać jaką chce opinię. Myślę jednak, że warto samemu się przekonać jak jest naprawdę. Jeśli idziemy na rozmowę o pracę i warunki nam nie odpowiadają po prostu jej nie przyjmujemy. Człowiek uczy się na błędach całe życie. Mimo, że już nie pracuję w tej firmie, ogólnie byłam zadowolona z pracy w Firmie Personnel. Pozdrawiam wszystkich :)Witam wszystkich. Przepracowałem w tej firmie trzy lata w jednym z marketów. Wszystko było pięknie do czasu gdy koordynatorem była wspaniała osoba Agnieszka, pracowało się bardzo miło..niestety firma nie szanowała Agnieszki tak samo jak nie szanuje innych pracowników, oszukuje na wypłatach i udaje że wszystko jest w porządku. O Biurze w Dąbrowie nie wspomnę. Zostałem zwolniony z dnia na dzień "bo ktoś fałszywie mnie o coś oskarżył". Zatrudniają konfidentów i przymykają oczy na wiele spraw. Ogólnie nie polecam.

logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Veo Worldwide Services
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
Gosia

Właśnie dzwoniła do mnie pani z biura i za godz.siedzenia w kasie jako kasjer proponuje 4,5netto,ale tak naprawdę to 4,17 głupią bluzę z ich logo,którą trzeba sobie kupić za bagatela 58zł.skannnnnndal kiedy wreszcie ktoś da popalić takim wyzyskiwaczom bo jest ich pełno i mnożą się jak króliki...!

Niunia

UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!! OSZUŚCI!!!!! Przepracowałam 140 godz w ciągu miesiąca i dostałam 150 zł wypłaty, policzyli mi kare za L4 ktore donioslam, a od rana niemogłam sie dodzwonic do kordynatorki pani marty h. po miesiącu czekania na wypłate okazało się, ze ci oszuści zabrali mi 90% wypłaty na poczet wymyślonej różnicy kasjerskiej. Nie kompetentni, zwlaja wszystko na real, to za co, pobieraja prowizje. Płakać sie chce OMIJAJCIE Z DALEKA MEGA OSZUŚCI!!!!

Agnieszka

Dor

Wymieniają pracowników jak rękawiczki nie potrafia walczyc o dobrych pracowników,mieli dobrego koordynatora to pozwolili mu odejsc, dużo obiecują tylko obiecują,niesłowna firma.Szkoda zdrowia i nerwów dla takiej firmy.nie polecam

Maciek

Wymieniają pracowników jak rękawiczki. Nawet nie umieją uszanować pracownika. Nowe biuro w Dąbrowie kiedy bym tam nie zajrzał jest tam ktoś nowy. Nikt nic nie wie. Zaledwie 3 oferty pracy. I to jest agencja pracy? Złożyłem swoje cv kilka razy i nikt się nie odezwał.

fado

Piszę to z pełnym przekonaniem. O dobrej firmie nie znajdziecie tylu negatywnych opinii na forach. To jest dobra wskazówka, współpraca, czy skreślamy na starcie.

haha2

zgadzam się z poprzednikiem! dyspozycyjność 100%. Pomimo że na rozmowie w ładnym biurze zapewniają że to praca na 8 godz dziennie 5 dni w tyg i ogólnie reszta czasu to czas wolny (??), to rzeczywistość na miejscu u klienta jest inna. Klient oczekuje albo nawet wymaga opieki całodobowej. A jak by się zwrócić z tym problemem do firmy to można uzyskać odpowiedź, że widocznie się opiekunka nie wyrabia! Ot co! Te Panie w ładnym biurze na pewno wiedzą jak wygląda praca ze starszą nieraz poważnie schorowaną osobą. Nieraz Klient na prawdę powinien mieć fachową opiekę pielęgniarską o czym się nie wspomina na rozmowie przy kawie z miłą Pania w biurze. Do tego żenujące oszukiwanie na wypłacie. Wypłata zawsze jest mniejsza od ustalonej, a czemu nie większa??

haha

dyspozycyjność min. 8/g dziennie przez cały tydzień ( pon. do niedz) najlepiej jakby byl bostepny 24 g.PERSONNEL SOLUTIONS = rozwiązywanie umów z pracownikami to ich specjalnosc Firma olewająca pracowników.,nie sznujca pracowników.NIE POLECAM

Paweł Szczepanowicz

Firma nie olewająca pracowników, pomagająca im rozwiązać problemy. Pracuje w niej już 2 lata i jestem zadowolony, oczywiście są nie raz chwilę złe, ale są jak najbardziej chwilę złe.

frędzel

pracowałem dla PS w zakłądzie w siewierzu i musze przyznac ze polecłym tę firme. płacom na czas, obsługa miła. tylko ze sie praca skonczyła i już nie pracuje

Miło, że obecni pracownicy potrafią chwalić samych siebie

Maria

zgadzam się! zmiany personalne w dziale rekrutacji i zagranicznym wyszły na dobre!

niunia

Zmiany personalne w tej firmie wyszły tylko na dobre. Wreszcie miłą i profesjonalna obsługa. Polecam

Opiekunka

witam, mam pytanie do Pani Ewy (choć nie pracuje już w tej firmie ale na pewno czyta tutaj opinie) albo kogoś z tej firmy. więc o co chodzi że ci tak to Pani napisała \"zaangażowani\" w wykonywane obowiązki pracownicy, których \"zapał do pracy i profesjonalizm jest bardzo wysoki\" są regularnie co kilka miesięcy praktycznie w 100% wymieniani?? nie pojawiam się w biurze za często ale jako \"stary\" pracownik nie mogę się nadziwić że wraz ze zmianą lokalu wymienili wszystkich pracowników... może Pani to jakoś wyjaśni, bo jest to bardzo zastanawiające

B.W.

Pani Ewo, to nie jest prywatne forum moderowane przez firmę Personnel Solutions, tylko portal o pracy. A skoro zrobiony jest dział, gdzie można napisać swoją opinię na temat pracodawcy i warunków pracy u niego, to korzystając z wolności słowa każdy chętny może się wypowiedzieć. W każdej opinii nawet z pozoru wybujałej jest ziarno prawdy – niekiedy nawet więcej niż ziarno… Internet częściowo daje anonimowość stąd możliwość wyrażenia jakiejkolwiek opinii o firmie, bo jak Pani sobie wyobraża bezpośrednią rozmowę z pracownikami o ich braku kultury?? Napisała Pani piękne oświadczenie które niestety nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości. Nie uważam że ktokolwiek został tu obrażony. Został stwierdzony fakt. A zły dzień oczywiście mieć można – ale czy codziennie?

Ewa Zeler

Szanowni Państwo, Na forach można wyrażać swoje opinie zarówno pozytywne, jak i negatywne. Proszę mi uwierzyć, że pozytywne nie tylko wpisują pracownicy danej firmy. To, że ktoś nie jest zadowolony z usług, nie oznacza, że inna osoba nie może. Tak to bywa w pracy z ludźmi, że jednym odpowiada a innym nie, to normalne i nie ma takiej możliwości, żeby każdemu dogodzić. W Personnel Solutions pracowałam rok i jak każda agencja i ta ma swoje zalety i wady. Natomiast zaangażowanie pracowników w wykonywane obowiązki, zapał do pracy i profesjonalizm jest bardzo wysoki. Pewne kwestie nie są winą osób pracujących w firmie - proszę pamiętać, że agencja współpracuje z wieloma Klientami i jest to ze sobą wszytko powiązane. Obrażanie konkretnych osób jest moim zdaniem nie na miejscu - jeśli ktoś jest niezadowolony z jakości obsługi zawsze może porozmawiać z pracownikami firmy bezpośrednio - najłatwiej jest anonimowo żal wylewać na forum... Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę abyśmy wszyscy podchodzili do siebie życzliwiej - każdy jest człowiekiem i może mieć lepszy albo gorszy dzień :) Ewa

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel Solutions - Katowice

• Jak się pracuje w Personnel Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel Solutions?

Kandydaci do pracy w Personnel Solutions napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel Solutions

Personnel Solutions