Opinie o Personnel Solutions w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel Solutions. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Personnel Solutions o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel Solutions w Katowice

Sylwia Nowy wpis

Ja parę lat temu pracowałam jako opiekunka i nie było problemu z tą firmą. Później jak odchodziłam to zrobił się bałagan bo nie chcieli wypłacić za urlopy i itp .Ale sama się wybrałam do Katowic .postraszyłam i kasa się znalazla odrazu a kwota była nie mała no około 6tys zł. Czasem warto stracić 120zl na pociąg i jechać samemu . Pozdrawiam

Marko Nowy wpis

Witam. Pracowałem przez agencję Solutions w obecnym Auchan Dąbrowa Górnicza (Kiedyś real). Praca sama w sobie nie była zła i na pracę nie mogę powiedzieć nic złego ale to co się wyprawia przez ta agencje i jak traktują ludzi to porażka . Po zakonczeniu pracy, raczej mozna robic co sie chce..ale nie dla wszystkich jest to zrozumiałe. Generalnie zostałem posądzony o nagrywanie rozmów po czym stwierdzono, że jestem niby zagrożeniem dla otoczenia. Wszystko było kompletną bzdurą ale..koordynatorka ówczesna uwierzyła w taką bzdurę i podziękowała za pracę. Nie wiem czy warto tą agencję polecać za takie akcje.

Barnaba Nowy wpis

Firma pomaga znaleźć pracę tysiącom ludzi ale niestety kilka nieszczęśliwych osób potrafiących tylko narzekać marudzi na forum!

Agata

@Dominik, Twoja opinia na temat Agencji pracy Personnel Solutions jest bardzo nieprzychylna. Wiele informacji jakie podałeś dają sporo do myślenia. Czy wobec tego znajdzie się na forum osoba, która potwierdzi bądź zaprzeczy temu, co napisał Dominik? Ten komentarz był bardzo mocny i uważam, że powinien być uargumentowany przez inne osoby korzystające z usług tej agencji.

Roni Nowy wpis
@Agata

Tak to prawda co pisze Dominik sama praca w sobie nie jest zla tylko biuro ma bałagan i mieszaja nie wiesz czy idziesz do pracy, gdzie czy nie wysylasz dokumenty im a za 5 min ze ich nie maja ale puscili do pracy , brak informacji o platnym transporcie w trakcie pierwszej rozmowy (5€) na dzien podaja np stawka 1 h- 10,70 € na firmie dowiadujesz sie jednak ze jest 10,19 € Ja dzis np wyszedlem z pracy o 12:00 ok a w domu 14:45 bo nie bylo transportu a panie tam siedzace nic nie wiedza pomijajac juz fakt ze siedziby agencii mam 11 km do den Haag ale mialem wycieczke po Rotterdamie bo kieriwca taka musiał nas rozwiesc czyli trasy 11 km zrobilo sie 70 km prawie 2 h w aucie

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
mina

jesli chcecie wracac codziennie do domu po pracy 3h to oczywiscie polecam, bo przeciez kazdy lubi czekac na busa po pracy, maja taki balagan w tym biurze ze nigdy nic nie wiedza..

Hanna

1. Znalazłam ofertę pracy na orchidee na niedziela. Nl 2. Zadzwoniłam do biura i umówiłam się na spotkanie 3. Przyjechalam pogadalam. I powiedzieli ze na lokacje mam przyjechać w poniedziałek bo na weekendy nie kwateruja. Aha ok. W poniedziałek dzwonie do nich po południu a oni że no tak pamietamy proszę przjechać do biura wziąć auto i się przeprowadzić. Ok. Przyjechalam. 3 pokoje wszystkie jedynki. Jeden pokój duzy z sofą łóżkiem szafą i jeszcze miejsca było na walizki a dwa pokoje to tyle co łóżko jedynka i mała szafeczka i ściana. Za te same pieniądze! !! 93 Euro i jakoś tak się dowiedziałam że nie potracaja Euro z loonstrook tylko SAMEMU co tydzień trzeba płacić albo przelewem albo do ręki jakiemuś gosciowi. Ok Miałam czekać na SMS do 21 na którą do pracy i gdzie. O 22 stwierdziłam że skoro SMS nie dostałam to do pracy nie idę. Ekstra. Na kolejny dzień po 16 dzwoni do mnie ktoś z biura i mówi ze"proszę Panią jednak tej pracy na orchidee nie ma bo panowie z biura pani nie wpisali ma listę a to była praca od poniedziałku więc pani już tam wysłać nie możemy więc mamy inna ofertę Na Róże. Praca 7 dni w tygodniu od jutra do przy uczenia. No zgodzilam się bo sytuacja mnie zmusiła. Jest trudny okres w Holandii z pracą. Ale ale jeszcze napisze o ludziach poznanych pracujacych dla soluszyn. WSZYSCY Narzekaja że pracy nie ma ze oszukują na loonstrook że wchodza do busa rano przejada 500 metrów i że kierowca odbiera telefon ze pracy nie ma i wszystkich odwozi do domu. HAHAHAHHA SERIO?????!!!! kurcze jak mi nerwy opadły i przemyslalam całą tę sytuację to myślę że jednak nie mam siły się męczyć z takim biurem. Nie pozdrawiam pewnej bulgarki co drze tak BARDZO ryja że słychać ja w sąsiednich państwach. Kto tam wogole wytrzymuje? ?? Ps. Wiem że umów nie podpisują przed pracą tylko po jednym dniu przepracowanym. Wiem też jak wygląda praca na WINOGRONACH bo byłam tam jeden dzien przez inną agencję. 70 kilometrów do pracy (z Schiedam) w jedną stronę. Do pracy MUSISZ chodzić. Zimno zapierdol i odzywać się nie możesz a panie w kapeluszach takie miłe że a£szwits mogłyby otwierać. NIE POLECAM NIE POZDRAWIAM NIE WARTO! !!!!!!!

Hanna
@Hanna

Zamknąć to biuro bez przyszłości! !! Polacy szanujmy się! !!

Dominik

Witam. Pracowałem przez agencję Solutions na szklarni w SOMEREN. Praca sama w sobie nie była zła i na pracę nie mogę powiedz nic złego ale to co się wyprawia przez ta agencje i jak traktują ludzi to porażka . Jest najgorsza agencja jaka tylko istnieje . Nie wypłacają pieniędzy za dojazdy prywatnym autem które się należą za swoimi pieniędzmi i korekta za dojazdy czekam 6 tygodni i do dnia dzisiejszego nic i powiedziano mi że żadnej korekty nie dostanę . Dzwoniąc do biura każda osoba w biurze mówi to samo tylko wielka Pani koordynator twierdzi że tak nie jest . Ludzi traktują za przeproszeniem jak "ścierwa". Dzwoniąc do biura i prosząc panią koordynator do telefonu odzywa się po przedstawieniu się mówi że nie ma czasu zemna rozmawiać i się rozlacza ale do pracy żeby przyjść to milion telefonów i e-maili. Ogólnie potraktowali mnie jak zwykłego śmiecia. Okradają pracowników mówiąc że do wypłaty mają rozliczana dodatkowo 20 euro za wakacyjne i urlopowe A naprawdę po przeliczeniu mają mniej niż nie jedna inna osoba . Na domkach to samo upyrzaja ludzi na siłę nie żeby było komfortowo i wgl dla osób które tam mieszka tylko żeby jak najwięcej osób było i zaś pasują po 100 euro na tydzień od osoby. Co tydzień przeżywają ludzi na inne mieszkania . To co poprostu dziś się w tej agencji to wola o pomstę do nieba nie znam żadnej osoby która tam pracowała i nie narzekał na ta agencje . Nie polecam naprawdę tej agencji to co tam się wyprawia i jak traktują ludzi to przechodzi ludzkie pojęcie. Pozdrawiam

Emigrant
@Dominik

Jak bym czytał o Voorne Putten

@Emigrant

Ale to nie jest wątek, który dotyczy tego, o czym wspomniałeś w swoim poście. Jednakże być może masz nam coś również do przekazania o Personnel Solutions jako pracodawcy. Zatrudniałeś się kiedykolwiek przez tę agencję? Każda informacja może okazać się cenna, dlatego zapraszam Cię do aktywnego uczestniczenia w tej dyskusji.

Podpowiedzcie do jakich robót można wyjechać?

Domonik
@Zainteresowany

Zależy przy czym chciałbyś/abyś pracować. Ja polecam pracę na szklarni pracowałem w SOMEREN na szklarni bardzo fajna praca i wgl . Ale jeżeli się już zdecydujesz pracować to szukaj agencji Zoon nie idź na wagę pracować prze biuro Solutions są to (usunięte przez administratora) i wgl na każdym kroku okradają pracowników i na czym się tylko da . A osoby które pracują prze Zoon znam nie jedna to żadna nie ma takich problemów że swoim biurem tylko i wyłącznie każdy narzeka na Solutions . Pozdrawiam

Agata

Niedawno widziałam kilka ofert pracy w firmie Personnel Solutions, czy ktoś udzieli mi odpowiedzi jak wyglądają sprawy umów dla studentów, na jaką stawkę można liczyć? Umowa o pracę jest na porządku dziennym? @Kinga, Uważasz, aby firma Personnel Solutions nie była dość dobrze poukładana organizacyjnie? Od czasu twojego komentarza minęło trochę czasu, czy udało Ci się otrzymać pieniądze za dojazdy? Zachęcam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku.

Kinga

Witam. Tydzień pracy w Solution gdzie praca po kilka godzin albo w ogole a za transport odliczane. Dzien wolny, albo wyjazd do pracy gdzie ludzi nie potrzebują. Czekanie na busa minimum 1,5 do 3 to standard. Dzis czekałam od 9 rano do 12:40 ! Mało tego, Holender ktory zajmuje sie planingiem starszy ze nie wypłaci pieniędzy poniewaz jadąc na firmę nie wiesz gdzie wylądujesz, z ciepłego miejsca jedziesz do chłodni za 9,11 brutto. Nie ma stałej pracy, zdarza sie sporadycznie. Nigdy nie słyszałam tylu narzekających ludzi podczas jazdy do pracy busem. Nie wypłacane kilometrowki !!!! Mimo tego, ze w biurze mówia ze wypłacają !!!! Jeździsz 80 km dziennie na darmo i za swoje myśląc ze biuro jest uczciwe i dotrzymuje słowa. Jedna wielka ściema nie słuchać nikogo , płacenie za transport 5 e mimo tego, ze czasem autobusem ludzie wracają. Nie uwzględniają tego! Odradzam wszystkim , ja bardzo zaluje ze ' pracowałam ' przez to biuro. I nie pisze tego osoba, ktora jest leniwa, naćpana i z nałogami bo nie mam żadnych badz nie chciała uczciwie normalnie pracowac tylko osoba ktora pomimo wstawania do pracy nie miała jej zapewnionej na miejscu badz razem z większa grupa odsyłana do domu po kilku godzinach jesli nie było zamówień i to notorycznie! Uzasadniam bo ostatnio jeden z koordynatorów opowiadał , ze ludzie piszący komentarze te negatywne z reguły to alkoholicy i ćpuny. Nie tracicie czasu na to biuro bo to nasze pieniadze ktore tracimy tak naprawdę podejmując sie współpracy z Solution! Pozdrawiam !

Agata

@Becia@Iza udało się Wam wyjaśnić tą sytuację i otrzymaliście zaległe dokumenty? Czy też dalej nie ma kontaktu z firmą?

Mirunio

Czy może ktoś napisać kilka zdań co nowego słychać w Personnel Solutions? Od tylu miesięcy nikt nic nie pisze już myślałem, że firmy nie ma. Właściwie to nie wiem co dalej myśleć ponieważ mają aktualnie tylko jedną ofertę. Podpowiedzcie czy warto kontaktować się ?

kubiasz

na Opolskiej 22,gdzie był PS jest teraz oddział Manpower Polska

Becia

PIT-ów nie ma i nie będzie, telefonów i maili nikt nie odbiera, firmę sprzedali i mają wszystko gdzieś... PIP powiadomiony, ZUS powiadomiony, US powiadomiony. Każdy kto się musi rozliczyć, a nie dostał PIT-u musi napisać oświadczenie do urzędu, że nie go otrzymał od pracodawcy. Może w końcu skarbówka dobierze się do nich...

Iza

Razem z moją zmienniczką też nie mamy PIT ów. Pozostaje zgłosić do US

dorota

Na PIT juz nie liczę najprościej zalatwi sprawę przez urząd skarbowy żeby czlowiek nie miał problemów.

BezPitu

Otrzymał ktoś PIT? niestety nie mogę się dodzwonić do firmy, na maile też nie odpowiadają. Nie wiem czy jestem jedyna - dziękuje za informacje.

BrakSłów
@BezPitu

Nie jesteś jedyna. Ja również nie otrzymałam PIT-u tak jak i parę innych osób, z którymi pracuję i też były zatrudnione przez tą agencję. Również nie mogę się do nich dodzwonić, ani do Pań, które tak nas odwiedzały w pracy w tamtym roku z nowymi umowami. Jeśli się z nimi skontaktujesz ewentualnie jakoś inaczej to załatwisz daj znać.

Brak Pitt
@BrakSłów

Również nie otrzymałem pita. Jak można tak traktować ludzi??

kubiasz
@Brak Pitt

Byłem w siedzibie firmy, nie ma ich tam, zniknęli, a swoje centrum rekrutacyjne na Sobieskiego 11 w Katowicach zamknęli. Pisałem maila na adresy, które widnieją na stronie, ale brak odzewu, prawdopodobnie nikt tego nie obsługuje.

999@

a ta firma to jeszcze zatrudnia kogoś czy już ogłosiła upadłość?

mysza

ktoś pracuje u nich na orchideach w delfglauw??

Witam ja powiem tak pracowałem w Holandii przez firmę solusion i nie polecam tej firmy z koordynatorką Pania Agnieszką nie dało rady się dogadać a Aska po wyjeżdzie do Roterdamu miała wszystko w (usunięte przez administratora) w dodatku odciągane wysokie podatki i pobierane bezczelnie pieniądze za benzyne przed firmą gdzie pracowałem do ręki. ta agencja to jakaś porażka nigdy więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel Solutions - Katowice

• Jak się pracuje w Personnel Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel Solutions?

Kandydaci do pracy w Personnel Solutions napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel Solutions

Personnel Solutions