Investment Partners S.A.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Investment Partners S.A.

Aktualność
Paweł Leśniak w "Przed Północą" napisał "nieważne jak o Tobie mówią, liczy się tylko to, żeby po prostu mówili". Tak moglibyśmy podchodzić do każdej z opinii, które pojawiają się w Internecie.

Natomiast my chcemy wiedzieć co o nas mówią nasi współpracownicy i klienci, ponieważ każda pozytywna opinia jest świadectwem naszej pracy, wysokiej jakości, profesjonalizmu i etyki, natomiast każda negatywna konstruktywna opinia jest dla nas impulsem do dalszego ulepszania naszej usługi.

Pochylamy się nad każdą opinią, która do nas spływa, by być z Państwem w ciągłym kontakcie i reagować na bieżąco. Ze względu na to, że jesteśmy firmą partnerską opinie naszych obecnych bądź byłych współpracowników są dla nas bardzo ważne, a Gowork jest dla nas przestrzenią do tego, aby te opinie poznać.

Zachęcamy do udzielania opinii, a naszych klientów zachęcamy do podzielenia się swoimi przemyśleniami także w Google:

Sandra Ligus

Inpartners to firma, która wspiera klientów, ale też współpracowników. Tu nie ma pracowników tu są partnerzy biznesowi. Tu nie ma klientów tu są przyjaciele ???? Inpartners to nie praca to styl życia ????

Mikolaj

Jeśli zastanawiasz się nad współpracą z Partners bo szukasz pracy 8-16 i nic oprócz tego to źle trafiłeś. Natomiast jeśli chcesz od życia coś więcej to lepiej trafić nie mogłeś. Współpracownicy nastawieni są na rozwój nie tylko firmy ale też samych siebie przy wzajemnym pomaganiu sobie nawzajem, bez podcinania skrzydeł, bez obgadywania za plecami czy też innych zachowań w typowym corpo.

Iwona LN

Do Partners dołączyłam początkiem kwietnia 2021 i była to jedna z najlepszych decyzji, które podjęłam w swoim życiu. Świetna atmosfera, cała masa pozytywnej energii, niesamowite wsparcie współpracowników, ogromne możliwości dla swojego rozwoju na wielu płaszczyznach-to tylko kilka aspektów, z całej puli plusów jakie dostrzegam pracując w Partners. I choć początki nie są łatwe, bo wymagają ode mnie przełamywania się w wielu kwestiach, pokonywania swoich wewnętrznych ograniczeń i złych nawyków, to wiem, że warto, bo korzyści dostrzegam już dzisiaj.

Agnieszka

Z firmą Partners miałam przyjemność współpracować przez okres roku. Czas ten co prawda był formą stażu, ale szczerze mogę polecić to miejsce każdemu kto chce robić coś dla innych oraz dąży do samorozwoju. Cały rok wspominam niesamowicie dobrze, niezliczone szkolenia, wyjazdy integracyjne, pomoc kolegów, brak "nieodpowiednich pytań", wyczerpujące ćwiczenia praktyczne. Istotnym aspektem jest nie tylko atmosfera panująca w firmie, ale również wizja i cel, który łączy wszystkich ludzi w tym jednym miejscu. Dzięki tym 12 miesiącom, zrozumiałam co chcę robić w życiu, nawiązałam wiele przyjaźni oraz zyskałam finansową pomoc NAJLEPSZYCH doradców finansowych ( nie tylko dla siebie, ale również dla moich bliskich) ! Praca ta jest niezwykle satysfakcjonująca - sama świadomość pomocy drugiemu człowiekowi, fakt bycia potrzebnym, możliwość wykorzystania obszernej wiedzy - więc jeśli jeszcze nie zdecydowałeś to uwierz mi - na prawdę warto. Nawet jeśli tymczasowo - ta firma może zmienić wszystko ☺️

Jack Nowy wpis
Kandydat

Byłem na rozmowie o pracę, wszystko super, nakreślanie jakie to są możliwości rozwoju, obiecują górę kasy, super atmosferę, miłe spędzanie czasu. Owszem to się zgadza, zarobek jak to w finansach może być bez górnego limitu, atmosfera jest wspaniała w żadnej pracy nie spotkałem tak zgranego zespołu, tu nikt nie faworyzuje menagera, czy początkujacego, każdy jest na równi. Są wyjazdy za granicę za wyniki sprzedażowe, integracyjne spotkania, szkolenia, które swoją drogą są wyśmienite i na prawdę dużo się można dowiedzieć... ALE Nie wyobrażam sobie wciągać po tygodniu pracy moich znajomych do finansów. Typowe działanie. Musisz podać 10 znajomych z facebooka, czy innego komunikatora, oraz wspomnieć im gdzie pracujesz, czym się zajmujesz, opowiedzieć o finansach. No bez przesady... Jeżeli nie masz bliskich znajomych, którzy Ci ufają, to nie idź do tej pracy, bo inaczej nie zajdziesz nigdzie. Zastanów się, czy jest sens pisać do każdej z osób które masz w znajomych i pytać ich o numer telefonu pod którym później będą dzwonić liderzy. Nie zarobisz ani jednej złotówki nie mając tych 10 osób. Tak to tutaj działa. Reasumując. Jest tak jak piszą w 100%, sam się o tym przekonałem, aczkolwiek nie kosztem wypytywania ludzi ze swojego otoczenia o numery telefonu i wciskania im czegoś, co nie koniecznie może im się spodobać a u Ciebie spowoduje nawet utratę znajomych. Wnioski sami wyciągnijcie.

Andy
Kandydat

Praca tutaj to ogromne ryzyko. Na początku wielkie obiecanki a potem każde spotkanie to inne wersje. Moim zdaniem to chcą nabić sobie nowych klientów.

@Andy

Uprzejmie prosimy o podanie faktów, na podstawie których wyciągnął Pan tak pochopne i subiektywne wnioski? Przypominamy, że jako firma działająca na rynku finansowym jesteśmy pod stałym nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego, a jakość naszej pracy badana jest każdego dnia przez wewnetrzną Komisję Etyki. Jednakże, jesteśmy gotowi do konstruktywnej dyskusji, jeśli podane przez Pana fakty, nie opinie, będą wskazywały na brak naszych kompetencji w zakresie profesjonalnego planowania finansowego.

Majk
@Investment Partners S.A.

Od kilku miesięcy Wasi pracownicy swoje stanowiska nazywają różnymi nazwami... Najpierw doradcy finansowi, potem planerzy finansowi, teraz opiekunowie finansowi. To kim w końcu jesteście skoro sami nie wiecie i zmienicie nazwy co dwa miesiące ?! Zatrudniacie tylko ludzi, którzy nie mają żadnego pojęcia o finansach, bo widać, że coś tu śmierdzi i dzięki temu im ktoś mniej świadomy i zadaje mniej pytań tym lepiej... Każecie naciągać własną rodzine i znajomych, którzy mają być klientami. To nie jest profesjonalne podejście!!! Przestrzegamy przed PARTNERS!

Marcin Mazurek
@Majk

Panie Majk, Pracuje w tej firmie od 2016 roku. Kim jestem? Różnie klienci mnie nazywają - Opiekunem?, bo tak czuja, Doradca? bo skutecznie doradzam, Aniołem Finansow? Bo czuja ze nie zostają sami, Planerem bo planuje ich finanse. Czy to coś strasznego - nie wiem. Może Pan nie chodzi do fryziera bo zmienił nazwę na Barber albo zmienił na stylistę, albo zmienił na wizażystę - ma Pan do tego prawo - choć nadal jest to samo dobre miejsce które zajmuje się wyglądem. Ma Pan do tego prawo ???? Ma Pan racje ze do współpracy przyjmujemy osoby które nie maja doświadczenia w finansach, bo ich tego uczymy - tak jak mnie nauczono w 2016 a wiedziałem niewiele. No niestety żaden uczony z nieba nie spadł - i tutaj chciałem PODZIĘKOWAĆ PARTNERS za to ze jednak nie poszło Pana narracja i zechciało mnie przyjąć i nauczyć (tak korzystając z okazji). Przy nauce zawsze towarzyszył mi mentor abym nigdy nie skrzywdził klienta podczas nauki aż do momentu w którym obecnie jestem mentorem dla innych, a moi klienci cenią sobie moja prace. Czy idziemy tylko po kontakty na rodzinę? Nie ukrywam Panie Majk ze to moje małe marzenie... żeby cała moja rodzina korzystała z dobrodziejstwa świadomości finansowej, bardzo. Niestety nie w każdym przypadku tak jest, również mnie to boli jak Pana. Ale się nie poddam i będę walczył o nich dalej i nie tylko o moja rodzine, ale rodziny również moich współpracowników i rodziny moich klientów. Gwarantuje Panu ze nigdy się nie poddam ???? Pana wpis jeszcze bardziej mnie motywuje - za co serdecznie Panu dziekuje. Kłaniam się nisko, może będzie dane nam kiedyś nawiązać konwersacje bez żadnych kamuflaży. Spokojnych świat ????

Dawid Kozioł
@Majk

Z wielkim zainteresowaniem odczytałem ten anonimowy wpis. I chciałbym się do niego ustosunkować, tym bardziej, że są to dwa negatywne komentarze, zamieszczone dzień po dniu. Opinie zbiegają się w czasie z wypowiedzeniem umowy współpracy z osobą, która złamała zasady etyki, zarówno wobec Klientów jak i Partners. Na to w naszej Firmie zgody nie ma i nie będzie! Ad rem. W Partners cenimy sobie transparentność. Osobiście współtworzę filozofię oraz nadaję kierunek Firmie. Dlatego na każdym poziomie komunikacji deklaruję chęć merytorycznej rozmowy i poznania opinii, także tych krytycznych. Pana P., a także inne osoby, zachęcam do kontaktu m.in. poprzez e-mail, adres to: dawid.koziol@partnerspl.pl. DK

Dawid Kozioł

@Majk

Moglibyśmy ten wpis potraktować kategorią słów Pawła Leśniaka z „Przed Północą”: „Nieważne jak o Tobie mówią, liczy się tylko to, żeby po prostu mówili, a im gorzej mówią, tym korzystniej dla ciebie.” Jednakże jest kilka powodów, dla których wobec takich wpisów nie możemy przejść obojętnie. Po pierwsze, szacunek do naszych Klientów, który bez względu czy mają obok siebie Doradcę, Plannera czy Opiekuna Finansowego, po prostu czują się bezpiecznie i profesjonalnie obsłużeni. Po drugie, szacunek do naszych Współpracowników, którzy bez względu na sytuację Klienta, w której się znajdują wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie. Po trzecie, szacunek do naszych Menedżerów, którzy z wielką starannością i profesjonalizmem przygotowują aplikantów do pracy, której celem jest Bogacenie przy Zachowaniu Pełnego Bezpieczeństwa. Powtórzymy, zawsze jesteśmy gotowi i otwarci do wszelkich rozmów, lecz opartych na prawdzie i wzajemnym szacunku. A prawda i etyka zawsze same się obronią. Przewaga dzięki idei.

Zgoda Nowy wpis
@Andy

To prawda. Robią spotkania z rozmachem i czarują, ale później wraz z szczegółowym drążeniem w temacie okazuje się, że nie ma tam innego pomysłu, jak: przynieś nam swoich znajomych, żeby byli naszymi klientami, nawet jeśli ty odejdziesz.

Sonia Kosmala Nowy wpis

Bardzo się cieszę, że spotkałam na swojej drodze firmę inPartners, ponieważ to dzięki planerom finansowym tej firmy uświadomiłam sobie jak istotne jest posiadanie rezerwy finansowej, bogacenie się, efektywne zarządzanie własnym budżetem i wiele więcej. Dzięki temu środowisku już jako młoda osoba jestem nie jeden, a kilkanaście kroków przed innymi. ???? Z czego jestem bardzo dumna. Polecam inPartners z całego serca jako klientka oraz współpracownik.

Kamil Nowy wpis

Chociaż pracuje tu krótko, firma InPartners to jedyna taka działalność w Polsce gdzie najważniejszy jest klient, nigdy nie spotkałem się z tak etycznym podejściem do pracy z klientem jak i pracownikiem który ma tu miano współpracownika co daje ciekawe odczucie bycia częścią firmy która ma na nią wpływ. Szacunek, tolerancja i rodzinny klimat przemawiają za firma InPartners, etyka ponad wszystko!

Małgorzata
Klient

Jestem nowym klientem Państwa Firmy. Moim planerem jest Pan Dawid Kozioł. Udało mu się w sposób jasny i zrozumiały (dla laika) wyjaśnić mi podstawowe arkana ekonomii niezbędne do dalszego działania. Za mną omówienie zasad współpracy, analiza stanu obecnego i doradztwo- czyli przedstawienie mojego indywidualnego planu finansowego. Wszystko odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze, dało mi poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny. Polecam i DZIĘKUJĘ BARDZO !!!

@Małgorzata

Dziękujemy za opinię!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Czy w Investment Partners S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kamil.

W odpowiednim momencie w moim życiu poznałem osobę, która utwierdziła mnie w moim przekonaniu, jak zarządzać swoimi finansami. Oczywiście w 100% Polecam ;)

@Kamil.

Nigdy nie jest za późno!

Joanna

InPartners to coś więcej niż firma, to rodzina, która wspiera, pomaga, zwiększa świadomość finansową. Gdyby nie oni, nie uświadomiła bym sobie jak bardzo ważne jest odkładanie pieniędzy w czasie, w dodatku z możliwością, że same na siebie pracują. A teraz, dzięki tej firmie sama mogę zwiększać świadomość i pomagać innym.

@Joanna

Cieszymy się Joanna, że jesteś z nami!

Aktualność

Sandra Ligus

@Sandra Ligus

Rodzina inPartners!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Investment Partners S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Pytanie

Dziękujemy za to pytanie! Odpowiedzią na nie jest nasz plan kariery, którego celem jest wykształcenie przyszłych przedsiębiorców w branży finansowej, ponieważ każdy współpracownik to dla nas potencjalny Partner firmy. Zapewniamy mu pełne zaplecze do tego, aby mógł stworzyć własny biznes, otrzymuje dostępy do wszelkich narzędzi IT firmy, specjalistów z różnych dziedzin finansów, szkoleń, programów motywacyjnych, w tym wyjzdów zagranicznych. Natomiast są elementy, o które przyszły przedsiębiorca musi zadbać sam, a są to choćby narzędzia pracy takie jak telefon, laptop czy samochód. Jednak cyklicznie w firmie odbywały się już konkursy związane z wygraniem laptopa czy telefonu i nie wykluczamy możliwości kolejnych takich konkursów w przyszłości. A także warto wspomnieć, że aneks menadżerski daje możliwość uzyskiwania dofinansowania do użytkowania samochodu w celach biznesowych w wysokości 1500zł, 2500zł, a nawet 4000zł miesięcznie, zgodnie z zajmowanym stanowiskiem.

Czy nowo zatrudnione osoby w Investment Partners S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Pytanie

Nasi Współpracownicy nawiązują z nami umowę współpracy w formie (do wyboru): 1. przedsiębiorca zarejestrowany do VAT 2. przedsiębiorca bniezarejestrowany do VAT 3. student do 26. roku życia 4. umowa o pracę z innym podmiotem 5. samodzielne zlecenie bez ubezpieczenia chorobowego 6. samodzielne zlecenie z ubezpieczeniem chorobowym

Mikolaj

@Mikolaj

Cieszymy się, że udaje nam się tworzyć dobre środowisko.

Szymon Londzin

Firma Partners Financial wykazała się niebywałym profesjonalizmem. Jako rzetelny partner w interesach potwierdził, że jest marką samą w sobie. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie.

@Szymon Londzin

Dziękujemy!

Iwona LN

@Iwona LN

Dziękujemy za wspólne dwa miesiące.

M

Jako wieloletni klient a od niedawna współpracownik bardzo cenię Partners za: - budowanie relacji opiekun klient oraz między współpracownika - firma stoi relacjami - nie owijanie w bawełnę - nie ma wątpliwości czy problemów pozostawionych samemu sobie - mocne stawianie na etykę i klienta na pierwszym miejscu Etatowcom nie polecam. Tym którzy chcą coś w sobie faktycznie zmienić - zdecydowanie zalecam.

@M

Dziękujemy i nadal będziemy wspierać naszych współpracowników!

Czy w Partners Financial Services Polska S.A. występują paczki/bony świąteczne?

@Pytanie

Nasi Współpracownicy otrzymują od firmy wiele benefitów: konkursy, wyjazdy firmowe, spotkania integracyjne, spotkania okolicznościowe, konkursy sprzętowe, biznes tripy np. Kuba, Grecja w tym Zakynthos, Turcja, Lanzarote, Portugalia, wyjazdy weekendowe np. Piwniczna, Kaprun, Góry Izerskie, Tary słowackie, Praga. I moglibyśmy tak wymieniać i wymieniać :) Ponieważ Partners to dla nas rodzina, więc i święta to zawsze dla nas czas wręczania prezentów i wspólnego spędzonego czasu.

Agnieszka

@Agnieszka

Dziękujemy Agnieszko za wspólny rok! Życzymy Ci samych sukcesów na dalszej drodze zawodowej :)

Paulina

W firmą Partners jestem związana od samego początku - od kwietnia 2012. W tym czasie Partners dało mi możliwość rozwoju osobistego, jak i zawodowego. Dzięki zdobytej wiedzy, mam również większą świadomość finansową. Partners to grupa ludzi, która wspiera się i motywuje do działania. Polecam serdecznie!

@Paulina

Dziękujemy Paulina za Twoją lojalność od tylu lat!

tomek

W Partners jestem od kiedy, zakończyłem "przygodę" z bankowymi korporacjami. Od razu kupiłem ideę "stania po stronie" klienta w kontakcie z instytucjami finansowymi, gdzie relacja z klientem oparta jest o długofalową współpracę, a nie sprzedaż aktualnej oferty "promocyjnej" banku. Również partnerski model zarządzania, gdzie lider i partner w biznesie zastępuję dyrektora jest dla mnie znacznie bliższy od dotychczasowych doświadczeń. Polecam każdemu, kto szuka niekorporacyjnego podejścia i chciałby aby jego praca wnosiła wartości w życie innych ludzi.

@tomek

Od korporacji do własnego biznesu! Piękna historia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Partners S.A. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Investment Partners S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Investment Partners S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Partners S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 29 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Investment Partners S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Investment Partners S.A., to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investment Partners S.A.?

Kandydaci do pracy w Investment Partners S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investment Partners S.A.