3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 119 389 5 1

Opinie o Partners Financial Services Polska S.A.

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.

Bardzo cenimy, każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Dołożymy również starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków współpracy.

Świadczymy usługi doradztwa finansowego, głęboko wierząc, że fachowa wiedza, niezależność i obiektywność doradcy, jest dla klienta olbrzymią korzyścią. Dlatego, tak ważne jest dla nas tworzenie przyjaznego środowiska współpracy oraz praktyczne wsparcie rozwoju i potencjału naszych partnerów.

Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa spostrzeżeniom, uda nam się zadbać o to, by współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres: Info@partnerspl.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

Klientka

Witam. O tak dobrych firmach jak BMW czy Mercedes Benz również można przeczytać niepochlebne opinie... Jestem bardzo zadowoloną klientką Partners. Mam wspaniałego doradcę, z którym jestem w stałym kontakcie. Znam również wielu jego klientów, którym również bardzo pomógł, a właściwie pomogła i to nie tylko w kwestiach typowo finansowych, bo również pomaga znaleźć ciekawe mieszkanie, dobrego i tańszego notariusza. Firma Partners oferuje swoim klientom ponad 200 produktów, sami oceńcie czy to mało czy dużo. Jestem tak bardzo zadowolona z jakości usług firmy, że sama zastanawiam się nad współpracą z nimi już nie jako klient, ale doradca. Świetnie zdaję sobie sprawę z tego, że tego typu praca NIE JEST DLA KAŻDEGO. Nie dla każdego - w takim razie dla kogo? 1. Dla ludzi, którzy lubią sami zarządzać swoim czasem (masz tyle wolnego i pracy ile chcesz/potrzebujesz). 2. Dla ludzi odpowiedzialnych i samodzielnych. 3. Dla ludzi lubiących pracę z innymi ludźmi. 4. Dla ludzi, którzy jakość stawiają na pierwszym miejscu. 5. Dla ludzi, którzy chcą poświecić czas na naukę (szkolenia, praca z menadżerem i nie oszukujmy się - praca własna!) 6. Dla ludzi inteligentnych, pogodnych oraz towarzyskich. 7. Dla ludzi, którzy chcą sami decydować, ile zarobią. Wiele zależy od tego, jakim jest się człowiekiem. Jedni wolą mieć nad sobą kogoś ,,mądrzejszego", komu sprzedają swój czas (ludzie na etacie), a inni chcą sami zadbać o swój interes, dlatego zastanówcie się ludzie, którym typem człowieka jesteście, żeby nie marnować swojego i czyjegoś czasu. To nie chodzi tylko o pracę w tej firmie doradztwa finansowego, ale o każdy typ pracy, gdzie nie pracujecie na etacie. Jeszcze raz napiszę, że z punktu widzenia klientki firma jest super, bardzo etyczna i koszty produktów są tanie, a produkty rentowne. Doradca w każdej chwili jest do mojej dyspozycji i zawsze służy pomocą. Jestem przekonana, że jeśli zdecyduję się na pracę w tej firmie, będę tak samo zadowolona i życzę sobie być tak dobrym doradcą jak mój obecny :-) Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających forum.

Tak4Nie1
kris80

Witam , jako klient mam tutaj dużo do powiedzenia. Ostatnio miałem styczność z doradcą owej firmy i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony podejściem do klienta i usługi jaka przeprowadzają. Byłem kiedyś u doradcy w Open Finance i miałem wrażenie ,że tam mi chcieli coś opchnąć ... a w Partners inaczej. Doradca przyszedł do mnie i całe spotkanie polegało na tym, że pytano o moje cele finansowe, przyszłosć , dzieci i emerture , uświadomiono mnie o możliwościach oszczędzania. To było fajne- tak powinno sie podchodzić do klienta ;p Na drugim spotkaniu przedstawił rozwiązania dla mnie . Jednym słowem super !!

Tak3Nie
Consultant1

Osobiście bardzo polecam, firma ma niesamowity potencjał i filozofię, która zdecydowanie różni się od tej którą praktykują inne firmy doradztwa. Jest bardzo pro-kliencka ! Sam kiedyś byłem nieco sceptyczny, ale się pozytywnie zaskoczyłem. Osoby które postępują zgodnie z tą filozofią mają zadowolonych klientów i mają zyski.Jednak znajdą się osoby, które tego nie rozumieją i traktują klienta jak tylko żródło zarobku, mają po prostu straty i szybko kończą współpracę. Nie robią tego w odpowiedni sposób. Chodzi o to by pomóc klientowi- bogacić polaków - zmieniać zepsuty rynek polski !! To bardzo ciężka praca, tym bardziej że polacy są często nieufni. Za każdym doradztwem kryje się człowiek, ciężko kontrolować jak kto pracuje. Obecnie w firmie jest bardzo dużo osób, które pomagają i są to wspaniali ludzie, którzy wiedzą po co to robią . Nawet jeśli chodzi o szkolenia to poświęcają swój cenny czas by pomóc każdemu nowicjuszowi. Owszem, poczatki są BARDZO trudne i praca w tej firmie NIE JEST DLA KAŻDEGO, trzeba mieć w sobie dużo determinacji , samodyscypliny i zaangażowania. Tym bardziej, że to nie jest praca na etat i wiele osób na forum przez to jest rozczarowanych . ( to było powiedziane na pierwszym INFO ) Chciałbym również zaznaczyć, że wiedza przedsiębiorcza jaką się zdobywa w tej firmie jest bezcenna i może pomóc każdemu kto chce mieć w przyszłości własny biznes. Firma szuka młodych przedsiębiorców. Firma jest niezależna i ma dostęp do najlepszych produktów na rynku, przez co na prawdę jest w stanie pomóc klientowi. Doradztwo finansowe inaczej- to faktycznie jest inne- trzeba przyjsć i się przekonać. To moja osobista opinia, wróżę tej firmie sukces. Pozdrawiam

Tak4Nie
Nick
@zaczynajacy

Zdecydowanie polecić, pod warunkiem, że nie szukasz etatu, pracy w której ktoś Ci musi pokazać palcem co masz robić i nie robisz nic poza tym. Partners to w mojej opinii doskonały sposób na wzięcie kariery we własne ręce, korzystając ze sprawdzonego wzorca. Wymaga zaangażowania, systematyczności i chęci do nauki ale oferuje za to o wiele więcej niż niektórym się wydaje. Wbrew tym wszystkim pojękiwaniom jakie widziałem na tym forum, w Partners nie da się stracić pieniędzy, jedyna inwestycja we własny biznes to praca i czas ; nie ma szans aby nie otrzymać wynagrodzenia za dobrze wykonaną pracę, co ciekawe odbywa się to zawsze w terminie i to dwukrotnie w ciągu miesiąca; no chyba, że się nic nie robi... ZDECYDOWANIE POLECAM choć zdecydowanie nie jest to działalność dla każdego.

Tak3Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Partners Financial Services Polska S.A.?

Zaciekawiona Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 71 dni.
Kandydat

Jak wygląda płaca w tej firmie? Ile proponują na start, ile można wyciągnąć z prowizji itd. Ktoś coś? :)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 108 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Partners Financial Services Polska S.A.?

Ciekawa Nowy wpis

Witam. Jak wygląda ubezpieczenie I składki w umowie?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 209 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Partners Financial Services Polska S.A.?

Aktualność
Wizja, Sukces, Wartości – tym kierujemy się w pracy ze swoim zespołem.
Nadszedł czas na to by się powiększyć! Wybieramy ambitne osoby do naszej firmy!
Naszą wizją jest stworzyć profesjonalny zespół specjalistów finansowych, którzy bezpośrednio będą współpracować z swoimi zespołami i klientami. Chcemy dać szansę młodym ludziom na rozwój i nieprzeciętny zarobek. Praca polega na obsłudze klienta na rynku kapitałowo-finansowym.
Proces rekrutacji: Szkolimy wybrane osoby na stanowisko doradcy finansowego (dokonujesz diagnozy sytuacji klienta, potem tworzysz plan finansowy „uszyty na miarę” klienta).  Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że praca w Partners, jest tylko dla ambitnych osób, które chcą się w życiu rozwijać i robić nieprzeciętne rzeczy, za które otrzymają nieprzeciętne wynagrodzenie.
Biuro w którym rozwijamy współpracowników znajduje się w centrum Katowic. (Mamy parking) !
Wybieramy ambitne osoby, które nie boją się wyzwań. Jeżeli czujesz, że studiowanie to dla Ciebie za mało lub aktualna praca ogranicza Twoje możliwości i chcesz zdobyć doświadczenie w branży finansowej. Aplikuj!
Co będziesz robić?

• Wykonywać analizę finansową

• Prowadzić rozmowy handlowe

• Dbać o relacje z klientami

• Tworzyć plany finansowe

• Poznasz od środka rynek finansowy.

Co dalej ?
Jak już wspomniałam - Rozwój młodych ludzi jest dla Nas bardzo ważny, dlatego jeśli pokochasz to co robisz, to dajemy  możliwość stworzenia swojego własnego zespołu, z którym się pracuję i tworzy wspólne cele.! Poznasz, co to komfort pracy na własnych warunkach - sam zdecydujesz gdzie, w jakich godzinach i z kim współpracujesz?
Nasze wymagania:

• Dyspozycyjność minimum 20h tygodniowo;

• Pewność siebie i ambicja;

• Zaangażowanie i chęć podjęcia dłuższej współpracy.

Co Ci oferujemy?

• Nieprzeciętne zarobki

• Wewnętrzne szkolenia – stawiamy na ciągły rozwój i wszystkiego nauczymy Cię (nawet od podstaw).

• Wycieczki firmowe ( 4 razy w roku).

• Łatwy dojazd – biuro w centrum Katowic.

• Pracę z młodymi i pomocnymi ludźmi, których łączy pasja i etyka pracy.

Serdecznie Zapraszamy na Rozmowę Rekrutacyjną, w aktualnym momencie, wszelkie rozmowy odbywają się ONLINE ;)

Prosimy o wysyłanie swojego CV pod adres e-mail. laura.primus@partnerspl.pl

Aktualność
Nasze CO? Nasza Centrala!

Nasze JAK? Nasza Sieć Sprzedaży!

Zapraszamy do obejrzenia❗
zadowolny 35

Firma godna polecenia. Niezależne doradztwo oraz pomocna dłoń. Warto umówić się na konsultacje z doradcą

@zadowolny 35

Dziękujemy za opinię!

Jaki był 2019 rok?
Przygotowaliśmy dla Was wspomnienie okresu sierpień - grudzień ubiegłego roku!
Miłych wspomnień!

Jaki był 2019 rok?
Przygotowaliśmy dla Was wspomnienie okresu styczeń - lipiec ubiegłego roku!
Miłych wspomnień!
TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Partners Financial Services Polska S.A.?

@Pytanie

Staramy się, aby atmosfera w Naszych biurach była jak najlepsza! W biurze i poza Nim tworzymy atmosferę rodzinną. Stąd też konkursy i wyjazdy team'owe jak Master Cluby, Partners Trip, Top Gun. Dbamy o Naszych współpracowników!

Tak1Nie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Partners Financial Services Polska S.A.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

@Pytanie

Nasi Pracownicy mogą pracować w wybranych przez siebie godzinach. Dlatego nie ma problemu z dostosowaniem "grafiku" pracy do swojej sytuacji osobistej.

ziomeczek

Ciekawa firma z dużym potencjałem zarobkowym. Praca jest trudna ale warta poświęcenia i tego co można mieć z czasem. Polecam

@ziomeczek

Dziękujemy za opinię!

Laura

Pracuje w Partners od ponad roku czasu, jestem bardzo zadowolona z atmosfery w biurze, a najbardziej z możliwości rozwoju, która daje firma! Polecam każdej osoby która chce się rozwijać w branży finansowej.

@Laura

Dziękujemy za Twoją opinię! :)

F

Tak doradcy są bardzo pomocni zwłaszcza na początku jak koniecznie chcą wcisnąć to co teraz jest "hot". Potem jak produkt tonie to ich radą jest "Zabrać co jest ze stratą i zainwestować w nowe lepsze "coś" ". Jak jeden z ich partnerów wycofał się ze współpracy z nimi to próbowali mnie oderwać od jego produktów a był to jedyny który wypracowywał jakikolwiek zysk. Najnowsza propozycja "pomożemy wyjść ale 50% ugranej kwoty nie Pana". Super biznes wrzucić człowieka do dziury a potem kazać mu płacić za pomoc w wyjściu.

@F

Szanowny Panie, bardzo prosimy o wiadomość bezpośrednią prywatną do Nas. Na pewno pomożemy rozwiązać sytuacje. Bez konkretnych danych nie jesteśmy w stanie ustosunkować się do tej wypowiedzi. Dodamy jednak, że gwarancja bezpieczeństwa Naszych klientów jest Naszą najwyższą wartością, tym bardziej przykro Nam, że mogło dojść do sytuacji, która wpłynęła na Pana opinię. Z wyrazami szacunku, Zespół Partners

Aktualność
Partners Insight za III kwartał już za chwilę w zakładce PI.

Aktualność
Zapraszamy lada moment do zapoznania się z nowościami w zakładce Partners Insight 2019.
Joanna

Od dawna nie wypowiadaliście się na forum. Co wpłynęło na taką ciszę? Czy jest to związane z jakimiś zmianami o których nie wiemy? Zarówno ja jaki i użytkownicy odwiedzający profil mamy nadzieje, iż są to zmiany na plus. Czekamy na nowe wieści, dajcie znać jak wam się pracuje w Partners.

@Joanna

Dzieje się, dzieje... Zapraszamy lada moment do zapoznania z zakładką Partners Insight 2019 II kwartał, tam wiele nowości co u Nas słychać :)

Tak6Nie1
Missi

Włożycie więcej niż wyciągniecie. Nie dostawałam prowizji i były problemy z jej wypłacaniem u innych. Wieloktotnie trwało to długo. Ze szkoleń coś wyniosłam, ale przez zachowania zywczajnie nie w porządku, nie polecam

@Missi

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres info@partnerspl.pl Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Partners Financial Services Polska S.A. - Katowice