Investment Partners S.A.

3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Investment Partners S.A.

Aktualność
Paweł Leśniak w "Przed Północą" napisał "nieważne jak o Tobie mówią, liczy się tylko to, żeby po prostu mówili". Tak moglibyśmy podchodzić do każdej z opinii, które pojawiają się w Internecie.

Natomiast my chcemy wiedzieć co o nas mówią nasi współpracownicy i klienci, ponieważ każda pozytywna opinia jest świadectwem naszej pracy, wysokiej jakości, profesjonalizmu i etyki, natomiast każda negatywna konstruktywna opinia jest dla nas impulsem do dalszego ulepszania naszej usługi.

Pochylamy się nad każdą opinią, która do nas spływa, by być z Państwem w ciągłym kontakcie i reagować na bieżąco. Ze względu na to, że jesteśmy firmą partnerską opinie naszych obecnych bądź byłych współpracowników są dla nas bardzo ważne, a Gowork jest dla nas przestrzenią do tego, aby te opinie poznać.

Zachęcamy do udzielania opinii, a naszych klientów zachęcamy do podzielenia się swoimi przemyśleniami także w Google:

Łukasz Kamieniarz

Współpracę z firmą inPartners rozpocząłem ponad rok temu. Zaczynałem jako klient i jestem bardzo zadowolony z planu finansowego skrojonego na miarę moich potrzeb. Gdy opowiadałem znajomym o swoich doświadczeniach z tym związanymi, zauważyłem ogromną potrzebę na tego typu usługi, więc zdecydowałem się dołączyć jako współpracownik niecały miesiąc temu. Podczas okresu przygotowawczego otrzymałem pełne wsparcie, żeby móc budować swoją karierę w oparciu o gotowy system. Wiem, że to dopiero początek, ale dotychczasowe doświadczenia napawają mnie optymizmem.

Gosia

Z czystym sumieniem moge polecić pracę w tej firmie. Na początek to co mi sie nasuwa to Ogromny Rozwój i ludzie z pasjami którzy na każdym etapie pomogą ci w zrealizowaniu swojego celu. Moja menagerka która bardzo mnie wspiera i jest ze mną, znajduje dla mnie czas, szkoli mnie, i daje mi tyle możliwości rozwoju! dla mnie to znaczy bardzo wiele. Szczerze polecam

Andrzej Kwiatkowski

Moja przygoda w inPartners zaczęła się od telefonu od menedżera firmy, poszukującego pracowników. Było to niecały rok temu. Pierwsze wrażenie — co to u diaska jest? Teraz — nie zostawię tej firmy. Podejście do pracownika, jako od samego początku współpracownika (każdy nosi buławę w plecaku), który może zostać współwłaścicielem firmy. Mało tego, jest realna możliwość stania się współwłaścicielem w rozwoju swojej kariery! Naprawdę dobre zarobki, nawet przy nie aż tak dużej inwestycji czasu (student studiujący dziennie, bardzo zaangażowany w działalność duszpasterstwa akademickiego, plus dbający o swoją rodzinę jest w stanie zarobić po 6k miesięcznie — tak w moim przypadku) jest mega pozytywne. Praca wymaga jednak totalnego opuszczenia własnej strefy komfortu: praca z klientami; pokazanie się przed znajomymi jako planner finansowy, na którego wielu pluje lub uważa za nierobów; nauczenie się kompletnie nowego języka komunikacji; dbanie o marketing własny i polecenia; nieraz trudne słowa we współpracy z ludźmi... Każdy dzień, to wyłażenie z buciorami ze swojej strefy komfortu, bez tego nie ma co liczyć nawet na złamany grosz. Jak bardzo warto! Ło matko! Jak bardzo warto każdego dnia walczyć z własnym baniem się, dzwonić do klientów, umawiać się na spotkania! Praca świetna dla kogoś, kto chce zarobić i łączyć pracę z innymi rzeczami w swoim życiu. Musisz jednak być gotowy, że przeorasz się przez własny komfort i wcale nie będzie Ci przyjemnie. Pierwsze pół roku to układanie sobie w głowie, że naprawdę godzę się na te trudy, bo wizja firmy i to, co ona daje, jest tego warta. Naprawdę, tylu ludziom można tak bardzo pomóc, tak uczyć się regularnie utrzymywać kontakt, ratować innych przed ich własnym konsumpcjonizmem, a przy tym uczciwie i dobrze zarabiać. Praca nie dla każdego. Jest to praca dla kogoś, kto chce chwycić ster swojego życia, walczyć codziennie z samym sobą, powalczyć z otoczeniem, które prawie zawsze będzie go miało za (usunięte przez administratora) i jednak pokazać, że wizja bezpiecznego bogacenia, świadomości finansowej i odpowiedzialnego podejścia do mamony jest po prostu ważna. A tak, jest to praca dla kogoś, kto chce być jak pierwsi twórcy telewizji — na początku wyśmiewani, ale wszyscy wiemy, co stało się później.

Łukasz

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę InPartners. Od niedawna spełniam się w roli współpracownika i już widzę jak wiele ta Firma oraz ludzie, z którymi współpracuję mi dają. Świetne podejście do człowieka, mnóstwo wartościowej wiedzy, a co najważniejsze szacunek i szczerość. Mogę rozwijać siebie, przez co mogę uczyć moje środowisko, a co za tym idzie, daję ludziom szansę na uświadomienie sobie tego, co ja w młodym wieku- m.in. jak ważne jest zarządzanie budżetem i posiadanie rezerwy. Szczerze polecam!

Paulina K.
Klient

Mój planer finansowy to Anna Knapik. Polecam współpracę z Panią Anią:) Na pewno da się odczuć jej chęć zaopiekowania pod względem finansowym:) Daję także wolność wyboru w kwestii doboru polisy. Dobrze tłumaczy podstawy finansów, a także budżetu domowego:) Punktualna:)

@Paulina K.

Dziękujemy za zaufanie do nas i Pani Anii :)

Wojti
Klient

Początkowo nje byłem przekonany do sensu spotkania lecz po spotkaniu wyniosłej wrażenie że nic nie wiem o budowaniu własnego portfela. Pani Marta bardzo rzeczowo i przyjaźnie wytłumaczyła mi w jaki sposób powinienem dysponować swoimi funduszami aby nigdy nie zostać "na lodzie". Serdecznie polecam!

@Wojti

Dziękujemy za opinię i cieszymy się na współpracę.

Łukasz Kamieniarz

@Łukasz Kamieniarz

Dominik
@Łukasz Kamieniarz

Bardzo miło się razem współpracuje

@Dominik

Bardzo nam miło!

Karolina Giesko
Klient

Od pewnego czasu zaczęliśmy współprace z Investmet Partners w Katowicach. Po kilku spotkaniach z planerem Piotrem Jojko i Joanną Włodarczyk pogląd na domowe finanse bardzo się zmienił. Bardzo prosty przekaz możliwości zabezpieczania i budowania swojego majątku i praca nad domowym budżetem jest czymś co każdy obywatel powinien wiedzieć i wdrażać w swoje domowe finanse. Początek współpracy zapowiada się bardzo ciekawie a wiedza i pomysły Piotra i Joanny są rewelacyjne a nasza świadomość finansowa bardzo mocno się podniosła. Polecam każdemu pomimo początkowych obaw jak to będzie po pierwszym spotkaniu wszelkie niepewności się rozwiały. Duże podziękowania za to co robicie !

@Karolina Giesko

Gosia

@Gosia

Dziękujemy za opinię i życzymy dalszej owocnej współpracy.

@Gosia

Natalia
Klient

Jakiś czas temu potrzebowałam pomocy doradcy finansowego, trudno było mi znaleźć kogoś zaufanego i znajomi polecili mi Pana Łukasza Czarnik, bo sami byli zadowoleni. Po prostej i konkretnej rozmowie otrzymałam plan działania i jestem bardzo zadowolona, Pan Łukasz pomógł mi wyjść z trudnej sytuacji, na każdym etapie mogłam liczyć na pomoc i wskazówki, co znacznie ułatwiło sprawę. Do tego szczerość, uczciwość i pełen konkret, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić.

@Natalia

Dziękujemy za opinię!

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Investment Partners S.A.?

@Pytanie

Przede wszystkim ważna dla nas jest Państwa motywacja i elastyczność oraz chęć uczenia się.

Andrzej Kwapień
Klient

Od niedługiego czasu ja i moja zona spotykamy się z Panią Sonią Kosmalą - doradcą z firmy Investment Partners. Pani Sonia jest osobą rzeczową, kompetentną o ogromnej wiedzy z dziedziny szeroko pojętych finansów. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mamy możliwość rozmowy z doradcą Investment Partners. Nasze spotkanie (moje i mojej żony) rozpoczęło się obejrzenia filmów z kanału Pana Grzegorza Kusza. Tam gościem był ekspert Pan Dariusz Kozioł. W sposób jasny i zrozumiały opowiedział o tym, jak opiekować się swoim majątkiem i o wielu innych sprawach. Od tego momentu wykonaliśmy kolejny krok i spotykamy się z Panią Sonią. Te spotkania to kompletne spojrzenie na finansową sytuację. To kompleksowe zbadanie każdego składnika swojego majątku z analizą swoich zobowiązań, ubezpieczeń (na życie i na swój majątek), inwestycji, sytuacji walutowej i rynkowej. To rozważenie i wyszukanie najdrobniejszych elementów ryzyka, jakie mogą się pojawić podczas decyzji finansowych . Gorąco polecam sposób pomocy Pani Soni Kosmali! Małe niepozorne posunięcia mogą mieć ogromny wpływ na przyszłość. Z doradztwem Pani Soni i Investment Partners wiem, że to będą dobre kroki.

Mikołaj
@Andrzej Kwapień

Fajnie że tak dobrze się tobą zaopiekowali. Takie doradztwo dużo kosztuje? Płacisz jakiś miesięczny abonament czy każde spotkanie jest osobno liczone?

@Andrzej Kwapień

@Mikołaj

Nasi planerzy nie pobierają opłat od klientów za spotkania.

Karolina

Praca w Investement Partners to nie jest praca na etat i nikt kto tam idzie nie powinien się na to nastawiać. To jest miejsce, w którym, aby coś zdobyć trzeba na to zapracować, więc nie polecam osobom nieambitnym, które lubią swój czas w pracy poświęcić na scrollowaniu instagrama/tik toka. Firma ta oferuje ogrom narzędzi do nauki, każdemu stwarza przestrzeń do rozwoju, są klarowane warunki awansu, jest niesamowita atmosfera wsparcia ze strony współpracowników, osób wyższych szczeblem i nie tylko. Tego wszystkiego może doświadczyć każda chętna osoba, głodna wiedzy, rozwoju. Warto jest dołączyć do Investemnt Partners, nie zawsze jest łatwo, ale jeśli mocno się czegoś chce i patrzy się dalej i wyżej to początkowe przeszkody nie mają znaczenia. Cieszę się, że trafiłam do tego miejsca i na pewno zostanę na długo.

@Karolina

Kacper Chłosta
Klient

Dzień dobry, chciałem podzielić się swoją opinią o Investment Partners S.A., a bardziej o jej pracownikach, bo przecież najważniejsi są ludzie. Zacząłem współpracę z Państwem z Investment Partners w wyniku projektu #Finansowozależni, z którym zetknąłem się po raz pierwszy na youtub.com na kanale Grzegorza Kusza. Moja ówczesna sytuacja życiowa i finansowa, chęć do rozwoju oraz żeby w ogóle coś zrobić dla siebie skłoniły mnie do wysłania zgłoszenia. Po kilku dniach zadzwonił do mnie bardzo uprzejmy Pan i umówił się ze mną na spotkanie. Byłem bardzo podekscytowany ponieważ zapomniałem na początku o tym zgłoszeniu a tutaj faktycznie ktoś się odezwał i zaoferował swoją pomoc. Owym Panem był nie kto inny jak sam Rafał Jojko (ciekawe nazwisko swoją drogą), który w jednym zdaniu powstrzymał moje młodzieńcze zapędy, wstrzyknął mi duża dozę merytorycznej wiedzy i zwyczajnie pomógł jak młodszemu bratu ustawić swój plan finansowy. Otrzymałem mnóstwo podpowiedzi, wyjaśnień czemu jedne rozwiązania są lepsze od innych, jakich nawyków warto się uczyć jeśli chodzi o budżet domowy oraz jak postępować ze swoim dorobkiem. Jestem świadomy bycia malutkim trybikiem w potężnej maszynie biznesu i gospodarki, ale teraz wiem, że mogę czerpać z niej również dla siebie i godnie żyć na własnych warunkach będąc przygotowanym na zarówno gorsze i lepsze czasy i po prostu żyć. Żyć bez obaw i zamartwiania się o jutro. Wszystko to otrzymałem dzięki Panu R, który przez wszystkie spotkania był wyposażony w ogrom wiedzy, a przy tym roztaczał aurę spokoju i wesołego podejścia do tematu. No bo od kogo najlepiej chłoniemy wiedzę jak nie od naszych wspaniałych mentorów, przyjaciół i zwyczajnie bliskich nam zaufanych osób. Kieruję swoje serdeczne dziękuje dla Pana Rafała i całej spółki za pomoc, przede wszystkim wiedzę i możliwość współpracy. Będę dalej współpracował z Investment Partners, bo Ci ludzie po prostu mają wiedzę i znają się na rzeczy jak mało kto. Wszystkim, którzy czytają tę opinię polecam skontaktować się i umówić się chociaż na jedno spotkanie. To nic nie kosztuje więc nawet młodzi ludzie lub ci nieco bardziej zagubieni, którym jest trudno w życiu mogą znaleźć tutaj pomoc. Pomoc w postaci wędki, ale nie ryby. Jedyne co jest potrzebne to chęć współpracy i nic więcej. Reszta zadzieje się sama..

@Kacper Chłosta

Bardzo dziękujemy za tak obszerną opinię!

Jakub

Aby pracownik danej firmy mógł w rozmowie w restauracji lub w autobusie stwierdzić, że "ma dobrą pracę" oraz "jest z niej zadowolony", powinny zostać spełnione pewne warunki - najlepiej wszystkie. Są to: - odpowiednio wysokie zarobki, - dobre relacje ze współpracownikami, - perspektywy rozwoju nieograniczone poważnymi przeszkodami, - pozytywna misja firmy - aby pracownik wiedział, że robi coś dobrego/przydatnego, - elastyczne i ludzkie podejście pracodawcy. Investment Partners S.A. jest taką firmą - co po prawie roku już tu spędzonym wyraźnie widzę.

Justyna
@Jakub

W czym przejawia się to elastyczne podejście do pracownika?

@Jakub

@Justyna

Przede wszystkim każdy z nowych współpracowników może mieć dopasowany do siebie proces wdrożenia,a także, to co najważniejsze - dla nas najwyższa wartością jest partnerstwo.

Malwina

Etyka, przedsiębiorczość, rozwój i wsparcie na każdym kroku- tak można w skrócie opisać współpracę z InPartners. Środowisko jakie tworzą współpracownicy przekłada się na wspólny cel i dążenie w tym samym kierunku. Dlatego każdy czuje tutaj, że wnosi wartościową cząstkę siebie. Liczne szkolenia, podnoszenie swoich kompetencji, korzystanie z wiedzy profesjonalnych specjalistów i możliwość nauki od nich, konkursy i bonusy; wszystko to zdecydowanie wpływa na motywację do pracy. Innowacyjne podejście do finansów pokazuje, że praca z nimi może być przyjemna i nie musi być nudna. Wartości, jakimi firma się kieruje występują w praktyce, a nie tylko w teorii. Świadomość wzięcia odpowiedzialności za naszą sytuację finansową wpływa na poprawę jakości życia wielu osób, gdyż w naszym społeczeństwie finanse dla większości są tematem tabu. Niestety, jeśli o czymś nie będziemy rozmawiać, nie sprawi to, że przestanie istnieć, a to czym często gardzimy, obraca się przeciwko nam. Jestem wdzięczna, że trafiłam na InPartners i dziękuję, że mogę być częścią tej dużej rodziny :)

@Malwina

Dziękujemy za opinię

Weronika Czudek

Moja przygoda zaczęła się rok temu. Przyszłam nie wiedząc co będę robić dziś wiem że to była najlepsza decyzją względem rozwoju kariery oraz rozwoju mentalnego. Nie tylko uczymy się tutaj rynku finansowego w sposób praktyczny i łatwy, jednocześnie podejścia do człowiek w sposób etyczny i ludzki. Tutaj pokazują że jeśli ktoś ma wizję i chce się rozwijać zawsze ma możliwości i nie ogranicza go sufit. Polecam z całego serce

@Weronika Czudek

Marta

Ogromny rozwój, pozytywna atmosfera i wspaniali ludzie tworzą w firmie środowisko sukcesu. Cieszę się że znalazłam się w tej firmie bo można rozwijać tutaj swoją pasję do finansów i jednocześnie podchodzić etycznie do klientów. Polecam firmę wszystkim, którzy chcą czegoś więcej od życia i przede wszystkim mieć na nie wpływ. Co najważniejsze, jest jasno określony schemat współpracy, awanse, wynagrodzenie oraz relacja z współpracownikami jest budowana partnersko na szczerości, wsparciu i lojalności.

@Marta

Dziękujemy Marta za Twoją opinię!

Czy w Investment Partners S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@Pytanie

Ważne dla nas jest to, że tę firmnę tworzymy wszyscy. Nie tylko Zarząd, lecz wszyscy współpracownicy.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Investment Partners S.A.?

@Pytanie

Dla nas każdy pracownik to WSPÓŁpracownik :) Myślimy, że to będzie najlepszą odpowiedzią na to pytanie.

Kamil

Chociaż pracuje tu krótko, firma InPartners to jedyna taka działalność w Polsce gdzie najważniejszy jest klient, nigdy nie spotkałem się z tak etycznym podejściem do pracy z klientem jak i pracownikiem który ma tu miano współpracownika co daje ciekawe odczucie bycia częścią firmy która ma na nią wpływ. Szacunek, tolerancja i rodzinny klimat przemawiają za firma InPartners, etyka ponad wszystko!

@Kamil

Sonia Kosmala

Bardzo się cieszę, że spotkałam na swojej drodze firmę inPartners, ponieważ to dzięki planerom finansowym tej firmy uświadomiłam sobie jak istotne jest posiadanie rezerwy finansowej, bogacenie się, efektywne zarządzanie własnym budżetem i wiele więcej. Dzięki temu środowisku już jako młoda osoba jestem nie jeden, a kilkanaście kroków przed innymi. ???? Z czego jestem bardzo dumna. Polecam inPartners z całego serca jako klientka oraz współpracownik.

@Sonia Kosmala

Dawid Sarota
Klient

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Panem Łukaszem Piotrowskim. Polecam!

@Dawid Sarota

DG

Porządne rozwiązania finansowe

@DG

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Partners S.A. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Investment Partners S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Investment Partners S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Partners S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 40 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Investment Partners S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Investment Partners S.A., to 18, z czego 18 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investment Partners S.A.?

Kandydaci do pracy w Investment Partners S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investment Partners S.A.