3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 126 443 5 1

Opinie o Partners Financial Services Polska S.A.

tomek Nowy wpis

W Partners jestem od kiedy, zakończyłem "przygodę" z bankowymi korporacjami. Od razu kupiłem ideę "stania po stronie" klienta w kontakcie z instytucjami finansowymi, gdzie relacja z klientem oparta jest o długofalową współpracę, a nie sprzedaż aktualnej oferty "promocyjnej" banku. Również partnerski model zarządzania, gdzie lider i partner w biznesie zastępuję dyrektora jest dla mnie znacznie bliższy od dotychczasowych doświadczeń. Polecam każdemu, kto szuka niekorporacyjnego podejścia i chciałby aby jego praca wnosiła wartości w życie innych ludzi.

@tomek

Od korporacji do własnego biznesu! Piękna historia :)

Marcin Mazurek

Dzień Dobry, Smutne jest to, że jak jest dobrze to nikt się nie dzieli ale jak coś złego się dzieje - to od razu milion negatywnych komentarzy. Stąd pomyślałem, że warto pochwalić firmę w której mam przyjemność pracować już od prawie 5 lat. Miejsce w który jest możliwe tak naprawdę wszystko - rozwój, nieograniczone zarobki, duża doza wsparcia. Kompetencje które otrzymałem przez te lata, pomogły moim ponad 100 klientom w wielu aspektach finansowych, gospodarczych i innych. Firma szerzy prawdziwą wizję doradztwa a nie tylko "sprzedażą" - rzetelnie uczy jak wykonać dobrą etyczną i zgodną z prawem pracą. Firma bardzo dobrze wynagradza a najbardziej mnie się podoba wynagrodzenie prowizyjne - ponieważ realnie otrzymuję wynagrodzenie za moją ciężką pracę i nie mam sufitu. Dodatkowo mnóstwo ciekawych bonusów - wyjazdy zagraniczne, krajowe, miejsca które nie są dostępne dla ludzi z zewnątrz tak łatwo, nie wspominając o zniżkach u klientów naszej firmy (no ślub miałem o 30% taniej niż standardowy Kowalski). Na koniec powiem, że udało się nam stworzyć taką ekipę którą można spokojnie nazwać rodziną ale taką nie z obrazka, ale realnie co wspiera :) Polecam to miejsce!

Dawid Kozioł
@Marcin Mazurek

Pięknie napisane, dziękuje za zaufanie ! :)

@Marcin Mazurek

Marcinie, Twoje słowa są nieocenione. Jesteś naszym Patriotą Polskich Finansów :) Obrońcą wartości i etyki. Dziękujemy!

Darek

Kilka lat temu doradca z tej firmy nie tylko pomógł mi w inwestycji, ale zainwestował we mnie swój czas i swoja postawę. Zaowocowało to tym, że dzisiaj moja rodzina i ja żyjemy w dużym poczuciu bezpieczeństwa, i w sytuacji kryzysowej która się wydarzyła w naszym życiu, mogliśmy bez paniki "oczekiwać" na lepsze dni. Dzisiaj kilka lat później jestem dumny i spełniony mogąc działać w gronie tych zaangażowanych profesjonalistów z ogromna wizja dla ludzi wokół siebie.

@Darek

Darku, to zaszczyt, że jesteś z nami!

Łukasz Schabowski
 Rekomendacja

Dzień Dobry, Z Partners jestem związany od samego początku, czyli od 2012 roku. Podczas zdobywania w 2007 roku Certyfikatu Europejskiej Federacji Doradców Finansowych EFFP pokazano mi jak wygląda prawdziwe Doradztwo Finansowe w USA i innych krajach Europy Zachodniej. Od tego momentu przez 5 lat szukałem firmy która będzie kierowała się się podobnymi wartościami których mnie nauczono. Dopiero w Partners odnalazłem to czego szukałem, w końcu znalazłem firmę która reprezentuje klienta i jego potrzeby na rynku finansowym oraz dba o jego bezpieczeństwo, wolność i przyszłość finansową. Partners dało mi również doskonałą okazję na rozwój i realizację swoich celów. Taką szansę dostaje od nas każdy obecny oraz przyszły współpracownik.

@Łukasz Schabowski

Łukaszu, osoba z takimi osiągnięciami, potwierdzeniami wiedzy i kompetencji przynosi nam dumę i wartość. Dziękujemy!

Sonia Kosmala

Bardzo się cieszę, że spotkałam na swojej drodze firmę Partners, ponieważ to dzięki doradcom finansowym tej firmy uświadomiłam sobie jak istotne jest posiadanie rezerwy finansowej, bogacenie się, efektywne zarządzanie własnym budżetem i wiele więcej. Dzięki temu środowisku już jako młoda osoba jestem nie jeden a kilkanaście kroków przed innymi. Z czego z resztą jestem ogromnie dumna! Polecam Partners z całego serca jako klientka oraz współpracownik.

@Sonia Kosmala

Soniu, super, że to z nami zaczynasz swoją drogę zawodową, a tak jesteś pewna tego co robisz! Jesteśmy dumni!

Patrycja

Z firmą Partners związana jestem od kilku miesięcy. Jest to miejsce, które szerzy wizję prawdziwego, etycznego doradztwa opartego na realnej trosce o Klienta, o jego bezpieczeństwo oraz przyszłość finansową. Swoim współpracownikom oferuje nieograniczone możliwości rozwoju oraz wsparcie na każdym etapie wdrożenia. Jestem dumna będąc częścią tego środowiska ludzi zmieniających obecne myślenie o finansach.

@Patrycja

Patrycjo, to my jesteśmy dumni, że jesteś z nami!

Tomasz

Polecam PARTNERS jako klient i współpracownik ponieważ to zespół etycznych osobowości realnie dbających o świadomość oraz bezpieczeństwo finansowe swoich klientów.

@Tomasz

Dziękujemy Tomasz!

Consultant

Witam, mieszkałam za granicą i wiem że tam Doradztwo Finansowe jest o wiele bardziej rozwinięte, jestem bardzo mocno pozytywnie zaskoczona że znalazłam je i tu w Polsce. Praca z klientem nie wygląda jak każde inne "doradztwo " w Polsce a wierze że ono dopiero się rozwija i jest to zalążek tego co będzie za kilka lat, przede wszystkim. Uważam że bardzo ważne jest by każdy z nas miał świadomość finansową, co później przełoży się na jakość naszego życia a w przyszłości na naszą wolność czasowo-finansową. Jeśli chodzi o współpracowników to nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się spotkać tak życzliwych i pomocnych ludzi ! Polecam serdecznie :)

@Consultant

Super, dziękujemy! Porównanie z obcymi rynkami jest cenne.

Wiktoria

Jako współpracownik ale również jako klientka mogę powiedzieć, że z całego serca polecam firmę Partners. Daje niesamowite możliwości, jak i rozwoju tak i finansowe. Firmę Partners wyróżnia unikalna idea oraz etyka pracy. Ludzie, którzy działają w tej firmie maja wspólny cel-bezpieczeństwo każdego człowieka z osobna.

@Wiktoria

Wiktorio, cieszymy się, że młode osoby odnajdują się u nas :)

Łukasz Czarnik

Z firmą Partners Financial jestem związany od września, 2017 roku. Bardzo cenię sobie doświadczenie, które zdobyłem i zdobywam dzięki współpracy z Tą Marką. Nie tylko możliwość budowania własnej kariery, ale również stawianie na rozwój jednostki jest dla mnie czymś bezcennym, a tak rzadko spotykanym na dzisiejszym rynku pracy. Polecam! :)

@Łukasz Czarnik

Łukaszu, to już ponad 3 lata wspólnej pracy :) Dziękujemy!

Piotr Jojko

Jestem w firmie Partners, ponieważ od 4 lat jestem klientem i bardzo cenię sobie profesjonalne podejście do klienta, kompleksowość usługi oraz wiedzę, którą przekazują ludziom. Szerzą świadomośc finansową oraz dbają, aby każdy Polak mógł mówić, że się bogaci, a nie biednieje.

@Piotr Jojko

Piotrze, cieszymy się, że to z nami rozpocząłeś nową drogę kariery zawodowej :)

Krzysztof
Klient

Dzięki firmie Partners, poukładałem sobie swoje finanse i żyje mi się dużo prościej. To bardzo etyczna firma z jasnymi warunkami współpracy, ale co najważniejsze jest skuteczna. Dla mnie każdy powinien mieć takiego doradcę jak ja. Pozdrawiam

@Krzysztof

Krzysztof, dziękujemy!

Tomek
Klient

Jestem klientem firmy partnerspl od niedawna ale już na początku drogi mogę powiedzieć, że pracują tam profesjonaliści z dużą pasją do wykonywanej pracy. Kontakt bez zarzutu. Szczerze polecam! W szczególności Pana Tomka Deja.

@Tomek

Panie Tomku, dziękujemy za ten komentarz tutaj. To niespotykane, że nasze klienci opiniują nas tutaj, zwykle ich opinie znajdujemy tu: https://www.facebook.com/PartnersPolska/reviews/?ref=page_internal Dziękujemy za to! Pan Tomasz Deja to prawdziwy profesjonalista, podzielamy Pana zdanie :)

Agnieszka

Cześć Pracowałam w różnych branżach. Nigdy nie spotkałam się z firmą o takiej intencji , profesjonalizmie oraz podejsciu do klienta, Jestem od pół roku w firmie Partners jako pracownik i jestem zaskoczona atmosferą w zespole, wsparciem mentalnym, biznesowym na każdym kroku . Idea ; Bogacenie się przy zachowaniu pelnego bezpieczeństwa jest nie tylko szansą zmiany podejscia oraz myślenia ludzi na temat finansów, ma przede wszystkim odzwierciedlenie na ich styl komfort jakość życia. Pozwala klientom, również i mi , spełniać swoje marzenia -teraz juz cele. Praca, którą wykonuje jest spójna ze mną. Minusem jest wynagrodzenie prowizyjne bez podstawy. Jest to jedyny minus jaki można zauważyć . Jeśłi jesteś osobą, która stawia na rozwój profesjonalizm szczerość z pewnościa odnajdziesz sie w fimie Partners :)

@Agnieszka

Agnieszko, wiemy, że jesteśmy miejscem, gdzie możesz się wreszcie rozwijać! Wierzymy, że nawet w tych minusach znajdziesz plusy, gdy pewnego dnia powiesz o sobie "Tak, jestem Kobietą Sukcesu"! Czekamy na ten moment :)

Agnieszka Gaszka

Polecam firmę Partners z całego serca jako współpracownik i jako klient! Firma daje niesamowite możliwości rozwoju oraz wsparcie na każdym kroku kariery. Ludzie tworzący to miejsce traktują każdego klienta indywidulanie i etycznie. Przede wszystkim dbają o bezpieczeństwo swoich klientów, poszerzają ich świadomość finansową i każdemu dają szansę na zrobienie pierwszego kroku w stronę wolności finansowej oraz bogacenie się.

@Agnieszka Gaszka

Agnieszko, Twój spokój, stoicyzm powodują, że mimo młodego wieku tylu klientów już Ci zaufało. Idź tą drogą!

Rafał Jojko

Współpracuję z firmą Partners od ponad 5 lat. Ten czas był dla mnie bardzo owocny w doświadczenia, które dziś przyczyniają się do mojego wzrostu osobistego. Ważne zrozumieć, że dostajesz szanse / okazje, lecz od ciebie zależy jak ją wykorzystasz. Jeśli szukasz pracy to nie jest to miejsce dla Ciebie, lecz jeśli szukasz możliwości budowania własnej kariery w etycznym i przedsiębiorczym środowisku to sprawdź nas.

@Rafał Jojko

Rafale, przez te 5 lat wzrastałeś w raz z tym jak wzrastała firma, a dziś jesteś jednym z jej filarów. Dziękujemy!

Karolina

Szczerze mogę przyznać, że do Partners na początku jak "typowy Polak", podeszłam nastawiona "ostrożnie". Ciekawiła mnie branża finansowa, ale "nauczona doświadczeniem i znając realia", nie liczyłam, że tutaj będzie inaczej. Szybko jednak złapałam wartości, autentyczność i intencje firmy oraz ludzi w niej działających, a dostrzegłam, że nigdy wcześniej z podobnym podejściem się nie spotkałam. I z tej perspektywy już po pewnym czasie wspólnego działania napiszę parę słów od siebie na tym profilu: Jestem tutaj zarówno jako korzystający z usług klient, jak i współpracownik - a może Partner, jak też nazwa firmy wskazuje, a którą to równość naprawdę odczuwa się na co dzień. Cieszę się, że mogę być częścią firmy, która daje takie perspektywy rozwoju zarówno dla osób działających w jej imieniu, jak i klientów. Współpracując z Partners, mogę być spójna ze sobą, dumna z tego kim jestem, mogę pomagać i szerzyć świadomość finansową, zmieniać perspektywy i zwiększać standard życia ludzi. To wspaniałe widzieć efekty swojego działania na podejściu i realnej zmianie - tak u klientów, jak i współpracowników. Godne, świadome i spokojne życie to prawo każdego z nas. Szerzmy więc ideę Bogacenia przy zachowaniu pełnego Bezpieczeństwa, niech świat się dowie, niech Polska się dowie, że można inaczej :)

@Karolina

Karolino, Twój profesjonalizm w tak młodym wieku poraża nas wszystkich! Dziękujemy, że możemy z Tobą pracować :)

Agnieszka Zawadzka

Polecam każdemu kto jest ambitny i chce od życia czegoś więcej pracę w firmie Partners. Współpracuje z firmą już ponad rok i w pracy najbardziej cenię atmosferę, która w tej firmie jest fantastyczna. Gdybym miała podać trzy cechy opisujące firmę to były by to: etyka, wsparcie (klientów i współpracowników) oraz pomoc innym w imię wspólnej idei. Nie wyobrażam sobie pracy gdzieś indziej.

@Agnieszka Zawadzka

Agnieszko, jesteś przykładem tego jak Kobieta może się spełniać jednocześnie jako Matka, Żona i Przedsiębiorca :) Jesteś wzorem dla wielu kobiet.

Alicja

Firma Partners nie zajmuje się po prostu doradztwem finansowym, firma Partners uczy ludzi i zmienia ich nawyki po to by się bogacili i mogli godnie żyć, nie martwiąc się o pieniądze każdego dnia. Jest to również idealne miejsce dla ludzi którzy chcą zmienić coś w swoim życiu i razem z Nami szerzyć wiedzę o finansach i pomagać ludziom.

@Alicja

Alicjo, szerz dalej wiedzę i pomagaj ludziom :)

Jacek Tecler

Trafiłem do firmy partners w listopadzie 2019 roku. Nauczyłem się tutaj zupełnie innego podejścia do finansów, które wykorzystałem w życiu prywatnym. Praca w tej firmie z takim zespołem to czysta przyjemność. Tutaj jestem dumny z tego co robię. Każdego ranka budzę się z przeświadczeniem, że realnie buduję świadomość Polaków co ma pozytywny wpływ na ich życie teraz jak i w przyszłości ????

@Jacek Tecler

Jacku, cieszymy się, że z nami mogłeś zmienić swój pogląd na swoją przyszłość i karierę :)

Zostaw merytoryczną opinię o Partners Financial Services Polska S.A. - Katowice