3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 119 392 5 1

Opinie o Partners Financial Services Polska S.A.

Klientka

Witam. O tak dobrych firmach jak BMW czy Mercedes Benz również można przeczytać niepochlebne opinie... Jestem bardzo zadowoloną klientką Partners. Mam wspaniałego doradcę, z którym jestem w stałym kontakcie. Znam również wielu jego klientów, którym również bardzo pomógł, a właściwie pomogła i to nie tylko w kwestiach typowo finansowych, bo również pomaga znaleźć ciekawe mieszkanie, dobrego i tańszego notariusza. Firma Partners oferuje swoim klientom ponad 200 produktów, sami oceńcie czy to mało czy dużo. Jestem tak bardzo zadowolona z jakości usług firmy, że sama zastanawiam się nad współpracą z nimi już nie jako klient, ale doradca. Świetnie zdaję sobie sprawę z tego, że tego typu praca NIE JEST DLA KAŻDEGO. Nie dla każdego - w takim razie dla kogo? 1. Dla ludzi, którzy lubią sami zarządzać swoim czasem (masz tyle wolnego i pracy ile chcesz/potrzebujesz). 2. Dla ludzi odpowiedzialnych i samodzielnych. 3. Dla ludzi lubiących pracę z innymi ludźmi. 4. Dla ludzi, którzy jakość stawiają na pierwszym miejscu. 5. Dla ludzi, którzy chcą poświecić czas na naukę (szkolenia, praca z menadżerem i nie oszukujmy się - praca własna!) 6. Dla ludzi inteligentnych, pogodnych oraz towarzyskich. 7. Dla ludzi, którzy chcą sami decydować, ile zarobią. Wiele zależy od tego, jakim jest się człowiekiem. Jedni wolą mieć nad sobą kogoś ,,mądrzejszego", komu sprzedają swój czas (ludzie na etacie), a inni chcą sami zadbać o swój interes, dlatego zastanówcie się ludzie, którym typem człowieka jesteście, żeby nie marnować swojego i czyjegoś czasu. To nie chodzi tylko o pracę w tej firmie doradztwa finansowego, ale o każdy typ pracy, gdzie nie pracujecie na etacie. Jeszcze raz napiszę, że z punktu widzenia klientki firma jest super, bardzo etyczna i koszty produktów są tanie, a produkty rentowne. Doradca w każdej chwili jest do mojej dyspozycji i zawsze służy pomocą. Jestem przekonana, że jeśli zdecyduję się na pracę w tej firmie, będę tak samo zadowolona i życzę sobie być tak dobrym doradcą jak mój obecny :-) Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających forum.

Tak4Nie1
po rozmowie
@Klientka

Bzdury! Nie jesteś żadną klientką! Odbyłem dziś rozmowę w sprawie tej pracy i wszystko co Ty napisałaś (słowo w słowo) dziś mówił to samo mój rozmówca. Przypadek? Nie sądzę....

@Klientka

Szanowna Pani, serdecznie dziękujemy za Pani opinię. Cieszymy się, że wśród Naszych klientów są osoby, które w tak wnikliwy sposób potrafią ocenić Naszą usługę dla klienta. Dziękujemy za Pani zaufanie! Cieszymy się na kolejne lata współpracy. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

@po rozmowie

"Jestem tak bardzo zadowolona z jakości usług firmy, że sama zastanawiam się nad współpracą z nimi już nie jako klient, ale doradca. " Może ta Pani już rozpoczęła współpracę z Nami :)

rozczarowana

doradca jest do dyspozycji po co piszesz takie bzdury tylko kontroluja i dzwonia czy doradca byl fachowcem i czy jestem zadowolona ja mam oceniac doradce ocenie go jak bede widziala pozytywne wyniki z inwestycji bo do tej pory jestem niezadowolona a niby pani dyrektor z bielska bialej wybrała mi takie fundusze w compesie ze mam tylko straty i to jest fachowosc zenada

Daria

Kolejny pracownik spam!!!!!

TakNie1

@rozczarowana

Szanowni Państwo, z Naszymi klientami pracujemy w systemie Analiza-Doradztwo-Serwis. Dokładnie system pracy z klientem został opisany pod poniższym linkiem: http://www.partnerspl.pl/doradztwo/jak-przebiega-wspolpraca-z-doradca-finansowym-partners/. Celem spotkań serwisowych jest dostosowywanie produktu do obecnej sytuacji finansowej klienta. Jeśli posiada Pani zastrzeżenia do pracy Naszego doradcy, prosimy o wysłanie konkretnych informacji pod adres info@partnerspl.pl. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

@Daria

Co Pani ma na myśli?

haba

Jestem zainteresowany praca w tej firmie tylko właśnie zastanawia mnie ta wizja o które mówisz, jaką wizje ma ta firma?

Konkrety
@haba

Wizja..w telegraficznym skrócie: 1. stać się firmą pierwszego wyboru dla klientów chcących poprawić swoją sytuację finansową 2. stać się firmą pierwszego wyboru dla osób które myślą o pracy w finansach 3. kształcić przedsiębiorców.

@Konkrety

Świetnie! Dziękujemy za tą wypowiedź. Dokładnie! To Nasza wizja i misja.

@haba

Zapraszamy do zapoznania z opisem Naszej usługi dla klienta: http://www.partnerspl.pl/doradztwo/

MatiiX

Witam, miałem przyjemną styczność z doradcą tej firmy .Doradca pan B. świetnie zaprezentował mi filozofię swojej firmy względem klienta. Kiedyś miałem styczność z agentami , ale on rozwalił system ... ( pozytywnie ) Zadbał o moje finanse jak o swoje. To mi się podobało i to bardzo. Uświadomił mi jak ważna jest kwestia emerytury itp. Super ! Polecam!

system
@MatiiX

raczej zadbał o swoją prowizje przyciągajac klienta - to nie jest rozwalenie systemu tylko raczej dbałość o system

@system

Każdy plan finansowy sporządzany jest indywidualnie na podstawie analizy spraw przeszłych, bieżących oraz przyszłych. Na podstawie tych informacji przygotowujemy indywidualną strategię dla Klienta, która ma na celu spełnić w jak najefektywniejszy sposób wszystkie jego plany oraz marzenia.

@MatiiX

Kamil

Współpracuję z firmą stosunkowo niedługo, ale nie mam żadnych zastrzeżeń. Przedstawione mi oferty spełniały wszystkie moje indywidualne potrzeby i zachcianki ;). Mój doradca, mimo młodego wieku, to rzetelny gość, o dużej finansowej wiedzy, w razie pytań - zawsze pod telefonem. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy w 'pięniężnych' sprawach.

pierwszy milion
@Kamil

masz sposób jak zarobić pierwszy milion ?

@pierwszy milion

Każdy klient może uzyskać plan jak dojść do poziomu majątkowego przeciętnego Europejczyka. Zapraszamy do kontaktu z doradcą: http://www.partnerspl.pl/kontakty/napisz-do-nas/

Dziękujemy za zaufanie!

Julita

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Partners Financial Services S.A.? Czy firma aktualnie przyjmuje nowych pracowników? W sieci nie znalazłam ofert pracy - być może firma prowadzi rekrutacje wewnętrzne? Na jakie stanowiska najczęściej są poszukiwani nowi kandydaci? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

tu
@Julita

Można skontaktować się z rekruterami firmy poprzez adres mailowy lub stronę na Facebooku.

@tu

Zapraszamy do aplikowania poprzez: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

Ania

Dzień dobry, Przede wszystkim chcę podziękować wszystkim za czas poświęcony na przekazanie uwag dotyczących działania naszej firmy. Każdy komentarz, a zwłaszcza ten krytyczny zawsze jest dla nas informacją na temat zmian, które należy przeprowadzić, punktach które należy przemyśleć i koniecznie zareagować. Wasze uwagi są dla nas informacją co zrobić by było lepiej w przyszłości, by wybudować silną i stabilną markę, której wizję już tak dokładnie poznaliście. Dlatego jeszcze raz gorąco dziękuję za wpisy. Byłabym wdzięczna za dodatkowe informacje, gdyż kilku rzeczy w Państwa komentarzach nie rozumiem. Umowa współpracy regulująca wszystkie zasady współpracy doradcy z Partners jest generowana automatycznie, więc chciałabym określić gdzie dokładnie powstał problem. Prowizje dla doradców natomiast wypłacane są 2 razy w miesiącu, na podstawie złożonej, kompletnej produkcji. Z chęcią poznałabym szczegóły opisanych sytuacji, gdyż nie powinny się one nigdy wydarzyć, a tym bardziej powtórzyć. W przypadku chęci udzielenia bardziej szczegółowych informacji jestem do Państwa dyspozycji pod adresem e-mailowym: (usunięte przez administratora)lub numerem telefonu(usunięte przez administratora)/> Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora)

rozczarowany
@Ania

Zamiast zadawać takie pretensjonalne pytania lepiej popytać dyrektorów dlaczego ludzi odchodzą?(usunięte przez administratora)

@rozczarowany

@Ania

moja opinia

Podczas mojej pracy w tej firmie obiecałam sobie, że złego słowa na nia nie powiem. Chętnie podzielę się swoją opinia i przeżyciami: -jeśli chodzi o atmosfere-zależy od dyrektora i grupy do jakiej się przyjmiecie u nas warunki panowały świetne , miła atmosfera wszyscy przyjacielsko nastaweini, najlepsi"kumple" -wynagrodzenie wypłacane adekwatnie do wypracowanych JB - popracujesz masz, nic nie robisz nie masz -ogolny chaos, ciężko coś zorganizowac i załatwic -zwłaszcza osoby nowe - mogą nie ogarniać, ale trzeba sie przyzwyczaić -szkolania- mnóstwo - mogłoby być mniej a konkretniejszych czasami trzeba poświęćic dużo czasu na coś, co się zna

moja opinia cd
@moja opinia

zapomnialam dodac, że przyjmą każdego , kto ma wykształcenie średnie ;)

@moja opinia cd

ciekaw jestem czy jeszcze pracujesz ale sadzac po wypowiedzi to napewno jestes na stanowisku dyrektora tylko ze zapomnialas ze wy wspolpracujecie a nie jestescie zatrudnienie a o tym firma i niektorzy ludzie z kadry kierowniczej zapomnieli

@moja opinia cd

Wszelkie warunki współpracy normuje obowiązujący Plan Kariery.

@moja opinia

Wszelkie warunki pracy są zależne od podpisanej umowy o współpracy.

Dla Nas Partnerstwo to najwyższa forma współpracy

anka

to super, ja pewnie pozniej wlasnie bardziej jako freelancer. to chyba fajna firma na start i sprobuje ;)

@anka

proponuje sprobowac zostaniesz wyrobnikiem dla swojego menagera i najpierw musisz zdobyc 500 JB po 2,5 Euro czego nie ma w planie kariery a po jej zdobyciu w okresie 3 mieisecy zostaniesz consultantem za 4 euro takze probuj ale pozniej nie narzekaj pozniej bedziesz dokladac sie do oplat za biuro bedziesz placic za ankiety materialy reklamowe powodzenia

@rozczarowana

Wszelkie warunki współpracy normuje obowiązujący Plan Kariery. Zapraszamy do aplikowania poprzez: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

@anka

Aleksandra

Trzeba przeżyć kilka miesięcy z "doświadczonym" na rynku finansowym dyrektorem, który jak przyjdziesz z umową od klienta, aby pomógł to odsyła Cię do wszystkich innych, bo nie ma pojęcia o tym co tam jest napisane. Jak niszczą? Jeden obgaduje drugiego, Partnerka firmy w poniedziałek uśmiecha się do Ciebie i obiecuje wsparcie, a w środę już jesteś obgadywana jako ta zła. Na mój problem z tym, że nie wypłacono mi należnej prowizji, gdzie umowa została spisana w lipcu mój bezpośredni przełożony, a zarazem dyrektor Partners odpisał mi, że go to nie interesuje, bo już na tym nie zarobi. Miłe prawda?

@Aleksandra

Zwracam honor :) Kiedyś za Partners stałam murem i powinno im dać chwilę refleksji, co robią tak źle, że obrzucam Partners błotem. Mam nadzieję, że dni tej firmy są policzone na terenie Polski :)

Tak2Nie1

@Aleksandra

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres info@partnerspl.pl. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

praca

to jak są jakieśszkolenia to chyba całkiem spoko ja bym nie narzekał. powiem szczerze, że działania w tym temacie to strasznie słabe są w innych firmach chyba... jak są teraz wolne stanowiska to chętnie z tego skorzystam i zajmę posadkę dobrze płatną ;) tlyko mi napiszcie gdzie mam się zgłosić. jeszcze jakbyście napisali ile płacą to też będę wdzieczny

I moje na wierzchu
@praca

Pojedziesz na szkolenie np z umawiania spotkań a tam zamiast szkolenia opr, że nie umówiłeś sobie spotkań! Jedna wielka bzdura! Placą wyłącznie prowizje więc zapomnij o ciepłej posadce... prowizji zresztę nie wypłacają terminowo, będziesz wykłócał się o każdą złotówkę a Partners i tak znajdzie miliony argumentów abyś zarobionej kasy nie dostał w terminie

@I moje na wierzchu

@praca

Zawiedziona

Nie dajcie sobie prać mózgu ! To jest firma strukturalna w której zarabiają głównie udziałowcy. Ja dostałam nakaz zapłaty na całą prowizję, którą otrzymałam od tej firmy. A ile pieniędzy tam wtopiłam,to nawet pisać nie będę. Namawiają Cię do otwarcia biura. Robią wokół siebie wielki szum,a potem cóż...W dodatku znam inne osoby, które też musiały oddać wszystko to co " zarobiły " w tej firmie :(

Zdziwiony
@Zawiedziona

To normalna rzecz. Jeżeli klient przestaje współpracować, to logicznym jest, że następuje zwrot prowizji. Normalne funkcjonowanie tego rynku. W czym szok? Nie rozumiem. Tak to jest gry ktoś nie zna rynku. Ja byłem w tej firmie, nie dałem rady udźwignąć tego czasowo, ale nigdy nie będę krytykować firmy za mpoje neiróstwo.

@Zdziwiony

Dziękujemy za wyjaśnienie zasady funkcjonowania branży finansowej.

@Zawiedziona

Nikt kto przestrzega zasad współpracy w relacji doradca - klient nie musi obawiać się finansowych konsekwencji. Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres info@partnerspl.pl Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

Julita

@Jakub Czy to dobre miejsce pracy dla absolwentów po studiach? Mogą w tej pracy zdobyć cenne doświadczenie? Czy oprócz prowizji firma Partners Financial Services S.A. zapewnia swoim pracownikom opiekę medyczną albo dofinansowanie do pakietu sportowego? Czy godziny pracy są stałe?

Kamil
@Julita

@Julia. To świetnie miejsce dla rozpoczęcia swojej aktywności zawodowej dla studentów i absolwentów. Szkoła biznesu w bardzo interesującej branży. Rozwój osobisty. Jeżeli chcesz się rozwijać, decydować o własnej karierze i chcesz osiągnąć sukces to zapraszamy: praca@partnerspl.pl. Sama wyznaczasz sobie cele, godziny pracy, a sukces zależy wyłącznie od Ciebie.

Dziękujemy za wypowiedzi!

@Julita

Po zapoznaniu się z opiniami zapraszamy do aplikowania: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

leszek

Takich głupot już się nasłuchałem. Proszę niech Pan "łowi" kolejne talenty i mami ich górami złota. P.S. Mieszkałem swego czasu na Słowacji i w Czechach. Dlaczego tak świetna firma nie potrafi powtórzyć sukcesu w Polsce? Czyżby problem tkwił w takich osobach jak Pan?

zawiedziona
@leszek

widze Panie Leszku ze Pana jakis zal rozpiera sukces tkwi w takich ludziach jak Pan trzeba sie brac do roboty systematycznosci i zbierac polecenia jak sie tego nie robi nie ma wynikow a jesli ma Pan dostep do listy rankingowej to nadal Pan pracuje w firmie i mieszka Pan w BB a nie w Czechach po co Pan to robi poprostu zazdrosc ja podziwiam Pana Pawela ze ma takie wyniki swiadczy to tylko o systematycznosci spotkan i zbierania poleceni Pan Pawel zajmuje sie praca a nie plotkami jak Pan jesli firma Panu nie pasuje to prosze odejsc i wogole nie patrzec w ta strone co Partners

@leszek

Partners Polska jest częścią holdingu Partners i jest częścią sukcesu całej marki.

@zawiedziona

TakNie

Od roku wyniki tej firmy mówią same za siebie, zamykane są kolejne biura... Od roku na wstecznym Pani/e pracowniku. Wystarczy użyć argumentów z wcześniejszych wypowiedzi i będziesz wiedział/a o co pytać

Obecny
@Były pracownik

Jak długo działam w tej branży (a mija już 10 lat), tak długo nie udało mi się spotkać zadowolonego "byłego pracownika". Każdy z nas jest indywidualnym przedsiębiorcą i to tylko i wyłącznie od niego samego zależy ile i kiedy zarobi. Zatem jeśli Tobie nie wyszło z Partners, to jest to tylko i wyłącznie Twoja wina. Ja współpracuję z tą firmą prawie 3 lata i wiele wiem na temat jej historii w Polsce. Powiem tylko tyle: wszystko co piękne rodzi się w bólach... Dziś z przyjemnością patrzę na rozwój tej firmy i wiem na pewno, że to dopiero początek naprawdę silnej marki. Trzeba było "posprzątać" tych, którzy etyką i mentalnością odbiegali od standardów Partners, aby w końcu rozwijać wartościową strategię.

@Obecny

Dziękujemy za tą opinię. Pozdrawiamy!

@Były pracownik

Zapraszamy do śledzenia Nas na FB oraz http://gowork.pl bo sytuacja ta jest już nieaktualna.

Aleksandra

ZŁODZIEJE szukający naiwnych. Byłam w firmie od początku. Firma ustawiona na ludziach z jakiejś jednej sekty religijnej. Firma pełna nienawiści, zazdrości i fałszu. Dyrektorzy z brudną przeszłością pełną w lewą produkcję. Zniszczyli ponad 1000 ludzi przez 3 lata. Partners to chora religia, z której da się wyjść i spojrzeć trzeźwo na świat finansów. Chwalą się ile dają pieniędzy do sieci, a to wszystko brednie. System szkoleniowy na poziomie przedszkola. 80% moich prowizji źle wypłaconych, lub nie w terminie. Tak zniszczyli mi najlepszego człowieka w zespole, bo jak czeka się na pieniądze to mają być. PARTNERS TO PORAŻKA!

I moje na wierzchu
@Aleksandra

Gdy pisałem o tych problemach rok temu to wszyscy chcieli mnie tutaj ukrzyżować a teraz widzę, że innym spadły klapki z oczu. Pozdrawiam Olu.

Claire
@Aleksandra

Myślę Aleksandro, że wiele jeszcze wody upłynie w rzekach, zanim nabierzesz umiejętności bycia obiektywną i doświadczenia, które pozwoli Ci bez emocji wydawać opinie. W żadnej znanej mi firmie nie jest idealnie, nie znam takich w których pracują tylko fachowcy, przestrzegający zasad, kierujący się etyką i lojalnością (patrz firma, z którą obecnie współpracujesz...). Wręcz przeciwnie - o właściwych ludzi naprawdę jest trudno. Dlatego dzisiaj w Partners z tych "starych" współpracowników/pracowników/ pozostało niewielu, ale za to tych właściwych. I dlatego właśnie mamy możliwość się rozwijać. Czas pokaże kto ma rację.

@Claire

Dziękujemy za wyjaśnienie.

@I moje na wierzchu

zaczynajacy

Czy możecie napisać mi cos wiecej o współpracy z Partners?

Nick
@zaczynajacy

Zdecydowanie polecić, pod warunkiem, że nie szukasz etatu, pracy w której ktoś Ci musi pokazać palcem co masz robić i nie robisz nic poza tym. Partners to w mojej opinii doskonały sposób na wzięcie kariery we własne ręce, korzystając ze sprawdzonego wzorca. Wymaga zaangażowania, systematyczności i chęci do nauki ale oferuje za to o wiele więcej niż niektórym się wydaje. Wbrew tym wszystkim pojękiwaniom jakie widziałem na tym forum, w Partners nie da się stracić pieniędzy, jedyna inwestycja we własny biznes to praca i czas ; nie ma szans aby nie otrzymać wynagrodzenia za dobrze wykonaną pracę, co ciekawe odbywa się to zawsze w terminie i to dwukrotnie w ciągu miesiąca; no chyba, że się nic nie robi... ZDECYDOWANIE POLECAM choć zdecydowanie nie jest to działalność dla każdego.

@Nick

Dziękujemy za tą opinię. Pozdrawiamy!

@zaczynajacy

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami.

Klient

Jestem klientem tej firmy. Mam swojego doradce ponad dwa lata i jestem bardzo zadowolony. Dzieki niemu poradzilem sobie z kredytem i mam wszystko poukladane. Teraz gdy nie zalegam z niczym zaczynam odkladac. Zawsze jest kontakt zawsze wszystko idealnie wytlumaczone. Wszyscy ktorzy pisza zle na temat tej firmy to ludzie ktorzy albo sa nieudacznikami ktorzy nigdy do niczego nie dojda albo sa z konkurencji. Ludzie jest to prawdziwa niezalezna firma !!!

Rozczarowany pracownik
@Klient

Jako klient się jest wynoszonym na piedestał. Trzeba jednak uważać, gdy się chce zostać pracownikiem. Bo owszem, obsługa klienta na wysokim poziomie. Nic dziwnego - człowiek żeby cokolwiek zarobić, musi wykorzystywać każdą wolną chwilę, aby zdobyć klienta z kasą. Nie dostaniesz nic za godziny pracy, zarobki wyłącznie z prowizji. A potem i tak firma może kazać ci zwracać pieniądze, bo klient rozwiązał po roku umowę. Jeśli chcesz się w to całkowicie zaangażować - próbuj, ale jeśli to ma być coś dorywczego, to szkoda czasu.

@Klient

Dziękujemy za zaufanie Naszym klientom!

@Rozczarowany pracownik

Dziękujemy za szczerą wypowiedź.

kornelka

nie wiem @obecny jak można być zawiedzionym zatrudnieniem w doradztwie finansowym, przecież teraz to tak fajnie rozwijająca się branża z tak dużym potencjałem finansowym dla pracfowników. tylko trzeba może umieć z tego wyciągnąć zysk a nie każdy może czuje powołanie i umiejętności do takiej branży, no nie wiem

byływspolpracownik
@kornelka

Panie Dawidze prosze nie pisac bzdur ze jest pan nr 1 ktory zdobyl od zera tytul menadzera nie zna pan historii partnersa a w firmie sie placi za wszystko nawet za biuro bo pan od swoich wspolpracownikow bierze kase za biuro wykorzystywane dla partnersa a panska arogancja nawet ktora pan pokazal na podsumowaniu w laziskach to byl hit sezonu chwali sie pan wynikami a ciekaw jestem ile umow przetrwalo od chwili podpisania do dnia dzisiejszego i co za te spotkanie w łaziskach trzeba bylo zaplacic a inne firmy tego nie robia nawet trzeba placic za korzystanie z biura w katowicach i czy to jest w porzadku ciesze sie ze juz nie wspolpracuje z ta firma

Tak4Nie

Obecny
@kornelka

Chyba się źle zrozumieliśmy - Nie jestem zawiedziony :) wręcz przeciwnie. Moja wypowiedź dotyczyła wypowiedzi Doradcy z dnia 24.06.2015. Faktycznie, nie każdy ma umiejętności, aby w takiej branży działać i stąd pojawia się wielu rozczarowanych i niezadowolonych, którzy później wypowiadają się na tym forum. Na szczęście nikogo na siłę nikt nie zmusza do tego biznesu. To jest szansa na zbudowanie własnej firmy, ale nie dla każdego.

lexpaulus
@Obecny

Czy ktoś widział firmę, która nie musi płacić za wynajem biura jeśli nie ma do niego prawa własności. Oburzenie wynika z niezrozumienia co to jest własny biznes.Zapraszam na etat - nie trzeba płacić za biuro, nie trzeba płacić za szkolenia, dają diety na delegacje. To jest miejsce dla tych, którzy nie rozumieją na czym polega przedsiębiorczość.

PracującyXXX
@lexpaulus

Oczywiście że się płaci . Nikt nie powiedział, ze się nie płaci ;p Praca w Partners to nie jest praca na etat ;p To praca dla ludzi , którzy chcą spróbować czegoś więcej i spróbować swoich sił w prowadzeniu swojej działalności w firmie , która ma bardzo szeroki wachlarz możliwości pomocy klientowi ;) Faktycznie firma poszukuje ludzi uczciwych i sumiennych, tylko tacy się utrzymają w tej firmie... i pracowici przede wszystkim !!! LUDIZE - ZASTANÓWCIE SIĘ NIEKTÓRZY . Wiele osób narzeka, że małe zarobki itp ale nie rozumieją, że to od nich samych zależny czy w tej firmie zarobią 500 czy ponad 6.000 . Znam ludzi którzy pracują wytrwale, szkolą się , wiedza o co w tym chodzi - oni zarabiają najwięcej. A nie Ci którzy czekają ... Nie potępiam pracy na etacie - też ma swoje plusy. Owszem ;p Ale w tej firmie to nie znajdziemy etatu ...prawda?? Więc na co narzekamy ???

@byływspolpracownik

Szanowni Państwo, jakiekolwiek zasady panujące w firmie związane są z ogólnopanującymi zasadami branży finansowej w Polsce. Żadne z zasad nie wychodzi poza normy panujące w większości podobnych firm. Jednak wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres info@partnerspl.pl. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

Dziękujemy za opinię.

@kornelka

My widzimy potencjał w 38mln Polaków!

@lexpaulus

@PracującyXXX

Dziękujemy za Wasze opinie!

klaudia

Ja muszę obronić consultanta, tak że naprawdę nie jest mi łatwo.Teraz wiele się zmienia, zostają najsilniejsi. Po prostu trzeba zmienić myślenie. Jak zakładasz własną firmę, to kto Ci pomaga? Kto Ci płaci za biuro czy materiały? Tutaj masz wizję firmy, która za parę lat będzie potęgą. Jesteśmy na początku a początki, jak wiadomo, są trudne. My Polacy mamy postawę roszczeniową, bo nam się należy. A to tak nie do końca. Czesi dali radę, to dlaczego my się mamy poddać? Owszem przewinęło się wiele ludzi,bo byli żle prowadzeni, popełniono wiele błędów. Mnie w porę podano rękę i dlatego jestem w firmie.

@klaudia

Wizja.... jesteśmy na początku... takie bzdury są powtarzane od stycznia 2012 a jaki efekt???

@Jak jest naprawdę

Proszę wskaż firmę, którą wybudowano w ciągu roku lub dwóch, na dodatek bez problemów i frustracji :) Wszystkie marki które znam tworzone były przez lata... bo budowa firmy to proces. Owszem część ludzi odeszła, ale są też takie osoby, które z firmą są od samego początku i świetnie sobie radzą :)

@Obiektywna

Jeszcze mało świata widziałaś i z niewieloma firmami miałaś do czynienia...

@Jak jest naprawdę

Lol... biorąc pod uwagę, że pracowałam zaledwie w 3 krajach, w firmach z 7 różnych branż, to rzeczywiście można stwierdzić, że z niewieloma firmami miałam do czynienia ^_^ Były firmy lepsze, były gorsze... w każdej coś szwankowało, każda z nich miała jakieś zalety, nie do każdej ja pasowałam. Może moje doświadczenia nie są zbyt olbrzymie, to jednak stwierdzam z całą odpowiedzialnością, że w Partners widzę duży potencjał.

@Obiektywna

Nie mam zamiaru licytować się na ilość firm itp. Zacznijmy od podstawowego pytania: co jest priorytetem Partners w Polsce, na jakie rozwiązania stawia firma? I bez frazesów, że na rozwój, że na niezależne doradztwo itp. Dlaczego rozwiązania wypracowane na czeskim rynku nie są wprowadzane w Polsce?

@Jak jest naprawdę

Zgadzam się z Klaudią, że niezależne i kompleksowe doradztwo to nie frazesy. Na jakie rozwiązania stawia firma? Najprościej ujmując na dopasowane do potrzeb klientów. Każdy z nas ma inne potrzeby, chociażby ubezpieczenie samochodu... Pan A będzie chciał zapłacić za ubezpieczenie jak najmniej, Panu B zależeć będzie na jak najszerszej ochronie, a Panu C na szybkiej obsłudze w przypadku szkody. Nie zawsze jeden produkt spełnia wszystkie te wymagania, zatem doradca musi dobrać taki który najlepiej sprosta wymaganiom danego klienta. To tak krótko na temat ogólnych założeń... A co do wprowadzania rozwiązań z czeskiego rynku, to o których rozwiązaniach dokładnie mówisz?? Bo znam szereg takich, które już wprowadzono i takich które są w trakcie realizacji, więc musisz doprecyzować.

@Obiektywna

Zapraszamy do zapoznania się z historią oraz genezą powstania Naszej spółki: http://www.partnerspl.pl/o-partners/o-grupie-partners/

Zapraszamy do lektury: http://www.partnerspl.pl/o-partners/o-grupie-partners/

@Obiektywna

Dziękujemy za te słowa! A my widzimy potencjał w 38 mln Polaków, by mogli wraz z Naszą wizją bogacić się!

@Jak jest naprawdę

Szanowni Państwo, Po odniesieniu ogromnego sukcesu w Czechach oraz na Słowacji postanowiliśmy wprowadzić naszą unikatową usługę również w Polsce. Z naszymi klientami oraz partnerami biznesowymi współpracujemy długookresowo.i dzięki czemu tworzymy z nimi stabilne relacje, Takie podejście zaowocowało powstaniem produktów na wyłączność, które są nasza dumą i flagowym dorobkiem. Jakie "niewprowadzone rozwiązania czeskie" ma Pani/Pan na myśli? Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

@Obiektywna

Pierwszym etapem współpracy doradcy Partners z klientem jest przeprowadzenie analizy finansowej, podczas której głównym celem jest weryfikacja potrzeb, celów, marzeń, priorytetów w zestawieniu z możliwościami oraz przeprowadzenie audytu posiadanego portfolia produktów klienta. Na podstawie uzyskanych informacji podczas pierwszego spotkania doradcy z klientem sporządzany jest szyty na miarę plan finansowy, skonstruowany z najlepszych, wyselekcjonowanych z rynku finansowego produktów. Dobierane są one z wyjątkową starannością przez naszych analityków wskazujących nadzwyczajnych graczy instytucjonalnych na rynku; specjalistów rekomendujących najlepsze rozwiązania finansowe z ich puli oraz osobistego doradcę wskazującego najlepsze dla danego klienta rozwiązanie.

@klaudia

Dziękujemy za wypowiedź!