Investment Partners S.A.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Investment Partners S.A.

Bożena
Inne

Trafiłam na Państwa firmę poprzez projekt finansowozalezni na kanale (usunięte przez administratora), prowadzonym przez Grzegorza Kusza. Jestem wdzięczna za przekazywaną w sposób profesjonalny i przystępny, głownie przez Pana Dawida Kozioł, wiedzę dotyczącą finansów. Dzięki tej wiedzy postanowiłam zacząć działać w zakresie moich finansów osobistych, początkowo w zakresie zabezpieczenia środków a następnie inwestowania małymi kroczkami ewentualnych nadwyżek finansowych. Dziękuję serdecznie za pierwszą konsultację z Panią Patrycją Kula. Już pierwsza rozmowa z Panią Patrycją pokazała mi konkretne działania jakie mogę podjąć w celu ochrony mojej poduszki finansowej przed stratami i jakie inne kroki finansowe mogę podjąć . Czuję się bezpiecznie i będę się uczyć działania pod okiem osoby, która ma wiedzę finansową i wzbudza moje zaufanie. Dziękuję bardzo Państwu za przekazywanie wiedzy finansowej i edukowanie ludzi jak mają się odnaleźć w dzisiejszych czasach.

Pracodawca

@Bożena

Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z usług naszych planerów i mamy nadzieję, że na dalszą owocną współpracę.

Łukasz Kamieniarz
Pracownik

Współpracę z firmą inPartners rozpocząłem ponad rok temu. Zaczynałem jako klient i jestem bardzo zadowolony z planu finansowego skrojonego na miarę moich potrzeb. Gdy opowiadałem znajomym o swoich doświadczeniach z tym związanymi, zauważyłem ogromną potrzebę na tego typu usługi, więc zdecydowałem się dołączyć jako współpracownik niecały miesiąc temu. Podczas okresu przygotowawczego otrzymałem pełne wsparcie, żeby móc budować swoją karierę w oparciu o gotowy system. Wiem, że to dopiero początek, ale dotychczasowe doświadczenia napawają mnie optymizmem.

Pracodawca

@Łukasz Kamieniarz

Dziękujemy za opinię.

Dominik
Inne
@Łukasz Kamieniarz

Bardzo miło się razem współpracuje

Pracodawca

@Dominik

Bardzo nam miło!

Dominik Sadowski
Inne
@Łukasz Kamieniarz

Profesjonalista! Dzięki Łukasz za pomoc.

kopys1985
Inne

Od niedawna zaczołem uczestniczyć w projekcie.Pan Piotr Jojko mnie prowadzi i z czystym sumieniem mogę go polecić.Tłumaczy wszystko w prostym jezyku.I odrazu na pierwszym spotkaniu pokazał mi jak mój budżet domowy jest zaniedbany.Ale z tak profesjonalną osobą myślę ze bez problemu wszystko się uda poukładać.Widać że zależy mu na dobrych relacjach z klijentem i na tym żeby wszystko było poukładane tak jak trzeba

Pracodawca

@kopys1985

Dziękujemy za opinię.

Tomek Krupa
Inne

Miałem przyjemność współpracować z Panem Tomaszem Deją. Jest pod wrażeniem jego zaangażowania i profesjonalizmu. Mogę go polecić jako kompetentnego doradce.

Pracodawca

@Tomek Krupa

Dziękujemy za opinię.

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Zgłosiłam się poprzez formularz OLX w ogłoszeniu o pracę, odzew uzyskałam po około 4 dniach. Spotkanie z Prezesem firmy odbyło się punktualnie, zaproponowano mi kawę, herbatę. Rozmowa prowadzona była w miłej atmosferze i z szacunkiem. Trwała około pół godziny. Zostałam szczegółowo przepytana z zawartości mojego kilkustronicowego CV, wszystko zostało poruszone. Pytania były merytoryczne i odpowiednie. Pomimo braku doświadczenia na podobnym stanowisku, otrzymałam pracę, z której jestem bardzo zadowolona.

Pytania

Na jakim kierunku chciałabym się rozwijać w firmie? W jakich umiejętnościach czuję się mocna? Czy pracowałam kiedyś na podobnym stanowisku? Dlaczego wybrałam szukanie pracy na takim stanowisku? Gdzie chciałabym pracować w przyszłości? Czego nauczyłam się podczas studiów? Jakie mam hobby? Czy umiem obsługiwać pakiet Office? Dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy? Co cenię sobie u pracodawcy? W jaki sposób organizuję swoją pracę? Jak odnajduję się w pracy w zespole? Jakie są moje mocne i słabe strony? W jaki sposób objawia się moja komunikatywność? Co sądzę o profilu firmy?

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Magdalena Ścibor
Inne

Od jakiegoś czasu zaczęliśmy współpracę z Panem Łukaszem Schabowskiem, który prowadzi nas w pracy z budżetem domowym. Polecam współpracę z Panem Łukaszem, który ma dużą wiedzę w szeroko rozumianym temacie finansów, jest rzetelny, rzeczowy, wyrozumiały, podchodzi indywidualnie do klijęta. Dzięki współpracy z Panem Łukaszem wiele kwestii staje się jaśniejszych a nasza wiedza usystematyzowana.

Pracodawca

@Magdalena Ścibor

Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z wyboru swojego planera finansowego :)

Damian
Inne

Łukasz Schabowski wyjadacz w swoim fachu. Zna się na finansach, bankowości ,doradztwie. Dowiedziałem się wiele trikow stosowanych przez banki przez niedoinformowanie klientow. Pomogl w sposob przejrzysty rozjasnic sytuaje finansowa.

Pracodawca

@Damian

Bardzo dziękujemy za tak otwartą opinię. Łukasz, to nasz długoletni współpracownik, dziś już dyrektor i akcjonariusz firmy, jesteśmy dumni, że tak opiniują Państwo jego pracę.

Paulina K.
Inne

Mój planer finansowy to Anna Knapik. Polecam współpracę z Panią Anią:) Na pewno da się odczuć jej chęć zaopiekowania pod względem finansowym:) Daję także wolność wyboru w kwestii doboru polisy. Dobrze tłumaczy podstawy finansów, a także budżetu domowego:) Punktualna:)

Pracodawca

@Paulina K.

Dziękujemy za zaufanie do nas i Pani Anii :)

Wojti
Inne

Początkowo nje byłem przekonany do sensu spotkania lecz po spotkaniu wyniosłej wrażenie że nic nie wiem o budowaniu własnego portfela. Pani Marta bardzo rzeczowo i przyjaźnie wytłumaczyła mi w jaki sposób powinienem dysponować swoimi funduszami aby nigdy nie zostać "na lodzie". Serdecznie polecam!

Pracodawca

@Wojti

Dziękujemy za opinię i cieszymy się na współpracę.

Karolina Giesko
Inne

Od pewnego czasu zaczęliśmy współprace z Investmet Partners w Katowicach. Po kilku spotkaniach z planerem Piotrem Jojko i Joanną Włodarczyk pogląd na domowe finanse bardzo się zmienił. Bardzo prosty przekaz możliwości zabezpieczania i budowania swojego majątku i praca nad domowym budżetem jest czymś co każdy obywatel powinien wiedzieć i wdrażać w swoje domowe finanse. Początek współpracy zapowiada się bardzo ciekawie a wiedza i pomysły Piotra i Joanny są rewelacyjne a nasza świadomość finansowa bardzo mocno się podniosła. Polecam każdemu pomimo początkowych obaw jak to będzie po pierwszym spotkaniu wszelkie niepewności się rozwiały. Duże podziękowania za to co robicie !

Pracodawca

@Karolina Giesko

Dziękujemy za opinię!

Gosia
Pracownik

Z czystym sumieniem moge polecić pracę w tej firmie. Na początek to co mi sie nasuwa to Ogromny Rozwój i ludzie z pasjami którzy na każdym etapie pomogą ci w zrealizowaniu swojego celu. Moja menagerka która bardzo mnie wspiera i jest ze mną, znajduje dla mnie czas, szkoli mnie, i daje mi tyle możliwości rozwoju! dla mnie to znaczy bardzo wiele. Szczerze polecam

Pracodawca

@Gosia

Dziękujemy za opinię i życzymy dalszej owocnej współpracy.

Pracodawca

@Gosia

Dziękujemy za opinię.

Natalia
Inne

Jakiś czas temu potrzebowałam pomocy doradcy finansowego, trudno było mi znaleźć kogoś zaufanego i znajomi polecili mi Pana Łukasza Czarnik, bo sami byli zadowoleni. Po prostej i konkretnej rozmowie otrzymałam plan działania i jestem bardzo zadowolona, Pan Łukasz pomógł mi wyjść z trudnej sytuacji, na każdym etapie mogłam liczyć na pomoc i wskazówki, co znacznie ułatwiło sprawę. Do tego szczerość, uczciwość i pełen konkret, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić.

Pracodawca

@Natalia

Dziękujemy za opinię!

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Investment Partners S.A.?

Pracodawca

@Pytanie

Przede wszystkim ważna dla nas jest Państwa motywacja i elastyczność oraz chęć uczenia się.

Andrzej Kwapień
Inne

Od niedługiego czasu ja i moja zona spotykamy się z Panią Sonią Kosmalą - doradcą z firmy Investment Partners. Pani Sonia jest osobą rzeczową, kompetentną o ogromnej wiedzy z dziedziny szeroko pojętych finansów. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mamy możliwość rozmowy z doradcą Investment Partners. Nasze spotkanie (moje i mojej żony) rozpoczęło się obejrzenia filmów z kanału Pana Grzegorza Kusza. Tam gościem był ekspert Pan Dariusz Kozioł. W sposób jasny i zrozumiały opowiedział o tym, jak opiekować się swoim majątkiem i o wielu innych sprawach. Od tego momentu wykonaliśmy kolejny krok i spotykamy się z Panią Sonią. Te spotkania to kompletne spojrzenie na finansową sytuację. To kompleksowe zbadanie każdego składnika swojego majątku z analizą swoich zobowiązań, ubezpieczeń (na życie i na swój majątek), inwestycji, sytuacji walutowej i rynkowej. To rozważenie i wyszukanie najdrobniejszych elementów ryzyka, jakie mogą się pojawić podczas decyzji finansowych . Gorąco polecam sposób pomocy Pani Soni Kosmali! Małe niepozorne posunięcia mogą mieć ogromny wpływ na przyszłość. Z doradztwem Pani Soni i Investment Partners wiem, że to będą dobre kroki.

Mikołaj
Inne
@Andrzej Kwapień

Fajnie że tak dobrze się tobą zaopiekowali. Takie doradztwo dużo kosztuje? Płacisz jakiś miesięczny abonament czy każde spotkanie jest osobno liczone?

Pracodawca

@Andrzej Kwapień

Dziękujemy za opinię.

Pracodawca

@Mikołaj

Nasi planerzy nie pobierają opłat od klientów za spotkania.

Karolina
Pracownik

Praca w Investement Partners to nie jest praca na etat i nikt kto tam idzie nie powinien się na to nastawiać. To jest miejsce, w którym, aby coś zdobyć trzeba na to zapracować, więc nie polecam osobom nieambitnym, które lubią swój czas w pracy poświęcić na scrollowaniu instagrama/tik toka. Firma ta oferuje ogrom narzędzi do nauki, każdemu stwarza przestrzeń do rozwoju, są klarowane warunki awansu, jest niesamowita atmosfera wsparcia ze strony współpracowników, osób wyższych szczeblem i nie tylko. Tego wszystkiego może doświadczyć każda chętna osoba, głodna wiedzy, rozwoju. Warto jest dołączyć do Investemnt Partners, nie zawsze jest łatwo, ale jeśli mocno się czegoś chce i patrzy się dalej i wyżej to początkowe przeszkody nie mają znaczenia. Cieszę się, że trafiłam do tego miejsca i na pewno zostanę na długo.

Pracodawca

@Karolina

Dziękujemy za opinię.

Kacper Chłosta
Inne

Dzień dobry, chciałem podzielić się swoją opinią o Investment Partners S.A., a bardziej o jej pracownikach, bo przecież najważniejsi są ludzie. Zacząłem współpracę z Państwem z Investment Partners w wyniku projektu #Finansowozależni, z którym zetknąłem się po raz pierwszy na youtub.com na kanale Grzegorza Kusza. Moja ówczesna sytuacja życiowa i finansowa, chęć do rozwoju oraz żeby w ogóle coś zrobić dla siebie skłoniły mnie do wysłania zgłoszenia. Po kilku dniach zadzwonił do mnie bardzo uprzejmy Pan i umówił się ze mną na spotkanie. Byłem bardzo podekscytowany ponieważ zapomniałem na początku o tym zgłoszeniu a tutaj faktycznie ktoś się odezwał i zaoferował swoją pomoc. Owym Panem był nie kto inny jak sam Rafał Jojko (ciekawe nazwisko swoją drogą), który w jednym zdaniu powstrzymał moje młodzieńcze zapędy, wstrzyknął mi duża dozę merytorycznej wiedzy i zwyczajnie pomógł jak młodszemu bratu ustawić swój plan finansowy. Otrzymałem mnóstwo podpowiedzi, wyjaśnień czemu jedne rozwiązania są lepsze od innych, jakich nawyków warto się uczyć jeśli chodzi o budżet domowy oraz jak postępować ze swoim dorobkiem. Jestem świadomy bycia malutkim trybikiem w potężnej maszynie biznesu i gospodarki, ale teraz wiem, że mogę czerpać z niej również dla siebie i godnie żyć na własnych warunkach będąc przygotowanym na zarówno gorsze i lepsze czasy i po prostu żyć. Żyć bez obaw i zamartwiania się o jutro. Wszystko to otrzymałem dzięki Panu R, który przez wszystkie spotkania był wyposażony w ogrom wiedzy, a przy tym roztaczał aurę spokoju i wesołego podejścia do tematu. No bo od kogo najlepiej chłoniemy wiedzę jak nie od naszych wspaniałych mentorów, przyjaciół i zwyczajnie bliskich nam zaufanych osób. Kieruję swoje serdeczne dziękuje dla Pana Rafała i całej spółki za pomoc, przede wszystkim wiedzę i możliwość współpracy. Będę dalej współpracował z Investment Partners, bo Ci ludzie po prostu mają wiedzę i znają się na rzeczy jak mało kto. Wszystkim, którzy czytają tę opinię polecam skontaktować się i umówić się chociaż na jedno spotkanie. To nic nie kosztuje więc nawet młodzi ludzie lub ci nieco bardziej zagubieni, którym jest trudno w życiu mogą znaleźć tutaj pomoc. Pomoc w postaci wędki, ale nie ryby. Jedyne co jest potrzebne to chęć współpracy i nic więcej. Reszta zadzieje się sama..

Pracodawca

@Kacper Chłosta

Bardzo dziękujemy za tak obszerną opinię!

Jakub
Pracownik

Aby pracownik danej firmy mógł w rozmowie w restauracji lub w autobusie stwierdzić, że "ma dobrą pracę" oraz "jest z niej zadowolony", powinny zostać spełnione pewne warunki - najlepiej wszystkie. Są to: - odpowiednio wysokie zarobki, - dobre relacje ze współpracownikami, - perspektywy rozwoju nieograniczone poważnymi przeszkodami, - pozytywna misja firmy - aby pracownik wiedział, że robi coś dobrego/przydatnego, - elastyczne i ludzkie podejście pracodawcy. Investment Partners S.A. jest taką firmą - co po prawie roku już tu spędzonym wyraźnie widzę.

Justyna
Inne
@Jakub

W czym przejawia się to elastyczne podejście do pracownika?

Pracodawca

@Jakub

Dziękujemy za opinię!

Pracodawca

@Justyna

Przede wszystkim każdy z nowych współpracowników może mieć dopasowany do siebie proces wdrożenia,a także, to co najważniejsze - dla nas najwyższa wartością jest partnerstwo.

Malwina
Pracownik

Etyka, przedsiębiorczość, rozwój i wsparcie na każdym kroku- tak można w skrócie opisać współpracę z InPartners. Środowisko jakie tworzą współpracownicy przekłada się na wspólny cel i dążenie w tym samym kierunku. Dlatego każdy czuje tutaj, że wnosi wartościową cząstkę siebie. Liczne szkolenia, podnoszenie swoich kompetencji, korzystanie z wiedzy profesjonalnych specjalistów i możliwość nauki od nich, konkursy i bonusy; wszystko to zdecydowanie wpływa na motywację do pracy. Innowacyjne podejście do finansów pokazuje, że praca z nimi może być przyjemna i nie musi być nudna. Wartości, jakimi firma się kieruje występują w praktyce, a nie tylko w teorii. Świadomość wzięcia odpowiedzialności za naszą sytuację finansową wpływa na poprawę jakości życia wielu osób, gdyż w naszym społeczeństwie finanse dla większości są tematem tabu. Niestety, jeśli o czymś nie będziemy rozmawiać, nie sprawi to, że przestanie istnieć, a to czym często gardzimy, obraca się przeciwko nam. Jestem wdzięczna, że trafiłam na InPartners i dziękuję, że mogę być częścią tej dużej rodziny :)

Pracodawca

@Malwina

Dziękujemy za opinię

Weronika Czudek
Pracownik

Moja przygoda zaczęła się rok temu. Przyszłam nie wiedząc co będę robić dziś wiem że to była najlepsza decyzją względem rozwoju kariery oraz rozwoju mentalnego. Nie tylko uczymy się tutaj rynku finansowego w sposób praktyczny i łatwy, jednocześnie podejścia do człowiek w sposób etyczny i ludzki. Tutaj pokazują że jeśli ktoś ma wizję i chce się rozwijać zawsze ma możliwości i nie ogranicza go sufit. Polecam z całego serce

Pracodawca

@Weronika Czudek

Dziękujemy za opinię!

Marta
Pracownik

Ogromny rozwój, pozytywna atmosfera i wspaniali ludzie tworzą w firmie środowisko sukcesu. Cieszę się że znalazłam się w tej firmie bo można rozwijać tutaj swoją pasję do finansów i jednocześnie podchodzić etycznie do klientów. Polecam firmę wszystkim, którzy chcą czegoś więcej od życia i przede wszystkim mieć na nie wpływ. Co najważniejsze, jest jasno określony schemat współpracy, awanse, wynagrodzenie oraz relacja z współpracownikami jest budowana partnersko na szczerości, wsparciu i lojalności.

Pracodawca

@Marta

Dziękujemy Marta za Twoją opinię!

Pytanie
 Pytanie

Czy w Investment Partners S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pracodawca

@Pytanie

Ważne dla nas jest to, że tę firmnę tworzymy wszyscy. Nie tylko Zarząd, lecz wszyscy współpracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Partners S.A. - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Investment Partners S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Investment Partners S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Partners S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 77 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Investment Partners S.A.?

  Kandydaci do pracy w Investment Partners S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investment Partners S.A.
Przejdź do nowych opinii