Investment Partners S.A.

Opinie o Investment Partners S.A.

kopys1985

Od niedawna zaczołem uczestniczyć w projekcie.Pan Piotr Jojko mnie prowadzi i z czystym sumieniem mogę go polecić.Tłumaczy wszystko w prostym jezyku.I odrazu na pierwszym spotkaniu pokazał mi jak mój budżet domowy jest zaniedbany.Ale z tak profesjonalną osobą myślę ze bez problemu wszystko się uda poukładać.Widać że zależy mu na dobrych relacjach z klijentem i na tym żeby wszystko było poukładane tak jak trzeba

@kopys1985

Tomek Krupa

Miałem przyjemność współpracować z Panem Tomaszem Deją. Jest pod wrażeniem jego zaangażowania i profesjonalizmu. Mogę go polecić jako kompetentnego doradce.

@Tomek Krupa

Magdalena Ścibor

Od jakiegoś czasu zaczęliśmy współpracę z Panem Łukaszem Schabowskiem, który prowadzi nas w pracy z budżetem domowym. Polecam współpracę z Panem Łukaszem, który ma dużą wiedzę w szeroko rozumianym temacie finansów, jest rzetelny, rzeczowy, wyrozumiały, podchodzi indywidualnie do klijęta. Dzięki współpracy z Panem Łukaszem wiele kwestii staje się jaśniejszych a nasza wiedza usystematyzowana.

@Magdalena Ścibor

Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z wyboru swojego planera finansowego :)

Damian

Łukasz Schabowski wyjadacz w swoim fachu. Zna się na finansach, bankowości ,doradztwie. Dowiedziałem się wiele trikow stosowanych przez banki przez niedoinformowanie klientow. Pomogl w sposob przejrzysty rozjasnic sytuaje finansowa.

@Damian

Bardzo dziękujemy za tak otwartą opinię. Łukasz, to nasz długoletni współpracownik, dziś już dyrektor i akcjonariusz firmy, jesteśmy dumni, że tak opiniują Państwo jego pracę.

Zgłosiłam się poprzez formularz OLX w ogłoszeniu o pracę, odzew uzyskałam po około 4 dniach. Spotkanie z Prezesem firmy odbyło się punktualnie, zaproponowano mi kawę, herbatę. Rozmowa prowadzona była w miłej atmosferze i z szacunkiem. Trwała około pół godziny. Zostałam szczegółowo przepytana z zawartości mojego kilkustronicowego CV, wszystko zostało poruszone. Pytania były merytoryczne i odpowiednie. Pomimo braku doświadczenia na podobnym stanowisku, otrzymałam pracę, z której jestem bardzo zadowolona.

Na jakim kierunku chciałabym się rozwijać w firmie? W jakich umiejętnościach czuję się mocna? Czy pracowałam kiedyś na podobnym stanowisku? Dlaczego wybrałam szukanie pracy na takim stanowisku? Gdzie chciałabym pracować w przyszłości? Czego nauczyłam się podczas studiów? Jakie mam hobby? Czy umiem obsługiwać pakiet Office? Dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy? Co cenię sobie u pracodawcy? W jaki sposób organizuję swoją pracę? Jak odnajduję się w pracy w zespole? Jakie są moje mocne i słabe strony? W jaki sposób objawia się moja komunikatywność? Co sądzę o profilu firmy?

Paulina K.

Mój planer finansowy to Anna Knapik. Polecam współpracę z Panią Anią:) Na pewno da się odczuć jej chęć zaopiekowania pod względem finansowym:) Daję także wolność wyboru w kwestii doboru polisy. Dobrze tłumaczy podstawy finansów, a także budżetu domowego:) Punktualna:)

@Paulina K.

Dziękujemy za zaufanie do nas i Pani Anii :)

Wojti

Początkowo nje byłem przekonany do sensu spotkania lecz po spotkaniu wyniosłej wrażenie że nic nie wiem o budowaniu własnego portfela. Pani Marta bardzo rzeczowo i przyjaźnie wytłumaczyła mi w jaki sposób powinienem dysponować swoimi funduszami aby nigdy nie zostać "na lodzie". Serdecznie polecam!

@Wojti

Dziękujemy za opinię i cieszymy się na współpracę.

Karolina Giesko

Od pewnego czasu zaczęliśmy współprace z Investmet Partners w Katowicach. Po kilku spotkaniach z planerem Piotrem Jojko i Joanną Włodarczyk pogląd na domowe finanse bardzo się zmienił. Bardzo prosty przekaz możliwości zabezpieczania i budowania swojego majątku i praca nad domowym budżetem jest czymś co każdy obywatel powinien wiedzieć i wdrażać w swoje domowe finanse. Początek współpracy zapowiada się bardzo ciekawie a wiedza i pomysły Piotra i Joanny są rewelacyjne a nasza świadomość finansowa bardzo mocno się podniosła. Polecam każdemu pomimo początkowych obaw jak to będzie po pierwszym spotkaniu wszelkie niepewności się rozwiały. Duże podziękowania za to co robicie !

@Karolina Giesko

Gosia

Z czystym sumieniem moge polecić pracę w tej firmie. Na początek to co mi sie nasuwa to Ogromny Rozwój i ludzie z pasjami którzy na każdym etapie pomogą ci w zrealizowaniu swojego celu. Moja menagerka która bardzo mnie wspiera i jest ze mną, znajduje dla mnie czas, szkoli mnie, i daje mi tyle możliwości rozwoju! dla mnie to znaczy bardzo wiele. Szczerze polecam

@Gosia

Dziękujemy za opinię i życzymy dalszej owocnej współpracy.

@Gosia

Natalia

Jakiś czas temu potrzebowałam pomocy doradcy finansowego, trudno było mi znaleźć kogoś zaufanego i znajomi polecili mi Pana Łukasza Czarnik, bo sami byli zadowoleni. Po prostej i konkretnej rozmowie otrzymałam plan działania i jestem bardzo zadowolona, Pan Łukasz pomógł mi wyjść z trudnej sytuacji, na każdym etapie mogłam liczyć na pomoc i wskazówki, co znacznie ułatwiło sprawę. Do tego szczerość, uczciwość i pełen konkret, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić.

@Natalia

Dziękujemy za opinię!

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Investment Partners S.A.?

Przede wszystkim ważna dla nas jest Państwa motywacja i elastyczność oraz chęć uczenia się.

Andrzej Kwapień

Od niedługiego czasu ja i moja zona spotykamy się z Panią Sonią Kosmalą - doradcą z firmy Investment Partners. Pani Sonia jest osobą rzeczową, kompetentną o ogromnej wiedzy z dziedziny szeroko pojętych finansów. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mamy możliwość rozmowy z doradcą Investment Partners. Nasze spotkanie (moje i mojej żony) rozpoczęło się obejrzenia filmów z kanału Pana Grzegorza Kusza. Tam gościem był ekspert Pan Dariusz Kozioł. W sposób jasny i zrozumiały opowiedział o tym, jak opiekować się swoim majątkiem i o wielu innych sprawach. Od tego momentu wykonaliśmy kolejny krok i spotykamy się z Panią Sonią. Te spotkania to kompletne spojrzenie na finansową sytuację. To kompleksowe zbadanie każdego składnika swojego majątku z analizą swoich zobowiązań, ubezpieczeń (na życie i na swój majątek), inwestycji, sytuacji walutowej i rynkowej. To rozważenie i wyszukanie najdrobniejszych elementów ryzyka, jakie mogą się pojawić podczas decyzji finansowych . Gorąco polecam sposób pomocy Pani Soni Kosmali! Małe niepozorne posunięcia mogą mieć ogromny wpływ na przyszłość. Z doradztwem Pani Soni i Investment Partners wiem, że to będą dobre kroki.

Mikołaj
@Andrzej Kwapień

Fajnie że tak dobrze się tobą zaopiekowali. Takie doradztwo dużo kosztuje? Płacisz jakiś miesięczny abonament czy każde spotkanie jest osobno liczone?

@Andrzej Kwapień

@Mikołaj

Nasi planerzy nie pobierają opłat od klientów za spotkania.

Praca w Investement Partners to nie jest praca na etat i nikt kto tam idzie nie powinien się na to nastawiać. To jest miejsce, w którym, aby coś zdobyć trzeba na to zapracować, więc nie polecam osobom nieambitnym, które lubią swój czas w pracy poświęcić na scrollowaniu instagrama/tik toka. Firma ta oferuje ogrom narzędzi do nauki, każdemu stwarza przestrzeń do rozwoju, są klarowane warunki awansu, jest niesamowita atmosfera wsparcia ze strony współpracowników, osób wyższych szczeblem i nie tylko. Tego wszystkiego może doświadczyć każda chętna osoba, głodna wiedzy, rozwoju. Warto jest dołączyć do Investemnt Partners, nie zawsze jest łatwo, ale jeśli mocno się czegoś chce i patrzy się dalej i wyżej to początkowe przeszkody nie mają znaczenia. Cieszę się, że trafiłam do tego miejsca i na pewno zostanę na długo.

@Karolina

Kacper Chłosta

Dzień dobry, chciałem podzielić się swoją opinią o Investment Partners S.A., a bardziej o jej pracownikach, bo przecież najważniejsi są ludzie. Zacząłem współpracę z Państwem z Investment Partners w wyniku projektu #Finansowozależni, z którym zetknąłem się po raz pierwszy na youtub.com na kanale Grzegorza Kusza. Moja ówczesna sytuacja życiowa i finansowa, chęć do rozwoju oraz żeby w ogóle coś zrobić dla siebie skłoniły mnie do wysłania zgłoszenia. Po kilku dniach zadzwonił do mnie bardzo uprzejmy Pan i umówił się ze mną na spotkanie. Byłem bardzo podekscytowany ponieważ zapomniałem na początku o tym zgłoszeniu a tutaj faktycznie ktoś się odezwał i zaoferował swoją pomoc. Owym Panem był nie kto inny jak sam Rafał Jojko (ciekawe nazwisko swoją drogą), który w jednym zdaniu powstrzymał moje młodzieńcze zapędy, wstrzyknął mi duża dozę merytorycznej wiedzy i zwyczajnie pomógł jak młodszemu bratu ustawić swój plan finansowy. Otrzymałem mnóstwo podpowiedzi, wyjaśnień czemu jedne rozwiązania są lepsze od innych, jakich nawyków warto się uczyć jeśli chodzi o budżet domowy oraz jak postępować ze swoim dorobkiem. Jestem świadomy bycia malutkim trybikiem w potężnej maszynie biznesu i gospodarki, ale teraz wiem, że mogę czerpać z niej również dla siebie i godnie żyć na własnych warunkach będąc przygotowanym na zarówno gorsze i lepsze czasy i po prostu żyć. Żyć bez obaw i zamartwiania się o jutro. Wszystko to otrzymałem dzięki Panu R, który przez wszystkie spotkania był wyposażony w ogrom wiedzy, a przy tym roztaczał aurę spokoju i wesołego podejścia do tematu. No bo od kogo najlepiej chłoniemy wiedzę jak nie od naszych wspaniałych mentorów, przyjaciół i zwyczajnie bliskich nam zaufanych osób. Kieruję swoje serdeczne dziękuje dla Pana Rafała i całej spółki za pomoc, przede wszystkim wiedzę i możliwość współpracy. Będę dalej współpracował z Investment Partners, bo Ci ludzie po prostu mają wiedzę i znają się na rzeczy jak mało kto. Wszystkim, którzy czytają tę opinię polecam skontaktować się i umówić się chociaż na jedno spotkanie. To nic nie kosztuje więc nawet młodzi ludzie lub ci nieco bardziej zagubieni, którym jest trudno w życiu mogą znaleźć tutaj pomoc. Pomoc w postaci wędki, ale nie ryby. Jedyne co jest potrzebne to chęć współpracy i nic więcej. Reszta zadzieje się sama..

@Kacper Chłosta

Bardzo dziękujemy za tak obszerną opinię!

Jakub

Aby pracownik danej firmy mógł w rozmowie w restauracji lub w autobusie stwierdzić, że "ma dobrą pracę" oraz "jest z niej zadowolony", powinny zostać spełnione pewne warunki - najlepiej wszystkie. Są to: - odpowiednio wysokie zarobki, - dobre relacje ze współpracownikami, - perspektywy rozwoju nieograniczone poważnymi przeszkodami, - pozytywna misja firmy - aby pracownik wiedział, że robi coś dobrego/przydatnego, - elastyczne i ludzkie podejście pracodawcy. Investment Partners S.A. jest taką firmą - co po prawie roku już tu spędzonym wyraźnie widzę.

Justyna
@Jakub

W czym przejawia się to elastyczne podejście do pracownika?

@Jakub

@Justyna

Przede wszystkim każdy z nowych współpracowników może mieć dopasowany do siebie proces wdrożenia,a także, to co najważniejsze - dla nas najwyższa wartością jest partnerstwo.

Malwina

Etyka, przedsiębiorczość, rozwój i wsparcie na każdym kroku- tak można w skrócie opisać współpracę z InPartners. Środowisko jakie tworzą współpracownicy przekłada się na wspólny cel i dążenie w tym samym kierunku. Dlatego każdy czuje tutaj, że wnosi wartościową cząstkę siebie. Liczne szkolenia, podnoszenie swoich kompetencji, korzystanie z wiedzy profesjonalnych specjalistów i możliwość nauki od nich, konkursy i bonusy; wszystko to zdecydowanie wpływa na motywację do pracy. Innowacyjne podejście do finansów pokazuje, że praca z nimi może być przyjemna i nie musi być nudna. Wartości, jakimi firma się kieruje występują w praktyce, a nie tylko w teorii. Świadomość wzięcia odpowiedzialności za naszą sytuację finansową wpływa na poprawę jakości życia wielu osób, gdyż w naszym społeczeństwie finanse dla większości są tematem tabu. Niestety, jeśli o czymś nie będziemy rozmawiać, nie sprawi to, że przestanie istnieć, a to czym często gardzimy, obraca się przeciwko nam. Jestem wdzięczna, że trafiłam na InPartners i dziękuję, że mogę być częścią tej dużej rodziny :)

@Malwina

Dziękujemy za opinię

Weronika Czudek

Moja przygoda zaczęła się rok temu. Przyszłam nie wiedząc co będę robić dziś wiem że to była najlepsza decyzją względem rozwoju kariery oraz rozwoju mentalnego. Nie tylko uczymy się tutaj rynku finansowego w sposób praktyczny i łatwy, jednocześnie podejścia do człowiek w sposób etyczny i ludzki. Tutaj pokazują że jeśli ktoś ma wizję i chce się rozwijać zawsze ma możliwości i nie ogranicza go sufit. Polecam z całego serce

@Weronika Czudek

Dziękujemy za opinię!

Ogromny rozwój, pozytywna atmosfera i wspaniali ludzie tworzą w firmie środowisko sukcesu. Cieszę się że znalazłam się w tej firmie bo można rozwijać tutaj swoją pasję do finansów i jednocześnie podchodzić etycznie do klientów. Polecam firmę wszystkim, którzy chcą czegoś więcej od życia i przede wszystkim mieć na nie wpływ. Co najważniejsze, jest jasno określony schemat współpracy, awanse, wynagrodzenie oraz relacja z współpracownikami jest budowana partnersko na szczerości, wsparciu i lojalności.

@Marta

Dziękujemy Marta za Twoją opinię!

Czy w Investment Partners S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ważne dla nas jest to, że tę firmnę tworzymy wszyscy. Nie tylko Zarząd, lecz wszyscy współpracownicy.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Investment Partners S.A.?

Dla nas każdy pracownik to WSPÓŁpracownik :) Myślimy, że to będzie najlepszą odpowiedzią na to pytanie.

Kamil

Chociaż pracuje tu krótko, firma InPartners to jedyna taka działalność w Polsce gdzie najważniejszy jest klient, nigdy nie spotkałem się z tak etycznym podejściem do pracy z klientem jak i pracownikiem który ma tu miano współpracownika co daje ciekawe odczucie bycia częścią firmy która ma na nią wpływ. Szacunek, tolerancja i rodzinny klimat przemawiają za firma InPartners, etyka ponad wszystko!

@Kamil

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Partners S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Investment Partners S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Investment Partners S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Partners S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 76 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investment Partners S.A.?

Kandydaci do pracy w Investment Partners S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investment Partners S.A.