Investment Partners S.A.

Opinie o Investment Partners S.A.

nutella

Witam! Czy ktoś wie może kto jest teraz dyrektorem na bielsku białej??? Na prawdę trzeba samemu płacić za szkolenia i dojazdy do centrali? Dziwne jeśli taka firma nie potrafi opłacić takich podstawowych rzeczy związanych z rozwojem pracowników , a wydaje mi się , że to są podstawowe rzeczy. Proszę o opinie i odpowiedzi.

były
@nutella

niestety to prawda...:(

@nutella

Wszelkie zasady współpracy określa wewnętrzny Plan Kariery.

@były

Wszelkie zasady współpracy określa wewnętrzny Plan Kariery.

Tylko kase naciągają i nic więcej . Współpraca z ta firmą to jakaś pomyłka to sa zwykli złodzieje . Praca tam to koszmar wpierw ci każą płacić potem cię olewają nikt nigdy tam ani złotówki nie zarobił odprócz tych złodzieji co siedzą na krześle .

kiedyś też dałem się nabrać
@były pracownik

prawda, prawda i jeszcze raz prawda

@były pracownik

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres info@partnerspl.pl. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

@kiedyś też dałem się nabrać

paulina

@konrad - super, że profesjonalizm można spotkać u nich na każdym kroku. Skoro klienci są zadowoleni z obsługi, to pewnie i pracownicy ze swojego zatrudnienia. Dobry doradca to zdecydowana rzadkość, ale skoro można im ufać to dobre, dostają przecież bardzo dobre zarobki. Może ktoś wie czy jest planowana rotacja wśród pracowników. Pozdrawam

iwusia
@paulina

Jeżeli chcesz porozmawiać na temat zatrudnienia i poznać firmę skontaktuj się ze mną pod tym adresem e-mail: iwusia01@gmail.com Pozdrawiam i czekam na wiadomość ;)

@paulina

@iwusia

Zapraszamy do aplikowania: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

Pracowałem w Partners przez około pół roku, mogę napisać, że jest to bardzo dobra szkoła pod kątem samorozwoju i przedsiębiorczości. Obudzili we mnie to, co było ukryte za postacią pracownika fizycznego. Polecam wszystkim, którym zależy na rozwoju, aczkolwiek praca jest trudna bez dużej listy znajomych i poleceń. Dlatego byłem zmuszony szukać czegoś bardziej "stałego". Ale zawsze wypowiadam się na temat Partners pozytywnie i dobrze wspominam te czasy :)

Dziękujemy!

Zgłosiłam się poprzez formularz OLX w ogłoszeniu o pracę, odzew uzyskałam po około 4 dniach. Spotkanie z Prezesem firmy odbyło się punktualnie, zaproponowano mi kawę, herbatę. Rozmowa prowadzona była w miłej atmosferze i z szacunkiem. Trwała około pół godziny. Zostałam szczegółowo przepytana z zawartości mojego kilkustronicowego CV, wszystko zostało poruszone. Pytania były merytoryczne i odpowiednie. Pomimo braku doświadczenia na podobnym stanowisku, otrzymałam pracę, z której jestem bardzo zadowolona.

Na jakim kierunku chciałabym się rozwijać w firmie? W jakich umiejętnościach czuję się mocna? Czy pracowałam kiedyś na podobnym stanowisku? Dlaczego wybrałam szukanie pracy na takim stanowisku? Gdzie chciałabym pracować w przyszłości? Czego nauczyłam się podczas studiów? Jakie mam hobby? Czy umiem obsługiwać pakiet Office? Dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy? Co cenię sobie u pracodawcy? W jaki sposób organizuję swoją pracę? Jak odnajduję się w pracy w zespole? Jakie są moje mocne i słabe strony? W jaki sposób objawia się moja komunikatywność? Co sądzę o profilu firmy?

Mira

Czy jest jakiś powód takiej ciszy na forum?

ggggg
@Mira

Firma działa i to prężnie :)

@Mira

Zapraszamy do śledzenia Nas na FB oraz gowork.pl

@ggggg

Zgadza się! :)

były...zadowolony

Jestem byłym pracownikiem i..... niestety do wszystkich hejterów tutaj musze przyznac że: TO JEST FIRMA KTÓRA MA FILOZOFIE ŻEBY POMAGAĆ A NIE ZASZKODZIĆ LUDZIOM!!!! Mam bardzo dobre wspomnienia związane z ta firma . Nikt mi nie zabierze tego czego sie nauczyłem.... Poza tym zostałem klientem tej firmy. Firma jest totalnie nie zależna. Jakby ktoś nie wiedział wywodzi sie z CZECH i ma 350 000 klientów!!! To coś o tym świadczy!! .. Przez to ma bardzo często dedykowane rozwiązania finansowe. TZN TYLKO u NICH TAKIE ZNAJDZIECIE. NIe mylić że to sa ich produkty. Oni negocjują z Firmami FInansowymi lepsze warunki dla klientów żeby sie wyróżniali. I tylko oni je mają dlatego że są TACY DUZI!! Dlaczego już mnie tam nie ma?? Ponieważ zachorował mój ojciec i musiałem przejąc bussines rodzinny.... CI WSZYSCY CO TU PISZE ŹLE TO SĄ NIEUDACZNICY KTÓRZY NADAJĄ SIE DO PCHANIA KARUZELI i NIE ZROZUMIELI IDEI!!!

pytanie
@były...zadowolony

a dlaczego wcześniej nie zająłeś się rodzinnym biznesem tylko poszedłeś do pracy w innej firmie skoro mogłeś pracować w firmie rodzinnej ?

@były...zadowolony

@pytanie

Biznes w firmie strukturalnej daje szereg możliwości i większą skuteczność biznesu.

konrad

Firma bajka ! Fachowa obsługa i serwis ! Nie wiedziałem poczatkowo co zrobić ze swoimi pieniędzmi aż do czasu kiedy kumpel polecił mi swojego doradcę, długo mnie namawiał na niezobowiązującą rozmowę z nim i w końcu pogadałem z nim przy kawie i zaczeliśmy współpracę. Nie żałuję , mam plan finansowy na lata i nie martwię się o nic . Co mnie zaskoczyło ? Na pewno inne podejście do klienta, mam plan szyty na moją ,,miarę"/ Doradca nie przyszedł do mnie z zamiarem proponowania mi czegos, tylko z zamiarem poznania mnie i moich przyszłych celów. Bardzo mnie to zdziwiło - pozytywniee. Zabezpieczyłem swoje zdrowie i emeryturę choć jestem jeszcze młody ;) Posprawdzałem swoje produkty w internecie i faktycznie Firma Partners ma dostęp do najlepszych produktów na rynku, dałem to do sprawdzenia z ciekawości mojemu znajomemu z finansów :) Mega!

co?
@konrad

to do mnie trzeba było przyjść to bym ci powiedział co zrobić z pieniędzmi

@konrad

@co?

Pan jest doradcą :) ?

Klientka

Witam. O tak dobrych firmach jak BMW czy Mercedes Benz również można przeczytać niepochlebne opinie... Jestem bardzo zadowoloną klientką Partners. Mam wspaniałego doradcę, z którym jestem w stałym kontakcie. Znam również wielu jego klientów, którym również bardzo pomógł, a właściwie pomogła i to nie tylko w kwestiach typowo finansowych, bo również pomaga znaleźć ciekawe mieszkanie, dobrego i tańszego notariusza. Firma Partners oferuje swoim klientom ponad 200 produktów, sami oceńcie czy to mało czy dużo. Jestem tak bardzo zadowolona z jakości usług firmy, że sama zastanawiam się nad współpracą z nimi już nie jako klient, ale doradca. Świetnie zdaję sobie sprawę z tego, że tego typu praca NIE JEST DLA KAŻDEGO. Nie dla każdego - w takim razie dla kogo? 1. Dla ludzi, którzy lubią sami zarządzać swoim czasem (masz tyle wolnego i pracy ile chcesz/potrzebujesz). 2. Dla ludzi odpowiedzialnych i samodzielnych. 3. Dla ludzi lubiących pracę z innymi ludźmi. 4. Dla ludzi, którzy jakość stawiają na pierwszym miejscu. 5. Dla ludzi, którzy chcą poświecić czas na naukę (szkolenia, praca z menadżerem i nie oszukujmy się - praca własna!) 6. Dla ludzi inteligentnych, pogodnych oraz towarzyskich. 7. Dla ludzi, którzy chcą sami decydować, ile zarobią. Wiele zależy od tego, jakim jest się człowiekiem. Jedni wolą mieć nad sobą kogoś ,,mądrzejszego", komu sprzedają swój czas (ludzie na etacie), a inni chcą sami zadbać o swój interes, dlatego zastanówcie się ludzie, którym typem człowieka jesteście, żeby nie marnować swojego i czyjegoś czasu. To nie chodzi tylko o pracę w tej firmie doradztwa finansowego, ale o każdy typ pracy, gdzie nie pracujecie na etacie. Jeszcze raz napiszę, że z punktu widzenia klientki firma jest super, bardzo etyczna i koszty produktów są tanie, a produkty rentowne. Doradca w każdej chwili jest do mojej dyspozycji i zawsze służy pomocą. Jestem przekonana, że jeśli zdecyduję się na pracę w tej firmie, będę tak samo zadowolona i życzę sobie być tak dobrym doradcą jak mój obecny :-) Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających forum.

po rozmowie
@Klientka

Bzdury! Nie jesteś żadną klientką! Odbyłem dziś rozmowę w sprawie tej pracy i wszystko co Ty napisałaś (słowo w słowo) dziś mówił to samo mój rozmówca. Przypadek? Nie sądzę....

@Klientka

Szanowna Pani, serdecznie dziękujemy za Pani opinię. Cieszymy się, że wśród Naszych klientów są osoby, które w tak wnikliwy sposób potrafią ocenić Naszą usługę dla klienta. Dziękujemy za Pani zaufanie! Cieszymy się na kolejne lata współpracy. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

@po rozmowie

"Jestem tak bardzo zadowolona z jakości usług firmy, że sama zastanawiam się nad współpracą z nimi już nie jako klient, ale doradca. " Może ta Pani już rozpoczęła współpracę z Nami :)

rozczarowana

doradca jest do dyspozycji po co piszesz takie bzdury tylko kontroluja i dzwonia czy doradca byl fachowcem i czy jestem zadowolona ja mam oceniac doradce ocenie go jak bede widziala pozytywne wyniki z inwestycji bo do tej pory jestem niezadowolona a niby pani dyrektor z bielska bialej wybrała mi takie fundusze w compesie ze mam tylko straty i to jest fachowosc zenada

Daria

Kolejny pracownik spam!!!!!

@rozczarowana

Szanowni Państwo, z Naszymi klientami pracujemy w systemie Analiza-Doradztwo-Serwis. Dokładnie system pracy z klientem został opisany pod poniższym linkiem: http://www.partnerspl.pl/doradztwo/jak-przebiega-wspolpraca-z-doradca-finansowym-partners/. Celem spotkań serwisowych jest dostosowywanie produktu do obecnej sytuacji finansowej klienta. Jeśli posiada Pani zastrzeżenia do pracy Naszego doradcy, prosimy o wysłanie konkretnych informacji pod adres info@partnerspl.pl. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

@Daria

Co Pani ma na myśli?

haba

Jestem zainteresowany praca w tej firmie tylko właśnie zastanawia mnie ta wizja o które mówisz, jaką wizje ma ta firma?

Konkrety
@haba

Wizja..w telegraficznym skrócie: 1. stać się firmą pierwszego wyboru dla klientów chcących poprawić swoją sytuację finansową 2. stać się firmą pierwszego wyboru dla osób które myślą o pracy w finansach 3. kształcić przedsiębiorców.

@Konkrety

Świetnie! Dziękujemy za tą wypowiedź. Dokładnie! To Nasza wizja i misja.

@haba

Zapraszamy do zapoznania z opisem Naszej usługi dla klienta: http://www.partnerspl.pl/doradztwo/

Kamil

Współpracuję z firmą stosunkowo niedługo, ale nie mam żadnych zastrzeżeń. Przedstawione mi oferty spełniały wszystkie moje indywidualne potrzeby i zachcianki ;). Mój doradca, mimo młodego wieku, to rzetelny gość, o dużej finansowej wiedzy, w razie pytań - zawsze pod telefonem. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy w 'pięniężnych' sprawach.

pierwszy milion
@Kamil

masz sposób jak zarobić pierwszy milion ?

@pierwszy milion

Każdy klient może uzyskać plan jak dojść do poziomu majątkowego przeciętnego Europejczyka. Zapraszamy do kontaktu z doradcą: http://www.partnerspl.pl/kontakty/napisz-do-nas/

Dziękujemy za zaufanie!

Julita

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Partners Financial Services S.A.? Czy firma aktualnie przyjmuje nowych pracowników? W sieci nie znalazłam ofert pracy - być może firma prowadzi rekrutacje wewnętrzne? Na jakie stanowiska najczęściej są poszukiwani nowi kandydaci? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

tu
@Julita

Można skontaktować się z rekruterami firmy poprzez adres mailowy lub stronę na Facebooku.

@tu

Zapraszamy do aplikowania poprzez: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

Dzień dobry, Przede wszystkim chcę podziękować wszystkim za czas poświęcony na przekazanie uwag dotyczących działania naszej firmy. Każdy komentarz, a zwłaszcza ten krytyczny zawsze jest dla nas informacją na temat zmian, które należy przeprowadzić, punktach które należy przemyśleć i koniecznie zareagować. Wasze uwagi są dla nas informacją co zrobić by było lepiej w przyszłości, by wybudować silną i stabilną markę, której wizję już tak dokładnie poznaliście. Dlatego jeszcze raz gorąco dziękuję za wpisy. Byłabym wdzięczna za dodatkowe informacje, gdyż kilku rzeczy w Państwa komentarzach nie rozumiem. Umowa współpracy regulująca wszystkie zasady współpracy doradcy z Partners jest generowana automatycznie, więc chciałabym określić gdzie dokładnie powstał problem. Prowizje dla doradców natomiast wypłacane są 2 razy w miesiącu, na podstawie złożonej, kompletnej produkcji. Z chęcią poznałabym szczegóły opisanych sytuacji, gdyż nie powinny się one nigdy wydarzyć, a tym bardziej powtórzyć. W przypadku chęci udzielenia bardziej szczegółowych informacji jestem do Państwa dyspozycji pod adresem e-mailowym: (usunięte przez administratora)lub numerem telefonu(usunięte przez administratora)/> Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora)

rozczarowany
@Ania

Zamiast zadawać takie pretensjonalne pytania lepiej popytać dyrektorów dlaczego ludzi odchodzą?(usunięte przez administratora)

@rozczarowany

@Ania

moja opinia

Podczas mojej pracy w tej firmie obiecałam sobie, że złego słowa na nia nie powiem. Chętnie podzielę się swoją opinia i przeżyciami: -jeśli chodzi o atmosfere-zależy od dyrektora i grupy do jakiej się przyjmiecie u nas warunki panowały świetne , miła atmosfera wszyscy przyjacielsko nastaweini, najlepsi"kumple" -wynagrodzenie wypłacane adekwatnie do wypracowanych JB - popracujesz masz, nic nie robisz nie masz -ogolny chaos, ciężko coś zorganizowac i załatwic -zwłaszcza osoby nowe - mogą nie ogarniać, ale trzeba sie przyzwyczaić -szkolania- mnóstwo - mogłoby być mniej a konkretniejszych czasami trzeba poświęćic dużo czasu na coś, co się zna

moja opinia cd
@moja opinia

zapomnialam dodac, że przyjmą każdego , kto ma wykształcenie średnie ;)

@moja opinia cd

ciekaw jestem czy jeszcze pracujesz ale sadzac po wypowiedzi to napewno jestes na stanowisku dyrektora tylko ze zapomnialas ze wy wspolpracujecie a nie jestescie zatrudnienie a o tym firma i niektorzy ludzie z kadry kierowniczej zapomnieli

@moja opinia cd

Wszelkie warunki współpracy normuje obowiązujący Plan Kariery.

@moja opinia

Wszelkie warunki pracy są zależne od podpisanej umowy o współpracy.

Dla Nas Partnerstwo to najwyższa forma współpracy

anka

to super, ja pewnie pozniej wlasnie bardziej jako freelancer. to chyba fajna firma na start i sprobuje ;)

@anka

proponuje sprobowac zostaniesz wyrobnikiem dla swojego menagera i najpierw musisz zdobyc 500 JB po 2,5 Euro czego nie ma w planie kariery a po jej zdobyciu w okresie 3 mieisecy zostaniesz consultantem za 4 euro takze probuj ale pozniej nie narzekaj pozniej bedziesz dokladac sie do oplat za biuro bedziesz placic za ankiety materialy reklamowe powodzenia

@rozczarowana

Wszelkie warunki współpracy normuje obowiązujący Plan Kariery. Zapraszamy do aplikowania poprzez: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

@anka

Aleksandra

Trzeba przeżyć kilka miesięcy z "doświadczonym" na rynku finansowym dyrektorem, który jak przyjdziesz z umową od klienta, aby pomógł to odsyła Cię do wszystkich innych, bo nie ma pojęcia o tym co tam jest napisane. Jak niszczą? Jeden obgaduje drugiego, Partnerka firmy w poniedziałek uśmiecha się do Ciebie i obiecuje wsparcie, a w środę już jesteś obgadywana jako ta zła. Na mój problem z tym, że nie wypłacono mi należnej prowizji, gdzie umowa została spisana w lipcu mój bezpośredni przełożony, a zarazem dyrektor Partners odpisał mi, że go to nie interesuje, bo już na tym nie zarobi. Miłe prawda?

Aleksandra
@Aleksandra

Zwracam honor :) Kiedyś za Partners stałam murem i powinno im dać chwilę refleksji, co robią tak źle, że obrzucam Partners błotem. Mam nadzieję, że dni tej firmy są policzone na terenie Polski :)

praca

to jak są jakieśszkolenia to chyba całkiem spoko ja bym nie narzekał. powiem szczerze, że działania w tym temacie to strasznie słabe są w innych firmach chyba... jak są teraz wolne stanowiska to chętnie z tego skorzystam i zajmę posadkę dobrze płatną ;) tlyko mi napiszcie gdzie mam się zgłosić. jeszcze jakbyście napisali ile płacą to też będę wdzieczny

I moje na wierzchu
@praca

Pojedziesz na szkolenie np z umawiania spotkań a tam zamiast szkolenia opr, że nie umówiłeś sobie spotkań! Jedna wielka bzdura! Placą wyłącznie prowizje więc zapomnij o ciepłej posadce... prowizji zresztę nie wypłacają terminowo, będziesz wykłócał się o każdą złotówkę a Partners i tak znajdzie miliony argumentów abyś zarobionej kasy nie dostał w terminie

@I moje na wierzchu

@praca

Zawiedziona

Nie dajcie sobie prać mózgu ! To jest firma strukturalna w której zarabiają głównie udziałowcy. Ja dostałam nakaz zapłaty na całą prowizję, którą otrzymałam od tej firmy. A ile pieniędzy tam wtopiłam,to nawet pisać nie będę. Namawiają Cię do otwarcia biura. Robią wokół siebie wielki szum,a potem cóż...W dodatku znam inne osoby, które też musiały oddać wszystko to co " zarobiły " w tej firmie :(

Zdziwiony
@Zawiedziona

To normalna rzecz. Jeżeli klient przestaje współpracować, to logicznym jest, że następuje zwrot prowizji. Normalne funkcjonowanie tego rynku. W czym szok? Nie rozumiem. Tak to jest gry ktoś nie zna rynku. Ja byłem w tej firmie, nie dałem rady udźwignąć tego czasowo, ale nigdy nie będę krytykować firmy za mpoje neiróstwo.

@Zdziwiony

Dziękujemy za wyjaśnienie zasady funkcjonowania branży finansowej.

@Zawiedziona

Nikt kto przestrzega zasad współpracy w relacji doradca - klient nie musi obawiać się finansowych konsekwencji. Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres info@partnerspl.pl Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

Julita

@Jakub Czy to dobre miejsce pracy dla absolwentów po studiach? Mogą w tej pracy zdobyć cenne doświadczenie? Czy oprócz prowizji firma Partners Financial Services S.A. zapewnia swoim pracownikom opiekę medyczną albo dofinansowanie do pakietu sportowego? Czy godziny pracy są stałe?

Kamil
@Julita

@Julia. To świetnie miejsce dla rozpoczęcia swojej aktywności zawodowej dla studentów i absolwentów. Szkoła biznesu w bardzo interesującej branży. Rozwój osobisty. Jeżeli chcesz się rozwijać, decydować o własnej karierze i chcesz osiągnąć sukces to zapraszamy: praca@partnerspl.pl. Sama wyznaczasz sobie cele, godziny pracy, a sukces zależy wyłącznie od Ciebie.

Dziękujemy za wypowiedzi!

@Julita

Po zapoznaniu się z opiniami zapraszamy do aplikowania: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

leszek

Takich głupot już się nasłuchałem. Proszę niech Pan "łowi" kolejne talenty i mami ich górami złota. P.S. Mieszkałem swego czasu na Słowacji i w Czechach. Dlaczego tak świetna firma nie potrafi powtórzyć sukcesu w Polsce? Czyżby problem tkwił w takich osobach jak Pan?

zawiedziona
@leszek

widze Panie Leszku ze Pana jakis zal rozpiera sukces tkwi w takich ludziach jak Pan trzeba sie brac do roboty systematycznosci i zbierac polecenia jak sie tego nie robi nie ma wynikow a jesli ma Pan dostep do listy rankingowej to nadal Pan pracuje w firmie i mieszka Pan w BB a nie w Czechach po co Pan to robi poprostu zazdrosc ja podziwiam Pana Pawela ze ma takie wyniki swiadczy to tylko o systematycznosci spotkan i zbierania poleceni Pan Pawel zajmuje sie praca a nie plotkami jak Pan jesli firma Panu nie pasuje to prosze odejsc i wogole nie patrzec w ta strone co Partners

@leszek

Partners Polska jest częścią holdingu Partners i jest częścią sukcesu całej marki.

@zawiedziona

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Partners S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Investment Partners S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Investment Partners S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Partners S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 76 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investment Partners S.A.?

Kandydaci do pracy w Investment Partners S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investment Partners S.A.