Investment Partners S.A.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Investment Partners S.A.

Małgorzata
Inne

Jestem nowym klientem Państwa Firmy. Moim planerem jest Pan Dawid Kozioł. Udało mu się w sposób jasny i zrozumiały (dla laika) wyjaśnić mi podstawowe arkana ekonomii niezbędne do dalszego działania. Za mną omówienie zasad współpracy, analiza stanu obecnego i doradztwo- czyli przedstawienie mojego indywidualnego planu finansowego. Wszystko odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze, dało mi poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny. Polecam i DZIĘKUJĘ BARDZO !!!

Pracodawca

@Małgorzata

Dziękujemy za opinię!

Kamil.
Pracownik

W odpowiednim momencie w moim życiu poznałem osobę, która utwierdziła mnie w moim przekonaniu, jak zarządzać swoimi finansami. Oczywiście w 100% Polecam ;)

Pracodawca

@Kamil.

Nigdy nie jest za późno!

Joanna
Pracownik

InPartners to coś więcej niż firma, to rodzina, która wspiera, pomaga, zwiększa świadomość finansową. Gdyby nie oni, nie uświadomiła bym sobie jak bardzo ważne jest odkładanie pieniędzy w czasie, w dodatku z możliwością, że same na siebie pracują. A teraz, dzięki tej firmie sama mogę zwiększać świadomość i pomagać innym.

Pracodawca

@Joanna

Cieszymy się Joanna, że jesteś z nami!

Pracodawca

 Aktualność
Paweł Leśniak w "Przed Północą" napisał "nieważne jak o Tobie mówią, liczy się tylko to, żeby po prostu mówili". Tak moglibyśmy podchodzić do każdej z opinii, które pojawiają się w Internecie.

Natomiast my chcemy wiedzieć co o nas mówią nasi współpracownicy i klienci, ponieważ każda pozytywna opinia jest świadectwem naszej pracy, wysokiej jakości, profesjonalizmu i etyki, natomiast każda negatywna konstruktywna opinia jest dla nas impulsem do dalszego ulepszania naszej usługi. 

Pochylamy się nad każdą opinią, która do nas spływa, by być z Państwem w ciągłym kontakcie i reagować na bieżąco. Ze względu na to, że jesteśmy firmą partnerską opinie naszych obecnych bądź byłych współpracowników są dla nas bardzo ważne, a Gowork jest dla nas przestrzenią do tego, aby te opinie poznać.

Zachęcamy do udzielania opinii, a naszych klientów zachęcamy do podzielenia się swoimi przemyśleniami także w Google:
https://g.page/r/CVpqitFrXHfYEAg/review

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Zgłosiłam się poprzez formularz OLX w ogłoszeniu o pracę, odzew uzyskałam po około 4 dniach. Spotkanie z Prezesem firmy odbyło się punktualnie, zaproponowano mi kawę, herbatę. Rozmowa prowadzona była w miłej atmosferze i z szacunkiem. Trwała około pół godziny. Zostałam szczegółowo przepytana z zawartości mojego kilkustronicowego CV, wszystko zostało poruszone. Pytania były merytoryczne i odpowiednie. Pomimo braku doświadczenia na podobnym stanowisku, otrzymałam pracę, z której jestem bardzo zadowolona.

Pytania

Na jakim kierunku chciałabym się rozwijać w firmie? W jakich umiejętnościach czuję się mocna? Czy pracowałam kiedyś na podobnym stanowisku? Dlaczego wybrałam szukanie pracy na takim stanowisku? Gdzie chciałabym pracować w przyszłości? Czego nauczyłam się podczas studiów? Jakie mam hobby? Czy umiem obsługiwać pakiet Office? Dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy? Co cenię sobie u pracodawcy? W jaki sposób organizuję swoją pracę? Jak odnajduję się w pracy w zespole? Jakie są moje mocne i słabe strony? W jaki sposób objawia się moja komunikatywność? Co sądzę o profilu firmy?

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Investment Partners S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pracodawca

@Pytanie

Dziękujemy za to pytanie! Odpowiedzią na nie jest nasz plan kariery, którego celem jest wykształcenie przyszłych przedsiębiorców w branży finansowej, ponieważ każdy współpracownik to dla nas potencjalny Partner firmy. Zapewniamy mu pełne zaplecze do tego, aby mógł stworzyć własny biznes, otrzymuje dostępy do wszelkich narzędzi IT firmy, specjalistów z różnych dziedzin finansów, szkoleń, programów motywacyjnych, w tym wyjzdów zagranicznych. Natomiast są elementy, o które przyszły przedsiębiorca musi zadbać sam, a są to choćby narzędzia pracy takie jak telefon, laptop czy samochód. Jednak cyklicznie w firmie odbywały się już konkursy związane z wygraniem laptopa czy telefonu i nie wykluczamy możliwości kolejnych takich konkursów w przyszłości. A także warto wspomnieć, że aneks menadżerski daje możliwość uzyskiwania dofinansowania do użytkowania samochodu w celach biznesowych w wysokości 1500zł, 2500zł, a nawet 4000zł miesięcznie, zgodnie z zajmowanym stanowiskiem.

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby w Investment Partners S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pracodawca

@Pytanie

Nasi Współpracownicy nawiązują z nami umowę współpracy w formie (do wyboru): 1. przedsiębiorca zarejestrowany do VAT 2. przedsiębiorca bniezarejestrowany do VAT 3. student do 26. roku życia 4. umowa o pracę z innym podmiotem 5. samodzielne zlecenie bez ubezpieczenia chorobowego 6. samodzielne zlecenie z ubezpieczeniem chorobowym

Mikolaj
Pracownik

Jeśli zastanawiasz się nad współpracą z Partners bo szukasz pracy 8-16 i nic oprócz tego to źle trafiłeś. Natomiast jeśli chcesz od życia coś więcej to lepiej trafić nie mogłeś. Współpracownicy nastawieni są na rozwój nie tylko firmy ale też samych siebie przy wzajemnym pomaganiu sobie nawzajem, bez podcinania skrzydeł, bez obgadywania za plecami czy też innych zachowań w typowym corpo.

Pracodawca

@Mikolaj

Cieszymy się, że udaje nam się tworzyć dobre środowisko.

Szymon Londzin
Pracownik

Firma Partners Financial wykazała się niebywałym profesjonalizmem. Jako rzetelny partner w interesach potwierdził, że jest marką samą w sobie. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie.

Pracodawca

@Szymon Londzin

Dziękujemy!

Iwona LN
Pracownik

Do Partners dołączyłam początkiem kwietnia 2021 i była to jedna z najlepszych decyzji, które podjęłam w swoim życiu. Świetna atmosfera, cała masa pozytywnej energii, niesamowite wsparcie współpracowników, ogromne możliwości dla swojego rozwoju na wielu płaszczyznach-to tylko kilka aspektów, z całej puli plusów jakie dostrzegam pracując w Partners. I choć początki nie są łatwe, bo wymagają ode mnie przełamywania się w wielu kwestiach, pokonywania swoich wewnętrznych ograniczeń i złych nawyków, to wiem, że warto, bo korzyści dostrzegam już dzisiaj.

Pracodawca

@Iwona LN

Dziękujemy za wspólne dwa miesiące.

M
Pracownik

Jako wieloletni klient a od niedawna współpracownik bardzo cenię Partners za: - budowanie relacji opiekun klient oraz między współpracownika - firma stoi relacjami - nie owijanie w bawełnę - nie ma wątpliwości czy problemów pozostawionych samemu sobie - mocne stawianie na etykę i klienta na pierwszym miejscu Etatowcom nie polecam. Tym którzy chcą coś w sobie faktycznie zmienić - zdecydowanie zalecam.

Pracodawca

@M

Dziękujemy i nadal będziemy wspierać naszych współpracowników!

Pytanie
 Pytanie

Czy w Partners Financial Services Polska S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Pracodawca

@Pytanie

Nasi Współpracownicy otrzymują od firmy wiele benefitów: konkursy, wyjazdy firmowe, spotkania integracyjne, spotkania okolicznościowe, konkursy sprzętowe, biznes tripy np. Kuba, Grecja w tym Zakynthos, Turcja, Lanzarote, Portugalia, wyjazdy weekendowe np. Piwniczna, Kaprun, Góry Izerskie, Tary słowackie, Praga. I moglibyśmy tak wymieniać i wymieniać :) Ponieważ Partners to dla nas rodzina, więc i święta to zawsze dla nas czas wręczania prezentów i wspólnego spędzonego czasu.

Agnieszka
Były pracownik

Z firmą Partners miałam przyjemność współpracować przez okres roku. Czas ten co prawda był formą stażu, ale szczerze mogę polecić to miejsce każdemu kto chce robić coś dla innych oraz dąży do samorozwoju. Cały rok wspominam niesamowicie dobrze, niezliczone szkolenia, wyjazdy integracyjne, pomoc kolegów, brak "nieodpowiednich pytań", wyczerpujące ćwiczenia praktyczne. Istotnym aspektem jest nie tylko atmosfera panująca w firmie, ale również wizja i cel, który łączy wszystkich ludzi w tym jednym miejscu. Dzięki tym 12 miesiącom, zrozumiałam co chcę robić w życiu, nawiązałam wiele przyjaźni oraz zyskałam finansową pomoc NAJLEPSZYCH doradców finansowych ( nie tylko dla siebie, ale również dla moich bliskich) ! Praca ta jest niezwykle satysfakcjonująca - sama świadomość pomocy drugiemu człowiekowi, fakt bycia potrzebnym, możliwość wykorzystania obszernej wiedzy - więc jeśli jeszcze nie zdecydowałeś to uwierz mi - na prawdę warto. Nawet jeśli tymczasowo - ta firma może zmienić wszystko ☺️

Pracodawca

@Agnieszka

Dziękujemy Agnieszko za wspólny rok! Życzymy Ci samych sukcesów na dalszej drodze zawodowej :)

Paulina
Pracownik

W firmą Partners jestem związana od samego początku - od kwietnia 2012. W tym czasie Partners dało mi możliwość rozwoju osobistego, jak i zawodowego. Dzięki zdobytej wiedzy, mam również większą świadomość finansową. Partners to grupa ludzi, która wspiera się i motywuje do działania. Polecam serdecznie!

Pracodawca

@Paulina

Dziękujemy Paulina za Twoją lojalność od tylu lat!

tomek
Pracownik

W Partners jestem od kiedy, zakończyłem "przygodę" z bankowymi korporacjami. Od razu kupiłem ideę "stania po stronie" klienta w kontakcie z instytucjami finansowymi, gdzie relacja z klientem oparta jest o długofalową współpracę, a nie sprzedaż aktualnej oferty "promocyjnej" banku. Również partnerski model zarządzania, gdzie lider i partner w biznesie zastępuję dyrektora jest dla mnie znacznie bliższy od dotychczasowych doświadczeń. Polecam każdemu, kto szuka niekorporacyjnego podejścia i chciałby aby jego praca wnosiła wartości w życie innych ludzi.

Pracodawca

@tomek

Od korporacji do własnego biznesu! Piękna historia :)

Marcin Mazurek
Pracownik

Dzień Dobry, Smutne jest to, że jak jest dobrze to nikt się nie dzieli ale jak coś złego się dzieje - to od razu milion negatywnych komentarzy. Stąd pomyślałem, że warto pochwalić firmę w której mam przyjemność pracować już od prawie 5 lat. Miejsce w który jest możliwe tak naprawdę wszystko - rozwój, nieograniczone zarobki, duża doza wsparcia. Kompetencje które otrzymałem przez te lata, pomogły moim ponad 100 klientom w wielu aspektach finansowych, gospodarczych i innych. Firma szerzy prawdziwą wizję doradztwa a nie tylko "sprzedażą" - rzetelnie uczy jak wykonać dobrą etyczną i zgodną z prawem pracą. Firma bardzo dobrze wynagradza a najbardziej mnie się podoba wynagrodzenie prowizyjne - ponieważ realnie otrzymuję wynagrodzenie za moją ciężką pracę i nie mam sufitu. Dodatkowo mnóstwo ciekawych bonusów - wyjazdy zagraniczne, krajowe, miejsca które nie są dostępne dla ludzi z zewnątrz tak łatwo, nie wspominając o zniżkach u klientów naszej firmy (no ślub miałem o 30% taniej niż standardowy Kowalski). Na koniec powiem, że udało się nam stworzyć taką ekipę którą można spokojnie nazwać rodziną ale taką nie z obrazka, ale realnie co wspiera :) Polecam to miejsce!

Dawid Kozioł
Pracownik
@Marcin Mazurek

Pięknie napisane, dziękuje za zaufanie ! :)

Pracodawca

@Marcin Mazurek

Marcinie, Twoje słowa są nieocenione. Jesteś naszym Patriotą Polskich Finansów :) Obrońcą wartości i etyki. Dziękujemy!

Darek
Pracownik

Kilka lat temu doradca z tej firmy nie tylko pomógł mi w inwestycji, ale zainwestował we mnie swój czas i swoja postawę. Zaowocowało to tym, że dzisiaj moja rodzina i ja żyjemy w dużym poczuciu bezpieczeństwa, i w sytuacji kryzysowej która się wydarzyła w naszym życiu, mogliśmy bez paniki "oczekiwać" na lepsze dni. Dzisiaj kilka lat później jestem dumny i spełniony mogąc działać w gronie tych zaangażowanych profesjonalistów z ogromna wizja dla ludzi wokół siebie.

Pracodawca

@Darek

Darku, to zaszczyt, że jesteś z nami!

Łukasz Schabowski
Pracownik
 Rekomendacja

Dzień Dobry, Z Partners jestem związany od samego początku, czyli od 2012 roku. Podczas zdobywania w 2007 roku Certyfikatu Europejskiej Federacji Doradców Finansowych EFFP pokazano mi jak wygląda prawdziwe Doradztwo Finansowe w USA i innych krajach Europy Zachodniej. Od tego momentu przez 5 lat szukałem firmy która będzie kierowała się się podobnymi wartościami których mnie nauczono. Dopiero w Partners odnalazłem to czego szukałem, w końcu znalazłem firmę która reprezentuje klienta i jego potrzeby na rynku finansowym oraz dba o jego bezpieczeństwo, wolność i przyszłość finansową. Partners dało mi również doskonałą okazję na rozwój i realizację swoich celów. Taką szansę dostaje od nas każdy obecny oraz przyszły współpracownik.

Pracodawca

@Łukasz Schabowski

Łukaszu, osoba z takimi osiągnięciami, potwierdzeniami wiedzy i kompetencji przynosi nam dumę i wartość. Dziękujemy!

Sonia Kosmala
Pracownik

Bardzo się cieszę, że spotkałam na swojej drodze firmę Partners, ponieważ to dzięki doradcom finansowym tej firmy uświadomiłam sobie jak istotne jest posiadanie rezerwy finansowej, bogacenie się, efektywne zarządzanie własnym budżetem i wiele więcej. Dzięki temu środowisku już jako młoda osoba jestem nie jeden a kilkanaście kroków przed innymi. Z czego z resztą jestem ogromnie dumna! Polecam Partners z całego serca jako klientka oraz współpracownik.

Pracodawca

@Sonia Kosmala

Soniu, super, że to z nami zaczynasz swoją drogę zawodową, a tak jesteś pewna tego co robisz! Jesteśmy dumni!

Patrycja
Pracownik

Z firmą Partners związana jestem od kilku miesięcy. Jest to miejsce, które szerzy wizję prawdziwego, etycznego doradztwa opartego na realnej trosce o Klienta, o jego bezpieczeństwo oraz przyszłość finansową. Swoim współpracownikom oferuje nieograniczone możliwości rozwoju oraz wsparcie na każdym etapie wdrożenia. Jestem dumna będąc częścią tego środowiska ludzi zmieniających obecne myślenie o finansach.

Pracodawca

@Patrycja

Patrycjo, to my jesteśmy dumni, że jesteś z nami!

Tomasz
Pracownik

Polecam PARTNERS jako klient i współpracownik ponieważ to zespół etycznych osobowości realnie dbających o świadomość oraz bezpieczeństwo finansowe swoich klientów.

Pracodawca

@Tomasz

Dziękujemy Tomasz!

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Partners S.A. - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Investment Partners S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Investment Partners S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Partners S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 77 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Investment Partners S.A.?

  Kandydaci do pracy w Investment Partners S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investment Partners S.A.
Przejdź do nowych opinii