3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 119 392 5 1

Opinie o Partners Financial Services Polska S.A.

Anna

Dzień dobry rozczarowana, Dziękujemy za cenne uwagi i czas zaangażowany na przekazanie nam Pani feedbacku. Zależy nam na świadczeniu jak najwyższej jakości pracy naszych doradców, jak również ciągłym dostosowaniu naszych usług oraz portfolio do Państwa realnych potrzeb. Stąd też wprowadziliśmy kontrolę jakości obsługi realizowaną przez call center. Podczas krótkiej rozmowy mają Państwo okazję przekazać nam swoje uwagi dotyczące jakości naszych usług, systemu pracy lub wszelkich innych obszarów w których moglibyśmy się poprawić. W kwestii funduszy inwestycyjnych proszę pamiętać, że jest to inwestycja długofalowa. Na każdym etapie inwestowania należy spodziewać się wahań zarówno na plus, jak i na minus. Zadowolenia z takiej inwestycji należy spodziewać się po latach, dlatego też takie plany zawierane są na okres długofalowy. W przypadku dodatkowych uwag lub pytań, pozostaję do Pani dyspozycji. Z poważaniem, (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

@Anna

klaudia

Do Anonimowej. Od tego czasu wiele się zmieniło. Jestem bardzo zdziwiona Twoją opinią. Dojeżdżam z daleka i ani razu nie zdarzyło się, żeby szkolenie zostało odwołane, chyba że ktoś nie korzysta z MENEDŻERA SEMINARIÓW. Jeżeli czegoś nie wiem, to zawsze mogę liczyć na wsparcie kompetentnych osób. Szkolenia na najwyższym poziomie,darmowe. A że jest ich dużo...cóż, jesteśmy Doradcami Finansowymi a nie agentami jednej firmy. Pozdrawiam

@klaudia

Pani Klaudio, dziękujemy za podzielenie się Pani opinią. Jak najbardziej podtrzymujemy Pani zdanie - każdy może liczyć na wsparcie wysoko wykwalifikowanych starszych stażem współpracowników firmy. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

Qwerty

Doradca Klienta ma płacone z prowizji a nie od godziny.

@Qwerty

Szanowni Państwo, Nasi Doradcy są wynagradzani zgodnie z zasadami obowiązującego w firmie Planu Kariery. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

zasadny

firma z zasadami regulaminami, kazdy robi co chce dyrektor z bielska rekrutuje przez firme HR, mimo tego ze jest to zabronione

@zasadny

Szanowni Państwo, głównym zadaniem i obowiązkiem Dyrektora jest rekrutacja oraz rozwój firmy. Zapewniamy, że jeśli którykolwiek współpracownik łamałby zasady współpracy bądź prowadził działania zabronione, nie mógłby reprezentować Naszej marki. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

już nie pracuję

Niestety muszę potwierdzić te negatywne opinie. To co napisała Anonimowa jest całkowitą prawdą.

@już nie pracuję

Wszelkie niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres info@partnerspl.pl. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

byly pracownik

Przychylam sie do postu "anonimowa" cala prawda o PFS , pracowalem siedem miesiecy i zaluje ze tak dlugo dalem sie zwodzic obietnica profesjonalnych szkolen. JEDNA WIELKA KOLOMYJA

@byly pracownik

Szanowni Państwo, tylko najbardziej zmotywowane oraz przedsiębiorcze osoby mogą dostrzec szanse na rynku finansowym i współpracować z nami. To w jaki sposób szkoleni są Nasi współpracownicy można łatwo zweryfikować poprzez obserwowanie Naszego FB: https://www.facebook.com/PartnersPolska/ do czego gorąco zachęcamy. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

Anonim

Partners to zbieranina ludzi bez kompetencji...sama Pani prezes szokuje niechlujnym wyglądem. Obiecują gruszki na wierzbie i nic im z tych obietnic nie wychodzi. Najgorzej mają Ci co zetkneli sie w tej firmie z Panią (usunięte przez administratora). Uważają się za firmę profesjonalnego doradztwa finansowego a sami pojęcia o tym nie mają. jak ktoś uwierzy że prowizje są najwyższe na rynku to gratuluję łatwowierności.

@Anonim

Szanowni Państwo, stawiamy wysoki nacisk na profesjonalizm, oczywiście poprzez 5 kolejnych lat rozwoju Naszej firmy poczyniliśmy znaczne w kierunku polepszenia jakości świadczonych przez Nas usług. Nie możemy jednak, pozwolić na podważanie profesjonalizmu Naszej pracy. Jesteśmy częścią międzynarodowego holdingu Partners, co za tym idzie, nie możemy pozwolić sobie na dopuszczenie do pracy niekompetentnych osób. Pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

Anonimowa

Nie lubię źle mówić o innych, ale czasem trzeba. Na pierwszy rzut oka firma robiła pozytywne wrażenie, przy bliższym poznaniu rzeczywistość była już dużo mniej różowa. Szybko zrezygnowałam z tej pracy. Oto główne powody: - problemy z przygotowaniem umowy między firmą a pracownikiem, a później problemy z otrzymaniem wynagrodzenia za wykonaną pracę - problemy z określeniem obowiązków pracownika - rozumiem, że na niektórych stanowiskach niezbędna jest wysoka dyspozycyjność, ale to, z czym spotkałam się w PFS było totalnym lekceważeniem człowieka - brak szacunku, zwłaszcza do osób szkolonych (odwoływanie spotkań i szkoleń w momencie, gdy ludzie pojawiali się w siedzibie firmy, bez żadnego wyjaśnienia czy przepraszam, chociaż część osób przyjeżdżała z daleka) - brak profesjonalizmu - niektóre szkolenia przygotowywane na szybko na zasadzie "no, wyjdziesz i coś tam opowiesz, będzie okej" - czy tak się szkoli ludzi, którzy mają doradzać klientom w sprawie finansów? - bardzo mała polska siedziba/centrala. W chwili, gdy pracowałam w PFS, w firmie panował ogromny chaos, wszystko załatwiane po łebkach i byle jak, jakby elegancki wizerunek pana w garniturze wystarczył, by wykreować atmosferę profesjonalizmu. Niestety, amatorszczyzna w wydaniu najwyżej postawionych osób w centrali, typowy przykład niekompetentnych osób na wysokich stanowiskach. Może byłam wyjątkiem i miałam wielkiego pecha, a całość była splotem nieszczęśliwych wydarzeń, nawet jeśli tak było, to niesmak pozostał. Plusy? Tak, tylko jeden - doświadczenie: teraz wiem, jakie firmy omijać dużym łukiem, jak nie zarządzać firmą i jakich ludzi nie zatrudniać na wysokich pozycjach. Nie polecam.

Tak2Nie

@Anonimowa

Szanowni Państwo, Partners od samego początku swojej działalności stawia na wysoką jakość świadczonych przez siebie usług. Rozumiemy, że tylko wysoko wykwalifikowani współpracownicy będą w stanie świadczyć usługi klasy premium. Dlatego jako jedna z nielicznych firm wprowadziliśmy innowacyjny cykl szkoleń dla współpracowników, dbając o ich ciągłą edukację oraz rozwój osobisty. Wierzymy, że wymienione sytuacje były jedynie incydentami. Jednak konkretne problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres info@partnerspl.pl. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

rozczarowana

ja pracuje nadal ale rozwazam mozliwosc odejscia lekcewazenie wspolpracownikow to chleb powszedni(usunięte przez administratora)a odnosnie klientow to wiadomo wyczerpia sie znajomomi to pozniej zero klientow nikt nie pomoze tylko wymagania i wykonywanie planow sprzedazy a jak brak sprzedazy rozwiazanie umowy lub degradacja na nizsze stanowisko czyli zabieranie prowizji zenada

@rozczarowana

Szanowni Państwo, każdy z początkujących współpracowników otrzymuje wsparcie doświadczonego menedżera, bez korporacyjnego nacisku. Partners stawia duży nacisk na to, aby doradcy firmy, spotykający się na co dzień z klientami reprezentowali wysoki poziom wiedzy i kwalifikacji. Stąd naszym współpracownikom oferujemy szeroki zakres szkoleń, edukacji oraz kontrolujemy jakość pracy. W firmie nie dochodzi do żadnych degradacji bez wykazania konkretnej przyczyny związanej z niewypełnieniem warunków współpracy. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

Majonezio

Ja pracuje od 8 miesięcy i nie jest źle. Atmosfera zależy od struktury do której się trafi. Wsparcie produktowe jest a podejście do klientów jest faktycznie inne (przynajmniej w mojej grupie). Jestem consultantem i nie zgodzę się, że przeszedłem 2 tygodnie szkoleń. Osoby w biurze z którego jestem dopiero po 3 miesiącach mogą sami chodzić do klientów ale i tak plany tworzą z ludźmi bardziej doświadczonymi bo ciężko coś wybrać od tak z 222 produktów. Pozdrawiam :) R.

@Majonezio

Dokładnie tak! Każdy z Naszych współpracowników otrzymuje wsparcie menedżera, aż do uzyskania samodzielności w pracy z klientem i zespołem.

rozczarowana

panie Marku po co Pan wprowadza w blad ludzi ze z menadzerem mozna porozmawiac w sprawie podstawy to bzdura tylko prowizja od podpisanych umow i na poczatku grosze tzn 10zl za jb jako treini gdzie nie ma w planie kariery takiej pozycji

@rozczarowana

Szanowni Państwo, każdy z Naszych nowych współpracowników otrzymuje na początku swojego działania w firmie przejrzysty Plan Kariery, na podstawie, którego w oparciu o jakość, ilość i kompetencje każdy ma możliwość awansu w określonym czasie. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

As

To ty chyba szkoleń profesjonalnych nie widziałaś. Jak po 2 tygodniach szkolenia można być doradcą finansowym?

@As

Szanowni Państwo, marka Partners jest międzynarodowym symbolem wysokiej jakości doradztwa finansowego oraz ikoną nowoczesnego planowania finansowego. Nasi doradcy przechodzą szereg szkoleń, seminariów, celem zwiększania swoich kompetencji. Jesteśmy poważną firmą, która nie mogłaby pozwolić sobie na to, aby klienci na rynku finansowym byli reprezentowani przez niewykwalifikowane osoby. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

Ola

Firma wygląda fajnie ale dalsza praca .... dużo wymagają a czy tacy bezstronni to nie wiem no i te prowizje zwrotne po wycofaniu się klienta Ja zrezygnowałam po 4 miesiącach Pozdrawiam

@Ola

Szanowni Państwo, żaden przedsiębiorca, współpracujący z Naszą firmą nie musi obawiać się ponoszenia finansowej odpowiedzialności, o ile nie występują żadne niedogodności czy zaniechania w relacji doradca – klient. Wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres info@partnerspl.pl. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.

Bardzo cenimy, każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Dołożymy również starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków współpracy.

Świadczymy usługi doradztwa finansowego, głęboko wierząc, że fachowa wiedza, niezależność i obiektywność doradcy, jest dla klienta olbrzymią korzyścią. Dlatego, tak ważne jest dla nas tworzenie przyjaznego środowiska współpracy oraz praktyczne wsparcie rozwoju i potencjału naszych partnerów.

Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa spostrzeżeniom, uda nam się zadbać o to, by współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres: Info@partnerspl.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

Zostaw merytoryczną opinię o Partners Financial Services Polska S.A. - Katowice