Investment Partners S.A.

Opinie o Investment Partners S.A.

Łukasz Czarnik

Z firmą Partners Financial jestem związany od września, 2017 roku. Bardzo cenię sobie doświadczenie, które zdobyłem i zdobywam dzięki współpracy z Tą Marką. Nie tylko możliwość budowania własnej kariery, ale również stawianie na rozwój jednostki jest dla mnie czymś bezcennym, a tak rzadko spotykanym na dzisiejszym rynku pracy. Polecam! :)

@Łukasz Czarnik

Łukaszu, to już ponad 3 lata wspólnej pracy :) Dziękujemy!

Piotr Jojko

Jestem w firmie Partners, ponieważ od 4 lat jestem klientem i bardzo cenię sobie profesjonalne podejście do klienta, kompleksowość usługi oraz wiedzę, którą przekazują ludziom. Szerzą świadomośc finansową oraz dbają, aby każdy Polak mógł mówić, że się bogaci, a nie biednieje.

@Piotr Jojko

Piotrze, cieszymy się, że to z nami rozpocząłeś nową drogę kariery zawodowej :)

Krzysztof

Dzięki firmie Partners, poukładałem sobie swoje finanse i żyje mi się dużo prościej. To bardzo etyczna firma z jasnymi warunkami współpracy, ale co najważniejsze jest skuteczna. Dla mnie każdy powinien mieć takiego doradcę jak ja. Pozdrawiam

@Krzysztof

Krzysztof, dziękujemy!

Jestem klientem firmy partnerspl od niedawna ale już na początku drogi mogę powiedzieć, że pracują tam profesjonaliści z dużą pasją do wykonywanej pracy. Kontakt bez zarzutu. Szczerze polecam! W szczególności Pana Tomka Deja.

@Tomek

Panie Tomku, dziękujemy za ten komentarz tutaj. To niespotykane, że nasze klienci opiniują nas tutaj, zwykle ich opinie znajdujemy tu: https://www.facebook.com/PartnersPolska/reviews/?ref=page_internal Dziękujemy za to! Pan Tomasz Deja to prawdziwy profesjonalista, podzielamy Pana zdanie :)

Zgłosiłam się poprzez formularz OLX w ogłoszeniu o pracę, odzew uzyskałam po około 4 dniach. Spotkanie z Prezesem firmy odbyło się punktualnie, zaproponowano mi kawę, herbatę. Rozmowa prowadzona była w miłej atmosferze i z szacunkiem. Trwała około pół godziny. Zostałam szczegółowo przepytana z zawartości mojego kilkustronicowego CV, wszystko zostało poruszone. Pytania były merytoryczne i odpowiednie. Pomimo braku doświadczenia na podobnym stanowisku, otrzymałam pracę, z której jestem bardzo zadowolona.

Na jakim kierunku chciałabym się rozwijać w firmie? W jakich umiejętnościach czuję się mocna? Czy pracowałam kiedyś na podobnym stanowisku? Dlaczego wybrałam szukanie pracy na takim stanowisku? Gdzie chciałabym pracować w przyszłości? Czego nauczyłam się podczas studiów? Jakie mam hobby? Czy umiem obsługiwać pakiet Office? Dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy? Co cenię sobie u pracodawcy? W jaki sposób organizuję swoją pracę? Jak odnajduję się w pracy w zespole? Jakie są moje mocne i słabe strony? W jaki sposób objawia się moja komunikatywność? Co sądzę o profilu firmy?

Agnieszka

Cześć Pracowałam w różnych branżach. Nigdy nie spotkałam się z firmą o takiej intencji , profesjonalizmie oraz podejsciu do klienta, Jestem od pół roku w firmie Partners jako pracownik i jestem zaskoczona atmosferą w zespole, wsparciem mentalnym, biznesowym na każdym kroku . Idea ; Bogacenie się przy zachowaniu pelnego bezpieczeństwa jest nie tylko szansą zmiany podejscia oraz myślenia ludzi na temat finansów, ma przede wszystkim odzwierciedlenie na ich styl komfort jakość życia. Pozwala klientom, również i mi , spełniać swoje marzenia -teraz juz cele. Praca, którą wykonuje jest spójna ze mną. Minusem jest wynagrodzenie prowizyjne bez podstawy. Jest to jedyny minus jaki można zauważyć . Jeśłi jesteś osobą, która stawia na rozwój profesjonalizm szczerość z pewnościa odnajdziesz sie w fimie Partners :)

@Agnieszka

Agnieszko, wiemy, że jesteśmy miejscem, gdzie możesz się wreszcie rozwijać! Wierzymy, że nawet w tych minusach znajdziesz plusy, gdy pewnego dnia powiesz o sobie "Tak, jestem Kobietą Sukcesu"! Czekamy na ten moment :)

Agnieszka Gaszka

Polecam firmę Partners z całego serca jako współpracownik i jako klient! Firma daje niesamowite możliwości rozwoju oraz wsparcie na każdym kroku kariery. Ludzie tworzący to miejsce traktują każdego klienta indywidulanie i etycznie. Przede wszystkim dbają o bezpieczeństwo swoich klientów, poszerzają ich świadomość finansową i każdemu dają szansę na zrobienie pierwszego kroku w stronę wolności finansowej oraz bogacenie się.

@Agnieszka Gaszka

Agnieszko, Twój spokój, stoicyzm powodują, że mimo młodego wieku tylu klientów już Ci zaufało. Idź tą drogą!

Rafał Jojko

Współpracuję z firmą Partners od ponad 5 lat. Ten czas był dla mnie bardzo owocny w doświadczenia, które dziś przyczyniają się do mojego wzrostu osobistego. Ważne zrozumieć, że dostajesz szanse / okazje, lecz od ciebie zależy jak ją wykorzystasz. Jeśli szukasz pracy to nie jest to miejsce dla Ciebie, lecz jeśli szukasz możliwości budowania własnej kariery w etycznym i przedsiębiorczym środowisku to sprawdź nas.

@Rafał Jojko

Rafale, przez te 5 lat wzrastałeś w raz z tym jak wzrastała firma, a dziś jesteś jednym z jej filarów. Dziękujemy!

Szczerze mogę przyznać, że do Partners na początku jak "typowy Polak", podeszłam nastawiona "ostrożnie". Ciekawiła mnie branża finansowa, ale "nauczona doświadczeniem i znając realia", nie liczyłam, że tutaj będzie inaczej. Szybko jednak złapałam wartości, autentyczność i intencje firmy oraz ludzi w niej działających, a dostrzegłam, że nigdy wcześniej z podobnym podejściem się nie spotkałam. I z tej perspektywy już po pewnym czasie wspólnego działania napiszę parę słów od siebie na tym profilu: Jestem tutaj zarówno jako korzystający z usług klient, jak i współpracownik - a może Partner, jak też nazwa firmy wskazuje, a którą to równość naprawdę odczuwa się na co dzień. Cieszę się, że mogę być częścią firmy, która daje takie perspektywy rozwoju zarówno dla osób działających w jej imieniu, jak i klientów. Współpracując z Partners, mogę być spójna ze sobą, dumna z tego kim jestem, mogę pomagać i szerzyć świadomość finansową, zmieniać perspektywy i zwiększać standard życia ludzi. To wspaniałe widzieć efekty swojego działania na podejściu i realnej zmianie - tak u klientów, jak i współpracowników. Godne, świadome i spokojne życie to prawo każdego z nas. Szerzmy więc ideę Bogacenia przy zachowaniu pełnego Bezpieczeństwa, niech świat się dowie, niech Polska się dowie, że można inaczej :)

@Karolina

Karolino, Twój profesjonalizm w tak młodym wieku poraża nas wszystkich! Dziękujemy, że możemy z Tobą pracować :)

Agnieszka Zawadzka

Polecam każdemu kto jest ambitny i chce od życia czegoś więcej pracę w firmie Partners. Współpracuje z firmą już ponad rok i w pracy najbardziej cenię atmosferę, która w tej firmie jest fantastyczna. Gdybym miała podać trzy cechy opisujące firmę to były by to: etyka, wsparcie (klientów i współpracowników) oraz pomoc innym w imię wspólnej idei. Nie wyobrażam sobie pracy gdzieś indziej.

@Agnieszka Zawadzka

Agnieszko, jesteś przykładem tego jak Kobieta może się spełniać jednocześnie jako Matka, Żona i Przedsiębiorca :) Jesteś wzorem dla wielu kobiet.

Alicja

Firma Partners nie zajmuje się po prostu doradztwem finansowym, firma Partners uczy ludzi i zmienia ich nawyki po to by się bogacili i mogli godnie żyć, nie martwiąc się o pieniądze każdego dnia. Jest to również idealne miejsce dla ludzi którzy chcą zmienić coś w swoim życiu i razem z Nami szerzyć wiedzę o finansach i pomagać ludziom.

@Alicja

Alicjo, szerz dalej wiedzę i pomagaj ludziom :)

Jacek Tecler

Trafiłem do firmy partners w listopadzie 2019 roku. Nauczyłem się tutaj zupełnie innego podejścia do finansów, które wykorzystałem w życiu prywatnym. Praca w tej firmie z takim zespołem to czysta przyjemność. Tutaj jestem dumny z tego co robię. Każdego ranka budzę się z przeświadczeniem, że realnie buduję świadomość Polaków co ma pozytywny wpływ na ich życie teraz jak i w przyszłości ????

@Jacek Tecler

Jacku, cieszymy się, że z nami mogłeś zmienić swój pogląd na swoją przyszłość i karierę :)

Konrad

Z Partners jestem związany od 2012 roku. Jest to firma tworzona przez ludzi o fundamentalnych wartościach takich jak etyka czy lojalność. Sposób podejścia do Klienta jakiego uczymy naszych współpracowników prowadzi do świadczenia usług na bardzo wysokim poziomie. Jako niezależna od zewnętrznych podmiotów firma, możemy dobrowolnie dobierać rozwiązania, które w jak największym stopniu będą spełniać wymagania nasze oraz naszych Klientów.

@Konrad

Konrad, dla nas jesteś żywym przykładem szerzenia Idei Bogacenia przy Zachowaniu Pełnego Bezpieczeństwa!

Daniel

Pracuję w Partners kilka miesięcy. Przez ten czas poznałem wiele wspaniałych osób. Nie spodziewałem się, że praca pochłonie większość mojego czasu i to w całkowicie pozytywnym tego słowa znaczeniu. Odkąd pracuję moje kwalifikacje z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień są podnoszone, poprzez ciężką pracę oraz ciągłe szkolenia. Partners dba o pracowników. A atmosfera w firmie jest wręcz rodzinna. Osoby, które poznałem dają mi tyle ciepła, motywacji i wsparcia - że to jest wręcz nie normalne! Gorąco polecam pracę w Partners, bo jeśli tylko chcesz możesz osiągnąć wszystko! SKY IS THE LIMIT - firma daje możliwości, kwestia jak je wykorzystamy. Ja myślę, że dobrze wykorzystam daną mi szansę. Do zobaczenia w siedzibie partners! :)

@Daniel

Daniel, znamy się krótko, ale Twój uśmiech wprowadza świetną atmosferę w naszym biurze :)

Jako Klientka i obecnie Współpracownica jestem w stanie poręczyć wiarygodność firmy, pro klienckie nastawienie i politykę działania. Prowadzone aktywności mają na celu zbudowanie i ciągłe podnoszenie świadomości finansowej. Czasy w których obecnie żyjemy pokazały jak istotnym aspektem jest odpowiednie zabezpieczenie i bieżący dostęp do rzetelnych informacji.

@Anna

Anno, Twoja chęć niesienia pomocy jest niezwykła, a to, że misja naszej firmy i Twoje przekonania są spójne jest naszą dumą!

Manager Roksana

Jako Manager firmy mogę jasno powiedzieć. To miejsce, gdzie mogę się rozwijać jako przedsiębiorca. Firma daje mi benefity, który pozwalają na to, aby wciąż rozwijać swoje kompetencje. Już 5,5 roku trwa moja przygoda z firmą. Lecz dziś to już nie przygoda - to mój sposób na życie. To mój styl życia. Moje drugie imię. Moja rodzina!

@Manager Roksana

Dziękujemy Roksana za Twoje oddanie w kreowaniu tego jak firma dziś wygląda!

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Partners Financial Services Polska S.A.?

Plan Kariery określa wszelkie warunki rozliczania Współpracowników.

Zaciekawiona

Jak wygląda płaca w tej firmie? Ile proponują na start, ile można wyciągnąć z prowizji itd. Ktoś coś? :)

@Zaciekawiona

Nasi Współpracownicy są wynagradzani za efekt swojej pracy, ponieważ Kształcimy Przedsiębiorców, a nie Etatowców.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Partners Financial Services Polska S.A.?

Przede wszystkim - Partners ma Współpracowników, a nie Pracowników :)

Ciekawa

Witam. Jak wygląda ubezpieczenie I składki w umowie?

@Ciekawa

Każda umowa ubezpieczenia jest dobierana indywidualnie do potrzeb klienta, tak, aby klient był ZABEZPIECZONY, a nie UBEZPIECZONY, zgodnie z Ideą Bogacenia przy Zachowaniu Pełnego Bezpieczeństwa.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Partners Financial Services Polska S.A.?

Każdy nasz Współpracownik sam decyduje w jakich godzinach pracuje, nasi pracownicy są rozliczani wynikiem, efektem, pragniemy kształcić przedsiębiorców, a nie pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Partners S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Investment Partners S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Investment Partners S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Partners S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 76 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investment Partners S.A.?

Kandydaci do pracy w Investment Partners S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investment Partners S.A.