Investment Partners S.A.

Opinie o Investment Partners S.A.

Od roku wyniki tej firmy mówią same za siebie, zamykane są kolejne biura... Od roku na wstecznym Pani/e pracowniku. Wystarczy użyć argumentów z wcześniejszych wypowiedzi i będziesz wiedział/a o co pytać

Obecny

Jak długo działam w tej branży (a mija już 10 lat), tak długo nie udało mi się spotkać zadowolonego "byłego pracownika". Każdy z nas jest indywidualnym przedsiębiorcą i to tylko i wyłącznie od niego samego zależy ile i kiedy zarobi. Zatem jeśli Tobie nie wyszło z Partners, to jest to tylko i wyłącznie Twoja wina. Ja współpracuję z tą firmą prawie 3 lata i wiele wiem na temat jej historii w Polsce. Powiem tylko tyle: wszystko co piękne rodzi się w bólach... Dziś z przyjemnością patrzę na rozwój tej firmy i wiem na pewno, że to dopiero początek naprawdę silnej marki. Trzeba było "posprzątać" tych, którzy etyką i mentalnością odbiegali od standardów Partners, aby w końcu rozwijać wartościową strategię.

@Obecny

Dziękujemy za tą opinię. Pozdrawiamy!

Zapraszamy do śledzenia Nas na FB oraz gowork.pl, bo sytuacja ta jest już nieaktualna.

Aleksandra

ZŁODZIEJE szukający naiwnych. Byłam w firmie od początku. Firma ustawiona na ludziach z jakiejś jednej sekty religijnej. Firma pełna nienawiści, zazdrości i fałszu. Dyrektorzy z brudną przeszłością pełną w lewą produkcję. Zniszczyli ponad 1000 ludzi przez 3 lata. Partners to chora religia, z której da się wyjść i spojrzeć trzeźwo na świat finansów. Chwalą się ile dają pieniędzy do sieci, a to wszystko brednie. System szkoleniowy na poziomie przedszkola. 80% moich prowizji źle wypłaconych, lub nie w terminie. Tak zniszczyli mi najlepszego człowieka w zespole, bo jak czeka się na pieniądze to mają być. PARTNERS TO PORAŻKA!

I moje na wierzchu
@Aleksandra

Gdy pisałem o tych problemach rok temu to wszyscy chcieli mnie tutaj ukrzyżować a teraz widzę, że innym spadły klapki z oczu. Pozdrawiam Olu.

Claire
@Aleksandra

Myślę Aleksandro, że wiele jeszcze wody upłynie w rzekach, zanim nabierzesz umiejętności bycia obiektywną i doświadczenia, które pozwoli Ci bez emocji wydawać opinie. W żadnej znanej mi firmie nie jest idealnie, nie znam takich w których pracują tylko fachowcy, przestrzegający zasad, kierujący się etyką i lojalnością (patrz firma, z którą obecnie współpracujesz...). Wręcz przeciwnie - o właściwych ludzi naprawdę jest trudno. Dlatego dzisiaj w Partners z tych "starych" współpracowników/pracowników/ pozostało niewielu, ale za to tych właściwych. I dlatego właśnie mamy możliwość się rozwijać. Czas pokaże kto ma rację.

@Claire

Dziękujemy za wyjaśnienie.

@Aleksandra

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres info@partnerspl.pl Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

@I moje na wierzchu

zaczynajacy

Czy możecie napisać mi cos wiecej o współpracy z Partners?

@zaczynajacy

Zdecydowanie polecić, pod warunkiem, że nie szukasz etatu, pracy w której ktoś Ci musi pokazać palcem co masz robić i nie robisz nic poza tym. Partners to w mojej opinii doskonały sposób na wzięcie kariery we własne ręce, korzystając ze sprawdzonego wzorca. Wymaga zaangażowania, systematyczności i chęci do nauki ale oferuje za to o wiele więcej niż niektórym się wydaje. Wbrew tym wszystkim pojękiwaniom jakie widziałem na tym forum, w Partners nie da się stracić pieniędzy, jedyna inwestycja we własny biznes to praca i czas ; nie ma szans aby nie otrzymać wynagrodzenia za dobrze wykonaną pracę, co ciekawe odbywa się to zawsze w terminie i to dwukrotnie w ciągu miesiąca; no chyba, że się nic nie robi... ZDECYDOWANIE POLECAM choć zdecydowanie nie jest to działalność dla każdego.

Dziękujemy za tą opinię. Pozdrawiamy!

@zaczynajacy

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami.

Klient

Jestem klientem tej firmy. Mam swojego doradce ponad dwa lata i jestem bardzo zadowolony. Dzieki niemu poradzilem sobie z kredytem i mam wszystko poukladane. Teraz gdy nie zalegam z niczym zaczynam odkladac. Zawsze jest kontakt zawsze wszystko idealnie wytlumaczone. Wszyscy ktorzy pisza zle na temat tej firmy to ludzie ktorzy albo sa nieudacznikami ktorzy nigdy do niczego nie dojda albo sa z konkurencji. Ludzie jest to prawdziwa niezalezna firma !!!

Rozczarowany pracownik
@Klient

Jako klient się jest wynoszonym na piedestał. Trzeba jednak uważać, gdy się chce zostać pracownikiem. Bo owszem, obsługa klienta na wysokim poziomie. Nic dziwnego - człowiek żeby cokolwiek zarobić, musi wykorzystywać każdą wolną chwilę, aby zdobyć klienta z kasą. Nie dostaniesz nic za godziny pracy, zarobki wyłącznie z prowizji. A potem i tak firma może kazać ci zwracać pieniądze, bo klient rozwiązał po roku umowę. Jeśli chcesz się w to całkowicie zaangażować - próbuj, ale jeśli to ma być coś dorywczego, to szkoda czasu.

@Klient

Dziękujemy za zaufanie Naszym klientom!

@Rozczarowany pracownik

Dziękujemy za szczerą wypowiedź.

Zgłosiłam się poprzez formularz OLX w ogłoszeniu o pracę, odzew uzyskałam po około 4 dniach. Spotkanie z Prezesem firmy odbyło się punktualnie, zaproponowano mi kawę, herbatę. Rozmowa prowadzona była w miłej atmosferze i z szacunkiem. Trwała około pół godziny. Zostałam szczegółowo przepytana z zawartości mojego kilkustronicowego CV, wszystko zostało poruszone. Pytania były merytoryczne i odpowiednie. Pomimo braku doświadczenia na podobnym stanowisku, otrzymałam pracę, z której jestem bardzo zadowolona.

Na jakim kierunku chciałabym się rozwijać w firmie? W jakich umiejętnościach czuję się mocna? Czy pracowałam kiedyś na podobnym stanowisku? Dlaczego wybrałam szukanie pracy na takim stanowisku? Gdzie chciałabym pracować w przyszłości? Czego nauczyłam się podczas studiów? Jakie mam hobby? Czy umiem obsługiwać pakiet Office? Dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy? Co cenię sobie u pracodawcy? W jaki sposób organizuję swoją pracę? Jak odnajduję się w pracy w zespole? Jakie są moje mocne i słabe strony? W jaki sposób objawia się moja komunikatywność? Co sądzę o profilu firmy?

kornelka

nie wiem @obecny jak można być zawiedzionym zatrudnieniem w doradztwie finansowym, przecież teraz to tak fajnie rozwijająca się branża z tak dużym potencjałem finansowym dla pracfowników. tylko trzeba może umieć z tego wyciągnąć zysk a nie każdy może czuje powołanie i umiejętności do takiej branży, no nie wiem

byływspolpracownik
@kornelka

Panie Dawidze prosze nie pisac bzdur ze jest pan nr 1 ktory zdobyl od zera tytul menadzera nie zna pan historii partnersa a w firmie sie placi za wszystko nawet za biuro bo pan od swoich wspolpracownikow bierze kase za biuro wykorzystywane dla partnersa a panska arogancja nawet ktora pan pokazal na podsumowaniu w laziskach to byl hit sezonu chwali sie pan wynikami a ciekaw jestem ile umow przetrwalo od chwili podpisania do dnia dzisiejszego i co za te spotkanie w łaziskach trzeba bylo zaplacic a inne firmy tego nie robia nawet trzeba placic za korzystanie z biura w katowicach i czy to jest w porzadku ciesze sie ze juz nie wspolpracuje z ta firma

Obecny
@kornelka

Chyba się źle zrozumieliśmy - Nie jestem zawiedziony :) wręcz przeciwnie. Moja wypowiedź dotyczyła wypowiedzi Doradcy z dnia 24.06.2015. Faktycznie, nie każdy ma umiejętności, aby w takiej branży działać i stąd pojawia się wielu rozczarowanych i niezadowolonych, którzy później wypowiadają się na tym forum. Na szczęście nikogo na siłę nikt nie zmusza do tego biznesu. To jest szansa na zbudowanie własnej firmy, ale nie dla każdego.

lexpaulus
@Obecny

Czy ktoś widział firmę, która nie musi płacić za wynajem biura jeśli nie ma do niego prawa własności. Oburzenie wynika z niezrozumienia co to jest własny biznes.Zapraszam na etat - nie trzeba płacić za biuro, nie trzeba płacić za szkolenia, dają diety na delegacje. To jest miejsce dla tych, którzy nie rozumieją na czym polega przedsiębiorczość.

PracującyXXX
@lexpaulus

Oczywiście że się płaci . Nikt nie powiedział, ze się nie płaci ;p Praca w Partners to nie jest praca na etat ;p To praca dla ludzi , którzy chcą spróbować czegoś więcej i spróbować swoich sił w prowadzeniu swojej działalności w firmie , która ma bardzo szeroki wachlarz możliwości pomocy klientowi ;) Faktycznie firma poszukuje ludzi uczciwych i sumiennych, tylko tacy się utrzymają w tej firmie... i pracowici przede wszystkim !!! LUDIZE - ZASTANÓWCIE SIĘ NIEKTÓRZY . Wiele osób narzeka, że małe zarobki itp ale nie rozumieją, że to od nich samych zależny czy w tej firmie zarobią 500 czy ponad 6.000 . Znam ludzi którzy pracują wytrwale, szkolą się , wiedza o co w tym chodzi - oni zarabiają najwięcej. A nie Ci którzy czekają ... Nie potępiam pracy na etacie - też ma swoje plusy. Owszem ;p Ale w tej firmie to nie znajdziemy etatu ...prawda?? Więc na co narzekamy ???

@byływspolpracownik

Szanowni Państwo, jakiekolwiek zasady panujące w firmie związane są z ogólnopanującymi zasadami branży finansowej w Polsce. Żadne z zasad nie wychodzi poza normy panujące w większości podobnych firm. Jednak wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres info@partnerspl.pl. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

Dziękujemy za opinię.

@kornelka

My widzimy potencjał w 38mln Polaków!

@lexpaulus

Dziękujemy za opinię!

@PracującyXXX

Dziękujemy za Wasze opinie!

klaudia

Ja muszę obronić consultanta, tak że naprawdę nie jest mi łatwo.Teraz wiele się zmienia, zostają najsilniejsi. Po prostu trzeba zmienić myślenie. Jak zakładasz własną firmę, to kto Ci pomaga? Kto Ci płaci za biuro czy materiały? Tutaj masz wizję firmy, która za parę lat będzie potęgą. Jesteśmy na początku a początki, jak wiadomo, są trudne. My Polacy mamy postawę roszczeniową, bo nam się należy. A to tak nie do końca. Czesi dali radę, to dlaczego my się mamy poddać? Owszem przewinęło się wiele ludzi,bo byli żle prowadzeni, popełniono wiele błędów. Mnie w porę podano rękę i dlatego jestem w firmie.

@klaudia

Wizja.... jesteśmy na początku... takie bzdury są powtarzane od stycznia 2012 a jaki efekt???

@Jak jest naprawdę

Proszę wskaż firmę, którą wybudowano w ciągu roku lub dwóch, na dodatek bez problemów i frustracji :) Wszystkie marki które znam tworzone były przez lata... bo budowa firmy to proces. Owszem część ludzi odeszła, ale są też takie osoby, które z firmą są od samego początku i świetnie sobie radzą :)

@Obiektywna

Jeszcze mało świata widziałaś i z niewieloma firmami miałaś do czynienia...

@Jak jest naprawdę

Lol... biorąc pod uwagę, że pracowałam zaledwie w 3 krajach, w firmach z 7 różnych branż, to rzeczywiście można stwierdzić, że z niewieloma firmami miałam do czynienia ^_^ Były firmy lepsze, były gorsze... w każdej coś szwankowało, każda z nich miała jakieś zalety, nie do każdej ja pasowałam. Może moje doświadczenia nie są zbyt olbrzymie, to jednak stwierdzam z całą odpowiedzialnością, że w Partners widzę duży potencjał.

@Obiektywna

Nie mam zamiaru licytować się na ilość firm itp. Zacznijmy od podstawowego pytania: co jest priorytetem Partners w Polsce, na jakie rozwiązania stawia firma? I bez frazesów, że na rozwój, że na niezależne doradztwo itp. Dlaczego rozwiązania wypracowane na czeskim rynku nie są wprowadzane w Polsce?

@Jak jest naprawdę

Zgadzam się z Klaudią, że niezależne i kompleksowe doradztwo to nie frazesy. Na jakie rozwiązania stawia firma? Najprościej ujmując na dopasowane do potrzeb klientów. Każdy z nas ma inne potrzeby, chociażby ubezpieczenie samochodu... Pan A będzie chciał zapłacić za ubezpieczenie jak najmniej, Panu B zależeć będzie na jak najszerszej ochronie, a Panu C na szybkiej obsłudze w przypadku szkody. Nie zawsze jeden produkt spełnia wszystkie te wymagania, zatem doradca musi dobrać taki który najlepiej sprosta wymaganiom danego klienta. To tak krótko na temat ogólnych założeń... A co do wprowadzania rozwiązań z czeskiego rynku, to o których rozwiązaniach dokładnie mówisz?? Bo znam szereg takich, które już wprowadzono i takich które są w trakcie realizacji, więc musisz doprecyzować.

@Obiektywna

Zapraszamy do zapoznania się z historią oraz genezą powstania Naszej spółki: http://www.partnerspl.pl/o-partners/o-grupie-partners/

Zapraszamy do lektury: http://www.partnerspl.pl/o-partners/o-grupie-partners/

@Obiektywna

Dziękujemy za te słowa! A my widzimy potencjał w 38 mln Polaków, by mogli wraz z Naszą wizją bogacić się!

@Jak jest naprawdę

Szanowni Państwo, Po odniesieniu ogromnego sukcesu w Czechach oraz na Słowacji postanowiliśmy wprowadzić naszą unikatową usługę również w Polsce. Z naszymi klientami oraz partnerami biznesowymi współpracujemy długookresowo.i dzięki czemu tworzymy z nimi stabilne relacje, Takie podejście zaowocowało powstaniem produktów na wyłączność, które są nasza dumą i flagowym dorobkiem. Jakie "niewprowadzone rozwiązania czeskie" ma Pani/Pan na myśli? Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

@Obiektywna

Pierwszym etapem współpracy doradcy Partners z klientem jest przeprowadzenie analizy finansowej, podczas której głównym celem jest weryfikacja potrzeb, celów, marzeń, priorytetów w zestawieniu z możliwościami oraz przeprowadzenie audytu posiadanego portfolia produktów klienta. Na podstawie uzyskanych informacji podczas pierwszego spotkania doradcy z klientem sporządzany jest szyty na miarę plan finansowy, skonstruowany z najlepszych, wyselekcjonowanych z rynku finansowego produktów. Dobierane są one z wyjątkową starannością przez naszych analityków wskazujących nadzwyczajnych graczy instytucjonalnych na rynku; specjalistów rekomendujących najlepsze rozwiązania finansowe z ich puli oraz osobistego doradcę wskazującego najlepsze dla danego klienta rozwiązanie.

@klaudia

Dziękujemy za wypowiedź!

Zapraszamy do śledzenia Nas na FB oraz gowork.pl

Jakub

Współpracuje z firmą już ponad 4 lata. początki były ciężkie, natomiast szkolenia i aktywna praca przyniosły pożądany efekt. Na współpracownikach można polegać, każdy służy pomocą. Prowizje? wszystko wypłacane na czas pod warunkiem dopełnienia obowiązków z mojej strony. Każde opóźnienie wynikało z mojej winy, bądź niedostarczenia dokumentów. Wielka szkoła biznesu , ogromny rozwój osobisty. Wysokie prowizje. Polecam każdemu ambitnemu !

@Jakub

Dziękujemy za opinię!

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Partners Financial Services S.A.. Może okazać się to cenną informacją dla innych użytkowników.

Zapraszamy do śledzenia Nas na FB oraz gowork.pl

Julita

@tu - dziękuję za informacje. A czy możesz napisać, jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w Partners Financial Services? Jak oceniasz warunki zatrudnienia na swoim stanowisku? czy oprócz podstawowego wynagrodzenia firma zapewnia dodatkowe benefity, na przykład w postaci prywatnej opieki medycznej? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

@Julita

Po zapoznaniu się z opiniami zapraszamy do aplikowania: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

Julita

@Rozczarowany pracownik czy mógłbyś napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia? Na jakim stanowisku pracowałeś? Jak wyglądał proces rekrutacji? Te informacje pomogą osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Partners Financial Services S.A. :)

@Julita

Zapraszamy po zapoznaniu sie z opiniami również do aplikowania poprzez: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

inka

Doradca finansowy / Manager jest teraz u nich potrzebny z tego co widze, ale zastnawiam się jak to będzi wyglądało teraz zatrudnienie.. bo chyba premie to nie sa co miesiąc wypłacane tylko co jakiś czas tak naparwde.

@inka

Zapraszamy do aplikowania: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

Lucy18

Witam. Rozwiązałam umowę z Partnersem ok. 4 miesięcy temu.Ostatnio dostałam telefon z informacja ze na moim e-mailu (do którego dawno nie zaglądałam)jest wiadomośc odnośnie zadłużenia względem Partners i żądanie zwrotu prowizji . Co najlepsze zwrot o którym mowa przewyższa o kilka 100zł wynagrodzenie jakie otrzymałam od nich. Czy ktoś miał podobną sytuacje?? Ta sytuacja to żenada a oni oczywiście straszą podwyższeniem kwoty o proces sądowy i takie tam...a na szkoleniu nikt nie mówił o karencji która ma niby rzekomo trwać 18 miesięcy....

@Lucy18

Szanowni Państwo, żaden przedsiębiorca współpracujący z Naszą firmą zgodnie z zapisami umowy o współpracy nie musi obawia się finansowych konsekwencji swojego działania z klientami. Jakiekolwiek zasady panujące firmy nie wykraczają poza standardy obowiązujące w branży finansowej.

Były doradca

Witam wszystkich. Krótko o współpracy z Partners. 1.Początek (rozmowa kwalifikacyjna, przedstawienie struktury działania, możliwości zarabiania dużych pieniędzy) No bajka i niedowierzanie, że może być tak kolorowo. 2.W trakcie ( Szkolenia, spotkania) - Szkolenia zaczęły wprowadzać u mnie sprzeczność pomiędzy tym, co mówiono na początku, a tym, co dzieje się w danej chwili. Szkolenia polegają głównie na tym, aby przygotować doradcę do sprzedawania produktów,które są beznadziejne i nasz potencjalny klient nie będzie miał z nich zysku. Ogólnie zabawa w psychologię, oraz manipulację ludźmi. Jeśli nie chcesz stracić przyjaciół, znajomych i przede wszystkim swojego cennego czasu i pieniędzy to trzymaj się z daleka od tej firmy... Mam bardzo negatywne wspomnienia z tą firmą. Nie polecam...

@Były doradca

Magda M.

Pisząc z perspektywy wielu lat przepracowanych w różnych miejscach,na różnych umowach, dopiero tutaj zrozumiałam potęgę samodzielnej pracy, kiedy jestem sobie szefem, nie mam problemu z załatwieniem urlopu bo sama wyznaczam sobie czas w którym chcę odpoczywać i zarabiam tyle ile chcę w zależności od ilości czasu jaki chcę poświęcić na pracę. Dużym plusem firmy jest ogromne zaplecze i wsparcie od innych współpracowników, które dostajemy od ręki, a jedyne co musimy poświęcić to nasz czas i chęci. Polecam wszystkim osobom chcącym zmienić swoje życie na lepsze :)

@Magda M.

KoMar

Nie rozumiem naprawdę niektórych ludzi, mi osobiście trafił się doradca polecony przez mojego znajomego i uratował mi moje cztery litery przed kredytem, który chciałem zaciągnąć w banku, a on wyszukał dla mnie 4 lepsze propozycje i dokładnie mi opisał różnicę między nimi. Wybraliśmy najlepszą, a dodatkowo zabezpieczył mnie żeby na wypadek jakiejś draki miał pięniądze na dalszą spłatę. Współpracujemy już od roku czasu i nigdy nie zauważyłem żeby chciał mnie okantować czy coś zrobić nie dla mojej korzyści. Pozdrawiam z Katowic :) P.S. A kapitał rośnie :P

@KoMar

SebastianM

Dla mnie bomba, nie sądziłem, że firmy z takim podejściem do klienta jeszcze istnieją ;0 Polecam !! Nie martwię się o nic ..

@SebastianM

kris80

Witam , jako klient mam tutaj dużo do powiedzenia. Ostatnio miałem styczność z doradcą owej firmy i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony podejściem do klienta i usługi jaka przeprowadzają. Byłem kiedyś u doradcy w Open Finance i miałem wrażenie ,że tam mi chcieli coś opchnąć ... a w Partners inaczej. Doradca przyszedł do mnie i całe spotkanie polegało na tym, że pytano o moje cele finansowe, przyszłosć , dzieci i emerture , uświadomiono mnie o możliwościach oszczędzania. To było fajne- tak powinno sie podchodzić do klienta ;p Na drugim spotkaniu przedstawił rozwiązania dla mnie . Jednym słowem super !!

@kris80

SM

Ja osobiście znam tę firmę z 2 stron. Początkowo przez kilka miesięcy byłem klientem jednej z doradczyń i byłem bardzo zadowolony z rozwiązań jakie byly mi oferowane tym bardziej, że dodatkowo sprawdzałem je z inną firmą doradczą (nie będę przytaczał nazwy) i okazały się być o wiele lepszymi rozwiązaniami. Po kilku miesiącach i na jednej z rozmów z jednym z menedżerów dostałem ofertę podjęcia współpracy i się zdecydowałem bo chciałem od środka zobaczyć czy faktycznie ta ideologia jest taka jak to się mówi klientom. Byłem bardzo zaskoczony tym jak podchodzi się do klienta od wewnętrznej strony, że jest taka dbałość o to żeby klient miał jak najlepiej i często nawet zdarzały się sytuacje, że doradcy mając możliwość zarobić więcej na sprzedaży musieli wybrać dobro klienta ponad swoje zyski, potem zauważyłem że wszyscy obecni tam ludzie naprawdę wierzą w idee że ten rynek można zmienić na lepszy i pomóc ludziom. Szczerze polecam ludziom którzy nie myślą jak tu opylić klientowi coś za dużą kasę i nie potrafili zrozumieć idei tej firmy bo takich ludzi widziałem w mojej karierze w tej firmie i widziałem jak szybko kończyli poza murami naszych biur (na szczęście nawet nie zdążyli pokrzywdzić żadnego klienta bo już nie dopuszczono ich do nich ponownie, kodeks etyczny jest wyjątkowo surowo sprawdzany), ale polecam dla ludzi którzy chcą pracować z klientami, budować własny biznes i mieć w ludziach wdzięcznych przyjaciół. Zresztą wyniki tej firmy mówią same za siebie jak wielu ludzi zaczyna nam ufać i zarabiać razem z nami. Polecam.

@SM

Dziękujemy za tą opinię!

zaczynajacy

Petr welech jest dyrektorem od 2014 roku wydaje sie porządnym... Chyba teraz sie coś zmieniło... jak uważacie?

@zaczynajacy

Z dniem 1 grudnia 2014 roku stanowisko Prezesa Partners Financial Services Polska S.A. powołany został Petr Welsch, który z holdingiem Partners związany jest od początku jego istnienia.

nutella

Witam! czy to prawda że w firmie pracują osoby karane jako doradcy??

@nutella

Tego rodzaju pomówienia są zupełnie niezgodne z prawdą. Każdy z Naszych współpracowników przed podpisaniem umowy o współpracy musi wykazać swoją niekaralność.

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Partners S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Investment Partners S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Investment Partners S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Partners S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 76 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investment Partners S.A.?

Kandydaci do pracy w Investment Partners S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investment Partners S.A.