3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 119 389 5 1

Opinie o Partners Financial Services Polska S.A.

kamilka k.

@Pracowniku skoro masz takie informacje, i potwierdzające je dowody, to przestań pisać na forum i zgłoś to gdzie trzeba.ja o takich sprawach z tą firmą nigdy nie słyszałam jak piszesz.doradztwo finansowe to trudna ale opłacalna branża, chcę w to wejść. mają szacunek do człowieka bo przynajmniej fajnie jest rekrutacja i oferta doradcy finansowego przedstawiona u nich na stronie

ulala
@kamilka k.

to wchodź, nikt tutaj Ci tego nie broni. Też kiedyś miałam fajną wizję na temat tej firmy pseudo-doradczej, niestety (a może mimo wszystko na szczęście) szybko uświadomiłam sobie, że praca tam to po prostu strata czasu i pieniędzy!!! Próbuj, jeśli masz na to ochotę, ale zastanów się dwa razy i weź pod uwagę, że te wszystkie negatywne wypowiedzi skądś się jednak biorą... Wierz mi, nie są to działania konkurencji, ale wypowiedzi prawdziwych, rozczarowanych byłych pracowników, takich jak ja.

@ulala

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres info@partnerspl.pl Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

@kamilka k.

anka

a jak jest z praktykami/stazami w partner financial? chodzi mi glownie o rozwoj, szkolenia, wsparcie od przełozonych, i czy jest pozniej mozliwosc przejscia na umowe. pomozcie :)

@anka

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami, stroną www i FB oraz aplikowanie poprzez: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

rozczarowana

gratuluje ze w koncu ktos otwiera oczy na firme partners podpisuje sie umowy metleif w lipcu a jest wrzesien i jeszcze nie ma spolisowanych umow ani prowizji bo firma trzyma pieniadze ale sie bedzie tlumaczyc ze ma na to trzy mieisiace a klienci uciekaja

I moje na wierzchu
@rozczarowana

I dlatego Partners sypie się na całej linii... wieczne czekanie na prowizje, ciągłe sprawdzanie czy zostały prawidłowo naliczone, brak jakiegokolwiek wsparcia a do tego pseudo szkolenia (nieważne skąd jesteś, przyjedź do centrali, jest super szkolenie np z umawiania spotkań. Super! Jedziesz i zamiast szkolenia dostajesz zjeb...., że nie masz umówionej odpowiedniej liczby spotkań. Po czymś takim tracę połowę zespołu). Szczytem nad szczytami jest postępowanie osoby, która aktualnie odpowiada za całokształt funkcjonowania firmy a swego czasu zapytana o osoby delegowane w danych miastach w sprawie wsparcia kredytowego w konkretnych bankach odpowiedziała: sam wyrób sobie kontakty... owszem wyrabiam ale już nie dla Partners.

Tak4Nie
Aleksandra
@I moje na wierzchu

Bo tak im najwygodniej- zepchnąć problem na kogoś innego, ale wychwalać się na rynku jacy to są pomocni. Tragedia.

@I moje na wierzchu

@Aleksandra

klaudia

Do rozczarowanej. Po pierwsze na stanowisko consultanta, z tego co mi wiadomo, musisz mieć 450 JB. Po drugie niestety nie każdy się nadaje do tej pracy. Trzeba cierpliwości i samozaparcia, trzeba zmienić myślenie z etatowca na prowadzenie własnego biznesu. Najpierw trzeba coś dać od siebie a nie od początku wymagać. Anka chcesz się uniezależnić? Spróbuj. Jak już pisałam NIC nie stracisz a wiele ZYSKASZ.Ja też zaliczyłam upadki, grunt to się nie poddawać i nie słuchać innych tylko siebie;)

@klaudia

Oczywiscie Klaudio wlasnie consultant ale najpierw nieoficialnie jestes traini i placa ci 2,5 euro za JB a cala nadprowizja idzie do menagera po wypracowaniu 450 JB jak zechce menager to jestes consultantem i otrzymujesz 4 euro za JB wiadomo ze nie kazdy sie do tego nadaje ale jak sie przedstawia na szkoleniach ze plan kariery zaczyna sie od consultanta a pozniej jest co innego. Klaudio piszesz ze trzeba dac cos od siebie a co daje firma ze za analizy placisz za telefony placisz biuro sie dokladasz za wszystko placisz i gdzie pomoc ciekaw jestem jakie masz tam stanowisko ze tak ich bronisz ale nie wazne bo sam fakt iz przez firme przewinelo sie tyle ludzi ze jak wszystko by bylo w porzadku to bylaby najwieksza firma w Polsce pod wzgledem ludzi a jak jest sama wiesz troche ludzi zwlaszcza tylko w Katowicach i na Slasku bo w Polsce nie ma nic praktycznie .takze rozumie ze bronisz firmy bo tam jestes i ciezko pisac prawde

@klaudia

Wszelkie warunki awansu normuje wewnętrzny Plan Kariery, awans uzyskiwany jest na podstawie najważniejszych kryteriów czyli jakości i ilości.

@rozczarowana

Stanowisko Trainee również znajduje się w Planie Kariery.

anka

@klaudia, dzieki za rozjasnienie. dobrze ze zapewniaja jednak jakies wdrozenie. fajnie byc swoim szefem, ale praca chyba jest przez kogos kontrolowana jednak?

@anka

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami i aplikowania poprzez: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

anka

to naprawde dobrze sie przedstawia to co piszecie, fajnie uczestniczyc w rozwoju takiej firmy. nie trzeba miec wyksztalcenia finansowego rozumiem?

anka

@rozczarowana, ale rozwinelas sie cos w tej firmie?bo z tego co pisza to to jest plusem i to ze pracujesz sam na siebie..

i taka prawda

wiara rozdaje stanowiska

@i taka prawda

leszek

Czytaj ze zrozumieniem a potem się uzewnętrzniaj.

@leszek

Senior Dyrektor dla Partners Polska

Drogi panie Leszku no cóż tu można dodać może tylko tyle że w dzisiejszych czasach na zazdrość trzeba sobie ciężko zapracować.

leszek
@Senior Dyrektor dla Partners Polska

A czy ja panu czegoś zazdroszczę??

@Senior Dyrektor dla Partners Polska

@leszek

nutella

Witam! Czy ktoś wie może kto jest teraz dyrektorem na bielsku białej??? Na prawdę trzeba samemu płacić za szkolenia i dojazdy do centrali? Dziwne jeśli taka firma nie potrafi opłacić takich podstawowych rzeczy związanych z rozwojem pracowników , a wydaje mi się , że to są podstawowe rzeczy. Proszę o opinie i odpowiedzi.

były
@nutella

niestety to prawda...:(

@nutella

Wszelkie zasady współpracy określa wewnętrzny Plan Kariery.

@były

Wszelkie zasady współpracy określa wewnętrzny Plan Kariery.

były pracownik

Tylko kase naciągają i nic więcej . Współpraca z ta firmą to jakaś pomyłka to sa zwykli złodzieje . Praca tam to koszmar wpierw ci każą płacić potem cię olewają nikt nigdy tam ani złotówki nie zarobił odprócz tych złodzieji co siedzą na krześle .

Tak2Nie

kiedyś też dałem się nabrać
@były pracownik

prawda, prawda i jeszcze raz prawda

@były pracownik

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres info@partnerspl.pl. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

Pracodawca

@kiedyś też dałem się nabrać

paulina

@konrad - super, że profesjonalizm można spotkać u nich na każdym kroku. Skoro klienci są zadowoleni z obsługi, to pewnie i pracownicy ze swojego zatrudnienia. Dobry doradca to zdecydowana rzadkość, ale skoro można im ufać to dobre, dostają przecież bardzo dobre zarobki. Może ktoś wie czy jest planowana rotacja wśród pracowników. Pozdrawam

iwusia
@paulina

Jeżeli chcesz porozmawiać na temat zatrudnienia i poznać firmę skontaktuj się ze mną pod tym adresem e-mail: iwusia01@gmail.com Pozdrawiam i czekam na wiadomość ;)

@paulina

Zapraszamy do aplikowania: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

@iwusia

Zapraszamy do aplikowania: http://www.partnerspl.pl/kariera-w-partners/

TakNie

Pracowałem w Partners przez około pół roku, mogę napisać, że jest to bardzo dobra szkoła pod kątem samorozwoju i przedsiębiorczości. Obudzili we mnie to, co było ukryte za postacią pracownika fizycznego. Polecam wszystkim, którym zależy na rozwoju, aczkolwiek praca jest trudna bez dużej listy znajomych i poleceń. Dlatego byłem zmuszony szukać czegoś bardziej "stałego". Ale zawsze wypowiadam się na temat Partners pozytywnie i dobrze wspominam te czasy :)

@Były pracownik

Dziękujemy!

Mira

Czy jest jakiś powód takiej ciszy na forum?

ggggg
@Mira

Firma działa i to prężnie :)

@Mira

Zapraszamy do śledzenia Nas na FB oraz http://gowork.pl

@ggggg

Zgadza się! :)

były...zadowolony

Jestem byłym pracownikiem i..... niestety do wszystkich hejterów tutaj musze przyznac że: TO JEST FIRMA KTÓRA MA FILOZOFIE ŻEBY POMAGAĆ A NIE ZASZKODZIĆ LUDZIOM!!!! Mam bardzo dobre wspomnienia związane z ta firma . Nikt mi nie zabierze tego czego sie nauczyłem.... Poza tym zostałem klientem tej firmy. Firma jest totalnie nie zależna. Jakby ktoś nie wiedział wywodzi sie z CZECH i ma 350 000 klientów!!! To coś o tym świadczy!! .. Przez to ma bardzo często dedykowane rozwiązania finansowe. TZN TYLKO u NICH TAKIE ZNAJDZIECIE. NIe mylić że to sa ich produkty. Oni negocjują z Firmami FInansowymi lepsze warunki dla klientów żeby sie wyróżniali. I tylko oni je mają dlatego że są TACY DUZI!! Dlaczego już mnie tam nie ma?? Ponieważ zachorował mój ojciec i musiałem przejąc bussines rodzinny.... CI WSZYSCY CO TU PISZE ŹLE TO SĄ NIEUDACZNICY KTÓRZY NADAJĄ SIE DO PCHANIA KARUZELI i NIE ZROZUMIELI IDEI!!!

pytanie
@były...zadowolony

a dlaczego wcześniej nie zająłeś się rodzinnym biznesem tylko poszedłeś do pracy w innej firmie skoro mogłeś pracować w firmie rodzinnej ?

@były...zadowolony

Dziękujemy za opinię!

@pytanie

Biznes w firmie strukturalnej daje szereg możliwości i większą skuteczność biznesu.

konrad

Firma bajka ! Fachowa obsługa i serwis ! Nie wiedziałem poczatkowo co zrobić ze swoimi pieniędzmi aż do czasu kiedy kumpel polecił mi swojego doradcę, długo mnie namawiał na niezobowiązującą rozmowę z nim i w końcu pogadałem z nim przy kawie i zaczeliśmy współpracę. Nie żałuję , mam plan finansowy na lata i nie martwię się o nic . Co mnie zaskoczyło ? Na pewno inne podejście do klienta, mam plan szyty na moją ,,miarę"/ Doradca nie przyszedł do mnie z zamiarem proponowania mi czegos, tylko z zamiarem poznania mnie i moich przyszłych celów. Bardzo mnie to zdziwiło - pozytywniee. Zabezpieczyłem swoje zdrowie i emeryturę choć jestem jeszcze młody ;) Posprawdzałem swoje produkty w internecie i faktycznie Firma Partners ma dostęp do najlepszych produktów na rynku, dałem to do sprawdzenia z ciekawości mojemu znajomemu z finansów :) Mega!

co?
@konrad

to do mnie trzeba było przyjść to bym ci powiedział co zrobić z pieniędzmi

@konrad

Dziękujemy za opinię!

@co?

Pan jest doradcą :) ?

Klientka

Witam. O tak dobrych firmach jak BMW czy Mercedes Benz również można przeczytać niepochlebne opinie... Jestem bardzo zadowoloną klientką Partners. Mam wspaniałego doradcę, z którym jestem w stałym kontakcie. Znam również wielu jego klientów, którym również bardzo pomógł, a właściwie pomogła i to nie tylko w kwestiach typowo finansowych, bo również pomaga znaleźć ciekawe mieszkanie, dobrego i tańszego notariusza. Firma Partners oferuje swoim klientom ponad 200 produktów, sami oceńcie czy to mało czy dużo. Jestem tak bardzo zadowolona z jakości usług firmy, że sama zastanawiam się nad współpracą z nimi już nie jako klient, ale doradca. Świetnie zdaję sobie sprawę z tego, że tego typu praca NIE JEST DLA KAŻDEGO. Nie dla każdego - w takim razie dla kogo? 1. Dla ludzi, którzy lubią sami zarządzać swoim czasem (masz tyle wolnego i pracy ile chcesz/potrzebujesz). 2. Dla ludzi odpowiedzialnych i samodzielnych. 3. Dla ludzi lubiących pracę z innymi ludźmi. 4. Dla ludzi, którzy jakość stawiają na pierwszym miejscu. 5. Dla ludzi, którzy chcą poświecić czas na naukę (szkolenia, praca z menadżerem i nie oszukujmy się - praca własna!) 6. Dla ludzi inteligentnych, pogodnych oraz towarzyskich. 7. Dla ludzi, którzy chcą sami decydować, ile zarobią. Wiele zależy od tego, jakim jest się człowiekiem. Jedni wolą mieć nad sobą kogoś ,,mądrzejszego", komu sprzedają swój czas (ludzie na etacie), a inni chcą sami zadbać o swój interes, dlatego zastanówcie się ludzie, którym typem człowieka jesteście, żeby nie marnować swojego i czyjegoś czasu. To nie chodzi tylko o pracę w tej firmie doradztwa finansowego, ale o każdy typ pracy, gdzie nie pracujecie na etacie. Jeszcze raz napiszę, że z punktu widzenia klientki firma jest super, bardzo etyczna i koszty produktów są tanie, a produkty rentowne. Doradca w każdej chwili jest do mojej dyspozycji i zawsze służy pomocą. Jestem przekonana, że jeśli zdecyduję się na pracę w tej firmie, będę tak samo zadowolona i życzę sobie być tak dobrym doradcą jak mój obecny :-) Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających forum.

Tak4Nie1
po rozmowie
@Klientka

Bzdury! Nie jesteś żadną klientką! Odbyłem dziś rozmowę w sprawie tej pracy i wszystko co Ty napisałaś (słowo w słowo) dziś mówił to samo mój rozmówca. Przypadek? Nie sądzę....

@Klientka

Szanowna Pani, serdecznie dziękujemy za Pani opinię. Cieszymy się, że wśród Naszych klientów są osoby, które w tak wnikliwy sposób potrafią ocenić Naszą usługę dla klienta. Dziękujemy za Pani zaufanie! Cieszymy się na kolejne lata współpracy. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

@po rozmowie

"Jestem tak bardzo zadowolona z jakości usług firmy, że sama zastanawiam się nad współpracą z nimi już nie jako klient, ale doradca. " Może ta Pani już rozpoczęła współpracę z Nami :)

rozczarowana

doradca jest do dyspozycji po co piszesz takie bzdury tylko kontroluja i dzwonia czy doradca byl fachowcem i czy jestem zadowolona ja mam oceniac doradce ocenie go jak bede widziala pozytywne wyniki z inwestycji bo do tej pory jestem niezadowolona a niby pani dyrektor z bielska bialej wybrała mi takie fundusze w compesie ze mam tylko straty i to jest fachowosc zenada

Tak3Nie

Daria

Kolejny pracownik spam!!!!!

TakNie1

@rozczarowana

Szanowni Państwo, z Naszymi klientami pracujemy w systemie Analiza-Doradztwo-Serwis. Dokładnie system pracy z klientem został opisany pod poniższym linkiem: http://www.partnerspl.pl/doradztwo/jak-przebiega-wspolpraca-z-doradca-finansowym-partners/. Celem spotkań serwisowych jest dostosowywanie produktu do obecnej sytuacji finansowej klienta. Jeśli posiada Pani zastrzeżenia do pracy Naszego doradcy, prosimy o wysłanie konkretnych informacji pod adres info@partnerspl.pl. Serdecznie pozdrawiamy, Partners Financial Services S.A.

@Daria

Co Pani ma na myśli?

haba

Jestem zainteresowany praca w tej firmie tylko właśnie zastanawia mnie ta wizja o które mówisz, jaką wizje ma ta firma?

Konkrety
@haba

Wizja..w telegraficznym skrócie: 1. stać się firmą pierwszego wyboru dla klientów chcących poprawić swoją sytuację finansową 2. stać się firmą pierwszego wyboru dla osób które myślą o pracy w finansach 3. kształcić przedsiębiorców.

@Konkrety

Świetnie! Dziękujemy za tą wypowiedź. Dokładnie! To Nasza wizja i misja.

@haba

Zapraszamy do zapoznania z opisem Naszej usługi dla klienta: http://www.partnerspl.pl/doradztwo/

Zostaw merytoryczną opinię o Partners Financial Services Polska S.A. - Katowice