Investment Partners S.A.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Investment Partners S.A.

Bogusław Nowak
Pracownik

Z firmą Investment Partners S.A. zetknąłem się w sierpniu 2023 roku za sprawą jej współpracownika Łukasza Czarnika, który na początku został moim Planerem Finansowym, aby po chwili stać się moim mentorem i prowadzącym. W październiku przystąpiłem do nauki w Szkole Planerów Finansowych. Od samego początku byłem pod wrażeniem pozytywnej atmosfery panującej zarówno w szkole jak i firmie Investment Partners S.A. Od samego początku dostałem duże wsparcie od prowadzącego jak i od pozostałych współpracowników firmy. Firma sporo wymaga , ale jeszcze więcej daje od siebie. Także Centrala jest dużą pomocą zarówno w załatwianiu wszelkich formalności, jak i przy korzystaniu z narzędzi firmowych, które ułatwiają pracę Planerom Finansowym. Jak już wcześniej wspomniałem duże wsparcie od prowadzącego, który zarówno wysłuchał mnie w „trudnych” chwilach, jak i udzielił merytorycznych wskazówek bardzo mi pomogło. Wysoka kultura i etyka oraz partnerstwo to główne atuty firmy Investment Partners S.A., które przekonują mnie do współpracy. Firma kładzie duży nacisk na rozwój współpracowników, jednocześnie rozwijając w nich przedsiębiorczość i samodzielność. Jestem na początku mojej drogi, ale wierzę, nie , Ja to wiem, że z firmą Investment Partners S.A. osiągnę sukces zawodowy i finansowy.

Michał Świerczyński
Pracownik

Jako klient firmy Investment Partners uważam że firma robi świetna robotę w zakresie rozwoju edukacji Finansowej w naszym kraju. Przekłada się to nie tylko na bogacenie się Polaków ale przede wszystkim na rozumienie kwestii bezpieczeństwa, szczególnie istotnej w dzisiejszych czasach. Majac na uwadze jak zmienilo sie moje podejscie do kwesti finansów i jaki to moze miec wplyw na społeczeństwo, postanowiłem wstąpić w firmowe szeregi i zająć się planowaniem finansów osobistych. Widzę tu korzyści dla wszystkich

Jakub Cykowiak
Pracownik

Świetne środowisko pełne ludzi podchodzących do swojej pracy z ogromnym zaangażowaniem. Najpierw zostałem klientem, który dostrzegł dużą wartość z możliwości współpracy z planerem, a dziś sam nim jestem.

Arkadiusz Stęchły
Inne

Swoja przygodę z firma rozpocząłem od spotkania z planerem finansowym. Byłem bardzo ciekawy co przyniesie ta rozmowa. I od tej rozmowy zaczęła sie moja nowa droga życiowa, w której inaczej podchodze do kwestii finansów osobistych. Natomiast najwieksze wrażenie zrobiło na mnie samo środowisko, otwartosc, życzliwość, wsparcie i ogromna dawka motywacji we wszystkim co robię w życiu. Ci ludzie są niesamowici!????

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Zgłosiłam się poprzez formularz OLX w ogłoszeniu o pracę, odzew uzyskałam po około 4 dniach. Spotkanie z Prezesem firmy odbyło się punktualnie, zaproponowano mi kawę, herbatę. Rozmowa prowadzona była w miłej atmosferze i z szacunkiem. Trwała około pół godziny. Zostałam szczegółowo przepytana z zawartości mojego kilkustronicowego CV, wszystko zostało poruszone. Pytania były merytoryczne i odpowiednie. Pomimo braku doświadczenia na podobnym stanowisku, otrzymałam pracę, z której jestem bardzo zadowolona.

Pytania

Na jakim kierunku chciałabym się rozwijać w firmie? W jakich umiejętnościach czuję się mocna? Czy pracowałam kiedyś na podobnym stanowisku? Dlaczego wybrałam szukanie pracy na takim stanowisku? Gdzie chciałabym pracować w przyszłości? Czego nauczyłam się podczas studiów? Jakie mam hobby? Czy umiem obsługiwać pakiet Office? Dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy? Co cenię sobie u pracodawcy? W jaki sposób organizuję swoją pracę? Jak odnajduję się w pracy w zespole? Jakie są moje mocne i słabe strony? W jaki sposób objawia się moja komunikatywność? Co sądzę o profilu firmy?

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Przemek Modzelewski
Pracownik

Polecam serdecznie Investment Partners Wiedza, podejście, i możliwość pracy w tak kreatywnym zespole zasługuje na duże brawa :)

anonim
Inne
@Przemek Modzelewski

Powiesz coś więcej, trudno tam się dostać ogółem? Właśnie obawiam się, czy aplikować czy nie, bo mam trochę mało doświadczenia i w sumie nigdy w takiej firmie nie pracowałem większej. Jakie mają wymogi teraz, jeśli chodzi o te kwalifikacje i nie tylko?

Pracodawca

@anonim

Witamy serdecznie i z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Dla naszej firmy priorytetem jest zaangażowanie oraz chęć do nauki, gdyż nasze szkolenia obejmują kompleksowe wprowadzenie w tematykę, bez konieczności posiadania doświadczenia w branży finansowej. Nasi doświadczeni menadżerowie, wykorzystując dostępne kursy, prowadzą każdego uczestnika przez kolejne etapy nauki. Podstawowym wymaganiem jest posiadanie wykształcenia średniego. Dodatkowo, dwa razy w roku organizujemy Szkołę Planerów, do udziału w której serdecznie zachęcamy. W celu uzyskania bliższych informacji i zapisów prosimy o kontakt mailowy na adres: kontakt@inpartners.pl

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Investment Partners S.A.?

Pytanie
 Pytanie

Czy Investment Partners S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracodawca

@Pytanie

Od 8:00 do 16:00 w dni powszednie pomocą służą pracownicy Centrali, natomiast planerzy finansowi pracują w wybranych przez siebie godzinach, zdalnie jak i stacjonarnie.

Miro
Inne
@Investment Partners S.A.

Witam. Zainteresowało mnie to, co napisaliście o stanowisku planera finansowego. Szukam właśnie zajęcia, gdzie mógłbym sam sobie układać pracę i być rozliczanym z wyników. Czy forma współpracy z Państwem na tym stanowisku to umowa b2b, czy umowa o pracę? Jest jakieś szkolenie wprowadzające i czy jest wymóg pojawiania się w biurze?

Pracodawca

@Miro

Dzień dobry, można z nami nawiązać formę współpracy na zasadzie umowy zlecenie, jako przedsiębiorca, student lub umowy o pracę z innym podmiotem. Są oczywiście szkolenia wprowadzające, nie ma wymogu pojawiania się w biurze - organizacja własnej pracy leży po stronie planera. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą jako Planer Finansowy prosimy o wiadomość na kontakt@inpartners.pl

Grzegorz
Inne

Dzięki współpracy z InPartners dowiedzieliśmy się dużo istotnych rzeczy odnośnie zrządzania finansami. Współpraca z Panem Arturem Garus jest na najwyższym poziomie, polecamy ze względu na profesjonalizm i szczegółowe zainteresowanie każdym tematem.

Żart
Pracownik
 Pytanie

Na Google opinie o firmie są jedynie dodawane przez znajomych pracowników. Skąd wiem? Sam byłem wręcz zmuszany do dodawania pozytywnej opini!!!! Plan finansowany tworzony przez ososbe która sama nic nie ma na koncie wielkie X D Porady żeby w obligacje inwestować X D Uważam , ze jedynie PRAKTYK moze dawac mi rady jak i wstawiać; a nie tylko TEORETYK.

Pracodawca

@Żart

Opinie na Google są tylko i wyłącznie wystawiane przez klientów Investment Partners, o czym świadczy ilość wystawianych opinii. Na dzień dzisiejszy to 1357 indywidualnie wystawianych opinii naszych klientów. Nikt nie jest zmuszany do dodawania pozytywnych opinii, ale średnia 5,0 jest powodem do dumy i zobowiązaniem do utrzymania naszej jakości na dotychczasowym poziomie. Zawsze prosimy klientów o szczere i merytoryczne oceny, aby móc doskonalić nasze usługi. Jeżeli nie był Pan/Pani zadowolony z naszej usługi to taką opinię oraz merytoryczne uzasadnienie, może Pan/Pani wystawić na naszej wizytówce Google. Każdy z planerów inPartners jest praktykiem naszej filozofii działania: „Bogacenie się przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa”, ale każdy z nas jest na różnym etapie tego działania. To samo dotyczy naszych klientów, którzy mogą być na różnym poziomie budowania swojego bezpieczeństwa finansowego, mają różne doświadczenia i wiedzę finansową. Wspomniane obligacje, są jednym z możliwych składowych przygotowywanego planu finansowego, a każdy plan dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów.

Zuzia
Inne

Czytam wątek, i pracownik firmy wspomniał o tym, że aktualnie poszukają planerów finansowych. Jedne co mi nie daje spokoju, to wynagrodzenie oparte jedynie na samych prowizjach. Jak to wygląda w teorii? Pracuje ktoś na tym stanowisku, i napisze średnie zarobki? Warto w to iść?

Pracodawca

@Zuzia

Oferowana przez nas forma współpracy nie jest typową pracą na etacie. Dążymy do kreowania samodzielnych przedsiębiorców, stąd nie oferujemy stałej pensji. Wynagrodzenie oparte jest na prowizjach i bonusach w związku z pozyskaniem klientów dla oferowanych przez nas produktów. Nie jesteśmy w stanie podać średnich zarobków, ponieważ wszystko jest zależne od pracy i zaangażowania planerów. Po więcej szczegółów odnośnie współpracy zapraszamy pod mailem kontakt@inpartners.pl

Robert Podeszwik
Pracownik

Współpracę z Inpartners rozpocząłem w listopadzie 2022 roku jako klient. Byłem niesamowicie zadowolony z planu finansowego i współpracy co otworzyło mi oczy na wiele aspektów, o których nigdy wcześniej nie myślałem. Po kilku miesiącach dostałem możliwość współpracy i nie wahałem się ani chwili. Niesamowite środowisko przedsiębiorczych i wspierających ludzi.

Bartosz Rydzkowski
Pracownik

Współpracę z firmą InPartners rozpocząłem 10 miesięcy temu i wtedy w 100% poczułem, że zaczęła się moja przemiana finansowa, w której przez cały czas wspierał mnie mój planer. Kilka miesięcy później dostałem szansę dostania się do zespołu i dzisiaj rozwijam się w tym kierunku jeszcze bardziej, ponieważ czuję, że stało się to moją pasją, a dodatkowo mogę pomagać innym poszerzać ich świadomość finansową!

Alek
Inne
@Bartosz Rydzkowski

Przemiana finansowa? Mógłbyś wytłumaczyć w prostych słowach a nie tak górnolotnie? Zacząłeś więcej zarabiać? Od razu nie byłeś w zespole tylko kilka miesięcy później? To na jakiej zasadzie byłeś zatrudniony?

Bartosz Rydzkowski
Pracownik
@Alek

Współpracę najpierw rozpocząłem jako klient, a później jako planer, co również przyczyniło się do zwiększenia dochodów. W głównej mierze spowodowane było to moim podejściem do kwestii finansów, czyli mojej przyszłości. Zacząłem bogacić się przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, a wiązało się to z ciągłą edukacją i rozbudową majątku.

Paulina
Pracownik

Firma daje duże możliwości rozwoju. Dzięki współpracy nauczyłam się umiejętności, które są przydatne w wielu dziedzinach na rynku, a tym bardziej w byciu przedsiębiorcom. Wszyscy ludzie, których spotkałam są niesamowitym zasobem wiedzy i doświadczenia. Cieszę, że mogę rozwijać sie w gronie ludzi, którzy podbudują i wspierają w działaniach.

Aneta
Pracownik

Z In Partners współpracuję od prawie dwóch lat i muszę przyznać, że nigdy nie spotkałam tylu wartościowych Osób w jednym miejscu. Firma daje ogromną możliwość rozwoju ścieżki zawodowej jak również budowania swojej marki osobistej co w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne. Otrzymuję wsparcie na każdym kroku zarówno od zespołu jak i Managementu. Nie zamieniłabym In Partners na żadne inne miejsce pracy. Serdecznie polecam!

Jola G
Inne

Michał Zając i Rafał Jojko- dzięki Wam zaczynam się wkręcać w kwestie bezpieczeństwa finansowego! Do tej pory temat dla mnie nudny i trudny staje się ważniejszy i ciekawszy. Superelastyczne podejście do klienta, zrozumienie sytuacji, dostosowanie planu finansowego do indywidualnych potrzeb. Przede mną jeszcze sporo edukacji, mam nadzieję, że z Waszą pomocą zabezpieczę swoją przyszłość finansową, a przede wszystkim przestanę bać się tematów inwestowania!

Milena
Pracownik

W czerwcu 2022 roku zostałam pracownicą centrali Investment Partners S.A. w Katowicach. Uważam, że to jedna z najlepszych rzeczy w życiu jaka mi się do tej pory przytrafiła. Nie mogę do tej pory uwierzyć, ilu wspaniałych ludzi jest w niej skumulowanych w jednym miejscu. Każdy jest gotowy do pomocy, przyjazny i uśmiechnięty. Zarząd jest otwarty na rozmowy, pomysły, prośby i potrzeby pracowników i stara się je spełniać w miarę możliwości. Firma stanowi bardzo dobre miejsce do rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń.

Mikołaj
Inne
@Milena

Brzmi jak bajka. A jak z wypłatami? Też takie dobre? Prócz podstawy masz jakieś wynagrodzenie prowizyjne albo premie? Przydała by się informacja chociaż o widełkach bo jak na razie wszyscy w komentarzach chwalą ale bez żadnych konkretów.

Milena
Pracownik
@Mikołaj

Jestem pracownikiem administracyjnym firmy i na moje wynagrodzenie składa się godna wypłata+premie+bonusy okazjonalne, które są dla mnie satysfakcjonujące. Jako pracownik centrali moje wynagrodzenie jest tajemnicą przedsiębiorstwa, więc nie mogę podać tzw. widełek. To przykre, że godne warunki pracy są dla kogoś „bajką”, lecz nikogo nie namawiając - można to po prostu ocenić samodzielnie zgłaszając nam swoją kandydaturę. Obecnie poszukujemy planerów finansowych. Forma współpracy oferowana przez nas dla planerów to zawarcie umowy o współpracy - nie jest to typowa praca na etat. Wynagrodzenie planerów jest oparte na systemie prowizyjnym. Dążymy do kreowania samodzielnych przedsiębiorców, a w przyszłości naszych partnerów biznesowych. Wielu naszych współpracowników jest zadowolonych z tej formy współpracy, ponieważ pozwala ona na rozpoczęcie swojego pierwszego biznesu przy pomocy innych doświadczonych planerów i wsparciem ze strony firmy. Można stworzyć swoją strukturę planerów jako Team Manager lub pójść samodzielną ścieżką kariery i od tego zależy system wynagrodzenia. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało proszę pytać tutaj lub napisać mail na kontakt@inpartners.pl . Chętnie odpowiemy :)

Mikołaj
Kandydat
@Milena

Wynagrodzenie prowizyjne jest od początku zatrudnienia? Bo przez pierwsze miesiące jak się nowy pracownik uczy to wiadomo że niewiele z tej prowizji może mieć. Nie ma wtedy jakiejś stałej wypłaty? Zatrudnienie na B2B to znaczy trzeba mieć swoją działalność?

Pracodawca

@Mikołaj

Nie ma obowiązku zakładania działalności gospodarczej w momencie podpisania umowy współpracy, a o formie rozliczeń między stronami decyduje nowy współpracownik. Dla większości współpracowników najbardziej korzystnym sposobem rozliczeń będzie właśnie działalność gospodarcza.

Marta
Inne
@Milena

Szkoda, że nie możesz podać widełek płacowych. A w takim razie powiedziałabyś czy te premie to przypadają co miesiąc, czy są to może premie kwartalne, no i od czego one zależą od wyników pracy, czy może jakiejś frekwencji?

Pracodawca

@Marta

Dla pracowników administracyjnych premie są ustalone indywidualnie w zależności od przydzielonych zadań. Bonusy współpracowników natomiast są sprecyzowane w przejrzystym planie kariery i dodatki przydzielane są na podstawie określonych wyników.

Katarzyna
Inne

Sama jestem inżynierem i mimo iż myślałam, że znam się na finansach to moje zarządzanie nie przynosiło efektów. Dopiero gdy trafiłam pod skrzydła Pani Patrycji Kuli z Investment Partners, która pomogła mi skutecznie podzielić budżet i zagospodarować go tak aby przynosił zyski zrozumiałam, że warto powierzyć swoje finanse profesjonalistom :) Osobiście polecam

Magda
Pracownik
 Pytanie

Wiele doświadczeń, wiele prób - i... od prawie 11 lat jestem IN I to mówi wszystko! 11 lat, to już szmat czasu... gdyby było źle, to miałabym czas by się zorientować, że coś "jest nie tak" - ale wciąż jest SUPER... Jak Wam to przedstawić...? ETYKA, PARTNERSTWO, ROZWÓJ, DRUGA RODZINA... Spędzamy w pracy minimum jedną trzecią naszego życia - a życie mamy jedno... Nie szkoda mi żadnej minuty, którą tu spędziłam. Czasami było trudno, ale mogłam liczyć na wsparcie, na pomoc, na zrozumienie... "Nie ma róży bez ognia" - nie ma sukcesu bez wysiłku, nie można żyć inaczej nie zmieniając swojego podejścia/działania... Mam ponad 50 lat, wiele przeżyłam, wiele doświadczyłam, trochę poznałam ludzi i życie... I po wielu tych doświadczeniach wiem, że InPartners - to mój drugi dom - serducho. Robię co lubię, dzielę się moim doświadczeniem, otaczam się wspaniałymi ludźmi, wciąż się uczę, rozwijam, mam wrażenie, że odejmuje mi to lat... Czy nie o to chodzi w życiu? Nie każdy się tu odnajdzie, ale warto próbować:) Bo lepiej zgrzeszyć i żałować, że się zgrzeszyło... niż przegapić okazję... A co robimy dla naszych klientów? Poczytajcie sami... https://www.google.com/search?client=safari&rls=en&q=inpartners+opinie&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Paulina
Pracownik

Firma Investment Partners to miejsce, w którym jesteś w stanie rozwinąć skrzydła zarówno jeśli chodzi o rozwój zawodowy, ale i również swojej świadomości dotyczącej finansów, celów i swojego życia. Ludzie, których możesz poznać w tym miejscu są wspierający motywujący i chętni do pomocy. To co jest wartościowe to nie tylko etyczne podejście do współpracowników, ale i klientów. Serdecznie polecam współpracę.

Dominika J
Inne
 Pytanie

Świadomość jest ważna ale jak rozpocząć proces budowania bezpieczeństwa finansowego? Szymon Skupnik planer finansowy, przekazał mi ogrom wiedzy i nie tylko. Dzięki jego pracy mogłam wykonać pierwszy świadomy krok w obszarze finansów. Dostosował dla mnie plan i pokazał w jaki sposób dobrze zarządzać budżetem. Przedstawił metody analizowania statusu majątku, pomógł określić cele na przyszłość i strategie dalszego działania. Dziękuje za zaangażowanie i cierpliwość. Teraz mogę świadomie budować bezpieczeństwo dla mnie i mojej rodziny. Polecam współprace z panem Szymonem.

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Partners S.A. - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Investment Partners S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Investment Partners S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Partners S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 77 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Investment Partners S.A.?

  Kandydaci do pracy w Investment Partners S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investment Partners S.A.
Przejdź do nowych opinii