Opinie o Personnel Solutions w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel Solutions. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Personnel Solutions o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel Solutions w Katowice

piku

witam, poniżej link do artykułu - 100% prawda. jako były pracownik tej firmy, dobrze pamiętam takie opowieści opiekunek z PS, te które chciały coś wywalczyć - kończyły karierę szybko.... http://wiadomosci.onet.pl/prasa/niewolnica-starszej-pani/tdsse

opiekunka75

Jakie kwatery? za granicą jest tylko JEDNA oferta pracy od długiego czasu. Jako opiekunka masz zapewnione zakwaterowanie u pacjenta.

Roxy

z ich stroną tak już jest od kwietnia.

zawiedziona
@Roxy

ja pracowałam tam dość długo jak zaczelam walczyc o swoje to od września nie milam propozycji pracy i zmieniłam firme na inna i mam za te sama prace jako opiekunka 1200euro a nie 1000

zawiedzona
@zawiedziona

potwierdzam mało placa i zmienaja się jak rekawiczki

ala
@zawiedzona

hej ja tez jak zaczelam walczyc o swoje to już było brak pracy dla mnie zmieniłam firme i w ciągu tygodnia milam nowa prace i jestem zadowolona mam stala sztele i dobra kase

@ala

witam !! Praca jest fizyczna i na lotnisku, nic nie ma wspolnego z lufthansa. w Niemczech zostaje podpisana umowa z niemieckim posrednikiem pracy zeitkonsulem. Umowa w j. niemieckim do tej pory nie moge sie doprosic wersji polskiej. stawka 8.5 euro/h brutto !! nie wyrobi sie normy 1300 netto - nie ma szans . Firma gwarantuje nam 152h w miesiacu czesto bywa tak ze nawet nie wyrabiamy tego min . ale mamy za to płacone 152h x8.5 brutto = 1292 euro brutto minus podatek(licze na okragło 20% - to jest 250e) 100 mieszkanie i bilet 83 ( za bilet zwracana w nastepnym miesiacu ) czyli reasumujac zostaje nam ok 870e i z tego na zycie (mi wychodzi ok 250- 300 na miesaic ) wiec nieco ponad 500 e moge wysłac do polski . za nocki jest dopłata 10% za niedziele 50% za swieta 100% . Tak jak wspomniałem nie pracujemy w lufthansie tylko w firmie LUG zajmujemy sie przeładunkiem, rozładunkiem i załadunkiem samolotów i nie tylko czesto jest pakowanie tirów. Praca fizyczna i bez grafika ... np. dzis mamy sobote i grafik mamy do niedzieli do jutra w poniedziałek moze sie okazaz ze wszyscy maja wolne albo ze potrzebuja z 8 osob do pracy ... tzw. praca na telefon zero czasu wolnego bo tzeba byc w gotowosci .... Warunki mieszkaniowe wiele pozostawiają do zyczenia grzyb na scianach, robale na 1 i 2 pietrze ... ostatnio mielismy trucie karaluchów ale to nic nie pomogło ... Reasumując praca może być i jest dobrym startem by tu przyjechac i szukać nowej pracy bo nie ma sensu wiazac sie na stałe z tymi firmami ... w koncu dwoch posredników ;/ o tyle dobrze ze jest meldunek niemiecki tymczasowy załatwiany, wyrabiaja karty aok itp ... szkolenie w Katowicach - jest to szkolenie dwudniowe prowadzone przez Niemca pierwszy dzien konczy sie testem i jesli sie go zda zostajesz dopuszczony do szkolenia w drugim dniu w tedy sa dwa testy ( pierwszy test ma na zadanie spr. znajomosci j. niemieckiego dwa pozostałe to tylko czysta formalność ) Dodam iz w okresie jesiennym i przed swiatecznym jest nawał pracy ... ale z poczatkiem roku jest ok 2 miesiecy przestoju ... czesto jest tak ze sie przychdzi o pracy i Cie puszczaja szybciej a z płaca w tedy bywa roznie ...

Seher
@pracownik

To sie dopiero okaze czy za 152 h bedzie zaplacone. Przepracowalem 111 h godzin i to wedlug ustalonego grafiku. Dzisiaj mija 14 dzien bankowy. Do 15 dnia bankowego (czyli 21 maja ) majà mi zaplacic. Bede informowal na biezaco.

asia

co kilka dni wchodzę na ich stronę, a tam, że za 5 dni nowa odsłona strony internetowej, i tak już od 3 tygodni, pewnie wszystko im sie wali na głowę, chciałam jechać przez ta firme do pracy, ale to wszystko co tu czytam, to na pewno nie skorzystam, no i brak tej strony internetowej...porażka,szukam innej firmy...asia z katowic

logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Veo Worldwide Services
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card

Firma z klasa i na poziomie to było może trzy lata temu gdy ja zaczynałem pracę pod czujnym okiem Pani (usunięte przez administratora)i wszystko było ok, wszystko grało, kontakt był super, zmianę zamienić można było zawsze i gdy potrzebne było wolne nikt nie robił problemu. Przez dwa lata ponad nikt problemu nie robił, że za długo na zlecenie a ludzi doświadczonych w pracy na kasie brakowało, brakuje i będzie brakować. Dziwne że nagle dla obecnej koordynatorki, Pani (usunięte przez administratora), zaczął to być problem no ale jak się ciężko przyznać do własnego błędu to lepiej oskarżyć, pomówić niż uznać własny błąd. Każdy tu wyraził lub jeszcze wyrazi własne zdanie i może dobrze. Może w końcu sam Pan Prezes zobaczy, że stracił wszystkich doświadczonych pracowników a praca na kasie wbrew pozorom nie jest ani taka łatwa ani taka prosta o kontakcie z Panią (usunięte przez administratora)nie wspomnę bo tego było jak na lekarstwo. Ogólnie współpraca z tą Panią się nie układała. Może w końcu firma zacznie starać się o naprawdę doświadczonych pracowników i ich utrzyma, z szacunkiem itp.

Kolejny niezadowolony

b.p. - 2013-05-28 10:42:39 Wspaniały zarząd powinien zabrać się do roboty zamiast grać w rzutki. Życzę im również trzeźwej oceny własnego zachowania i powodu fatalnych opinii dotyczących firmy i jej kierownictwa. Braku kompetencji nie ukryje się pod płaszczem gładkich słów. Wbrew pozorom zarządzanie nie jest takie proste, nie wystarczy stanowisko z tytułem i wykorzystywanie trudnej sytuacji na rynku pracy.Zarząd najwidoczniej robi to, co potrafi najlepiej..:) Tak duża ilość negatywnych opinii nie mogła się po prostu wziąć bez powodu..Pozostaje tylko pogratulować im dobrego samopoczucia. Tam, gdzie nie szanuje się ludzi i gdzie wśród kadry pracowników stałych panuje taka rotacja, że sami są jak pracownicy tymczasowi, trudno mówić o firmie z klasą i na poziomie.

Anty

b.p. - 2013-05-28 10:42:39 Wspaniały zarząd powinien zabrać się do roboty zamiast grać w rzutki. Życzę im również trzeźwej oceny własnego zachowania i powodu fatalnych opinii dotyczących firmy i jej kierownictwa. Braku kompetencji nie ukryje się pod płaszczem gładkich słów. Wbrew pozorom zarządzanie nie jest takie proste, nie wystarczy stanowisko z tytułem i wykorzystywanie trudnej sytuacji na rynku pracy.Nie sądzę aby zarząd tej firmy wyciągnął wnioski z błędnie podejmowanych decyzji, sam także podejmuje błędne decyzje wszelkiego rodzaju. Swoją drogą sam Pan Prezes tej firmy wydaje się nie mieć zielonego pojęcia jak wygląda współpraca z koordynatorami - którzy swoją drogą narzekają na już nie pracujących koordynatorów bo to czy tamto źle zrobione, bo tu czy tam są braki. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy - koordynator też człowiek jeśli popełni mały błąd to wypadało by kulturalnie pouczyć a nie od razu zwalniać, każdemu zdarza się wpadka a człowiek się uczy na błędach. Niestety w tej firmie nie ma wytłumaczenia popełniłes błąd zapłać za niego i to dotyczy tak samo koordynatorów jak i pracowników chyba że się ma układy z zarządzającymi to się utrzymasz na stanowisku. Nie ma też tak zwanej drugiej szansy dla zasady nie bo nie i jeśli ktoś nie pracował w tej firmie niech się zastanowi zanim zacznie to tylko strata czasu a jak już trzeba to lepiej wybrać inna firmę bardziej szanującą zwykłego człowieka niż tą..albo po prostu szukać pracy stałej.

ktos z reala

(usunięte przez administratora) TAKA JEST PRAWDA O TEJ FIRMIE A DYREKCJA SZKODA COKOLWIEK MÓWIC TA FIRMA PORAZKA

b.p.

KTOSTAKI

(usunięte przez administratora)Widzę komentarze wiele mówią o tej firmie. Ja już tam nie pracuje 1.5 roku ale z opinią się zgodzić nie trudno. Jacy prezesi, koordynatorzy taka firma i takie traktowanie ludzi. Pozdrawiam.

miki

nie pracuję w tej firmie od dłuższego czasu, ale wiedzę że wszystko po "staremu"... zarządzający tym czymś nic dalej nie rozumieją, że firmę tworzą LUDZIE którzy w niej pracują. A jak się traktuje ich jak (usunięte przez administratora) to nigdy nie stworzy się firmy z pozycją rynkową i prestiżem tylko jedno wielkie (usunięte przez administratora)! widać z perspektywy czasu że taki ich zamysł, taplać sie w (usunięte przez administratora) miłego dnia, pozdrawiam Myszka Miki

anonim666 - 2013-05-21 09:58:38 Brak szacunku do pracowników, ogromna rotacja i wyzysk. Ciągłe zmiany w firmie, ale czy na lepsze? 1000 pomysłów na minutę, brak jednolitej i stałej strategii. Tak od lat. Nie wymagana dalszego komentarza. Szukasz pracy? Szukaj jej gdzie indziej. Cóż widać po wypowiedziach powyżej i nic więcej pisać nie trzeba..i nie liczy się doświadczenie ani to że jesteś/byłeś praktycznie na każde zawołanie bo miało się świadomość umowy którą się podpisało.. jeśli ktoś ma być pomówiony to będzie a wymówka zawsze będzie "bo są podstawy do takiego a nie innego oskarżenia" a może bo tak się komuś spodobało, "bo umowa jest na czas" i nie ważne doświadczenie. Tyle w temacie dalsza dyskusja nie ma sensu. I tylko można się powołać na regulamin Umowy zlecenia §6 pkt 1 "Każda ze stron może wypowiedzieć niniejszą umowę z zachowaniem 5-cio dniowego okresu wypowiedzenia" i jeśli ktoś z tej firmy powie że to nie prawda to powinien przeczytać regulamin który sami ustalają bo w moim przypadku ten regulamin nie został dotrzymany.. Kpina i tyle.

anonim666

Koordynator

Były pracownik - 2013-05-13 21:10:18 Obowiązkiem pracownika jest wykonać zlecenie z należytą starannością najwidoczniej ktoś pomylił pojęcie czym jest umowa zlecenie. Co do reszty swoje wiem i pozostawie to bez komentarza. Na pewno nie męczyłem nikogo swoją osobą takie oskarżenia są bez podstaw.Panie (usunięte przez administratora). te oskarżenia mają swoje podstawy i ja również pozostawię to bez komentarza

EWA

Były pracownik - 2013-04-09 21:28:42 Ja przepracowałem w tej firmie dość dużo czasu żeby poznać ich od początku. Powiem tak dopóki koordynatorem była Pani (usunięte przez administratora). wszystko było w porządku a odkąd jest Pani (usunięte przez administratora). jest jeden wielki bałagan. Przyjmują koleżanki kolegów czy dyrektorów po to tylko aby kogoś ośmieszyć i zwolnić. Wypowiadają umowy z dnia na dzień, oszukują na wypłatach i nigdy nie wiedzą jakie są stawki netto. Taka jest rzeczywistość tej firmy.Panie Były parcowniku. Pani koordynator miała rację nie dając panu więcej zleceń. Odkąd tak się stało wiele osób odetchnęło z ulgą, że już pan ich nie będzie męczyć swoją osobą. Może najwyższa pora zastanowić się trochę nad swoim zachowaniem!!! I nie ma żadnego bałaganu w końcu umowy są na czas bo przy (usunięte przez administratora) tego nie było. A kontakt z(usunięte przez administratora)jest świetny więcej takich ludzi :)

Koordynator

Dobry koordynator to taki po którym nie trzeba nic naprawiać i nadrabiać zaległości. Zdążyłam się przekonać jaki to był dobry koordynator. WIELKIE ZALEGŁOŚĆI I BRAKI. Po prostu super

opiniotwórca

Niestety większość niepochlebnych opinii to prawda: w tej firmie nie traktuje się pracowników dobrze, chociaż początkowo można mieć inne wrażenie. Pomysłów jest dużo, ciągłe zmiany, niekoniecznie na lepsze. Brakuje kompetencji osobom decyzyjnym i wszelkie zmiany ponoszą fiasko.Nie polecam, lepiej szukać czegoś porządnego.

jkjk85 - 2013-03-01 19:10:10 Zgadzam sie, ta firma to MEGA POMYŁKA, niedajcie sie wykorzystać, ta firma to (usunięte przez administratora), nie maja uczcciwych zamiaró, tylko wykorzystać biednych ludzi, którym zleży na pracy. PERSONNEL SOLUTIONS TO (usunięte przez administratora)!!!

poszukująca pracy - 2012-07-18 15:01:48 chciałam wysłać do nich cv ale po takich opiniach które tu przeczytałam dziękuję bardzo nie skorzystamNie polecam. Ta firma nie zasługuje na uwagę i w moim przypadku długo nie musiałem czekać aby się o tym przekonać.

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel Solutions - Katowice

• Jak się pracuje w Personnel Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel Solutions?

Kandydaci do pracy w Personnel Solutions napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel Solutions

Personnel Solutions