RBS Kosmetik

Kraków

Opinie o RBS Kosmetik

gość 2010-12-17 18:48:02
dziewczyny ktore pracuja to jak by za kare, niemile, nie udzielaja informacji, mrucza cos po nosem, a z biura slychac smiechy i wrzaski, ogolny haos. nie polecam
gość__ 2012-03-14 20:54:30
Witam
Niestety nie mam dobrej opinii o tej firmie byłam na rozmowie o prace ale z tego co się dowiedziałam to pracownicy są przyjmowani niby na przedstawicieli a potem maja za zadanie sprzątać i układać na polkach w firmie. Nigdy nie dostajesz umowy o prace bo po co najlepiej jak bys pracował na czarno a i ni możesz zajsc w ciąże bo ci od razu wywalają
Gość 2014-08-07 22:54:39
Witam.
Ja pracuje już bardzo długo i nie zauważyłam takich problemów. Fajny zgrany zespół. Wiele osób pracuje tu już bardzo długo wiec raczej jest to świadectwem że atmosfera jest dobra, niema rotacji jak w niektórych firmach. Problem jest jak się komuś nie chce pracować, ale to raczej w każdej firmie mu się nie będzie podobało.
lenus 2016-04-28 12:12:26
to zwykła hurtownia kosmetyczna.. Pewnie wiele osób unika pracy w takim miejscu z obawy o nawał roboty. Ja widze pozytywne komentarze, widze ich stronę i chętnie pracę bym tutaj podjął. Może niekoniecznie na magazynie, ale jako kierowca czy przedstawiciel. Czemu by nie :)
Zostaw swoją opinię o RBS Kosmetik - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RBS Kosmetik