Opinie o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stellantis Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stellantis Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

member wieczny

A jak tam premia??? podobno było jakieś spotkanie ze związkami zaw.

drogan
@member wieczny

W Oplu nie ma związków zawodowych!!

dejtaspokoj

Ciekawe czy podobnie jak w Oplu w Hiszpanii nasza wspaniała dyrekcja też ma plan by zmniejszac wynagrodzenia o 6% i zamrozić płace do 2022 r, zeby tylko ratować tą tonącą łódz. A i PSA żąda od GM połowy kasy, którą wyłożyła za Opla, chyba zorientowali się jakiego bubla kupili... Nieciekawe czasy nastały.

Bubel
@dejtaspokoj

Skąd takie informacje

@Bubel

Od Andrzeja

Byczek

Panowie jakieś info czy bd 2 zmiany i kogo wywalaja?

Arek
@Byczek

Umow nie przedłużaja wszystkich czasowych. Co do 2 zmian to moze jeszcze nie od stycznia.

Byczek

Zaś idą ploty że 2 zmiany od 5 lutego -.-

Borys

Jak to miało być o wakacji :-(( Ale ciulanie

Fizyczny

Dlaczego usuwane są normalne wypowiedzi?

@Fizyczny

Bo prawda boli :)

Rozmowa w bardzo pozytywnej atmosferze. Jednak nie wszystkie informacje były zgodne z prawdą. Na rozmowie nie powiedziano mi o obowiązkowych sobotach, wspominano tylko o nadgodzinach, na które byłam chętna. Nie powiedziano również że soboty są do odbioru, w czasie wyznaczonym przez pracodawcę, który ma na to 12 miesięcy!! Te niedomówienia sprawiły, że już tam nie pracuję.

Pytano mnie o przebieg mojej ścieżki zawodowej.

Greg

100% racji, szefostwo nic nie umie załatwić. Tylko wiecznie te gadki, żeby pracownicy byli bardziej elastyczni. A jak przyjeżdża delegacja z zagranicy, to jakby mogli to by trawę na zielono malowali. Za niedługo to ludzie będą uciekać z tego wariatkowa, bo w innych firmach już płacą lepiej.

@Greg

Zgadza się oni chcą żebyśmy byli 3w1 czyli wysylani za granice oczywiście bez diety. 2 żebyśmy robili 40 samochodów na godzinę a po 3 żebyśmy sobie zachwalali ta śmieszna firmę... Jak na ostatnim spotkaniu powiedział A. KOŁPAK żebyśmy nie marudzili.... I jeszcze nie będą przedluzane umowy tymczasowe.. Jeśli team leader nie zgodzi się na oddelegowanie będzie miał pensje membra coś mi tu podjeżdża pod MOBBING!

aaa

Greg a kogo degradują? Team Leaderów, Group Leaderów, szeregowych pracowników?

@aaa

Po prostu ma być mniejsza ilość tl i gl. Dlatego nerwówka na ww. trwa.

zxc
@aaa

Potwierdzam, proponują niższe stanowiska albo bye bye

Info z frontu

Jak zwalniają tyle osób to na bank będą 2 zmiany od przyszłego roku. Podobno też chcą pozbyć się firm podwykonawczych dla opla typu Wega-a, formel D, Crs itd. I zastąpić ich oplowcami, zeby nie było ze opel zwalnia. Na nowy model nie ma co liczyć. Do końca roku robimy astre sedan, GTC, cascady. Zostaje tylko Astra V i 2 zmiany od stycznia

Janosik
@Info z frontu

Masz lipe bo od lipca:) a nie od stycznia

Daria

Opel znowu zwalnia ludzi śmieszny dyrektor zakładu już to ogłosił.... Zamiast zwalniać tych co chodzili na L4 będą zwalniać pracowników którym zależało na pracy!

michal

To juz potwierdzobe, ze od nowego roku tylko 2 zmiany?

Body
@michal

Od połowy przyszłego roku. Taką informację od jednego z przedstawicieli forum doradczego.

Piotrek

Umowa kończy mi się 15 listopada, również jestem nieabsencyjny, zawsze norma ponad stan. dodatkowo 2 małych dzieci i kredyt mieszkaniowy...złożyłem podanie o przedłużenie umowy ale pewnie nie mam na co liczyć...oferty na jakie trafiam to praca za max 2000zł...masakra jakaś - panowie byli OPLOWCY dajcie znać gdzie teraz pracujecie - może mi też by się udało złapać coś konkretnego. 601-074-365.

Antek
@Piotrek

Ngk

Xx
@Piotrek

A ile zarabiales w tym Oplu ze piszesz ze praca wszedzie za 2tys. Zlotych? Skoro cie zwalniaj pewnie byles swiezym pracownikiem i nie miales duzo wiecej. Opel z kiedyś dobrego pracodawcy stał sie wyzyskiwaczem i oszustem

HR

Moi drodzy, z uwagi na sprawę Caracali i deficytowej sprzedaży opla juz za niedługo poczujecie francuski 'miód' ;) Z godnie co podała agencja bloomberg maja byc ciecia w wszystkich przejetych zakładach. Jest całkiiem mozliwy scenariusz ze zostana wprowadzone tylko elektryczne samochody do produkcji w gliwicach. Prognozy przewiduja max 1200 ludzi.

zenek

A jak wygląda okres rozliczeniowy w Oplu? Został 3 miesięczny czy zmienili na 12 ?

@zenek

Na chwilę obecną nadal jest 3 miesięczny

Joanna

@Zaczyna sie..... taką informacje można też znaleźć w artykule jaki ukazał się w zeszłym miesiącu w Rzeczpospolita. Można tam również przeczytać, że fabryka w Gliwicach jest wymieniana jako "bezpieczna". Wiecie coś więcej tym, czy jednak w firmie zajdą jakieś zmiany? Wspominacie niedawno o degradacjach. Czy oprócz tego coś jeszcze się zmienia?

aaa

Eeee, no nie przesadzaj że Opel R.I.P. Do tego mu daleko. Ciecia na pewno są i będą, ale nic poza to.

Wój Stefan

Podobno mają degradować kadrę,o jeden szczebel , Oj zaczyna się skowyt i płacz.

@Wój Stefan

Już degradują

aaa

Przykre, bo tak naprawdę to te osoby co są zwalniane mają 3 lata w plecy. Teraz idąc do nowej firmy znowu zaczynacie od zera. Znowu 3 lata się starać żeby wskoczyć na normalną umowę pod firmę, a nie jakąś agencję. Powodzenia dla wszystkich

Praca jest ok.. tylko nie przedluzyli mi umowy po 3 latach. Mimo ze nie bylem ani razu na l4 i pracowalem na 100% nie mialem wpadek ani spoznien. Jesli beda znowu zatrudniac to na pewno juz tam nie wroce zwlaszcze ze wiekszosc firm na strefie lepiej placi.

Rafal

Praca w fabryce opla w gliwicach to stracony czas... OMIJAJCIE TO MIEJSCE PRACY SZEROKIM ŁUKIEM.

Wój Stefan

Mają nas za ciuli, propaganda z PRL, mówią tylko co im wygodne, a jednocześnie za wszelką cenę chcą by związki podpisały 12 m-czny okres rozliczeniowy, oni zabłyszczą przed nowym szefostwem a my dalej będziemy dupić jak w obozie za psi grosz. Prośba do związków : INFORMUJCIE NAS NA BIEŻĄCO bo tego często BRAK.

Alvarso

Szkoda ze na wczorajszym zebraniu nic nie wspominali ile otrzymali zwrotu ubezpieczenia. To jest dno na 3000 tys pracowników 1500 to jacyś inżynierowie...

Zostaw merytoryczną opinię o Stellantis Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stellantis Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stellantis Polska Sp. z o.o.