General Motors Opel Polska

Gliwice

Opinie o General Motors Opel Polska

S.Z 2016-12-02 17:53
Pracowałem w oplu pod adecco na boody na najgorszym ponoć obszarze outery i powiem tak, lepszej pracy nie miałem bardzo mi się tam podobało i bardzo chętnie bym tam wrócił, polecam jak najbardziej tą fabrykę może kasa nie jest bardzo duża ale jest ta premia pół roczna właściwie ocena i na prawdę da się dostać fajną kaske po jakimś czasie pod oplem są podwyżki jeżeli ktoś chce zarabiać ponad 2500 zł od samego początku to pakować się i za granice bo w polsce nie zarobicie takiej kasy.
Kaboo 2016-12-06 10:22
Koledzy i koleżanki nie wiecie może czy do Opla przyjmują na inne stanowiska niż produkcyjne ? Chodzi mi o kierowcę busa/testera samochodów/spawacza MAG(posiadam uprawnienia aktualne) lub każdą inną formę poza produkcją ? Z góry serdecznie dziękuje za prawdziwe odpowiedzi, a nie mydlenie oczu :)
GL 2016-12-09 22:45
Z uprawnieniami spawacza, zapraszamy do miłej i dobrze płatnej pracy na body.
GL 2016-12-09 22:54
Każdy TM rozwija się jak papier toaletowy
Mkbewe 2016-12-10 00:31
Za to gruppenführerzy (group leaderzy)to siedzą,czas spędzają na bajerze z innymi gruppenführerami i na wszystko mają wywalone,byle tylko linia jechała.Jeśli coś trzeba załatwić to member musi gonić za wszystkim sam(specjal greetings to gl from ch1).A już jak trzeba pokombinować żeby ściągnąć dodatkowych ludzi bo ktoś chce urlop to mają się ( usunięte przez administratora )
Oliwer 2016-12-23 21:07
NARESZCIE ZAJĄŁ SIĘ KTOŚ TĄ SPRAWĄ
student 2017-01-07 20:00
Fatalna atmosfera. Ludzie patrzą na siebie wilkiem. Za złotówkę są się w stanie pozabijać. Praktykantowi (student) kazano przyjść do pracy na nocną zmianę i pracować razem z 1 innymi pracownikami produkcyjnymi. Nocna zmiana jest niezgodna z kodeksem pracy! Ale to świadczy o firmie. Za łaskę przyjęcia na praktyki trzeba człowieka wykorzystać nie ucząc go niczego konkretnego co może mu się przydać w znalezieniu pracy.
speed3711 2017-01-09 19:11
Pracuję w Oplu od 5 stycznia 2015r. Pod agencja bylem max ile sie da czyli 18 miesiecy. Czlowiek myslal dostanie umowe to i stawka jakas wyzej . W koncu to juz nie to samo co agencja a tu guzik. Na umowie trzeba kolejny rok przerobic zeby cos wiecej dostac - ile , czy wogole tego nie wiem. Umowe dostalem 27 czerwca - osobiscie czekam max do konca lipca i zmieniam prace. Ile w koncu mozna robic za niecale 2 tys. i to z dodatkami nocnymi wlacznie. Maksymalne oszczedzanie na ludziach ile sie da. Negocjacje placowe zostaly podpisane na 4 lata ostatnio na 4,2% od stawki masakra. Moim zdaniem szkoda czasu na ta cala strefe. Brat robi pol roku w tenneco i to co widzi to marne 1700zl na produkcji masakra. Tyle to w castoramie zarobisz wiecej mniejszym kosztem. Raczej watpie ze za te drobne dacie rade utrzymac rodziny. Pozdrawiam.
Aplikant 2017-01-29 14:41
Miałem zamiar tam aplikować ale podziękuję już na wstępie, same stawki mówią za siebie. Kończysz szkoły po to by wegetować. Lepiej już na stacji paliwo nalewać i z uśmiechem mówić pin i zielony proszę :d
motofanatic 2017-02-05 18:22
ludziska, a tak z czystej ciekawości pytam tych zatrudnionych przez agencje, wiecie ile agencja ma pln za kazda godzine naszej pracy?
Zainteresowany 2017-02-07 08:33
Czy to prawda że w Tychach rozpoczęła się rekrutacja na produkcję?
Jeśli tak to gdzie można składać dokumenty?
Słyszałem że opel to dobry i godny plecenia pracodawca.
Robotnik z lini GA 2017-02-08 08:20
Raczej produkcja w zakładzie w Tychach stoi pod znakiem zapytania, sprawa jest rozwojowa i wszystko się rozstrzygnie w najbliższym czasie.
Speed3711 2017-02-09 18:09
Tak jak powyzej:) Fabryka w Tychach stoi pod znakiem zapytania. Miala byc rowniez prezentacja wynikow firmy. Scene spowrotem poskladali , zapewne czekaja na info na temat Tych i wtedy bd prezentacja:) W tym roku ma rowniez zostac wycofana astra IV sedan z produkcji ponoc . To tez znak zapytania czy i jaki model zastapi astre iv.
ds kon/j/u 2017-02-11 12:10
No to jo Arczi napisza; Pani Mary Barra, to tako babka kero w cugu umi tyn bajzel urychtować (jak ze niemcami i rosja pora lot nazot). Wybitna secjalistka umiejaco dopasować i polityka i dolar a co ważne uspokoic tyn niemiecki moloch(sic!)szacun polityki i związków DRD . Kobieta kero do robota Tychom, a naszym za przeproszeniem.... co sie należy. Już za tydzień; a co do roboty, to jo zaczynoł łod 1000 a dziś mom 3 i pół na membrze, plus socjal i premie na wakacje. Szczyt to może i nie jest ale 3,5 na dwa tydnie styko ;) Polecom robota we oplu a i piwa sie napic razym idzie :)
aaaaaaa 2017-02-14 19:07
moze francuzi przejmą opla. i jak czytam te wasze komentarze o małej kasie, d.. pach do rznięcia , pretensjach to nie jest mi was szkoda.. niedługo będziecie bezrobotni lenie
Buser 2017-02-15 18:02
Nie oceniaj pracowników na podstawie swoich tylko teorii.
W Oplu na stanowiskach produkcyjnych nie da się lenić, bo linia cały czas jedzie.
Co prawda wśród załogi jest kilku związkowców - cwaniaków z jednego wywodzącego się z czasów komuny związku, którzy wykorzystują swoją ochronę prawną i robią łaskę, że w ogóle przychodzą do pracy, ale to jest margines społeczny. Bolesne jest to, że ich akurat nie można zwolnić. Prawo nie pozwala.
Cycu 2017-02-15 19:56
Ha ha pewno trzymasz sztame z pewnymi strażakami i jesteś nietykalny tak jak o oni
Rafta 2017-02-16 09:56
Przejeli....
xyz 2017-02-16 09:59
+ - 1.5 zł.
Proźba 2017-02-17 19:04
Witam proszę o pomoc czy ktoś słyszał co się stało w Oplu. Zginą tam młody człowiek osierocił synka .Prosił bym o pomoc czy ktoś coś widział .
stefan 2017-02-17 19:46
Kiedy ???
formermember 2017-02-18 09:14
Haha teraz sr opliki płaczą i trzęsą portkami zwłaszcza Ci wyższego szczebla bo psa pewnie będzie chciało obsadzić swoimi ludźmi.Membry raczej zostaną bo ktoś musi trzaskać ten złom.
czaruś 2017-02-18 12:55
pamiętaj na Oplu jeden drugiego kryje i jeśli ktoś coś nawet wie to bedzie siedział cicho, znam to z własnego oświadczenia
Buser 2017-02-19 19:23
Przeczytaj sobie regulamin. Tam masz napisane, jaki strój jest wymagany, a czego ubierać nie wolno na stanowisku pracy.
Skrzywdzona 2017-02-19 23:08
Gościu chyba nie jesteś w temacie...zanim coś napiszesz dobrze poczytaj post chodziło mi o ubiór w którym chodzę do pracy.,a nie w pracy. Pokaż mi gdzie jest regulamin jak masz chodzić ubrany do pracy?????
sprawiedliwość 2017-02-21 09:47
Ten chłopak zginą 16-02-2017 około godziny 11 rodzinę powiadomiono o godzinie 17 .Do dnia 21-02-2017 rodzina nie wie co się z nim stało .Prokurator zakazał podawać pracownikom wszelkich informacji ,czemu nikt nie wie . Jest robiona sekcja zwłok w prywatnym prosektorium ,czemu nikt nie wie.Chcą ukręcić sprawę ,Będziemy walczyć aby dowiedzieć się jak było naprawdę.Jest poinformowana telewizja by nie dać się klice. Osierocił 4 letnie dziecko miał 29 latek .Syn budzi się we wieczór bierze telefon i dzwoni do taty tragedia ,proszę o pomoc. Proszę o jakieś info.rmację
Proźba 2017-02-21 10:02
Witam mam nadzieję że ktoś ma sumienie ,kto tam był . I niech poczuje że on mógł być na jego miejscu i jego rodzina teraz potrzebowała by pomocy co się stało. SYN,OJCIEC ,MĄŻ ,Młody zdrowy człowiek wczoraj był z wami rozmawiał ,a dziś go nie ma ,i nikt nie chce mu pomóż .
czaruś 2017-02-21 12:45
Znam sytuację pewnej dziewczyny,która źle się poczuła na służbie i kilkakrotnie wzywała o pomoc.Po trzech godzinach jeden ze strażaków dostał polecenie, że ma ją zawieść na punkt!! oznajmiła że tej sprawy tak nie zostawi ????? Ona od lata tamtego roku się leczy a winni dalej pracują.
aaaaaa 2017-03-05 20:23
no i was przejmą Francuzi , w pomiedziałek oficjalne info. i na zieloną trawkę juź czas...
Jorg 2017-03-06 13:03
Widzę, że klimat dobry jest w tej firmie do pracy.... Mam nadzieje, że żabojady wywalą 90% załogi na zbity pysk, zatrudnią nowych to skończy się szczekanie na goworku. Będziecie mogli poszczekać w kolejce do pośredniaka.
pracownik k. 2017-03-10 12:16
Wiesz z tego co słyszałem ci co powinni wylecieć są nietykalni, bo tylko oni znają topografie opla. Siedzą przez zasiedzenie, a skarg było na nich sporo i wszystko jest pozamiatane pod dywan i tyle.
Jorg 2017-03-11 08:13
Nie ma ludzi nietykalnych. Francuz kupił zakład żeby go zlikwidować. Za Caracale. Wszyscy polecą.
pracownik k 2017-03-11 14:14
też tak myślę, ale pewne hieny myślą ,że jak by nie oni to ten zakład już by padł
Zabrzanka 2017-03-15 03:42
Nie, nic z tych rzeczy :).
Po prostu nie lubie czuc na sobie meskich spojrzen ;). Poza tym, ja nie potrzebuje zakladac takich ciuszkow. Ot co.
Pozdrawiam :)
Zabrzanka 2017-03-15 03:48
Pokrzywdzona...czy ty (celowo z malej, bo nie zaslugujesz na szacunek)...jestes kobieta, czy jakas prymitywna infantylna dziewucha???
Okropne slownictwo. Wstydz sie!!!
czaruś 2017-03-17 15:16
Psycholożka z Uniwersytetu Wizaż.pl
Zabrzanka 2017-03-18 17:46
Eee, nie, nie jestem bi ;)
Zabrzanka 2017-03-18 17:49
Czarus....Ty to chyba baba jestes, albo homo. Ehhe
Od kiedy facet wie, ze jest str wizaz.pl???
Byc moze korzystasz (smiech), bo ja nie :)
Czaruś 2017-03-19 17:44
Widać jaka jesteś tempa
Joanna 2017-04-03 11:44
Przypominamy, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Forum jest miejscem do umieszczania wypowiedzi i opinii na temat faktów, a nie insynuacji.
Nowy gliwice 2017-04-03 17:10
Witam pod jaką agencje złożyć Cv by było najszybciej się dostać do pracy i na jak najlepszych warunkach
wój Stefan 2017-04-03 17:27
Adecco
Addecowiec 2017-04-04 20:40
Ludziska! Pracuje juz 11 miesiecy pod Addeco, powiedzcie mi jaka mam szanse dostac sie pod opla????
miś ptyś 2017-04-05 07:30
Wiecej wazeliny ;-))))
Galganek 2017-04-09 18:15
Są przyjęcia? Jak wygląda proces rekrutacji?
Mody 2017-04-18 11:18
Hej, moglby ktos powiedziec gdzie mozna zlozyc cv do Opla? oraz czy jest transport do roboty jakis taki jak w innych zakladach?
radjo2 2017-04-26 17:28
Mam pytanie, są normalnie przyjęcia od czasu kupna Opla przez Francuzów
Pracownik Opla 2017-05-18 12:14
Nie ma przyjęć teraz, wszystkich z czasowymi umowami i to nie tylko pod Addeco zwalniaja wcześniej. Po wakacjach będą 2 zmiany,a i szukają haka na ludzi z umowami na stałe,będzie duża redukcja i walka zakładu o przetrwanie niestety...
NIE DO POMYŚLENIA 2017-05-23 17:50
ja słyszałem że pierwsza podwyżka to 32 zł po roku RYLY ??
speed3711 2017-05-23 19:53
Na chassis do wakacji zamykaja 3 stacje. Mielismy zebranie z GLem i mowil zeby sb szukac roboty bi bez znaczenia czy adecco czy opel i tak kilka osob poleci z kazdej zmiany na chassis. O 2 zmianach wspominal i o tym ze ten pakiet w czerwcu jest min podyktowany tym,ze gm nie dogadal sie z psa kto ma palcic za czesci chodzi o lakiernie itp i ponoc 2 tyg wolnego .
Zostaw swoją opinię o General Motors Opel Polska - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie General Motors Opel Polska