Opinie o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stellantis Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stellantis Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Janek

Czemu znowu produkcja stoi? Brak silników? Ostrzeżenie dla wszystkich: nie ma tu kasy, nie ma roboty i nie będzie 3 zmiany. Drobna uwaga dla Janka. Raz już Cię nagrali a teraz kolejny raz ale już tak wesoło nie będzie. Od stycznia uchodźcy przynajmniej teoretycznie sa zatrudniani pod śmieszny Stellantis a swoi zwalniani. Janek ale przynajmniej dowiedziałeś się co to siła wyższa (usunięte przez administratora). Jak oczekujesz dostakowej pracy to docen co masz (usunięte przez administratora)

Maja
@Janek

Osoba odpowiedzialna za rekrutację to Ukrainka. Dlatego z reguły przyjmuję swoich rodaków co ciekawe by to ukryć przyjmuje również Polaków,którzy po jakim czasie zostają zwolnieni . Z powodu sporej pomocy z Polski (usunięte przez administratora) z Ukrainy są bardzo roszczeniowi . Widać to wszędzie gdyż oczekują od wszystkich specjalnego traktowania poprzez swoje głośne wulgarne zachowanie . Wypada też zauważyć że ich czas wolny to spożywanie alkoholu . A odmowa sprzedaży go w sklepie kończy się awanturą i odgrażaniem . W wielu miejscach libacjie alkoholowe UK stało się już normą. Do pracy przychodzą pod wpływem alkoholu bez konsekwencji. Taka osoba jest odsyłana do domu. Ze względu na wojnę , wszystkie poczynania o których pisze są traktowane z przymrużeniem oka .

Ogłoszenie na "lidera"

Elo. Jest ogłoszenie na lidera. Ludziska jak nie mam wykształcenia i jestem zwyczajnym(usunięte przez administratora) to mam szanse? Regularnie kapuje na wszystkich, jak w szatni jestem 30 minut przed końcem szychty to spisuje na kartce wszystkich co są wcześniej, słucham o czym gadają i zgłaszam przełożonym. Jestem zawsze na nadgodzinach bo za zadanie mam nasłuchiwać. Ostatnio to zapomniałem się i prawie na siebie odniosłem. Myślicie że mam szanse?

Jak wygląda ścieżka kariery w Stellantis Polska Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Podanie
@Halina

JAK DO GL TO NIE PISZ BO TEN TO SAM NIE UMI CZYTAC. OBSLUGA KOMPA TO ZDJECIE EKRANU TELEFONEM Q... JAK ZGLASZASZ ZE NA KREW WOLNE POTRZEBA TO POWIE CI ZE TO NIE URLOP.

Janek

@Janek

Znowu? Czyli często są przestoje? Co wtedy z pracownikami, bo nie za bardzo wiem jak to wygląda? Mają płacone normalnie za czas przestoju?

stary hc

Często brakuje silników, jakiś osłon, plastyków, zegarów - jak by normalnie płacili faktury dostawcom to nikt nie wstrzymywał by dostaw - taka kreatywna księgowość dla akcjonariuszy - tawares to lubi

Były pracownik spod mOpla

Mają płacone, bo pobierają to z urlopu pracownika (jeśli nie wykorzystał całego), a jesli już nie masz, to nic nie płacą. ????. Gdy była trzecia zmiana, to tak było, a teraz....raczej nic się nie zmieniło. Praca w mOplu, to już nie prestiż, bo zatrudniają szoszonów.

Maja Nowy wpis
@Janek

Rekin cwaniaku i leniu Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 godzinę.

Rekin rybka cwana i leniwa myślała że znowu wpier.... siebie i swoje (usunięte przez administratora) i konfidenta na nadgodziny. A tu (usunięte przez administratora) Jak razem szczacie do umywalki to sobie trzymacie czy zderzanie się główkami?

Komentujący Nowy wpis

Witam, prowadziłem rozmowę telefoniczną w sprawie stażu z której wynikło, iż firma się ze mną skontaktuje w sprawie rozmowy stacjonarnej na następny tydzień( nie byliśmy z stanie ustalić tego odrazu), niestety kontakt nie nastąpił, a ja z racji, że jestem osobą pracującą musiałem marnować swój czas i bez sensu prosić się o wolne w pracy :/, samodzielne próby kontaktu też były niemożliwe.

Wózkowych Nowy wpis

W zeszłym tygodniu dzwoniła do mnie kobieta z Adecco czy jakiejś innej agencji, nie ważne,z ofertą pracy, stawką podstawa fajna ale cała reszta o kant uja roztrzaskał. Sobota 25% gdzie wszędzie są 100%,jak pracy nie ma to soboty do wybrania w tygodniu. Umowa tymczasowa ale nie jestem optymistą że łapu capu i wezmą mnie pod firmę. Tylko tyle że podstawa wyższa niż gdzie indziej i nic po za tym. Podziękowałem pani strasznie zdziwiona była no to też wyjaśniłem czemu taka decyzja,nie widzi mi się pracować w weekend i mieć 25% do dniówki lub do wybrania,dziwnie metody. .. bać wyzyskiwaczy

Rozmowa w bardzo pozytywnej atmosferze. Jednak nie wszystkie informacje były zgodne z prawdą. Na rozmowie nie powiedziano mi o obowiązkowych sobotach, wspominano tylko o nadgodzinach, na które byłam chętna. Nie powiedziano również że soboty są do odbioru, w czasie wyznaczonym przez pracodawcę, który ma na to 12 miesięcy!! Te niedomówienia sprawiły, że już tam nie pracuję.

Pytano mnie o przebieg mojej ścieżki zawodowej.

Leszno
Mari

Witam. jest w internecie teraz oferta pracy dla specjalisty ds. akceptacji. Wymagane doświadczenie i planuje aplikacje. Zastanawiam się tylko nad ewentualna elastycznością grafiku, ponieważ została wpisana praca zmianowa od 8 do 18. Czy można się na spokojnie dogadać co do godzin?

Aaa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Witam, Jak wygląda praca na stanowisku inżyniera? Na jakie zarobki i benefity mniej więcej można liczyć?

Były pracownik Opla.

Witam Was. Czy ma ktoś wiedzę na temat zakupu samochodu Opel Astra z upustem dla byłego pracownika. Jaki duży jest ten upust? Jak to załatwić? Czy warto się tym tematem zajmować? Proszę o odpowiedz.

Paula
@Były pracownik Opla.

Mając voucher na swoje imię i nazwisko można próbować coś załatwić w salonie. Najlepiej podzwonić, pojeździć i popytać. To jednak zależy od marki, na Opla chyba wchodzą rabaty

Ktoś

Czy mógłby " ktoś" wpłynąć na" kogoś" ,ażeby zaistniało jakieś ogrzewanie na halach produkcyjnych? Jest tak zimno ,że podczas pracy na wózku widłowym nie pomaga 5 warstw ubrania ..

Praca
@Ktoś

A jak praca w magazynie na wózku widlowym?

Waldi

Jakie są benefity? W ogłoszeniu widzę bezpłatny parking i zniżki na produkty. Hmmmmm. To za parkowanie pod zakładem mam płacić? Robią dostawczaki to z najniższej krajowej mam zniżkę na Ducato?

Podwyzka
@Waldi

Bezpłatny parking, wypłata na czas, pracujące soboty, grafik na czas, składka na ZUS, praca w poniedziałek, ppk, bezpłatna toaleta, bezpłatne wejście przez bramę, bezpłatne wyjście przez bramę, przerwa w pracy, ubezpieczenie zdrowotne, zatrudnienie przez agencję gratis, grafik bezpłatny, i wiele wiele innych.

Olcia
@Podwyzka

Hejka, chciałabym się zorientować w szczegółach. Po pierwsze te soboty zostały uznane za benefit, ponieważ nie są obowiązkowe, tak? podobnie zainteresowała mnie ta kwestia dotycząca zatrudnienia przez agencje, co jeśli chce inaczej?

Mamy fajną ofertę pracy w Gliwicach może myślisz o zmianie ! Szukamy magazynierów, osób do biura z angielskim. Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku, 7:00-15:00. Wynagrodzenie: 4000 zł netto w pierwszym miesiącu, 4500 zł netto po pierwszym miesiącu. Jest też prywatna opieka zdrowotna i karta multisport. Szukamy 15 osób, więc jeśli przyprowadzisz kolegę koleżankę, która zostanie przyjęta na to stanowisko, otrzymasz dodatkowo 1000 zł netto za polecenie! Jeśli masz ochotę zmienić pracę, to jest idealna okazja. Możesz aplikować na stronie Enzo Polska w zakładce "Kariera". Jeśli jesteś zainteresowany albo znasz kogoś, daj nam znać!

Witam, jak wygląda, praca na Utrzymaniu Ruchu? Jest sens składać CV? Jakiej stawki można się spodziewać?

Aaa

Takie zarobki ma pracownik utrzymania ruchu? To chyba jakiś młody bo nie chce mi się wierzyć że ktoś z wększym stażem tyle w Opolu może zarabiać. Jak na taką firmę to tak szczerze bardzo słabo.

Ano, ale to co piszesz jest jedynie podstawą wynagrodzenia? co z cala resztą? Co jeszcze się na nie składa? Przysługuje premia lub jakiś inny dodatek finansowy?

Czy może mi ktoś napisać jak pracuje się jako Digital & CRM Specialist? Wstępnie chyba będę aplikować, warunki oczywiście spełniam. Opowiecie mi co się dzieje teraz przy tym CRMie w biurze? jaka atmosfera, jacy ludzie pracują? chce wiedzieć czy dział jest zintegrowany po prostu. i jeśli o zarobki chodzi to ile takie średnie wynoszą?

Ogłoszenie na "lidera"

Аристарх

Работать на этом заводе очень плохо и уныло. Есть такой там керовник с Украины(считает себя Поляком) Андрей(Анджей) Грицишин(укр. фамилия). Он уже забыл неньку ну да ладно. Отношение к украинцам очень плохое. Он не начальник. Он просто псих. Кричит на всех спорит. Нормальный человек рассуждает спокойно и трезво но не он. Кто к нему попадает имейте это ввиду.

Faktycznie na niektórych stanowiskach jest tak jak ktoś napisał, ze pracy bywa tyle, że nie zrobisz sobie przerwy? Stażyści mogą odnosić podobne wrażenie? są dalej dostępne dwie oferty, jedna na dział LCV a druga na techniczno-gwarancyjny. Gdzie będzie więcej pracy i dlaczego?

Member opel

Z prostego powodu. Pilnie potrzebują siły roboczej a negatywne opinie nie sprzyjają temu. Nikt nie powie że kiepsko płacą, zatrudniają przez agencję, pracujesz za (usunięte przez administratora) w soboty, dorobić nie ma opcji, układy i układziki i najlepsze na koniec. Planują wdrożyć system pracy w weekendem wolnym raz na 6 tygodni. Nawet kanapki nie zjesz w normalnych warunkach tylko na ławce w pośpiechu. Polecam wszystkim

A w porównaniu do tych ostatnich opinii to jak wygląda atmosfera na dziale techniczno-gwarancyjnym? Widzę po prostu, że od paru dni udostępniana jest oferta na staż. czy był już ktoś z was na nim i by opowiedział o przebiegu? Pisząc wprost czy warto? i czy zazwyczaj pozwalają komuś już zostać?

Beti

Czemu na kontrole jakości szukali przez agencje? Tak przynajmniej ktoś zaznaczył w swoim zapytaniu ale jeszcze nikt nie udzielił na nie odpowiedzi. To po jakim czasie w tym przypadku przechodzi się już na normalna umowę? I w ogóle jak warunki pracy się wtedy zmieniają?

Teo

A jak jest z pracą na kontroli jakości bo są przyjęcia przez jedną z agencji.

NWO

Zróbcie porządek z (usunięte przez administratora) to Polak ma (usunięte przez administratora)a oni sobie siedzą i(usunięte przez administratora) po kątach a jak im się zwróci uwagę to (usunięte przez administratora) udają że nic nie rozumieją a jak już rusza się to z taką łaską i pretensjami. W (usunięte przez administratora) jest miejsce każdy z was się zmieści p(usunięte przez administratora)a tymczasem agencje i Stellantis bierze za was kasę

Zostaw merytoryczną opinię o Stellantis Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stellantis Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stellantis Polska Sp. z o.o.