General Motors Opel Polska

Gliwice

Opinie o General Motors Opel Polska

JEDEN Z NAS g1 2016-10-11 15:35
Mowa wiesz dobrze ze, SKRZYWDZONA ma racje. Z poczatkiem roku byl cynk ze mamy sie ja pozbyc. To ponizanie jej to wszystko byla gra ,tyle ze inni w to uwierzyli i krecuili to dalej. Nie dziwie sie ze dziewczyna nie wytrzymala. Bylem i jestem dalej z Wami i wiem co gadaliscie i co gadacie !!!! Naciskanie na presje wodza. Troche to nie fer nie uwazacie? Tacy jestescie krysztalki, kazdy z Was ma cos na sumieniu i dziwne ze tego nie dostrzegliscie . Jednym sie nie podobala bo za krotkie sukienki nosila ,innym bo za duzo gadala , a dla mnie zawsze byla kobieta z klasa- wygladala jak milion dolarow- i nie jeden na nia sie slinil,ale zaufanie miala do jednego to innych tez bolalo. Zastanowcie sie debile nad soba bo macie wiecej grzechow niz ona.
fck 2016-10-12 13:42
Nie widze wpisu skrzywdzonej- czyzby został usuniety?
Ktos chyba monitoruje ten portal i usuwa niewygodne posty
pipik 2016-10-12 15:53
z tego co wiem laska dostała udar.Karetka zabrała ją z pracy do szpitala ,komentowali , że udaje. Frajerzy.
fck 2016-10-12 16:59
Piekne tam obyczaje u was panuja, grupa sebixów postanowiła dojechac dziewczyne, bohaterzy
ziutek 2016-10-14 16:24
Odjazdowa sprawa ,napisałem posta i znikł.,coś tu śmierdzi!
pipik 2016-10-17 11:11
grupa emerytowanych sebixów (strażaków) im wolno wszystko . Przypuszczam , że to jeden z nich bawi się w hakera i usuwa te posty,pewno ten co na nocki chodzi z 21 cal.laptopem. Wykończyli laskę i przeszli jak gdyby nic do innej grupy. Sarkastycznie ale to prawda.
sąsiad zza miedzy 2016-10-18 16:55
A czy u was przyjmują już Ukraińców w celu obniżenia kosztów biednej korpo?????
bolo 2016-10-21 10:44
Post został usunięty więc piszę go jeszcze raz.Kopara mi opadła jak usłyszałem od Michała K.Że trzeba ją dojechać.Byla wtedy po raz pierwszy na G2.Zastanawiałem się już wtedy co Ona Wam zrobiła, teraz wiem. Prawda boli!!! Tylko dziwię się tym palantą co żarli jej pierniczki i ciasta ha,ha wtedy była dobra tak.A teraz wieszacie na niej nudle. Dzieliła się wszystkim co miała, a wady ma każdy, więc!
alwaro 2016-10-24 13:53
ludzie gadaja glupoty i nigdzie nie ma swietych bo kazdy ma cos za pazurami,a to ze gadaja to niech sie gadaja,ludzie lubia duzo gadac a przewaznie jest tak ze gadaja i biadolom ci co najwiecej maja na sumieniu;-)jestes wielka i mam szacun do ciebie.
Jula 2016-10-24 19:25
Wiatm czy są przyjęcia na GM -produkcja? Jeżeli tak to gdzie składać CV -z góry dzięki za konkretne odpowiedzi.
JEDEN Z NAS g1 2016-10-26 11:11
mowa a może Heniek jak wiem, zacierasz za sobą ślady . Nie jestes taki hardy jak myślałem, wiesz jestem ciekaw czy dostaliście jakaś premie za to co zrobiliście ,ale wierzę w to ,że przyjdzie taki dzień i zabierze się ktoś za wasze emerytowane [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
rolady i kotlety z eurestów 2016-11-04 16:11
Dwie gwiazdy myślą, że zjadły zęby na ochronie w Opolu.Dobrze potrafią się lansować, w końcu nie za darmo Pan M.M dał pani D.K.wczasy pod graszą, dodatkowe dniowy, to pewno nie za darmo. Przy swoim partnerze dowódcy K.K.z którym jest stale na zmianie ma lajcik na całego, no nie każdy ma poduszeczke w szafce.Druga pani A.Sz. ma same superlatywy nic dodać nic ująć.Prawie zawsze pracowała u M.K. tam miała pewne terytorium, ale
nie jeden oplik mógł by coś powiedzić.Wobec Pana M.M.te panie są nie zastąpione no i jakoś nie widzę aby na odprawie były w mundurze, skrzywdzoną to pan K.K. gonił się przebrać już o samej szóstej sam słyszałem.
To widocznie inna liga. Jak to ktoś powiedział ze strażaków że ochroniarze to ciecie.
elkop 2016-11-10 09:27
Witam Serdecznie
Wczorja dzownił pan z Adecco o pracy 2540 złotych brutto, jeden mały dylemat mam , mam orzeczona gupe w stopniu umiarkowanym i nie wiem czy takiego by chcieli :) nikt się nie pytał o to ..ale ukrywać nie mogę bo to odpowiedzialność karna
rolady i kotlety z eurestów 2016-11-11 10:50
Myślę, że przyszedł czas aby Pan do spraw ochrony z ramienia Opla ,oraz inni przedstawiciele Opla dowiedzieli się dlaczego skrzywdzona wylądowała w szpitalu.. Uważam ,ze ktoś powinien się tą sprawą zająć. Gdzie Pan Bhp? Otóż dziewczyna powiedziała jednemu gościowi ,że na nocnej zmianie u dowódcy Michała K. piją alkohol. On ją sprzedał ,nie musiała długo czekać. Zajęli się nią na dobre.Tylko żeby nie podpadło Michałek i jego grupa trzymali się od tej sprawy daleko. Dlaczego tak jest ,że pracowników Opla Adecco i innych pod firm zwalniają, jak są wczorajsi czy też po piwku,a Oni do dziś pracują i jak ktoś się odezwie to jak by umieli to by ukarali poprzez ukamieniowanie . W jakich my żyjemy czasach? No w jakich?
zawiedziony 2016-11-24 15:45
Omijać z daleka.!!! Jak ma się jeszcze jakąś godność!!! Pracowałem na body atmosfera jest porównywalna do wyścigu szczurów, kablowanie na kolegę obok "norma". Zaczynasz pod adecco jesteś na stanowisku przynieś podaj pozamiataj i pracuj. Najczęściej prace zaczynasz od najgorszych stacji. Praca ciężka. Laski z Adecco nie wiedzą co sie dzieje na hali Mobing w pracy na porządku dziennym. Jesteś wyśmiewany przez moplikow od adekowcow bo oczywiście membry z opla są najlepsi. Pracujesz tak 1.5 roku jak chcesz umowę to albo kupujesz nakolanniki i idziesz do grup lidera albo kablujesz na kolegów. Płaca 2600 brutto w fabryce Opla gdzie Niemiec za odra dostaje tyle na starcie ale w Euro i to jeszcze za mniejszy wysiłek!!!
skrzywdzona 2016-11-24 19:36
masz racje , Ja doznałam zaszczytu od przełożonego....cytuję
" że chodzę wyzywająco ubrana ,w domu mogę chodzić po nagu szlajfką ( tz. kokardką )przewiązana ....byłam tego dnia w spodniach ,wiec mi powiedział ....dziś jesteś ubrana tak jak powinnaś być !
Dziewczyny z GLIWICKIEGO OPLA zastanówcie się ,idąc do pracy czy ubrać mini spódniczkę , sukienkę ,czy kecke pod same kostki jak zakonnice.
Skrzywdzona 2016-11-24 20:20
A to, że druga pracownica chodziła pod wpływem alkoholu do pracy tego nie widział......ta pani do dzisiaj pracuje w ochronie w gliwickim Opolu....a Was zaraz zwalniają...
Tralala 2016-11-25 07:51
To nie jest temat o tym kto kogo wykonczyl na ochronie bo jakis typek napina sie za 3.5 brutto na godzine na ochronie. Piszemy o fabryce a nie o ludziach nie związanych z produkcja wiec sobie darujcie forum o jakis brudach bo ludzi interesuje jak wyglada praca w Oplu a nie historie z ochrony ktora kobieta sie z kim puszcza.....
alex 2016-11-25 11:08
masz racje.......jedni kradną
drudzy piją alkohol
a jeszcze inni lubią chłopczyków czy dziewczynki. nie jeden z was miał czy ma romans z dziewczynami co pracują na oplu....... romans a później je oczerniacie ,nawet pan dowódca żone sobie znalazł ot tak...........boisz się ze opel i inni dowiedzą się co robicie cały czas ta wypowiedz dotyczy strażaków i ochrony na oplu w gliwicach.......
skrzywdzona 2016-11-25 12:18
realia są wazne nie historie czy mity wyssane z palca
Sławek 2016-11-26 15:20
Witam. Jak można złożyć cv bezpośrednio do Opla. Jest jakiś adres e-mail?
Tralala 2016-11-26 20:56
Sławku zastanów sie dwa razy po zaczynasz pod firma adecco gdzie jestes traktowany jak robol przynies podaj pozamiataj i pracuj. 1.5 pod firma jak dobrze przypucujesz to moze umowe dostaniesz znowu na 1.5 roku na tej samen stawce czyli masz 3 lata za ta sama 1950 na reke potem masz 300 zl podzywki i znwou masz spokoj na 2 lata potem jak sie znowu przypucujesz to wskakujesz na widelki ;D o wolnym zapomniaj jak jestes chory to lepiej umrzeć na lini niz isc na l4 ;D
S.Z 2016-12-02 17:53
Pracowałem w oplu pod adecco na boody na najgorszym ponoć obszarze outery i powiem tak, lepszej pracy nie miałem bardzo mi się tam podobało i bardzo chętnie bym tam wrócił, polecam jak najbardziej tą fabrykę może kasa nie jest bardzo duża ale jest ta premia pół roczna właściwie ocena i na prawdę da się dostać fajną kaske po jakimś czasie pod oplem są podwyżki jeżeli ktoś chce zarabiać ponad 2500 zł od samego początku to pakować się i za granice bo w polsce nie zarobicie takiej kasy.
Kaboo 2016-12-06 10:22
Koledzy i koleżanki nie wiecie może czy do Opla przyjmują na inne stanowiska niż produkcyjne ? Chodzi mi o kierowcę busa/testera samochodów/spawacza MAG(posiadam uprawnienia aktualne) lub każdą inną formę poza produkcją ? Z góry serdecznie dziękuje za prawdziwe odpowiedzi, a nie mydlenie oczu :)
GL 2016-12-09 22:45
Z uprawnieniami spawacza, zapraszamy do miłej i dobrze płatnej pracy na body.
GL 2016-12-09 22:54
Każdy TM rozwija się jak papier toaletowy
Mkbewe 2016-12-10 00:31
Za to gruppenführerzy (group leaderzy)to siedzą,czas spędzają na bajerze z innymi gruppenführerami i na wszystko mają wywalone,byle tylko linia jechała.Jeśli coś trzeba załatwić to member musi gonić za wszystkim sam(specjal greetings to gl from ch1).A już jak trzeba pokombinować żeby ściągnąć dodatkowych ludzi bo ktoś chce urlop to mają się ( usunięte przez administratora )
Oliwer 2016-12-23 21:07
NARESZCIE ZAJĄŁ SIĘ KTOŚ TĄ SPRAWĄ
student 2017-01-07 20:00
Fatalna atmosfera. Ludzie patrzą na siebie wilkiem. Za złotówkę są się w stanie pozabijać. Praktykantowi (student) kazano przyjść do pracy na nocną zmianę i pracować razem z 1 innymi pracownikami produkcyjnymi. Nocna zmiana jest niezgodna z kodeksem pracy! Ale to świadczy o firmie. Za łaskę przyjęcia na praktyki trzeba człowieka wykorzystać nie ucząc go niczego konkretnego co może mu się przydać w znalezieniu pracy.
speed3711 2017-01-09 19:11
Pracuję w Oplu od 5 stycznia 2015r. Pod agencja bylem max ile sie da czyli 18 miesiecy. Czlowiek myslal dostanie umowe to i stawka jakas wyzej . W koncu to juz nie to samo co agencja a tu guzik. Na umowie trzeba kolejny rok przerobic zeby cos wiecej dostac - ile , czy wogole tego nie wiem. Umowe dostalem 27 czerwca - osobiscie czekam max do konca lipca i zmieniam prace. Ile w koncu mozna robic za niecale 2 tys. i to z dodatkami nocnymi wlacznie. Maksymalne oszczedzanie na ludziach ile sie da. Negocjacje placowe zostaly podpisane na 4 lata ostatnio na 4,2% od stawki masakra. Moim zdaniem szkoda czasu na ta cala strefe. Brat robi pol roku w tenneco i to co widzi to marne 1700zl na produkcji masakra. Tyle to w castoramie zarobisz wiecej mniejszym kosztem. Raczej watpie ze za te drobne dacie rade utrzymac rodziny. Pozdrawiam.
Aplikant 2017-01-29 14:41
Miałem zamiar tam aplikować ale podziękuję już na wstępie, same stawki mówią za siebie. Kończysz szkoły po to by wegetować. Lepiej już na stacji paliwo nalewać i z uśmiechem mówić pin i zielony proszę :d
motofanatic 2017-02-05 18:22
ludziska, a tak z czystej ciekawości pytam tych zatrudnionych przez agencje, wiecie ile agencja ma pln za kazda godzine naszej pracy?
Zainteresowany 2017-02-07 08:33
Czy to prawda że w Tychach rozpoczęła się rekrutacja na produkcję?
Jeśli tak to gdzie można składać dokumenty?
Słyszałem że opel to dobry i godny plecenia pracodawca.
Robotnik z lini GA 2017-02-08 08:20
Raczej produkcja w zakładzie w Tychach stoi pod znakiem zapytania, sprawa jest rozwojowa i wszystko się rozstrzygnie w najbliższym czasie.
Speed3711 2017-02-09 18:09
Tak jak powyzej:) Fabryka w Tychach stoi pod znakiem zapytania. Miala byc rowniez prezentacja wynikow firmy. Scene spowrotem poskladali , zapewne czekaja na info na temat Tych i wtedy bd prezentacja:) W tym roku ma rowniez zostac wycofana astra IV sedan z produkcji ponoc . To tez znak zapytania czy i jaki model zastapi astre iv.
ds kon/j/u 2017-02-11 12:10
No to jo Arczi napisza; Pani Mary Barra, to tako babka kero w cugu umi tyn bajzel urychtować (jak ze niemcami i rosja pora lot nazot). Wybitna secjalistka umiejaco dopasować i polityka i dolar a co ważne uspokoic tyn niemiecki moloch(sic!)szacun polityki i związków DRD . Kobieta kero do robota Tychom, a naszym za przeproszeniem.... co sie należy. Już za tydzień; a co do roboty, to jo zaczynoł łod 1000 a dziś mom 3 i pół na membrze, plus socjal i premie na wakacje. Szczyt to może i nie jest ale 3,5 na dwa tydnie styko ;) Polecom robota we oplu a i piwa sie napic razym idzie :)
aaaaaaa 2017-02-14 19:07
moze francuzi przejmą opla. i jak czytam te wasze komentarze o małej kasie, d.. pach do rznięcia , pretensjach to nie jest mi was szkoda.. niedługo będziecie bezrobotni lenie
Buser 2017-02-15 18:02
Nie oceniaj pracowników na podstawie swoich tylko teorii.
W Oplu na stanowiskach produkcyjnych nie da się lenić, bo linia cały czas jedzie.
Co prawda wśród załogi jest kilku związkowców - cwaniaków z jednego wywodzącego się z czasów komuny związku, którzy wykorzystują swoją ochronę prawną i robią łaskę, że w ogóle przychodzą do pracy, ale to jest margines społeczny. Bolesne jest to, że ich akurat nie można zwolnić. Prawo nie pozwala.
Cycu 2017-02-15 19:56
Ha ha pewno trzymasz sztame z pewnymi strażakami i jesteś nietykalny tak jak o oni
Rafta 2017-02-16 09:56
Przejeli....
xyz 2017-02-16 09:59
+ - 1.5 zł.
Proźba 2017-02-17 19:04
Witam proszę o pomoc czy ktoś słyszał co się stało w Oplu. Zginą tam młody człowiek osierocił synka .Prosił bym o pomoc czy ktoś coś widział .
stefan 2017-02-17 19:46
Kiedy ???
formermember 2017-02-18 09:14
Haha teraz sr opliki płaczą i trzęsą portkami zwłaszcza Ci wyższego szczebla bo psa pewnie będzie chciało obsadzić swoimi ludźmi.Membry raczej zostaną bo ktoś musi trzaskać ten złom.
czaruś 2017-02-18 12:55
pamiętaj na Oplu jeden drugiego kryje i jeśli ktoś coś nawet wie to bedzie siedział cicho, znam to z własnego oświadczenia
Buser 2017-02-19 19:23
Przeczytaj sobie regulamin. Tam masz napisane, jaki strój jest wymagany, a czego ubierać nie wolno na stanowisku pracy.
Skrzywdzona 2017-02-19 23:08
Gościu chyba nie jesteś w temacie...zanim coś napiszesz dobrze poczytaj post chodziło mi o ubiór w którym chodzę do pracy.,a nie w pracy. Pokaż mi gdzie jest regulamin jak masz chodzić ubrany do pracy?????
sprawiedliwość 2017-02-21 09:47
Ten chłopak zginą 16-02-2017 około godziny 11 rodzinę powiadomiono o godzinie 17 .Do dnia 21-02-2017 rodzina nie wie co się z nim stało .Prokurator zakazał podawać pracownikom wszelkich informacji ,czemu nikt nie wie . Jest robiona sekcja zwłok w prywatnym prosektorium ,czemu nikt nie wie.Chcą ukręcić sprawę ,Będziemy walczyć aby dowiedzieć się jak było naprawdę.Jest poinformowana telewizja by nie dać się klice. Osierocił 4 letnie dziecko miał 29 latek .Syn budzi się we wieczór bierze telefon i dzwoni do taty tragedia ,proszę o pomoc. Proszę o jakieś info.rmację
Proźba 2017-02-21 10:02
Witam mam nadzieję że ktoś ma sumienie ,kto tam był . I niech poczuje że on mógł być na jego miejscu i jego rodzina teraz potrzebowała by pomocy co się stało. SYN,OJCIEC ,MĄŻ ,Młody zdrowy człowiek wczoraj był z wami rozmawiał ,a dziś go nie ma ,i nikt nie chce mu pomóż .
czaruś 2017-02-21 12:45
Znam sytuację pewnej dziewczyny,która źle się poczuła na służbie i kilkakrotnie wzywała o pomoc.Po trzech godzinach jeden ze strażaków dostał polecenie, że ma ją zawieść na punkt!! oznajmiła że tej sprawy tak nie zostawi ????? Ona od lata tamtego roku się leczy a winni dalej pracują.
Zostaw swoją opinię o General Motors Opel Polska - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie General Motors Opel Polska