Ganinex

Katowice

Opinie o Ganinex

były pracownik

Ryba psuje się od głowy. Gdyby tylko właściciel usunął konie trojańskie zainstalowane przez konkurencję np. błazna i przyjął szelesta na powrót, to byłoby dobrze.

Joanna

Dużo osób wypowiada się o firmie z perspektywy klienta. A ktoś z Was jest pracownikiem Ganinex? Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia? Jak oceniacie tego pracodawcę? Dodatkowe informacje będą pomocne dla osób, które są w trakcie szukania nowego miejsca zatrudnienia.

klienci skody w ganinexie

Opinia o skodzie w ganinex - może i mają jakąś tam swoją wiedzę ale używają jej z kilkustet procentową marżą pomnożoną o nabijanie klientów w przysłowiową butelkę - czyli wymyślanie bezsensownych i nieprawdziwych usterek auta. Sami przez to przeszliśmy, na szczęście zwialiśmy po chwili zastanowienia. Nie polecamy chyba że wrócicie tam z dobrym adwokatem i prokuratorem - dotyczy spraw wyłudzeń od klientów.

Damiano

Dalem wymienić rozrząd a po wymianie lipa auto 4 razy na lawecie wrucilo do tej pory mam z tym autem problem na domiar tego mialem luz w przednim kole diagnosta kopionc nogom w kolo stwierdzil uszkodzona przekladnia dotego kierownik Pan Marcin chcial mie naciongnoć na przekladnie za 1400zl a w zwyklym warsztacie okazalo sie ze to koncówka drążka za kturą zaplacilem 250 zl z usawieniem zbieznosci czesci dostarcza im firma z katowic z juzefofski tam ta przekladnia kosztuje 450 zl ale mnie chcial naciągnoc ten kerownik na czesciach mają przebicie 200procent i dodatku lipne materialy

dasiek

niepolecam tego serwisu auto mialem w idealnym stanie a mi je [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od tego momentu niedal bym naprawic nawed roweru w tym serwisie pracują tam same partacze

Joanna

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie jest to miejsce na obrażanie innych pracowników.

Adam Klimek

moja opinia : cała ''wykwalifikowana" załoga to spęd różnego rodzaju cwaniaczków, naciągaczy, krętów różnej maści. 'Zapach' tego grajdoła przypomina woń zabalsamowanych zwłok nieboszczyka. Nigdy więcej usług tych nienadańców. Innym też nie radzę - chyba że wam na pieniądzach nie zależy.

zeflik

Nowy sposób dorobienia dla synalków. Sprzedawać wymienione części od klientów i wtedy jest podwójny zarobek. A pracownikom każą wmawiać, że ubezpieczalnia nie pozwala, albo już są zrobione porządki i wyrzucono...

Damiano
@zeflik 23.03.2017 22:00

Ja tesz do konca niewiem czy mechanik co robil mi auto niepodmienil mi ecu fakt taki ze mechanik ma taki sam model a mi nagle zepsul sie w serwisie ecu dziwny zbieg okolicznosci

Joanna

Jeśli szukacie pracy w Ganinex to zachęcam do zaglądania na stronę internetową firmy. http://www.ganinex.com.pl/praca Zamierzacie aplikować?

Roki

Największym problemem tej firmy jest fakt że mały właściciel jest głupszy niż jego mechanicy...

polak

Uciekajcie od tej firmy. Ganininex w Katowicach to banda oszustów ,zwłaszcza kierownik serwisu. Przed dwa lata zwodził podczas gwarancji ,ze wszystko jest ok i tak ma być jak się okazało usterkę w innych serwisach wymieniali bez problemu.

raoa

@Miłosz no tak tak pojdrzewam ze zarobki to moga byc całkiem ciekawe tylko no wiaodmo ze na takim stanowisku to trzbea miec odpowiednie kwalifikacje do rpacy

Konkurencja

Ceny za części ustalone są z góry przez fca. Nie mają drogo. Wszędzie tak jest.

Zeflik

Jesteś cwaniaczkiem anonimowym? Podejdź do ich biurek i powiedz im to wprost, a nie kozaczyć w anonimie!

ernest

Nie wiem skąd tam teraz są ci dwaj na szkodach, ale to jest jakaś rzenada. Jeden wygląda jak gumiś z kosmosu, a drukgi emeryt z jakims marnym tatuażem i fryzurą jak 12 latek z gejmnazjum. Wcześniej jakoś więcej dało się załatwić i dowiedzieć, teraz jeden nic nie wie i pyta drugiego, a drugi nie wie i musi zapytać kierownika.

koks

W tej firmie zostali sami debile. Serwis może dać tylko oryginały za 1000 zł do auta za 5000 zł - kpina! Zawsze tam jeździłem, ale już rezygnuję - panie pilociku ode mnie już kasy nie dostaniesz.

Wezyr

podniusł wypłate na konto zarobisz ponad 1300 to jest szok skad on ma ta kase

urwis

Klimat jest super zwłaszcza w lato / mikroklimat /

gość

Ja tam kiedyś pracowałem, owszem wypłaty na czas bo co za problem przelać najniższą krajową:D Super klimat? Są trzy wytłumaczenia na takie słowa : 1. Jesteś kimś z rodziny właścicieli. 2. Dostajesz pieniądze od właścicieli za pisanie tego. 3. Jesteś "brązowym noskiem":D Nikt nikomu nie broni niech się zatrudni to zobaczyny:D

banan

Ta firma idzie powoli na dno. Dobrzy ludzie odchodzą. Serwisy mają straszne. Poziom garażowców, a nie przepraszam w garażu jest lepiej bo przynajmniej nie zdzierają kupy kasy i nie wmawiają napraw, których nigdy nie wykonano. Doradcy serwisowi siedzą na korytarzu i nie słychać co do Ciebie mówią bo jest straszny hałas. Generalnie nie polecam bo jedyne co potrafią to podmieniać części z nowych samochodów i później musisz kupić takiego wybraka. Wypłaty w kopercie, a rodzinka się wozi ferrari, lata helikopterem i pływa na jachcie w CRO za wczasy pod gruszą biednych pracowników.

undam

A co mają napisać że po podpisaniu umowy staniesz się własnością p. G

giza

pracować cały miesiąc i żyć w ubóstwie, szukać emerytury na starość to tylko ganinex ZUS?

Zenobiusz

Sądząc po rotacji pracowników serwisu / biuro obsługi / rekrutacja cały czas trwa, a warunki jakie tam proponują są po prostu śmieszne i ludzie sami odchodzą dlatego od pewnego czasu nie ma z kim tam porozmawiać technicznym językiem a to jest dla mnie jako klienta najważniejsze - nie faktura którą każdy może wystawić

trójkont

Odp. na hasło 'dziewczyny są piękne' Powiedzcie która ??? bo nie zauważyłem.

sprzedawca owiec

Jeszcze trochę i się ta firma rozsypie, pracownicy są pograniczu wytrzymałości

afrika bombata
@sprzedawca owiec 15.07.2015 00:40
Jeszcze trochę i się ta firma rozsypie, pracownicy są pograniczu wytrzymałości

Ameryki nie odkryłeś, przyzwolenie na odejście takim ludziom jak przemek g. oddział pszczyna, wojtek f. oddział gliwice, damian ł. oddział katowice i paru innch, co ciągną przeroby i wiedzą co robią, to strzelanie sobie w kolano. Niech się jeszcze zwolni kominiorz, riksza i jacek j. to już po firmie

gość

Ma perspektywy ale zostać hurtownią kosmetyków - słowa właściciela sprzed paru lat i że 10 osób na jedno miejsce jest:) To nie lata 90 że było 30% bezrobocie i ludzie harowali za 500zł miesięcznie. Teraz potencjalny pracownik ma wyjeb**e na taką firmę, jak nie znajdzie lepszej roboty to wyjedzie za granicę.

szef

Szanowna włascicielko ! Weź sie za te swoje "Luizy" na salonie - zerrrrro zaangażowania i brak pojęcia o autach. To CHYBA salon sprzedaży aut - a nie agencja towarzyska, bo tak sie zachowują 'przebywające' tam panie

klient
@szef 12.03.2015 10:15

Po twojej opini widać ze jesteś jakimś starym zazdrosnym straszydlem i przeszkadza ci ze dziewczyny są piękne i znają się na swojej robocie.

ARCI

BYLEM NA POCZATKU STYCZNIA 2015 Z ZONA ZAMOWIC SKODE OCTAVIE PO 15 MIN.PODESZLA PANI MATUSIAK CHYBA ZA KARE A W ODDALI WIDZIALEM CZTERECH SPRZEDAWCOW SMIALI SIE CHYBA OPWIADALI O SWOICH WRAZENIACH Z CIEZKIEJ PRACY! PO DOGADANIU SIE Z PANIA CO DO CENY ITD.CHCIALEM ZOBACZYC KOLOR BIALY ALE MOWI KTOS POJECHAL BEDZIE JUTRO TAKIE PERDOŁY MOWIE PROSZE ZADZWONIC I PODPISZE UMOWE ! DZIS MAMY MARZEC 2015 NIKT NIE RACZYL ZADZWONIC MOZE SZUKAJA TEGO BIALEGO KOLORU !A PANI DZIEKUJĘ ZA TELEFON

ALIGATOR

NO GORZEJ JUŻ SIĘ NIE DA ,POPRZEDNIA EKIPA W BIURZE BYŁA O WIELE LEPSZA PO PROSTU TRAGEDIA

xbox

tam niema chyba najnizszej krajowej pensji większosc ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] samochody bawią sie wszędzie to za 1200 ?????????? a jak wejdziesz do biura to nikt nic niewie prosze isc do kolegi .prosze czekać to mozna tam usłyszeć najszybciej.

stivi

szef w tym wszystkim najśmieszniejszy ,malutki cwaniaczek ze słomą w butach ,knypek biega po tym salonie jakby nakręcony ,wyciąga puste wnioski o ludziach pomimo,że nie zna osobiście ....tak, tak panie G... dla mnie ocena poniżej zera

Amelia

Jeden taki - (Rem. Bor.) - musiałabym napisać niecenzuralnie ale to niedouczony cwaniakowaty cienki listek - jak on tam utrzymał sie tak długo ??? Znajomy szefowej B. ? czy co ?

klientka

Wymienili serwisantów myślałam że z korzyścią,a tu rozczarowanie,jeden przymulony drugi pieprzy trzy po trzy , trzeci najchętniej mówił by tylko o kwocie jaką trzeba zapłacić a ten co został po prostu go nie lubię.Może inni są zadowoleni ale nie JA

gość

Na salonie nie zarobisz, polityka koncernu fiat po latach sukcesów skumulowała się na dwóch nieudanych punktach : fiat 500L i Freemenot, brak modeli dla "ludu", nie dziwię się że ze sprzedażą spadli do drugiej 10, brak nowych modeli Alfy, klienci nie kupują nic,także nie zarobisz. Na serwisie w biurze 2200 zł to jest maksimum do zarobienia...

gość

właśnie to kolega miał na myśli że się ciągle siedzi tylko na noc do domu się idzie (dotyczy szczególnie serwis i blacharnię). I nie pisz nieprawdy!!!

eskimos

zaczynasz prace w poniedziałek od godz 7,00 a kończysz w sobotę o godz 14,00 nadgodziny ,a co to takiego ,to chyba jakaś nowość / na UKRAINIE podobno mają /

gość

warunki takie że masz najniższą krajową a nadgodziny za darmo

MELOMAN

TAK, masz racje formułki i regułki wykuli na pamięć,ale jak zapytasz o problem to zaczynają się jąkać i stękać wymyślać niestworzone rzeczy /brak wiedzy /ale jak wjedziesz na serwis to podczas przyjęcia auta próbują ci wcisnąć coś niepotrzebnego albo bardzo drogiego sugerując że to jest potrzebne

łotr

Szukaj wszędzie tylko nie w tej firmie. Ostatnio podnieśli najniższą krajową to co zrobił pan AG? Na konto +100 a do koperty -100 i rachunek się zgadza :) Poszukaj pracy u jego brata Michała tam przynajmniej wiesz za co robisz tylko z drugiej strony tam się nikt nie zwalnia bo są godne warunki...

ORMO

Najlepiej (usunięte przez administratora) narzekać biuro do bani z tym się zgodzę ale mechaników naprawdę mają dobrych i tu nikt mi nie powie że nie bo znam osobiście 4 ech polecam fachowców 2 co prawda z "sosnowca" :) ale co tam ważne ze mają trochę oliwy w głowie pomogli mi zawsze i moim znajomym

Barbara
@ORMO 15.04.2014 22:04

W firmir Ganinex naprawiałam szkodę po wypadku, przy podpisywaniu umowy bardzo miły Pan poinformował mnie, że szkoda załatwiona zostanie bezgotówkowo. Po naprawieniu szkody miły Pan stał się bardzo niemiły a roszczeń wobec ubezpieczyciela, który jak to ma w zwyczaju odmówił zapłaty, musiałam dochodzić sama. Ganinex w niczym mi nie pomógł, jedyne do czego się ograniczył to groźby.

jungingen
@Barbara 21.01.2016 20:55

Ja też kiedyś naprawiałam samochód w Katowicach i nie mogę powiedzieć bo zrobili naprawdę dobrze, ale auto przyjechało porysowane! ale miły Pan T. od razy zabrał auto, dał kawę i kazał zaczekać 15 minut. Po jakimś czasi wrócił i wyjechałam chociaz w połowie zadowolona. Już więcej tam nie pojadę bo to śmieszne, żebym za roczną Giuliette dostała psujące i śmierdzące Punto na dodatek bez klimatyzacji. Taki serwis a takie auto mi dali - WSTYD! Wolę jechać do swoich w moim mieście tam mi dali nowego Leona. Niech właściciel dalej kupuje sobie i swoim synusiom nierobom auta zamiast do firmy.

Mac

Bylem w tej firmie żeby kupić samochód, chodziłem po salonie skody przez 20 minut. Nikt z personelu nie podszedł i nie zapytał sie czy kopie tylko opony czy mam poważne zamiary. Wszyscy siedzieli schowani za ekranami komputerów i udawali bardzo zajętych. Efekt jest taki ze pojechałem do Lemira w Dabrowie i tam zostałem obsłużony. Aha zapomniałem powiedzieć ze nie miałem ancuga tylko dżinsy wiec dla tego mnie olali. Pozdrawiam grupę Gazdy bo juz mnie nigdy u siebie nie zobaczą

Ania

Ja serwisuje auto już w Rudzie jestem zadowolona

ONLY YOU
@Ania 26.03.2014 08:41
Ja serwisuje auto już w Rudzie jestem zadowolona

To dobrze że wymieniają niektorych - zaczeli juz zmieniać serwisantow - SUPER - bo juz myslalem że zmienie serwis - ze starych pozostal B... wiecie o kogo chodzi - jak nie zmieni swego olewanctwa to jego tez wymienią - z korzyscią dla klientow

@ONLY YOU 19.06.2014 13:54

pracowałem tam kiedyś przez parę lat i nikt mechaników nie wymienia bo sami odchodzą:)

były pracownik

wymieniają też mechaników na gorszych, przez rok zwolniło się pięciu bardzo dobrych

Vera

A dyrektor z firmy zadowolony ?

groszek

(usunięte przez administratora) może to co napiszesz przestrzeże innych przed Ganinexem

zorro

jedna jeszcze byla , ale sie zwolnila

zadowolony1

ten pierwszy odszedl, ale przynajmniej dobrze orientowal sie co robil ten drugi

Zostaw opinię o Ganinex - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ganinex