Opinie o Ganinex w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ganinex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ganinex o rekrutacji.


Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ganinex w Katowice

Weteran
Pracownik

Lata lecą a pracodawca się nie zmienia. Nie ma sensu chodzić na rozmowy kwalifikacyjne chyba że jesteś nieudacznikiem i nie znasz swojej wartości. Szefostwo (właściciele czyli gazdowie) za wszelką cenę udowodnia Ci że jesteś nic nie warty żebyś nie wymagał za dużo. Wszystkie poniższe opinie to sto procent prawdy. Jeden wielki Januszex i tyle.

Hanka
Inne
@Weteran

Skoro tak piszesz, to rozumiem, że dużego rozwoju mogę nie doświadczyć u nich? A co do tego umniejszania pracownikowi przez szefostwo to w jaki sposób to działa, nie dają podwyżek, czy bardziej narzekają na wykonywaną prace przez pracowników niż dają jakieś pochwały?

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Kandydat
 Pytanie

Zaproszono mnie na rozmowę na stanowisko kierownicze do której nie doszło z powody moje rezygnacji. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że rozmowę miał przeprowadzać kierownik sprzedaży. Nasuwa się pytanie: dlaczego kierownik sprzedaży ma decydować o rekrutacji na inne stanowiska kierownicze, jeśli docelowo nie będzie się pod niego podlegało, tylko w przyszłości współpracowało? Moim zdaniem rozmowy na stanowiska kierownicze powinien przeprowadzać bezpośredni przełożony lub ktoś z dyrekcji firmy, ewentualnie właściciel. Osoby takie jak ja z wieloletnim doświadczeniem oczekują poważnego traktowania już na samym początku ewentualnej współpracy z nową firmą. Mimo to dziękuję za zaproszenie na rozmowę i poświęcony czas.

Juwentus Nowy wpis
Były pracownik

Najniższa krajowa i dodatkowo mnóstwo zadań gdzie na umowę o pracę pracuje się 8h. Trzeba byłoby pracować po 15h żeby się odrobić.

Fiat126 Nowy wpis
Były pracownik
@Juwentus

To prawda. Żeby zarobić godne pieniądze jako handlowiec trzeba pracować dużo więcej niż standardowe 8 godzin. A i tak na koniec się dowiesz że za dużo ci płacą i zrobią wszystko żeby coś uwalić

anonim Nowy wpis
Inne

Technik diagnosta w jakich godzinach ma pracę? Albo mi się jakoś słabo wyświetla albo w ogóle nie ma żadnych szczegółów pracy podanych w tym ogłoszeniu, które jest na stronie internetowej. Dlatego tu wszedłem i mówię zapytam, może ktoś coś będzie wiedział.

byly pracownik
Były pracownik

Najniższa krajowa + koperta na kasie zależna od wyników tak działają wszystkie salony tej rodziny. Często premia jest ucinana z niewiadomych przyczyn a system pracy tak zaplanowany żeby robić jak mrówki. Często trzeba siedzieć po pracy żeby się obrobic...

anonim
Inne
@byly pracownik

ech...a ile tego hajsu dają w kopercie zazwyczaj? jakichś trzeba uzyskać obrót w salonie, żeby dostać dodatkowe pieniądze? no i jaki procent od tych wyników dostaje pracownik? A ta premia to jest właśnie w kopercie, czy to jeszcze inny dodatkowy benefit płacowy?

Sprzedawca
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa z właścicielem to jego monolog rodem ze szkoły podstawowej i to specjalnej. "Czujesz to" , "rozumiesz" , "po prostu" , "zysk na poziomie" usłyszałam 1000 razy. Dziwne że taki gość ma taki wąski dobór słownictwa. Wypłata miała być podzielona na dwie części najnizsza krajowa na konto a reszta w kopercie nieopodoatkowane. Jak zapytałam z czego będę mieć emeryturę to stwierdził, że i tak nie dożyje - no tak w tej firmie chyba nie. albo założyć działalność gospodarczą i sama mam sobie płacić podatki a on będzie mi mówił jakie mam faktury wystawić. Teraz już wiem skąd ma tyle kasy i na czym sie dorobił. Dziwne że PIP albo SAkarbówka go jeszcze nie dojechała.

Pytania

Ile jesteś w stanie dla mnnie zarobić Masz swoich klientów Będziesz robić za darmo co 3 sobotę Masz swój samochód

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Weteran
Pracownik

Lata lecą a pracodawca się nie zmienia. Nie ma sensu chodzić na rozmowy kwalifikacyjne chyba że jesteś nieudacznikiem i nie znasz swojej wartości. Szefostwo (właściciele czyli gazdowie) za wszelką cenę udowodnia Ci że jesteś nic nie warty żebyś nie wymagał za dużo. Wszystkie poniższe opinie to sto procent prawdy. Jeden wielki Januszex i tyle.

Hanka
Inne
@Weteran

Skoro tak piszesz, to rozumiem, że dużego rozwoju mogę nie doświadczyć u nich? A co do tego umniejszania pracownikowi przez szefostwo to w jaki sposób to działa, nie dają podwyżek, czy bardziej narzekają na wykonywaną prace przez pracowników niż dają jakieś pochwały?

Honorata
Inne

opisałby ktoś z czego składa się obecne wynagrodzenie? ktoś pisał, że podstawa na konto i to co sobie człowiek wywalczy... czyli to kiedyś nie wpływało razem z podstawą? teraz jak z tym jest? była także wzmianka o braku premii czy do dziś dorzucili coś dla motywacji?

pokahontas
Kandydat

zgadzam się ze wszystkimi najgorszymi opiniami tu widniejącymi, szefostwo totalnie nie empatyczne, brak szacunku czuć już w pierwszych wymienionych z nimi zdaniach, szkoda czasu na już pierwszą rozmowę kwalifikacyjną, najniższa krajowa i śmieszne prowizje od sprzedaży, nadgodziny zarówno stacjonarnie jak i telefonicznie, odbyłam 3 etapy rozmowy mając nadzieje na chociaż godne warunki finansowe rekompensujące chamstwo i szowinistycznie podejście do kobiety szefostwa, niestety nie otrzymałam nawet GODNEJ w tym prostym haśle propozycji, jednym zdaniem UNIKAC JAK OGNIA

Sentino
Kandydat

Szefostwo starające się już od pierwszych chwil udowodnić pracownikom ich zerowy poziom w szeregu. Szkoda czasu zawracać sobie głowę i tracić czas na rozmowę o pracę, gdzie dostajesz ofertę za min krajowe.

Maja
Inne

Cześć, chciałabym się dowiedzieć czegoś odnośnie wynagrodzenia na jakie można liczyć w Ganinex. Napiszcie proszę jak wysokie ono jest i z czego się składa. Czy jest tylko podstawa czy też można się spodziewać jakichś dodatków czy premii?

Czarna Pantera
Były pracownik
@Maja

Podstawa na konto, reszta, ile wywlczysz (usunięte przez administratora). Brak premii, bonusów - takie coś nie istnieje. Omijać z daleka.

Foreman
Były pracownik

Idź na rozmowę, Ustal warunki, Wymagaj całej płacy na umowie (Twoje Prawo, a Pracodawcy obowiązek) - zobaczysz co dostaniesz! (nic więcej nie trzeba komentować...) Nie pozwalaj na płacę w kopercie (poza umową) to nie legalne! - szkodzisz sobie... (wypadek, L4 urlop etc...) Reszta - w pozostałych opiniach... inni już napisali. Zawsze możesz podjąć pracę próbną i porozmawiać z obecnymi pracownikami...

Witold
Inne
@Foreman

To skoro jest tak źle, to czemu inni pracownicy tam dalej są? Nie mają lepszej alternatywy?

Eldo
Były pracownik
 Pytanie
@Witold

Może obawiają się zmiany i tyle?

Klient
Inne

Masakra. Nie polecam. W likwidacji szkód nie szanują klienta. Gość się umawia, a nie ma go w pracy. O 15:30 już nie odbiera telefonu. Na prostą i szybką naprawę czeka się i czeka (ubezpieczyciel potwierdził od razu). Kontakt z klientem - chyba za duży kłopot.

Finni
Inne
@Klient

Zgadzam się w 100% o wszystko trzeba się prosić, samemu dzwonić, Pan się umawia nie dzwoni, zwleka. Naprawa trwa i trwa. Na „kanale” również same (usunięte przez administratora) przez których trzeba było ponosić dodatkowe koszty. Chetnie złoże oficjalna skargę na likwidacje szkody u M.R. Do jego przełożonego, bo to skandal! NIGDY TAM NIC NIE RÓBCIE! Nigdy!

Jaknajdalej

Nie polecam!!! Jak najdalej... brak szacunku do pracowników, wyzysk i jeden wielki burdel. PIP powinien tam wjechac i zrobić kontrole odnośnie wyplat, grafikow i warunkow!!! Praca biurowa i 16-18 stopni w gabinecie, bo szkoda kaski na grzanie hehehehh

Tobiash
@Jaknajdalej

Nie tylko biurowa każdy salon na wyłączone ogrzewanie w zimę po 16 stopni bo szkoda kasy. W kurtkach sie siedzi

anonim
@Tobiash

14 to dopiero dramat bo nie można w czapce siedzieć. Ale to inny salon, nie Ganinex.

Fachur

Teraz będzie wysyp dobrych opinii haha pewnie szefostwo kazało pododawac, bo słabooooo haha Tak najlepszy pracodawca, wypłata do koperty..to powinno być ścigane z urzędu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ag
@Fachur

trzeba dodać że z koperty też potrąceń na 30%

Tobiash
@ag

Wszystko to prawda. Dziwie sie ze pip sprawdza ich tak jak by się dogadali nie dość że uprzedza wcześniej to nie sprawdza wypłat grafików itd. Wierzy że sprzedawcy zarabiają najniższa krajowa hahah

anonim
@ag

Serio od tego co w kopercie też jest rozróżnienie kwoty brutto i netto....nieźle. Jeżeli to prawda to powinien być za to kryminał...lub takie sankcje finansowe że pracodawca przez 180 lat nie pomyśli nawet o takim rozwiązaniu.

Michal
Inne

Jak sytuacja w firmie? Atmosfera jest pozytywna? Pozdrawiam.

stary
@Michal

Zależy na jakim dziale, ale nie polecam, jest wiele innych mankamentów

Ryszard
Inne
@stary

Nie polecasz z powodu atmosfery, a inne aspekty zatrudnienia są w porządku? Dodaj kilka słów na temat umów zawieranych z nowymi pracownikami. Są na czas określony, czy raczej na początek zlecenie.

Klient

Piszę jako klient serwisu, nie miałem do czynienia z tak wielkim brakiem kompetencji,trudno pisać o wszystkim z powodu braku czasu ale jeżeli ktoś nie ma kompletnej wiedzy w prostych sprawach to o czym mówić jeśli przychodzi naprawić lub zdiagnozować poważne usterki w samochodzie, nigdy więcej kontaktu z takimi osobami szkoda czasu i pieniędzy chcą serwisować i naprawiać samochody klasy premium a proponują usługę pozaklasową (jak większość wód do wędkowania w Polsce) no i "gubią" jeszcze powierzone części.jednym słowem koszmar...

Battery
Inne

Czy sytuacja w firmie uległa poprawie? Czy wypłaty wciąż przekazywane są "w kopercie"?

Nowy
@Battery

Również chętnie się dowiem, czy wyplaty nadal są wypłacane ''w kopertach''.

Czarny Murzyn
@Nowy

Podobno nic się nie zmieniło

Joanna
Inne
@Czarny Murzyn

@Czarny Murzyn Skąd masz takie informacje? Pracujesz w Ganinex? Na jaką umowę w takim razie zatrudnia ten pracodawca?

Jerek
@Battery

W Ganinexie nic się nie zmienia poza oczekiwaniami ! Jak było, tak jest dalej , tylko pracownika traktują z pogardą jak śmiecia .

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa w Ganinex?

Czarny Murzyn
@Pytanie

Każdy negocjuje sobie sam, nie ma tej samej kwoty dla każdego pracownika

Joanna
Inne

@Miotacz Czyli niezależnie od ilości przepracowanych godzin wynagrodzenie nie ulega zmianie? Czy rzeczywiście tak wygląda sytuacja w firmie Ganinex? Dopytuję, ponieważ na forum publicznym powinny być tylko prawdziwe informacje. Być może istnieje jakiś inny system nagradzania pracowników. Czy pracodawca oferuje jakieś benefity pozapłacowe? @Olek czy jesteś pracownikiem firmy Ganinex? Jeśli tak to jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w tej firmie? Wszystkie opinie mogą stanowić istotne informacje dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Miotacz
@Joanna

Pracodawca nie oferuje nic. Żadnych benefitow. Żadnego dostępu do wody, herbaty, kawy - wszystko każdy musiał mieć sam. Godziny pracy były często społeczne na zasadzie "można się poświęcić dla firmy". Wystawki na szczerym słońcu od 9 do 18, bez wody itp, bo po co... szefowa lubiła zaczynać ambitne projekty koło 15 i dana osoba musiała z nią siedziec, az nie pozwoli wyjść. Zebrania w godz 16,17, trwajace długo i polecenie zostania w pracy dluzej na wypadek "gdy" - Za darmo. Szopka, kpina, żenada. Plus szefostwo i ich język typu "kur...." i inne.

Czarny Murzyn
@Miotacz

Na dzień dzisiejszy, kawa +woda się należy ????

Pracownik z dużym stażem

Polecam jako pracownik. Jeśli ktoś chce pracować i potrafi dać z siebie troszkę więcej to da się dobrze zarobić a zaangażowanie jest szybko doceniane przez szefostwo.

Blac

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jak można robić po 1-roku przegląd gwarancyjny ponad 2 godziny. Wymiana tylko filtrów i oleju ! Podłączenie do kompa . Skandal . Za samą robociznę ponad 300 zł. Zmieniam serwis. Proszę zrobić z tym porządek bo tracicie klientów. Pozdrawiam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Ganinex - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Ganinex?

  Zobacz opinie na temat firmy Ganinex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Ganinex?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Ganinex?

  Kandydaci do pracy w Ganinex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Ganinex
Przejdź do nowych opinii