Galfa OT Polska Sp. z o.o.

Adres: Księdza Stefana Kóski 43, 43-512 Czechowice-Dziedzice

NIP: 1080004689 KRS: 0000299445

Galfa OT Polska Sp. z o.o.

Opinie o Galfa OT Polska Sp. z o.o.

Krzychu

Witam. Czy jest rekrutacja na dzial UR? Czy mozna zostawic w firmie swoje CV?

@Krzychu 15.01.2019 12:48

Czy próbowałeś zapytać o tę kwestię bezpośrednio w firmie? Może kontakt telefoniczny z Galfa OT Polska rozwiałby wszelkie wątpliwości? Zazwyczaj tradycyjny sposób rekrutacji taki, jak zostawanie swoje CV, jest dopuszczalny w wielu przedsiębiorstwach. Jednak biorąc pod uwagę aktualnie obowiązująca ustawę dotyczącą ochrony danych osobowych (RODO), pewne kwestie mogły ulec zmianie. Jeżeli już się tego dowiesz, proszę podziel się z nami sprawdzonymi informacjami.

Edyta

Na wiodących serwisach z ogłoszeniami o pracę znalazłam kilka aktualnych ofert zatrudnienia. Czy ktoś aplikował w ostatnim czasie do firmy? Możecie podzielić się z nami informacjami na temat przebiegu procesu rekrutacji w tym miejscu? @Marcin, czy jesteś pracownikiem firmy? A może dopiero zamierzasz aplikować do Galfa OT Polska? Czekamy na Twoją opinię.

Marcin

Witam. Bardzo pilna sprawa. Czy z pracujących w Galfie jest ktoś może z okolic Pisarzowic? Np. Wilamowice, Hecznarowice, Stara Wieś, Kęty, Kozy? Bardzo proszę o informację tutaj albo na maila: marmus1989@o2.pl. Dzięki.

Opinie dotyczące pracy w Galfa OT Polska Sp. z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Maniek

Zastanawiam się jaki jest powód takiej ciszy? Tak dobrze się pracuje?

Edyta

Jak wyglądają pierwsze dni pracy i czy są wstępne szkolenia? Jakie trzeba mieć doświadczenie, aby pracować w Galfa OT Polska Sp. z o.o.? Pozostawiając swoją opinie pomagacie tym, którzy myślą nad aplikowaniem do firmy.

dpdo

Pewnie, że stawiają na rozwój @Durmon i ma to odzwierciedlenie w zarobkach.

LOLEK

MOIM ZDANIEM NIE MA TEGO CO OBIECUJĄ W SZCZEGÓLNOŚCI EL PREZESO.

Mikus

Są szkolenia, praca generalnie nie jest trudna, w zasadzie wszyscy pracują na stanowisku operatora.

Mikus

Praca polega na obsłudze maszyn i stawki są niezłe

mik

na czym polega praca. są przyjęcia do was

spawacz

Nie powiem dokładnie zarabiam ile bo szybko mnie "zlokalizują", poza tym każdy ma inną stawkę i nie wiadomo od czego ona zależy. Pracuje już jakiś czas i znam wszystkie plusy i minusy tej firmy. Kiedyś było fajnie teraz jest coraz gorzej.

darko

spawacz ile tam robisz lat i ile zarabiasz powiedz prawdę z góry zakładam że nie powiesz ile zarabiasz bo dobrze zarabiasz

spawacz

To źle słyszałeś, może kiedyś tak było teraz w firmie jest tendencja zniżkowa.Jak komuś nie przeszkadza hałas, wdychanie oparów farb i rozpuszczalników to rzeczywiście praca - marzenie.

darko

ja słyszałem że młody na dzień dobry ma od 2500 4 brygadówka a robota nie należy do trudnych to są bardzo dobre pieniądze

spawacz

Coś Ci ten znajomy trochę nakłamał, 3 to maja starzy pracownicy, młody nie ma co liczyć na takie pieniądze. Obiady mamy jak sobie kupimy za WŁASNE pieniądze w bufecie. Jedynie na magazynie mają posiłek regeneracyjny przy spełnieniu odpowiednich warunków. Pakiet socjalny pozostawię bez komentarza.

marek

mam tam znajomego to se chwali prace i kasę koło 3 ma w systemie czterobrygadowym.mają także tam obiady i fajny pakiet socjalny

spawacz

Nie ma za co, ciesze się, że mogłem Ci pomóc. Napisałem tyle ile mogłem bo nadal tam pracuje... Tobie również życzę Wesołych Świąt i pracy, w której będziesz doceniany słowem i finansami. Powodzenia!

bolo

dzięki kolego za odpowiedzi,.,ale chyba dam sobie spokój z tym zakładem nie mogę se pozwolić na takie czary.na rozmowie mówią od stycznia do pracy cisza o pieniądzach.,. dziwna sprawa zabawa w kotka i myszkę.,.pozdrawiam.,., Wesołych Świąt

spawacz

Odchodzą bo maja lepsze oferty pracy ;) Napisze tylko tyle, po tej firmie wszystkiego możesz się spodziewać. Gdyby przyszło Ci tam pracować, lepiej nie choruj przez okres kiedy będziesz pod agencją.

bolo

czemu ludzie odchodzą stamtąd? z tego co się dowiedziałem to pierwsze umowa na trzy miesiące przez trenkwaldera a potem niby biorą pod siebie.jest to prawda czy nie chcą brać do siebie.

spawacz

Na magazynie zarabiają mniej, pracują tylko na dwie zmiany. Nie wiem dlaczego nie dowiedziałeś się na spotkaniu jaka jest stawka, może to tajemnica? Na produkcji możesz ale nie musisz tyle zarobić, wszystko zależy od miesiąca i od stawki, nie odpowiem jednoznacznie. Ostatnio odeszło od nas z firmy parę osób ale to inny temat.

bolo

spawacz chodzi mi średnio ile mogę zarabiać pracując w systemie czterobrygadowym.,. jestem stanie wyciągnąć 2500 netto czy raczej nie ma szans..pytam bo byłem u was na rozmowie ale pani z kadr nic mi o zarobku nie mówiła więc nie wiem czego mogę się spodziewać pracując na produkcji.na magazynie więcej zarabiają ? z góry dzięki za odpowiedz. pozrawiam

spawacz

bolo - zależy jaką dostaniesz stawkę, min 2300 brutto + dodatek za nocki, za niedziele, podobno jest też premia uznaniowa. Zarobek zależy od miesiąca, od tego ile przepracujesz niedziel.

bolo

ile nowy pracownik może u was zarobić na dzień dobry w systemie czterobrygadówki a czy macie jakieś dodatki

Pracowałem w galfie obecnie jest ona na lotnisku w Kaniowie praca w miare płatna praca na 3 zmiany możliwośc pracy sobota, niedziela straszny hałas na hali praca w stoperach przez 8 godzin

Zostaw opinię o Galfa OT Polska Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galfa OT Polska Sp. z o.o.