Ganinex Barbara Gazda

Gliwice

Opinie o Ganinex Barbara Gazda

ala

nie wiem jaka panuje tu atmosfera. Jednak kasa na czas to istotna kwestia, niepodważalnie jestem za nimi :)

TMNT

Wygląda to tak : filia Pszczyna upada, ponieważ zostali tam tylko pracownicy z przypadku, filia Katowice padnie po niej, może nie odrazu ale widać już teraz co niesie ze sobą przyszłość, na serwisie zostało tam dwóch fachowców którzy się zwolnią prawdopodobnie w tym roku. Gliwice Ganinex wytrzyma najdłużej ale tylko dzięki temu że działa tam stara ekipa....

Anonim

Dajcie spokój z tym salonem w Gliwicach BMW. Szefostwo beznadziejne, lizusy wchodzące w du... właścicielom, atmosfera napięta i ciagle opieprzanie aby w serwisie nabijać rachunki klientom. Ile mozna tego wytrzymać ?

aaa

pracownik Adama Gazdy
@aaa 03.12.2014 12:19
zapraszam dzisiaj, duzo sie zmieniło

Jak Ci tak źle to nikt nie trzyma...

gość
@aaa 03.12.2014 12:19
zapraszam dzisiaj, duzo sie zmieniło

z zewnątrz skorupka się zmieniła, środek dalej gnije

pracownik Adama Gazdy

Mój poprzednik pisze bzdury i raczej niech zastanowi się nad swoją opinią bo to jest podważanie dobrego imienia firmy nie poparte niczym więcej niż tylko zawiścią.W sieci nie jesteś anonimowy (usunięte przez administratora)

gość
@pracownik Adama Gazdy 02.07.2014 17:42

RR ma rację, to miejsce wygląda identycznie jak 10 lat temu kiedy się tam przyjąłem:)

RR

jeżeli chcecie tu przyjść to zły pomysł, ta jednostka umiera w cieniu nowego salonu gazdy bmw który jest 200m dalej, nic nie inwestuje i ma to gdzieś, mówi że to miejsce jest zaściankowe....

Zostaw opinię o Ganinex Barbara Gazda - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ganinex Barbara Gazda