Opinie o Ganinex w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ganinex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ganinex o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ganinex w Katowice

sprzedawca owiec

Jeszcze trochę i się ta firma rozsypie, pracownicy są pograniczu wytrzymałości

afrika bombata
@sprzedawca owiec

Ameryki nie odkryłeś, przyzwolenie na odejście takim ludziom jak przemek g. oddział pszczyna, wojtek f. oddział gliwice, damian ł. oddział katowice i paru innch, co ciągną przeroby i wiedzą co robią, to strzelanie sobie w kolano. Niech się jeszcze zwolni kominiorz, riksza i jacek j. to już po firmie

gość

Ma perspektywy ale zostać hurtownią kosmetyków - słowa właściciela sprzed paru lat i że 10 osób na jedno miejsce jest:) To nie lata 90 że było 30% bezrobocie i ludzie harowali za 500zł miesięcznie. Teraz potencjalny pracownik ma wyjeb**e na taką firmę, jak nie znajdzie lepszej roboty to wyjedzie za granicę.

szef

Szanowna włascicielko ! Weź sie za te swoje "Luizy" na salonie - zerrrrro zaangażowania i brak pojęcia o autach. To CHYBA salon sprzedaży aut - a nie agencja towarzyska, bo tak sie zachowują 'przebywające' tam panie

klient
@szef

Po twojej opini widać ze jesteś jakimś starym zazdrosnym straszydlem i przeszkadza ci ze dziewczyny są piękne i znają się na swojej robocie.

ARCI

BYLEM NA POCZATKU STYCZNIA 2015 Z ZONA ZAMOWIC SKODE OCTAVIE PO 15 MIN.PODESZLA PANI MATUSIAK CHYBA ZA KARE A W ODDALI WIDZIALEM CZTERECH SPRZEDAWCOW SMIALI SIE CHYBA OPWIADALI O SWOICH WRAZENIACH Z CIEZKIEJ PRACY! PO DOGADANIU SIE Z PANIA CO DO CENY ITD.CHCIALEM ZOBACZYC KOLOR BIALY ALE MOWI KTOS POJECHAL BEDZIE JUTRO TAKIE PERDOŁY MOWIE PROSZE ZADZWONIC I PODPISZE UMOWE ! DZIS MAMY MARZEC 2015 NIKT NIE RACZYL ZADZWONIC MOZE SZUKAJA TEGO BIALEGO KOLORU !A PANI DZIEKUJĘ ZA TELEFON

ALIGATOR

NO GORZEJ JUŻ SIĘ NIE DA ,POPRZEDNIA EKIPA W BIURZE BYŁA O WIELE LEPSZA PO PROSTU TRAGEDIA

Sprzedawca

Rozmowa z właścicielem to jego monolog rodem ze szkoły podstawowej i to specjalnej. "Czujesz to" , "rozumiesz" , "po prostu" , "zysk na poziomie" usłyszałam 1000 razy. Dziwne że taki gość ma taki wąski dobór słownictwa. Wypłata miała być podzielona na dwie części najnizsza krajowa na konto a reszta w kopercie nieopodoatkowane. Jak zapytałam z czego będę mieć emeryturę to stwierdził, że i tak nie dożyje - no tak w tej firmie chyba nie. albo założyć działalność gospodarczą i sama mam sobie płacić podatki a on będzie mi mówił jakie mam faktury wystawić. Teraz już wiem skąd ma tyle kasy i na czym sie dorobił. Dziwne że PIP albo SAkarbówka go jeszcze nie dojechała.

Ile jesteś w stanie dla mnnie zarobić Masz swoich klientów Będziesz robić za darmo co 3 sobotę Masz swój samochód

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
xbox

tam niema chyba najnizszej krajowej pensji większosc ma (usunięte przez administratora) samochody bawią sie wszędzie to za 1200 ?????????? a jak wejdziesz do biura to nikt nic niewie prosze isc do kolegi .prosze czekać to mozna tam usłyszeć najszybciej.

stivi

szef w tym wszystkim najśmieszniejszy ,malutki cwaniaczek ze słomą w butach ,knypek biega po tym salonie jakby nakręcony ,wyciąga puste wnioski o ludziach pomimo,że nie zna osobiście ....tak, tak panie G... dla mnie ocena poniżej zera

Amelia

Jeden taki - (Rem. Bor.) - musiałabym napisać niecenzuralnie ale to niedouczony cwaniakowaty cienki listek - jak on tam utrzymał sie tak długo ??? Znajomy szefowej B. ? czy co ?

klientka

Wymienili serwisantów myślałam że z korzyścią,a tu rozczarowanie,jeden przymulony drugi pieprzy trzy po trzy , trzeci najchętniej mówił by tylko o kwocie jaką trzeba zapłacić a ten co został po prostu go nie lubię.Może inni są zadowoleni ale nie JA

gość

Na salonie nie zarobisz, polityka koncernu fiat po latach sukcesów skumulowała się na dwóch nieudanych punktach : fiat 500L i Freemenot, brak modeli dla "ludu", nie dziwię się że ze sprzedażą spadli do drugiej 10, brak nowych modeli Alfy, klienci nie kupują nic,także nie zarobisz. Na serwisie w biurze 2200 zł to jest maksimum do zarobienia...

gość

właśnie to kolega miał na myśli że się ciągle siedzi tylko na noc do domu się idzie (dotyczy szczególnie serwis i blacharnię). I nie pisz nieprawdy!!!

eskimos

zaczynasz prace w poniedziałek od godz 7,00 a kończysz w sobotę o godz 14,00 nadgodziny ,a co to takiego ,to chyba jakaś nowość / na UKRAINIE podobno mają /

gość

warunki takie że masz najniższą krajową a nadgodziny za darmo

MELOMAN

TAK, masz racje formułki i regułki wykuli na pamięć,ale jak zapytasz o problem to zaczynają się jąkać i stękać wymyślać niestworzone rzeczy /brak wiedzy /ale jak wjedziesz na serwis to podczas przyjęcia auta próbują ci wcisnąć coś niepotrzebnego albo bardzo drogiego sugerując że to jest potrzebne

łotr

Szukaj wszędzie tylko nie w tej firmie. Ostatnio podnieśli najniższą krajową to co zrobił pan AG? Na konto +100 a do koperty -100 i rachunek się zgadza :) Poszukaj pracy u jego brata Michała tam przynajmniej wiesz za co robisz tylko z drugiej strony tam się nikt nie zwalnia bo są godne warunki...

ORMO

Najlepiej (usunięte przez administratora) narzekać biuro do bani z tym się zgodzę ale mechaników naprawdę mają dobrych i tu nikt mi nie powie że nie bo znam osobiście 4 ech polecam fachowców 2 co prawda z "sosnowca" :) ale co tam ważne ze mają trochę oliwy w głowie pomogli mi zawsze i moim znajomym

Barbara
@ORMO

W firmir Ganinex naprawiałam szkodę po wypadku, przy podpisywaniu umowy bardzo miły Pan poinformował mnie, że szkoda załatwiona zostanie bezgotówkowo. Po naprawieniu szkody miły Pan stał się bardzo niemiły a roszczeń wobec ubezpieczyciela, który jak to ma w zwyczaju odmówił zapłaty, musiałam dochodzić sama. Ganinex w niczym mi nie pomógł, jedyne do czego się ograniczył to groźby.

jungingen
@Barbara

Ja też kiedyś naprawiałam samochód w Katowicach i nie mogę powiedzieć bo zrobili naprawdę dobrze, ale auto przyjechało porysowane! ale miły Pan T. od razy zabrał auto, dał kawę i kazał zaczekać 15 minut. Po jakimś czasi wrócił i wyjechałam chociaz w połowie zadowolona. Już więcej tam nie pojadę bo to śmieszne, żebym za roczną Giuliette dostała psujące i śmierdzące Punto na dodatek bez klimatyzacji. Taki serwis a takie auto mi dali - WSTYD! Wolę jechać do swoich w moim mieście tam mi dali nowego Leona. Niech właściciel dalej kupuje sobie i swoim synusiom nierobom auta zamiast do firmy.

Mac

Bylem w tej firmie żeby kupić samochód, chodziłem po salonie skody przez 20 minut. Nikt z personelu nie podszedł i nie zapytał sie czy kopie tylko opony czy mam poważne zamiary. Wszyscy siedzieli schowani za ekranami komputerów i udawali bardzo zajętych. Efekt jest taki ze pojechałem do Lemira w Dabrowie i tam zostałem obsłużony. Aha zapomniałem powiedzieć ze nie miałem ancuga tylko dżinsy wiec dla tego mnie olali. Pozdrawiam grupę Gazdy bo juz mnie nigdy u siebie nie zobaczą

Ja serwisuje auto już w Rudzie jestem zadowolona

ONLY YOU
@Ania

To dobrze że wymieniają niektorych - zaczeli juz zmieniać serwisantow - SUPER - bo juz myslalem że zmienie serwis - ze starych pozostal B... wiecie o kogo chodzi - jak nie zmieni swego olewanctwa to jego tez wymienią - z korzyscią dla klientow

@ONLY YOU

pracowałem tam kiedyś przez parę lat i nikt mechaników nie wymienia bo sami odchodzą:)

wymieniają też mechaników na gorszych, przez rok zwolniło się pięciu bardzo dobrych

Vera

A dyrektor z firmy zadowolony ?

groszek

(usunięte przez administratora) może to co napiszesz przestrzeże innych przed Ganinexem

Zostaw merytoryczną opinię o Ganinex - Katowice

• Jak się pracuje w Ganinex?

Zobacz opinie na temat firmy Ganinex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ganinex?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ganinex?

Kandydaci do pracy w Ganinex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ganinex