Opinie o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stellantis Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stellantis Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Nowy gliwice

Witam pod jaką agencje złożyć Cv by było najszybciej się dostać do pracy i na jak najlepszych warunkach

wój Stefan
@Nowy gliwice

Adecco

Joanna

Przypominamy, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Forum jest miejscem do umieszczania wypowiedzi i opinii na temat faktów, a nie insynuacji.

Jorg

Widzę, że klimat dobry jest w tej firmie do pracy.... Mam nadzieje, że żabojady wywalą 90% załogi na zbity pysk, zatrudnią nowych to skończy się szczekanie na goworku. Będziecie mogli poszczekać w kolejce do pośredniaka.

pracownik k.
@Jorg

Wiesz z tego co słyszałem ci co powinni wylecieć są nietykalni, bo tylko oni znają topografie opla. Siedzą przez zasiedzenie, a skarg było na nich sporo i wszystko jest pozamiatane pod dywan i tyle.

Jorg
@pracownik k.

Nie ma ludzi nietykalnych. Francuz kupił zakład żeby go zlikwidować. Za Caracale. Wszyscy polecą.

pracownik k
@Jorg

też tak myślę, ale pewne hieny myślą ,że jak by nie oni to ten zakład już by padł

aaaaaa

no i was przejmą Francuzi , w pomiedziałek oficjalne info. i na zieloną trawkę juź czas...

Rozmowa w bardzo pozytywnej atmosferze. Jednak nie wszystkie informacje były zgodne z prawdą. Na rozmowie nie powiedziano mi o obowiązkowych sobotach, wspominano tylko o nadgodzinach, na które byłam chętna. Nie powiedziano również że soboty są do odbioru, w czasie wyznaczonym przez pracodawcę, który ma na to 12 miesięcy!! Te niedomówienia sprawiły, że już tam nie pracuję.

Pytano mnie o przebieg mojej ścieżki zawodowej.

formermember

Haha teraz sr opliki płaczą i trzęsą portkami zwłaszcza Ci wyższego szczebla bo psa pewnie będzie chciało obsadzić swoimi ludźmi.Membry raczej zostaną bo ktoś musi trzaskać ten złom.

Proźba

Witam proszę o pomoc czy ktoś słyszał co się stało w Oplu. Zginą tam młody człowiek osierocił synka .Prosił bym o pomoc czy ktoś coś widział .

stefan

Kiedy ???

@Proźba

pamiętaj na Oplu jeden drugiego kryje i jeśli ktoś coś nawet wie to bedzie siedział cicho, znam to z własnego oświadczenia

sprawiedliwość
@stefan

Ten chłopak zginą 16-02-2017 około godziny 11 rodzinę powiadomiono o godzinie 17 .Do dnia 21-02-2017 rodzina nie wie co się z nim stało .Prokurator zakazał podawać pracownikom wszelkich informacji ,czemu nikt nie wie . Jest robiona sekcja zwłok w prywatnym prosektorium ,czemu nikt nie wie.Chcą ukręcić sprawę ,Będziemy walczyć aby dowiedzieć się jak było naprawdę.Jest poinformowana telewizja by nie dać się klice. Osierocił 4 letnie dziecko miał 29 latek .Syn budzi się we wieczór bierze telefon i dzwoni do taty tragedia ,proszę o pomoc. Proszę o jakieś info.rmację

Proźba
@czaruś

Witam mam nadzieję że ktoś ma sumienie ,kto tam był . I niech poczuje że on mógł być na jego miejscu i jego rodzina teraz potrzebowała by pomocy co się stało. SYN,OJCIEC ,MĄŻ ,Młody zdrowy człowiek wczoraj był z wami rozmawiał ,a dziś go nie ma ,i nikt nie chce mu pomóż .

@Proźba

Znam sytuację pewnej dziewczyny,która źle się poczuła na służbie i kilkakrotnie wzywała o pomoc.Po trzech godzinach jeden ze strażaków dostał polecenie, że ma ją zawieść na punkt!! oznajmiła że tej sprawy tak nie zostawi ????? Ona od lata tamtego roku się leczy a winni dalej pracują.

aaaaaaa

moze francuzi przejmą opla. i jak czytam te wasze komentarze o małej kasie, d.. pach do rznięcia , pretensjach to nie jest mi was szkoda.. niedługo będziecie bezrobotni lenie

Buser
@aaaaaaa

Nie oceniaj pracowników na podstawie swoich tylko teorii. W Oplu na stanowiskach produkcyjnych nie da się lenić, bo linia cały czas jedzie. Co prawda wśród załogi jest kilku związkowców - cwaniaków z jednego wywodzącego się z czasów komuny związku, którzy wykorzystują swoją ochronę prawną i robią łaskę, że w ogóle przychodzą do pracy, ale to jest margines społeczny. Bolesne jest to, że ich akurat nie można zwolnić. Prawo nie pozwala.

Rafta
@aaaaaaa

Przejeli....

Speed3711

Tak jak powyzej:) Fabryka w Tychach stoi pod znakiem zapytania. Miala byc rowniez prezentacja wynikow firmy. Scene spowrotem poskladali , zapewne czekaja na info na temat Tych i wtedy bd prezentacja:) W tym roku ma rowniez zostac wycofana astra IV sedan z produkcji ponoc . To tez znak zapytania czy i jaki model zastapi astre iv.

Robotnik z lini GA

Raczej produkcja w zakładzie w Tychach stoi pod znakiem zapytania, sprawa jest rozwojowa i wszystko się rozstrzygnie w najbliższym czasie.

Czy to prawda że w Tychach rozpoczęła się rekrutacja na produkcję? Jeśli tak to gdzie można składać dokumenty? Słyszałem że opel to dobry i godny plecenia pracodawca.

motofanatic

ludziska, a tak z czystej ciekawości pytam tych zatrudnionych przez agencje, wiecie ile agencja ma pln za kazda godzine naszej pracy?

xyz
@motofanatic

+ - 1.5 zł.

speed3711

Pracuję w Oplu od 5 stycznia 2015r. Pod agencja bylem max ile sie da czyli 18 miesiecy. Czlowiek myslal dostanie umowe to i stawka jakas wyzej . W koncu to juz nie to samo co agencja a tu guzik. Na umowie trzeba kolejny rok przerobic zeby cos wiecej dostac - ile , czy wogole tego nie wiem. Umowe dostalem 27 czerwca - osobiscie czekam max do konca lipca i zmieniam prace. Ile w koncu mozna robic za niecale 2 tys. i to z dodatkami nocnymi wlacznie. Maksymalne oszczedzanie na ludziach ile sie da. Negocjacje placowe zostaly podpisane na 4 lata ostatnio na 4,2% od stawki masakra. Moim zdaniem szkoda czasu na ta cala strefe. Brat robi pol roku w tenneco i to co widzi to marne 1700zl na produkcji masakra. Tyle to w castoramie zarobisz wiecej mniejszym kosztem. Raczej watpie ze za te drobne dacie rade utrzymac rodziny. Pozdrawiam.

NIE DO POMYŚLENIA
@speed3711

ja słyszałem że pierwsza podwyżka to 32 zł po roku RYLY ??

marek
@NIE DO POMYŚLENIA

dokładnie tak.śmieszna 1,5 roku pod adecco rok pod oplem i takie coś śmiech na sali

szkoda gadac
@marek

Ponoć Ci co mają umowy tymczasowe pod oplem do września, to ich zwalniają i nie wazne, że dobrze pracowali. O tym decydowali w HR' Jeśli ktoś zmieścił się z umową do sierpnia, przedłużenie umowy dostanie ponoć na rok.

student

Fatalna atmosfera. Ludzie patrzą na siebie wilkiem. Za złotówkę są się w stanie pozabijać. Praktykantowi (student) kazano przyjść do pracy na nocną zmianę i pracować razem z 1 innymi pracownikami produkcyjnymi. Nocna zmiana jest niezgodna z kodeksem pracy! Ale to świadczy o firmie. Za łaskę przyjęcia na praktyki trzeba człowieka wykorzystać nie ucząc go niczego konkretnego co może mu się przydać w znalezieniu pracy.

Kaboo

Koledzy i koleżanki nie wiecie może czy do Opla przyjmują na inne stanowiska niż produkcyjne ? Chodzi mi o kierowcę busa/testera samochodów/spawacza MAG(posiadam uprawnienia aktualne) lub każdą inną formę poza produkcją ? Z góry serdecznie dziękuje za prawdziwe odpowiedzi, a nie mydlenie oczu :)

GL
@Kaboo

Z uprawnieniami spawacza, zapraszamy do miłej i dobrze płatnej pracy na body.

S.Z

Pracowałem w oplu pod adecco na boody na najgorszym ponoć obszarze outery i powiem tak, lepszej pracy nie miałem bardzo mi się tam podobało i bardzo chętnie bym tam wrócił, polecam jak najbardziej tą fabrykę może kasa nie jest bardzo duża ale jest ta premia pół roczna właściwie ocena i na prawdę da się dostać fajną kaske po jakimś czasie pod oplem są podwyżki jeżeli ktoś chce zarabiać ponad 2500 zł od samego początku to pakować się i za granice bo w polsce nie zarobicie takiej kasy.

Tralala

Sławku zastanów sie dwa razy po zaczynasz pod firma adecco gdzie jestes traktowany jak robol przynies podaj pozamiataj i pracuj. 1.5 pod firma jak dobrze przypucujesz to moze umowe dostaniesz znowu na 1.5 roku na tej samen stawce czyli masz 3 lata za ta sama 1950 na reke potem masz 300 zl podzywki i znwou masz spokoj na 2 lata potem jak sie znowu przypucujesz to wskakujesz na widelki ;D o wolnym zapomniaj jak jestes chory to lepiej umrzeć na lini niz isc na l4 ;D

Sławek

Witam. Jak można złożyć cv bezpośrednio do Opla. Jest jakiś adres e-mail?

Tralala

To nie jest temat o tym kto kogo wykonczyl na ochronie bo jakis typek napina sie za 3.5 brutto na godzine na ochronie. Piszemy o fabryce a nie o ludziach nie związanych z produkcja wiec sobie darujcie forum o jakis brudach bo ludzi interesuje jak wyglada praca w Oplu a nie historie z ochrony ktora kobieta sie z kim puszcza.....

alex
@Tralala

masz racje.......jedni kradną drudzy piją alkohol a jeszcze inni lubią chłopczyków czy dziewczynki. nie jeden z was miał czy ma romans z dziewczynami co pracują na oplu....... romans a później je oczerniacie ,nawet pan dowódca żone sobie znalazł ot tak...........boisz się ze opel i inni dowiedzą się co robicie cały czas ta wypowiedz dotyczy strażaków i ochrony na oplu w gliwicach.......

skrzywdzona
@Tralala

realia są wazne nie historie czy mity wyssane z palca

skrzywdzona

masz racje , Ja doznałam zaszczytu od przełożonego....cytuję " że chodzę wyzywająco ubrana ,w domu mogę chodzić po nagu szlajfką ( tz. kokardką )przewiązana ....byłam tego dnia w spodniach ,wiec mi powiedział ....dziś jesteś ubrana tak jak powinnaś być ! Dziewczyny z GLIWICKIEGO OPLA zastanówcie się ,idąc do pracy czy ubrać mini spódniczkę , sukienkę ,czy kecke pod same kostki jak zakonnice.

Skrzywdzona
@skrzywdzona

A to, że druga pracownica chodziła pod wpływem alkoholu do pracy tego nie widział......ta pani do dzisiaj pracuje w ochronie w gliwickim Opolu....a Was zaraz zwalniają...

Buser
@skrzywdzona

Przeczytaj sobie regulamin. Tam masz napisane, jaki strój jest wymagany, a czego ubierać nie wolno na stanowisku pracy.

Skrzywdzona
@Buser

Gościu chyba nie jesteś w temacie...zanim coś napiszesz dobrze poczytaj post chodziło mi o ubiór w którym chodzę do pracy.,a nie w pracy. Pokaż mi gdzie jest regulamin jak masz chodzić ubrany do pracy?????

Zabrzanka

Nie, nic z tych rzeczy :). Po prostu nie lubie czuc na sobie meskich spojrzen ;). Poza tym, ja nie potrzebuje zakladac takich ciuszkow. Ot co. Pozdrawiam :)

Zabrzanka

Pokrzywdzona...czy ty (celowo z malej, bo nie zaslugujesz na szacunek)...jestes kobieta, czy jakas prymitywna infantylna dziewucha??? Okropne slownictwo. Wstydz sie!!!

@Zabrzanka

Psycholożka z Uniwersytetu Wizaż.pl

Zabrzanka

Eee, nie, nie jestem bi ;)

@czaruś

Czarus....Ty to chyba baba jestes, albo homo. Ehhe Od kiedy facet wie, ze jest str wizaz.pl??? Byc moze korzystasz (smiech), bo ja nie :)

Czaruś
@Zabrzanka

Widać jaka jesteś tempa

elkop

Witam Serdecznie Wczorja dzownił pan z Adecco o pracy 2540 złotych brutto, jeden mały dylemat mam , mam orzeczona gupe w stopniu umiarkowanym i nie wiem czy takiego by chcieli :) nikt się nie pytał o to ..ale ukrywać nie mogę bo to odpowiedzialność karna

Zostaw merytoryczną opinię o Stellantis Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stellantis Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stellantis Polska Sp. z o.o.