Opinie o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stellantis Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stellantis Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

new moplik

Nie wiesz a się wypowiadasz... Pracowałam w Adecco od 2014, a od teraz mam umowę bezpośrednio pod Oplem. I co? Zatkało kakao?

Mkbewe

A może wypowie się któryś z adeccowców którym kończy się umowa teraz bądź już się skończyła czy dostał umowę pod opla,czy może te 300 umów to ściema( silsy tak samo mają prześć pod opla więc część umów dla adekowców na pewno odpanie)

?

Google maps sobie zobacz musisz przejsc ok 1km pieszo z os warynskiego

greg

Witam! Czy jezeli wysiade na osiedlu warynskiego petla to jest tam aies przejscie do Opla?

Rozmowa w bardzo pozytywnej atmosferze. Jednak nie wszystkie informacje były zgodne z prawdą. Na rozmowie nie powiedziano mi o obowiązkowych sobotach, wspominano tylko o nadgodzinach, na które byłam chętna. Nie powiedziano również że soboty są do odbioru, w czasie wyznaczonym przez pracodawcę, który ma na to 12 miesięcy!! Te niedomówienia sprawiły, że już tam nie pracuję.

Pytano mnie o przebieg mojej ścieżki zawodowej.

speed3711

W oplu nie liczy sie jakos tylko ilość. W czasie jednego taktu musisz zrobić to tamto. Chwila nie uwagi i możesz puścić poważny defekt za który masz rozmowy z grouplederem bo oczywiście zawsze wina membra albo nawet wylecieć. Podziekuja za współpracę i tyle. Z reszta ludzi szukają do dzis bo co chwile sie zwalniają. Człowiek sie nie liczy w tej firmie. A trafisz na chama kierownika i masz posprzątane pomimo ze robisz swoje i nie robisz defektów celowo.

Harry

Nie wiem na co narzekasz. Po przejęciu z Adecco- mam w tej chwili 100 wiecjej niz standardowy pracownik zatrudniany bezpośrednio na produkcje.

belzebub

opel może być ale to co się wyrabia obecnie na magazynie w Gliwicach pod rządami sistemy to jeden cyrk na kółkach, wiódł ślepy głuchego..

Wczasy

Czy pracownicy pod adecco mają wczasy pod gruszą ?

Luzik

Pracuje od jakiś 3/4 miesięcy nie wiem skąd takie narzekania :) Szczerze jestem pozytywnie zaskoczony,były teraz podwyżki,zapierdziel jest prawda ale nigdy nie ma problemu,żeby iść do kibla czy nawet zapalić w sumie chyba zależy gdzie się trafi. Jak w każdej firmie jest paru cwaniaków i napinatorów no ale to Polska :) Można iść spróbować i wlaczyć o umowe pod Opla.

speed37111

Wczoraj były przedstawiane wyniki firmy i wspomnieli m.in o umowach z opla dla ok 300 adeccowcow tych ktorym mija w maju ,czerwcu 18 miesiecy pod agencja :) To już jakiś dobry znak poniekąd :D Zobaczymy co będzie.

Abdul

Tak na prawdę to żaden dowcip. Pracuje od roku na montażu i nie ma problemu żeby cię tl zmienił

Abudabi

Haha z tym wołasz tl i przychodzi Cię zmienia na wc to niezły dowcip powiedziałeś ;)

kedar

Nie wiem na co narzekacie ja pracuje od 4 miesięcy na montażu co jak co jest tam napięty harmonogram i nie ma czasu na przerwę po za planowymi ale to żaden problem zawołać team leadera on was zastępuje i macie czas aby się napić czy skoczyć do WC a odnośnie płacy dla mnie spoko jak na agencję pracy dostaje się umowę o pracę czego mało jest w afencjach i do tego 1950 na ręke wynagrodzenie i do tego półroczna premia od 300 do 500 złotych w zależności od wyników produkcji i to nie całego zakładu ale stanowiska pracy na którym robisz. Co prawdą jest okres rekrutacji trwa ponad miesiąc ale Ja polecam mi warunki pracy i umowy jak najbardziej odpowiadają.

marko
@kedar

jezeli 1950 to dobra wypłata to nie mam pytań.Tyle zarabiałem 10 lat temu wszystko jest kilkanascie razy droższe.Baba na kasie tyle zarabia w markecie

wjh

Witam, mam pytanie .Dostaliscie podwyżke po Nowym Roku? Wczesniej było 2546 złoty brutto,ile teraz Adecco płaci?

rozczarowana

O jakiej premii mowisz? Dla adeccowcow czy mOplikow? Btw, o premiach jest mowa powyzej. pozdrawiam

rozczarowana

A kto teraz patrzy na to czy ktos się stara? Oni maja to gdzies. Kiedys było inaczej. Na pewno nie przechodziliscie spod addeco do opla po roku, tylko po kilku mcach. Moze patrza na frekwencje, czy ktos nie bral L4.

rozczarowany

Każdy z nas pracował przez adecco. Wystarczyło się starać, a nie kozaczyć i opel sam zaproponował nam współprace. A teraz taki gnojek jeden z drugim, nic nie potrafi tylko drze ryja, że mało płacą.

ceva

A jak ludzie mają być nie roszczeniowi. Mają głęboko wiadomo gdzie pracę przez ade-wiadomo cco. Jak ktoś myśli że w jednym zakładzie ktoś będzie bez szemrania przyjmował taki apartheid to się myli. Ludzie z łapanki idą bo nie mają ani pracy ani zasiłku ale na daremnych warunkach i dyskryminowani mają taką pracę w poważaniu.

rozczarowana

Dokladnie, kosciol, radio, smsy zachecajace znajomych do pracy w Oplu. Te peremie zapomniales dodac, ze dla moplikow. Heh.

rozczarowany

Tak było. Ksiądz ogłaszał, że jest nabór do opla. Teraz przyjmą każdego, oczywiście pod adecco. Żeby dostać umowę bezpośrednio od pracodawcy trzeba się znać na robocie, w szeroko pojętym znaczeniu tego słowa. Premia półroczna jest w wysokości 2000zł-3500zł netto, ale tylko dla nas. Adecco ma 75zł brutto za każdy przepracowany miesiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o Stellantis Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stellantis Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stellantis Polska Sp. z o.o.