Opinie o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stellantis Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stellantis Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stellantis Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Były pracownik spod mOp.la

Gdzie byli związkowcy, gdy trzecią zmianę zwolnili w 2017r.?! Pracownicy wpłacali składki i jucha z tego mieli. Nie było mowy o wypowiedzeniach, a tu cichaczem każdego pracownika (tylko trzeciej zmiany) zapraszali do siebie na rozmowę (kierownik i GL) z wyjaśnieniem okoliczności i pożegnaniem się. Kołpak na tych swoich briefingach wychwalał nas, ochy i achy, produkcja cacsady, a tak nas wyrolował. Z Wami nowymi zrobi to samo, nawet jak dostaniecie um. pod Opla.

Zośka HC

Norma w korporacjach, szkoda że się nie dostałam na lakiernie, tam podobno jest normalniej

Ex pracownik

Nowozatrudnieni niech sobie nie myślą, że jak będą się podlizywać, to będą pod parasolem ochronym. Nawet jak dostaną umowę pod Opla, nie będą chronieni jakkolwiek by się starali. Gdy zamkną 3 zmianę, nic ich nie uchroni od załatwiania obiegówki????.

@Ex pracownik

A na kiedy przewidywane jest to zamkniecie, które teraz opisujesz? Widzę właśnie po ogłoszeniach, że tylko na staż do biura kogoś szukają właśnie. To w nim redukcje są tez przewidywane czy to odrębna sprawa?

Zmiana czerwona

A na czerwonej Jaca Magister. Naćpany tańczy. Spawacz (usunięte przez administratora)Ale co. Proste. Wystarczy zgłosić a policję że rano będzie jechał na Zabrze , kontrola i tyle. Tylko szkoda że wszyscy na zakładzie wiedzą ale olewają.

Synek
@Zmiana czerwona

Taaaaaak a najlepsza jest spychologia jeden coś (usunięte przez administratora)żeby uciec przed odpowiedzialnością zwala na innego a potem się fałszywie śmieje za plecami a na palarnii zgrywa experta i fachowca w każdej dziedzinie

Protest

Jest nowy związek zawodowy. Wszyscy chodzą ze znaczkami. Poza nowymi agencyjnymi. Ich zaczęli zatrudniać żeby zwalniać niepokornych. Ale przyjmują hurtowo starców, upośledzonych i każdego kto tylko spełnia jeden warunek: Żyje. To nic że za dwa dni zrezygnuje. Zatrudniony i zaliczony. Ale uwaga. Fakt bycia pod wpływem jest nagminny. I sama nie wiem jak to jest możliwe że przymykają na to oko. Pracownik nazwijmy to uchodźca jeżeli jest złapany pod wpływem to jest proszony o udanie się do domu, odpoczecie i przyjście na drugi dzień. A gdzie jest dział BHP, gdzie ochrona, gdzie szacunek? Analogiczna sytuacja z przerwami i planami na stacjach. Czy już na pewno nikomu nie zależy na podstawowej jakości pracy? Apelujemy do wszystkich. Ogarnij się ten śmieszny (usunięte przez administratora) Grala już nie obserwujesz zza regałów czy membry pracują? Wywalone na wszystko teraz co?

Rozmowa w bardzo pozytywnej atmosferze. Jednak nie wszystkie informacje były zgodne z prawdą. Na rozmowie nie powiedziano mi o obowiązkowych sobotach, wspominano tylko o nadgodzinach, na które byłam chętna. Nie powiedziano również że soboty są do odbioru, w czasie wyznaczonym przez pracodawcę, który ma na to 12 miesięcy!! Te niedomówienia sprawiły, że już tam nie pracuję.

Pytano mnie o przebieg mojej ścieżki zawodowej.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Właśnie sobie siedze

Na co komu silniki w fabryce samochodów. Najważniejsze że będa 3 zmiany. Najlepiej to 7 zmian zrobić.Szkoda że zdjęcia nie mogę przeslac. Wszyscy siedzą a przyjechało 10 silników. Słownie dziesięć. To u Pana Tadka na warsztacie mają więcej. No i taka zabawa jest właśnie. W sumie to mam pomysł na biznes żeby fabryka ruszyla. Sprzedawać auta bez silników. A każdy sobie coś tam zorganizuje. Robota będzie, system 18 zmianowy będzie. Będzie wspaniale.

Jak wygląda ścieżka kariery w Stellantis Polska Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

member z GA

Awansować możesz już po tygodniu - będziesz sobie sterem i okrętem na linii głównej,

Były oplowiec

Bylem pracownikiem tej firmy ponad 20 lat. Podań o awans napisalem coś koło 15 -stu. 2 razy zostalem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. W końcu wziąłem PDO. Tam wszystkie stanowiska są obsadzone przez sprawdzonych towarzyszy.

Halina
@Były oplowiec

Nigdy jeszcze nie miałam przyjemności pisania podania o awans. Czy w tym przypadku jest wskazany jakiś schemat w jaki sposób ma być ono sporządzone? Chyba, że masz na myśli po prostu cv z uzasadnieniem? Awans odnosi się do stanowiska a jak przy tym 20letnim stażu wyglądały podwyżki?

Podanie
@Halina

JAK DO GL TO NIE PISZ BO TEN TO SAM NIE UMI CZYTAC. OBSLUGA KOMPA TO ZDJECIE EKRANU TELEFONEM Q... JAK ZGLASZASZ ZE NA KREW WOLNE POTRZEBA TO POWIE CI ZE TO NIE URLOP.

System18 zmianowy

Hahahaha. Dobre. Poważnie dobre. Ciekawe jak nie płacąc pieniędzy ktoś pomysłowy chce sprawić żeby ludzie pracowali za darmo w soboty mając weekend wolny raz na 6 tygodni? Już nawet nie chodzi o płatne czy niepłatne ale brak rodziny za psi ...?

Adecco

Kpina. Robili szumna rekrutację że do opla robota. Ledwo 3500 wyciągniesz. Tu postojowe tu brakuje części . Nie da się kasy zarobić. Nie dziwię się że szukają frajerów non stop. Ale ciekawe miejsce. Nie ma opcji żeby cię wywalili. Są zdesperowani w poszukiwaniu ciał do pracy. Kulawy, ślepy, bez znaczenia.

Julita

Widzę, że pojawiały się opinie dotyczące awarii… czy na dziale marketingu także występują? upewniam się, ponieważ znalazłam ofertę na staż do niego. W sumie ogłoszenie jest świeżutkie. Jeśli teraz zaaplikuje to mam szanse z marszu na rozmowę czy dopiero pod koniec ze wszystkimi jest ona przeprowadzana? Jak w zasadzie wygląda? Był ktoś na stażu i by ocenił czy warto się zaangażować?

Twój stary

Zakład bardzo rodzinny, od przyszłego roku będę mógł spędzać w domu jeden dzień w tygodniu np. w czwartek, za to że będę pracował w sobotę - w imię zysku Grzegorza i Tawaresa.

Gwiazda
@Twój stary

Kolejny brak silników i kolejne przymusowe wolne ciekawe ile jeszcze razy tak będzie bo przecież wszyscy odczujemy to na wypłacie

Twój stary

Ostatnio był tutaj post dotyczący jakiegoś kierownika Mat...a który jest natarczywy wobec dziewczyn , zadałem pytanie o wydział na którym on pracuje - ale post chyba został usunięty, wie ktoś coś więcej

Tintin
@Twój stary

No co wy. Nic nie przebije rzadkiego i Tintina. Jeden zaoferowal mieszkanie za ... A drugi za ... Oferuje nic nie robienie. Laska co 5 minut wędruje do kibla, potem każdy polaczek zatrzymuje się z Daria "porozmawiać". Wszyscy to widzą. Za 5 minut kilka osób zgłosi oficjalnie sprawę do kierownictwa. I to nie GL bo to inwalida jeżdżący na hokerze który nawet 2 kroków nie zrobi pieszo. Masakra jakaś. Aaaaaaaa i nadgodziny sobie zorganizowali na niedzielę. Dla znajomków tylko

Agatka
@Tintin

Nadgodziny są tu tak rozchwytywane, że w ten sposób je ujmujesz? Biurowe są także płatne? Pytam w kontekście pracy jako Marketing Communications Manager, jest teraz taka oferta na stronie. Niby z Włoch jestem ale widzę, że na hybrydzie można być. Czy to oznacza, że o te nadgodziny ciężko? Ze wszystkim da radę wyrobić? I jak jest płatne to stanowisko?

QR
@Tintin

Jeżeli jest (usunięte przez administratora) to się załatwia droga służbową ale jest ryzyko zemsty niby poufność i dyskrecja a tak naprawdę wszyscy wiedzą wytykają palcami i kraczą za plecami albo jeżeli to nie poskutkuje jest jeszcze wyjście awaryjne takie sprawy załatwia się po męsku za bramą po zmianie

Vera

Bez sensu 3 zmiany. Chyba że wzięli kasę za zwiększenie zatrudnienia. Awaria za awaria, trytytki i tony (usunięte przez administratora) Każdy na przerwę chodzi jak chce. Zero dyscypliny. Nie ma opcji żeby dzienny plan zrobić. W godzinie pracy to masz przerwę na papierosa, z cztery awarie, brak części i (usunięte przez administratora) wie co jeszcze. Parodia westernu. Awaria tłoczni to połowa tygodnia postoju, awaria lakierni druga połowa ,brak silników do dopiero kpina. Podstawa w tej pracy to naładowany telefon. Nie widziałam jeszcze takiego czegoś.

Tata
@Vera

No agencje zawsze biorą kasę za swoich pracowników nie wiesz o tym? a awarię zdażają się zawsze i to dzięki Ur to jeszcze chula na jakimkolwiek dziale a co do telefonów to wystarczy popatrzeć na naszych "przyjaciół" z Ukrainy 5 minut postoju i nie ma nikogo każdy na telefonie wogóle są jakiś dziwnie uprzywilejowani nietykalni ale do czasu jakoś to trzeba przetrwać

Były pracownik spod mOpla.
@Vera

I tak was zwolnią, tak jak to było z trzecią zmianą w 2017r. Jesteście tylko na czas produkcji, a później już sinusoida i z górki na dól. B (usunięte przez administratora) zapewne zostawią, bo to święte krowy są, a Polacy we własnej ojczyźnie dostaną wypowiedzenie.

Ksenia

O jaką kartkę na bramie chodzi? jest tymczasowo zamknięte czy o co chodzi? na stronie są oferty dla wózkowych oraz produkcyjnych, pytanie tylko o którym zakładzie piszesz? Gliwice czy Tychy?

Olha

A wiecie coś o ochronie na Oplu? kiedyś była tutaj burza na temat ich pracy ale temat ucichł

Olha

Pozdrowienia dla M. Nowaka - bardzo pozytywny chłopak, chyba jedyny normalny

Coś wiadomo?

Jan

Ktoś coś podpowie?

Marian
@Olha

Mi się ich praca podoba. Pozytywni ludzie.

Greg
@Olha

Ochrona robi wszystko to co debile z g5 im każą(zakładanie blokad na parkingu itp.)

Ya yhy na bank

Teraz Andrzej będzie stał na ochronie

Kamil

Wiadomo ktora zmiana wypada od 5 lutego?

Janosik ze Sosnowca
@Kamil

Czerwo

Bubel

Uciekajcie ludzie z tego chorego zakładu. Jest coraz gorzej ludzi maja za zwykły numer nie pasuje im nie jestes potrzebny to cie wyzucaja jak smiecia, poza tym wcale zarobki nie za jakies mega fajne. Ja nie pracuje tu juz od wrzesnia i tylko sobie polepszylem :)

Mojzesz
@Bubel

Też mi umowy we wrześniu nie przedłużyli i to było najlepsze co mnie mogło w życiu spotkać :P

Fukcopel
@Bubel

Jeśli można wiedzieć gdzie znalazłeś pracę?

Ya yhy na bank

To już jest koniec i nie ma już nic (usunięte przez administratora) zostaną :) a nas maja za Nic! To już jest koniec Opla :)

Mietek !!!

witam szukam kontaktu gdzie moge dowiedziec sie o jakis przetargach firm zewnetrznych na remonty rakow itp . bo na stronie Opla nie ma i niemoge nigdzie znalezc pomoze ktos ? Pilne

maly
@Mietek !!!

Raczej nie chcesz mieć nic wspólnego z firmą zwaną Opel

ales

A VW do 2020 1800 podwyżki ino nie wiem czy brutto czy netto no i 6000 tysięcy premi :)

Mojzesz
@ales

brutto raczej, ale i tak sporo. Ostatnio w lidlu i biedronce podniesli zarobki wiec juz chyba wszedzie zarabia sie wiecej niz w tym (usunięte przez administratora) :P

Zostaw merytoryczną opinię o Stellantis Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stellantis Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stellantis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stellantis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stellantis Polska Sp. z o.o.