Opinie o Akademia Humanitas w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Akademia Humanitas. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Akademia Humanitas o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Humanitas w Sosnowiec

Chcę na filologię

Ktoś się orientuje jaki poziom mgr na filologii angielskiej? Robiłam w tej szkole 3 kierunki podyplomowo i jestem bardzo zadowolona (tutaj szczerze polecam i bardzo dziękuję kadrze w szczególności p. J. Tokar), jednak nie wiem jaki poziom jest na mgr, ktoś może się wypowiedzieć?

Cześć wszystkim, chcę wybrać się na WSH od października na kierunek Filologia Angielska Nauczycielska (magisterka w 1,5 roku - niestacjonarnie). Czy jest ktoś chodzi/chodził na ten kierunek i może mi powiedzieć: (1) jak wygląda program, tzn. jakie są przedmioty? (2) jak z zaliczaniem, czy są jakieś problemy? Czy wykładowcy robią problemy żeby zaliczyć dany przedmiot? I trochę od siebie, tzn. ogólne wrażenie itp.

Beatka
@Marek

Z tego co wiem to aby prowadzić studia nauczycielskie uczelnia musi mieć status uczelni akademickiej lub w podpisać porozumienie z taka uczelnia, która posiada takie prawa. Sprawdź

Mariusz
@Marek

Z takimi sprawami powinnaś zgłosić się do dziekanatu i tam otrzymasz wszystkie informacje dotyczące wspomnianego przez Ciebie kierunku. Także osoby, które obecnie studiują na pewno będą pomocne. Jak już wcześniej wspominałem na forum Gowork.pl szukamy informacji od pracowników o warunkach zatrudnienia, więc zachęcam osoby pracujące w Wyższej Szkole Humanitas do większej aktywności i dodawania postów o aktualnych rekrutacjach.

Mariusz

Studiujesz na tej uczelni i nie jesteś zadowolona? Jeżeli tak, zawsze możesz się wycofać, jednak wpłacone czesne często już przepada szczególnie jeżeli zaczęłaś już zajęcia. Napisałaś swoją opinię na forum pracowniczym Gowork,pl. Wypowiadają się tu przede wszystkim osoby zatrudnione w Wyższej Szkole Humanitas. Czekam na Wasze wpisy o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia na tej uczelni.

Absolwentka

Nie polecam! Nigdy!!!

Elżbieta
@Absolwentka

Z Twojej wypowiedzi można tak na prawdę niewiele wywnioskować. Dlatego zachęcam Cię bardzo serdecznie do tego, żeby spróbowała chociaż trochę rozwinąć swoją poprzednią myśl - tylko w taki sposób pomożesz osobom, które szukają tu informacji na temat Wyższej Szkoły Humanitas. Dlaczego właściwie nam jej nie polecasz? W czym tkwi problem?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Tomasz

Nigdy nie polce nikomu tej szkoły. W szczególności kierunku PRAWO. Kpina i zdzieranie ze studentów każdego grosza za wszystko cie skasują odpowiednią sumkę ... nawet wydrukowana kartka ze wzorem podania 1zł... dajcie spokój sobie z ta uczelnia. Wykładowcy też mają was w (usunięte przez administratora) robią co chcą ...

Stefan

Wypowiadasz się jako uczeń szkoły, czy pracownik? Na tym forum szukamy przede wszystkim opinii osób zatrudnionych w Wyższej Szkole Humanitas. Piszcie jak się Wam pracuje i czy warunki zatrudnienia są atrakcyjne? Obecnie pracodawca szuka koordynatora projektu i specjalisty do spraw realizacji projektów. Ktoś z Was jest zainteresowany rekrutacją? Zachęcam Was do dyskusji na ten temat.

Ola
@Stefan

Szukają może wykładowców z doświadczeniem, albo kogoś do sekretariatu lub administracji?

@Ola

Nie znalazłem ogłoszeń rekrutacyjnych na stanowiska, o które pytasz. Na stronie https://www.humanitas.edu.pl/Centrum_Karier/CK_Oferty_pracy są staże dla lektorów językowych, a także inne oferty. Jeżeli na coś się decydujesz napisz na forum o swoich doświadczeniach z rekruterami i pracodawcą.

Robitrek

Przykre, ze rektor uczelni zachowuje się w tak mało profesjonalny sposób. Oczekiwać należy najwyższych standardów od osoby pełniącej tak zaszczytna funkcje. O tempora, o mores!

!!
@Robitrek

Proszę nie mylić pojęć! Rektor używał nazwy „profesor WSH” nie samego prof! Jest to bardzo częste przy wykładowcach uczelni. Nie jeden doktor na uniwersytetach czy to ekonomicznym czy śląskim w Katowicach maja przydzielony stopień od uczelni „prof UŚ” lub „prof UE”!! Akurat jeśli chodzi o rektora WSH nie widzę powodów by musiał „podwyższać swoje ego stopniem naukowym” gdyż dzięki swoim pracom niejednokrotnie został wyróżniony, włączając wyróżnienie najmłodszego doktora nauk humanistycznych w Polsce!

Szymek

Witam wybieram się na 3.5 letnie prawo na tej uczelni, więc mam pytanie: jak oceniacie te studia? W jakich godzinach odbywają się zajęcia?

@Szymek

W dalszym ciągu nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Jest to wątek, w którym przeważnie wypowiadają się osoby mające doświadczenia związane z pracą w tym miejscu, jednak mimo wszystko może znajdzie się osoba, która kończyła studia w Wyższej Szkole Humanitas. Mógłbyś napisać jeszcze, dlaczego akurat tę szkołę wybierasz? Szkoła mieści się blisko Twojego miejsca zamieszkania, czy może inne czynniki wpłynęły na to, iż wybrałeś właśnie ich?

Marlena

Wszystko super, uczelnię polecała koleżanka która robiła studia i mówi, że zajęcia na naprawdę fajnym poziomie. Lepszy niż konkurencyjna uczelnia która ma kilka oddziałów na śląsku. tylko uczelnia Humanitas powinna wziąć pod uwagę że ludzie pracują czasem w godzinach 9-17. Chciałam zapisać się na studia podyplomowe, ale pracuję do 17 i niestety dla mnie to byłby problem żeby pojawiać się o 16.30. Teraz większość korporacji pracuje w takich godzinach (9-17), szkoda że uczelnia nie bierze tego pod uwagę. Dla mnie możliwość studiowania podyplomowo w tygodniu jak najbardziej na plus i z tego powodu chciałam ich wybrać, gdyby nie to że zajęcia zaczynają się dla mnie za wcześnie. Pytałam czy to jakiś problem, że przychodziłabym trochę później na zajęcia ale nikt nie odpisał więc pewnie mają z tym problem

@Marlena

Dziękuję za Twoją opinię. Proszę także osoby zatrudnione w Wyższej Szkole Humanitas o komentarze dotyczące warunków zatrudnienia. Można liczyć na premie lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Zdobywanie nowych uprawnień dzięki pracodawcy jest bardzo motywujące dla pracownika.

Psychologia w 3,5 roku?

Ktoś coś o psychologii w 3,5 roku? ; Bardzo proszę o i nfo. osób STUDIUJĄCYCH na WSH czy w ogóle warto?

luki
@Psychologia w 3,5 roku?

nie polecam. Ja się przenoszę. Za dużo studentów i oblewaja za byle co

. Ma
@luki

Co za geniusz PR kazał to napisać...? Oby nie Krystian d. bo stracę resztki szacunku

Patrycja

@Radziu, w każdej pracy trzeba pracować. Może po prostu nie przykładasz się do swoich obowiązków? Czy po trzymiesięcznym okresie próbnym można liczyć na umowę długoterminową? Często rodzaj umowy jest dla nowych pracowników czynnikiem decydującym przy podejmowaniu zatrudnienia. Na stronie szkoły http://www.humanitas.edu.pl/pl/praca są poszukiwani pracownicy na stanowisko bibliotekarz, specjalista do spraw pedagogicznych studiów podyplomowych. Jeśli zdecydujecie się na rozmowę rekrutacyjną napiszcie jak przebiegała?

Patrycja

@Radziu, mógłbyś napisać jaka jest atmosfera w pracy i relacje ze współpracownikami? Jesteś z nich zadowolony? Napisz kilka słów na temat dodatków do wynagrodzenia. Czy pracodawca oferuje premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Czekam na Twoją opinię. Na stronie Wyższej Szkoły Humanitas są oferty pracy na stanowiska: specjalista do spraw sprzedaży, specjalista do spraw organizacji szkoleń, koordynator terenowy Uniwersytetów Dziecięcych. Pracodawca oferuje umowę o pracę, wsparcie organizacyjne, niezbędne narzędzia pracy, możliwość wykazania się własną inicjatywą i autorskimi pomysłami, możliwość udziału w szkoleniach i korzystania z oferty edukacyjnej uczelni, przyjazną atmosferę pracy. Link do strony http://www.humanitas.edu.pl/pl/praca Zainteresowani mogą aplikować bezpośrednio na stronie firmy. Zachęcam Was do do dodania swojej opinii na temat rekrutacji.

Radziu
@Patrycja

Odpowiadając na pytanie: Atmosfera pracy - (usunięte przez administratora) bo generalnie nie trzeba pracować. Relacje - zależy z kim...złe lub poprawne. Dodatki - nie słyszałem o takich. Socjal - zero Szkolenia - prawie w ogóle. I tylko dla wybranych ulubieńców Reasumując, dla ludzi leniwych i mało ambitnych fajne miejsce. Taka moja opinia.

Martyna

Czy dowiem się jaką umowę dostaje nowy pracownik szkoły? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Radziu
@Martyna

Umowa na czas określony (próbny 3 miesiace). Później różnie. A wynagrodzenie... Jak będziesz miał szczęście to troszkę więcej niż najniższa krajowa.

była studentka

Ja byłam na studiach podyplomowych i podobało mi się. Wykładowcy bardzo na +. Nie wiem jak jest na studiach licencjackich czy magisterskich. Rozważam kolejne podyplomowe na tej uczelni, chociaż początkowo byłam sceptycznie nastawiona bo ta uczelnia nie jest raczej żadną rozpoznawalną marką... a to też się trochę liczy. No ale ogólnie zajęcia bardzo fajnie prowadzone bez względu na renomę uczelni albo jej brak

Bocian2013

Cześć wszystkim jestem pracownikiem zacząłem pracę w 2007 roku i szkoła z roku na rok zmieniała się na lepsze kiedyś nie było tak wspaniale jak teraz nie było parking oraz tak wspaniałej kadry pozdrawiam wszystkich studentów i pracowników oraz wykładowców. Pracownik który co weekend pilnuje pożądku na parkingu.

mma

przyjacielska atmosfera???!!! fajna ekipa???!!! może kiedys...teraz realia następujące: po ponad 10 latach pracy nie usłyszałam nawet dziękuję... na uczelni romanse, romansiki, nepotyzm i kolesiostwo. ochrona i promocja najbardziej niekompetentnych i leniwych osób...oto realia pracy w tej szkole. aha...zarobki przyzwoite??? chyba tylko jesli jestes z "RODZINKI"

strupek
@mma

Dudek?

Magda

Ukończyłam magisterskie w 2011 roku kier administracja. W tych latach naprawdę (bo ten czas mogę ocenić )było super. Poziom nie był jak opisujecie niski. Najwięcej mają do powiedzenia Ci , którym za wiele w życiu nie wyszło. Trzeba poprostu być obiektywnym.

jaaaa

nigdzie nie jest i nie będzie idealnie, pamiętajcie - ja mam dobrą opinię o Humanias i zdania nie zmienię, przekonajcie się sami, a na pewno będziecie mieć takie samo zdanie:-)

Kacha

Dokładnie tak Agata. Studiuje w Humanitas drugi rok i nie zmieniłabym na dobrą sprawę uczelni na inną,

ola

kurcze,a ja jestem zadowolona. Wiadomo, że wszędzie są plusy i minusy, ale nawet moi znajomi, którzy studiują na ujocie mają powody do narzekania. Trochę dystansu ludzie.

Zet
@ola

Fajnie Olu ☺

Zet
@ola

Fajna szkola ☺

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Humanitas - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Akademia Humanitas?

Zobacz opinie na temat firmy Akademia Humanitas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akademia Humanitas?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akademia Humanitas?

Kandydaci do pracy w Akademia Humanitas napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akademia Humanitas