Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Osmond

Do administratora budynku: będę parkował naprzeciw wjazdu na teren zakładu. I nie obchodzi mnie że tiry mają utrudniony wjazd. To jest teren miejski i możesz mi ob......ć, co najwyżej. Nie potrafisz wygospodarować dodatkowych miejsc na parkingu zakładowym, a chcesz dyktować nam gdzie mamy nie parkować. Zrób więcej miejsc dla gości, bo za mało jest! Postaw pachołki, alb najlepiej sam się postaw jako pachołek.

Nie masz własnego życia?

Tom

Ciekawe co zrobią jak rząd wprowadził kwarantannę narodową?? Pójdziemy na postojowe, a może wymiar czasu nam zmniejsza i już nie będzie 12 stek i soboty ??

Covid

Ja bym zaś zrobił cimcirimci z tą z przygotowania bladynka Ciekawe czy ma kogo?

pożoga

pożoga

ta mała taka blondynka?

Covid
@pożoga

A co cię tak to interesuje ktora co? Nie interesuj się bo ciekawość to pierwszy stopień do piekła ha ha

Józef
@Tom

Normalnie będzie od 6 do 18.

Tad
@Covid

Moze w twoim typie ja nie widzę w niej nic kobiecego. Nie każdemu się podoba więc nie pisz na forum bo się z niej śmieją że sama se pisze o sobie jak to jest pożądana.

CichyMasturbator69

Na tym ext ładne dziwy się dzieją, i to wszystko po cichu. Za niedługo wszyscy będą na kwarantannie.

Omg
@CichyMasturbator69

Nie tylko na ext. są przypadki

Masturbatorka2137

Dlaczego niby po Cichu?

Waluś
@CichyMasturbator69

Racja dziwy się dzieją u nas w zakładzie!!! Afera goni kolejna aferę i to wszystko po cichu

Wenus
@Waluś

Jaka afera co znowu? Proszę więcej informacji

Tomo

Zastanawia mnie czemu gania się ludzi że mają (usunięte przez administratora) mieć na nosie i czyta coraz to nowe pisma a nikt jasno nie powie o przypadkach covid na zakładzie . Co ludzie nie mają prawa wiedzieć ? Coraz więcej osób na L4 czemu nie ma jasnej informacji ? Pytasz lidera a on nic nie wie,bo najlepiej tak powiedzieć ....

Bobo

jak liczba zakażeń w zakładzie? zero informacji od bhp

dzejkmajster
@Bobo

musisz do bhp dzwonic do 14 bo pani Moniki po 14 nie zastaniesz, a telefonu już nie odbiera po 14 ;-), to bhp to absurd, nie wiem kto na to pozwala w tym zakladzie, uklady, ukladziki.

helga

Bracia Midor czyli jak jeden jest ekspertem politycznym, bez wykształcenia i wiedzy wrzuca posty na Facebook za które większość z nas by się wstydziło a drugi z braciszków nastawiacz niewiele głupszy. Plus podbite oczy żony. Rodzinka doskonała.

Anka T

Pracuje i dalej się sypie, a Ty też że starości?

Ciastko

Nie tylko Ty się przekonałeś :)

XX

Nie trudno odgadnąć kto napisał ten komentarz,dla każdego kto zna tego osobnika z którego słowa sypią się jak gówna z barana i jest znany z takich tekstów to proste.Ale miłość jest ślepa

Bobo
@XX

O kogo chodzi?

on

@Pracownik no ale zadowoleni jesteście z tego, że nie macie już wolnego do końca roku?

Pamiętacie ludzie jak zakład zakosił Wam wasze urlopy na walkę z epidemią podczas gdy w innych żywieckich zakładach pracy ludzie mieli płatne urlopy postojowe .Dziś ponieważ nie mamy urlopów dzięki naszym mądrym głową z biura proponuje wirusowe objawy i tydzień wolnego a najlepiej w grudniu Kto mieczem wojuje od miecza ginie

Dowiedz się jak to niektóre Żywieckie zakłady odrabiają teraz sobotami czas kiedy siedzieli w domu, najlepiej narzekać ... Ja to tutaj jest zle.!!!Jak się nie podoba to idź do tych wspaniałych Żywieckich zakładów...

Pracownik2

Brawo dla ciebie, dobrze mu napisałeś Niektórym nigdy nic nie pasuje a jakby musieli odrabiać to wolne do końca roku sobotami to dopiero by narzekali co za (usunięte przez administratora) totalne????

mirekigieniek

z tym bhp to duzo racji maja ludzie co tutaj pisali, nic nie ogarniają, przepisów nie znaja i jeszcze sie pani kierownik kłoci. fajnie jak ktos cos wytlumaczy a nie tylko narzekac ze nie...

jacekbruk
@mirekigieniek

dramat, na lesniance tez nie ogarniaja tego, mogliby sie chycic pracy, w dobie koronawirusa powinno im zalezec na pracy

Fajny typ:)
@mirekigieniek

Mnie zastanawia kiedy w KOŃCU Stec zrobi porządek na leśniance z liderami + brygadzista i wyżej Człowiek robi za nich robotę a na koniec zjeba czemu nie ma ilości wiązek /czemu nie spakowane.

Słowniczek

Pora na wymianę narzekających baranów którzy ciagle zrzędzą jak to im nie jest ciężko w zakładzie, powinieneś/aś właśnie tych „WYŻEJ” po stopach całować, że zatrudniając Cię i pozwalając Ci zarobić na chleb uratowali Ci życie. Więc rękawiczki na rączki, trochę pokory i do roboty, anonimowy bohaterze/erko.

Ferdek

Kiedy wypłata i kwarantanna?

Halina
@Ferdek

A w pośredniaku byłeś?

Tom

Wszędzie się słyszy że ktoś chory ktoś na kwarantannie tu zamknięte tam zamknięte s my wciąż wszyscy zdrowi tylko nam pozazdrościć ????????

Madzia

Długo jeszcze będziemy zmuszani do ciągłych 12 ?! Sezon grypowy ludzie chodzą zakatarzeni ale 12 robią bez przerwy . Ok nie wnikam jeśli ktos potrzebuje kasy niech pracuje nawet cały tydzień po 12 godzin ale do cholery niech się nie zmusza tydzień w tydzień robić po dwie 12 osoby które może nie są na nie tak chętne. Może mają co robić w domu i może nie chcą siedzieć w cabindzie .... Żenada nie polecam tej firmy.

forumowicz
@Madzia

Ja bym się cieszył, że są takie wysokie zamówienia a nie zwolnienia jak w innych zakładach. Co z tego, że zakatarzeni jak większość osób nosi maseczki pod nosem, brodą albo na uszach? Nie pasuje, podziękuj za współpracę i szukaj szczęścia w innych firmach.

Madzia
@forumowicz

Zamówienia ? Haha chyba brakujące godziny i narobienie do magazynu gdyby znowu nas zamknąć mieli ... Także rób sobie nawet cały tydzień te 12 droga wolna dużo zdrówka xd ???? mnie tam wystarczy normalny tydzień pracy a nie 12 tydzień w tydzień żenada...m

Maniek

Wie ktoś jakie złoty da te ciastka przed weselem?

Rtx
@Maniek

Stare.

Dudek
@Maniek

Ja tez chce cukierki Ci dalem na urodziny

Poldek

Dorotka Stokrotka jest najpiękniejsza na świecie

Najbardziej durne są codzienne zebrania przed każdą zmianą, przedstawianie wyników z dnia poprzedniego, i reakcje jak w kołchozie - cel nieosiągnięty, cel osiągnięty i coraz to nowe, idiotyczne zmiany i zarządzenia. I ten idiotyczny dzistars - niby szkolenie a tak naprawdę to egzamin. Niech te matoły z biura i kierowniczki robią sobie dzistars, a ludziom dają spokojnie pracować.

Jacuła

A w tym BHP cos sie ludzie ogarną? bo co człowiek pyta to nic nie wiedzą, jeden chłopak odszedł i wszyscy zieloni, widać kto tam pracował.

glory
@Jacuła

Monika wie, że o 14 trzeba iść do domu.

Johny
@glory

Stanowisko kierownicze a ma większe luzy od wszystkich, o 14 to bardzo wcześnie ????

witek
@Jacuła

bhp w tym zakładzie to porażka, Pani Kierownik albo nic nie wie albo nie chce odpowiadac na zadane pytania. takie to smutne

srodowik
@witek

no takie zycie, jak masz znajomosci to wszystko mozesz i ludzie na ciebie beda robic, a 10 wyplata sie zgadza ;-)

MARCIN

Jaki jest sens noszenia maseczek, skoro większość ludzi ma je pod nosem, część na uszach, część liderek i biurowi wcale. Dlaczego nie jest mierzona temperatura na wejściu skoro zostały zakupione termometry bezdotykowe?

Niewiasta

Ciekawe dlaczego znowu zmieniają nam lidera na przygotowaniu, czy nie wydaje się wam to podejrzane? Jedna liderka jest od samego początku na zgrzewarkach, nawet tam pracowała po przyjęciu a na prasach, cynowaniu i rurkach było już conajmniej 7 liderów, którzy są wymieniani średnio co 6 miesięcy, a ta jedna jak siedziała na zgrzewarkach tak dalej siedzi. Ciekawe o kim mowa i jak się to ma do równego traktowania pracowników w naszej firmie. Czyżby była protegowanym kierowników?

śmiechłam xD
@Niewiasta

Boże jakie teorie spiskowe ludzie potrafią wymyślić xD A nie przyszło Ci do głowy że może ta osoba wykonuje swoje zadania na tyle dobrze że gdyby zakład ją zmienił to byłby stratny na tym? xD xD xD xD

@śmiechłam xD

Tak, zwłaszcza, że połowa zgrzewarek stoi przez pół zamiany, bo nie ma połowy rzeczy. Twoim tokiem myślenia w takim razie 99% liderow jest (usunięte przez administratora) warta? Wszystkich zmieniają, rzucają na Lesnianke tylko ona siedzi dalej.

To startuj na lidera co Ci szkodzi? Broni Ci ktoś? Idź i zmień ten zakład xD xD

Kiko
@Śmiechłam xD

Tak się składa, że pracowałam tam jako liderka, świetnie sobie radziłam i mnie przenieśli.

@Kiko

Hmm to może nie radziłaś sobie tak świetnie jak myślisz? ;>

:)))))
@Śmiechłam xD

@Niewiasta widzę że masz ból (usunięte przez administratora) ze ktoś posiada lepszą posadę od twojej . Widocznie źle spałniałaś swoje obowiazki . Lepiej powiedz tej osobie w twarz to co myślisz ,a nie wypłakuj swoich żali ze ci się nie powiodło . Trochę dystansu

@:)))))

Nie mam takich pleców i obrońców jak Wy a może i Ty, by pisać takie rzeczy.

:))))
@Niewiasta

@Niewiasta To po co się żalisz ? Nie powiodło Ci sie w życiu to musisz innym je psuć ? Zastanów się co piszesz :) , a jeżeli jesteś taka odważna to powiedz to tej osobie , przecież to nie takie trudne ?

@:))))

Widać, że jest nietykalna, każdy lider który z nią pracował przez ostatnie lata został przeniesiony czy to na inny dział czy na Lesnianie.

kaktus
@Róża

@Róża Powiem tak . Zaczyna robić się to nudne . Zajmijcie się wszyscy swoim życiem a nie kogoś

@kaktus

Nudne? Bo ktoś poruszył temat i powiedział prawdę? Sama mam takie zdanie, nie mam prawa go wypowiadać?

@śmiechłam xD

@śmiechłam Masz rację, zgadzam się z Tobą. Na przygotowaniu też nie jest łatwo.

Kaktus
@Róża

@Róża zazwyczaj jak się ma komuś cos do powiedzenia to mówi się to tej osobie .

migotka
@Kaktus

A ja zgadzam sie z Różą. Jak widac niektórzy w tym zakladzie sa nietykalni.

@migotka

Dokładnie tak. Przykre, że niektórzy mają tak ciężko w naszej firmie, ciężko pracują, robią nadgodziny, przykładają się do jakości pracy a drudzy mają życie z górki.

@Róża

I teraz mi powiedz czy tak bardzo Cię boli że ktoś ma lepiej w życiu/pracy od Ciebie? Czy żeby Ci było weselej to komuś się musi nie powodzić? Wtedy bedziesz dopiero spełnioną osobą? Warczycie na innych ludzi zamiast skupić się na swojej pracy i mieć w (usunięte przez administratora) co kto robi. Ale skoro wolicie zazdrościć innym to wasz problem.

ona
@Śmiechłam xD

@Śmiechłam xd zgadzam się :)

@Śmiechłam xD

Ula już się nie pogrążaj.

dzidzia
@Niewiasta

Idź się (usunięte przez administratora) w swój łeb pusty suko Taka z ciebie niewiasta jak Kim Dzong Un

Wałęsa
@Niewiasta

Niewiasta Ty się pogrążasz swoimi tekstami .Taka z Ciebie niewiasta jak z koziej d***y trąbka !!!

trynkiewicz
@Wałęsa

@Niewiasta lubię słodkie niewasty . A zwłaszcza takie zadziorne jak ty . mniam mniam

Straska
@trynkiewicz

Niektozy maja plecy i siedza 15 lat na jednym stanowisku a niektozy musza uczyc sie do nowego lidera co pare miesiecy

@Straska

Wiec ogarnij sobie znajomości i "plecy" coś Ci stoi na drodze? :)

Straska
@Śmiechłam xD

22 osoby polubiłby post, ciekawe. Chyba wiele osób ma takie zdanie jak autor tematu.

Wałęsa
@Straska

Widocznie są (usunięte przez administratora)liderzy na produkcji skoro co chwilę się zmieniają proste .

JA
@Wałęsa

Ludzie, jak możecie tak wszystkim ubliżać?! Skąd w Was tyle nienawiści??? :(

Mysl
@Niewiasta

Liderzy powinni być wymieniani co jakiś czas bo się robi smród

Agusto

Kiedy będzie dostępny na Facebooku nasz challange ?????

@Agusto

Czy sa przyjęcia do pracy

Zocha

Są ogłoszenie na lesniance

@Zocha

Nigdzie nie znalazłam ogłoszeń

@Zocha

Proszę o jakieś info

Los
@Kiki

Można składać podania. Przyjęcia będą.

Kargul
@Kiki

To jest forum slużące do obgadywania pracowników nie pytnia o prace

forumowicz
@Kiki

Przyjęcia są, Beatka wysyłała ostatnio maila w tej sprawie, ogłoszenia w firmie też wiszą.

@Los

Konkretna odpowiedź dziękuję A kiedy to może nastąpić

Los
@Kiki

Złóż podanie teraz. Przyjęcia będą po postoju

Pinoczet
@Agusto

Challenge o respiratory jak będzie, to wtedy pokażą. Nowe zakażenia, a ty o filmik z błaznami pytasz....

Rybka
@Pinoczet

Robią coś dla chorego dziecka. Anagazuja w to coraz więcej osób A ty to nazywasz blazenstwem.

Pino
@Rybka

Gdyby zbierali pieniądze, to sam chętnie bym dał. Pewnie każdy by dał.

Rybka
@Pino

To się najpierw zorientuj o co chodzi z challengem, po co to robią, a później komentuj. Takimi eventami przyciągają uwagę, niejako wymuszają angażowanie się innych (przez wyzwanie do challengu) a wszystko służy zebraniu pieniędzy dla chorych dzieci.

Dresik
@Rybka

"niejako wymuszają"??? Pospolite zjawisko. Czy ktoś widzi jakąś analogię?

@Los

Witam kiedy rusza nabór jak sytuacja w zakładzie

@Los

Pojawiają oferty pracy czy dużo osób odpada przy rekrutacji czy JEDNAK jest dużo pracy A mało chętnych

obserwator

tak

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 47 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 473 ocen.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.