Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Val

Związki czy sa juz rozmowy o podwyżkach czy znowu nic się nie da

Hej
@Val

Zaobki tutaj to zenada zeby 2 tys. Na miesiac nie zarobic to wstyd i porrazka dyrekcji ludzie sa tak wsciekli ze bedziecie niedługo sami pracowac na prodykcji

@Val

Zwiazki niech pomogą pracownikom, z długim stażem, . Co się znów dzieję jakieś redukcję stanowisk.

magdy
@Val

Tego nie wiem, ale Celinka mówiła że związki już mają pismo nt. zrównania stawek za nadgodziny dla pracowników pośrednio producyjnych, bo jak wiadomo tylko wzorcownia ma wyższe - produkcyjne pieniążki, a jakość, utrzymanie i magazyn mają niższe. Więcej informacji u przedstawicieli związków.

Mało....
@Hej

Zgodzę się zarobki nie adekwatne do wymagań, normy z kosmosu, cały czas mało i mało..... Można się zajechać a i tak będzie mało,cos okropnego.

ty
@magdy

po co maja podnosic stawki nadgodzin STAWKA MA BYC PODNIESIONA a nadgodzin nie powinno byc wcale

Qwert
@Val

Chcecie miec normalne wyplaty wsioki to zlikwidujcie zwiazki zawodowe. W kazdej firmie te darmozjady zyja z naiwnych ludzi i sa w kieszeni dyrekcji. NIGDY w zadnej firmnie w ktorej pracowalem nie bylo dobrych pieniedzy gdy w zakladzie byly zwiazki

barber
@ty

nadgodziny i tak będą. Albo odrabianie w długi weekend!!

Erni

Wie ktoś może kiedy będą legitymację związkowe?

u
@Erni

ze zwiazkow to trzeba sie wypisac a nie czekac na legitymacje

I

Liderzy to niewłaściwy ludzie na niewłaściwym miejscu

@I

Nie wszyscy

k

wymagania w tej pracy jak by płacili co najmniej 4t na rękę. To bardziej przypomina przedszkole niż zakład pracy, ćwiczenia na zebraniach, a przed zakończeniem zebrania pytają co było poruszone na tym zebraniu. czy to jest normalne? wszyscy ponad pracownika fizycznego się z nas śmieją, nawet liderki, co za poniżenie. Ale ludzie się przyzwyczaili. Odradzam ten zakład wszystkim. Nie za te pieniądze. niech to biorą do Maroka albo gdzieś.

Ola
@k

Tak tam jest pracowałam i wiem jak pewne nadgorliwe panie lider potrafią dać w (usunięte przez administratora) żeby zabłysnąć (usunięte przez administratora)

Tylko
@k

Czysty wyzysk, przydałaby się kontrola zewnętrzna

O
@Tylko

Wyzysk to mało powiedziane ludzie się tam nie liczą tylko ile zrobiłeś wiązek a nadgorliwi tylko obserwują masakra co się tam dzieje

W
@k

Młodzi nic nie robią na wszystko maja wyjeb A wypłatę i tak lepsza maja jak stary to jest dopiero wariatow bez starych to ten zakład zginie

Mhm
@W

Młodzi to gonią jak głupi bo starzy walą w uja. Doświadczenie z życia wzięte. To jaki jest wyzysk na młodym pracowniku to dramat.

banan
@k

ważne że była ankieta z kadr z której wyjdzie: tak dobrze jak u nas nie ma w żadnym innym zakładzie :) w cabindzie nic się nie zmieni, ewentualnie niektóre posty zostaną skasowane.

K
@banan

Tak ankieta była i co to da jak oni i tak pod dywan wszystko zamiotą jak zawsze bo góra udaje że się nic nie dzieje !!!

Irena
@K

Jeśli dobrze rozumiem, to mieliście w Sews-Cabind anonimowe ankiety oceniające firmę. Być może to znak, że firmie zależy na zdaniu pracowników. A co myślisz o sposobie zarządzania w tym miejscu pracy?

K
@Irena

Sposób zarządzania jest fatalny zajmują się bzdurami a nie tym aby było z czego robić ,ciągłe braki na produkcji i nagminna odpowiedz jest ale nie wydane ,ale sztuki wiązek muszą być !!!

@W

No teraz brak pracowników, to młodzi u nas mają dobrze daje się im pracę dobra,żeby się nie zrazili i nie odeszli A my starzi robi mi za nich, a ile to można kiedyś mi powiedziano że na moje miejsce jest dość ludzi.Serce mi pęka. A ktoś to ma w (usunięte przez administratora)

too too

czy ktoś wie co bedzie w paczkach ze związków

NSZZ Solidarność
@too too

Wypowiedzenia.

@too too

Patelnię,który mi dostaniesz

Drogie Panie w zielonych kubraczkach ile macie przerw na papierosa 1 chodziła co 15 minut a teraz was przybywa już są 2 czy ktoś się w końcu tym zainteresuje najgorsze są 1 zmiany wejdą takie dwie i telefon do ręki i ploteczki

@Gość

No dobra uwaga

t

Czy obecne osoby tutaj znają może jakieś ciekawe organizacje, które chciałyby zainteresować sie sytuacją panującą w tym zakładzie pracy? Bardzo chętnie zadzwonię gdzie trzeba

Żaneta
@t

PIP

Lusi

Hej apl co się u was dzieje że codziennie pod drzwiami kierowniczki stoi zapłakana laska i się zwalnia gwiazda znów szaleje ????

Mhm
@Lusi

Nie to zachowanie takich wścipskich bab doprowadziło ją do załamania nerwowego, to (usunięte przez administratora) starych pracowników jakie jest na każdym kroku, rozgadywanie plotek i poniżanie młodego pracownika.

Aga
@Lusi

Pracowałam jakiś czas temu w cabindzie i wiem jakie są tam baby wredne. Gnojenie nowych pracowników, nowi robią czarną robotę i liderki opieprzają nowych za słabą wydajność, a stare pracownice zwalniają tempo przy świerzakach specjalnie bo jest na kogo zwalić. Stare truchła zboczone. Jak tylko widzą młodych chłopców to mają mokre pierogi. Ajj gdyby wasi mężowie wiedzieli co wy wyprawiacie w pracy i poza pracą :)

Olgaaa
@Mhm

Popieram pracowałam tam i też odeszłam nowi maja przerabiane.. Psychika siada przez te stare wyjadaczki... One już nie pamiętają jak zaczynaly

Kasia w

A czy w dziale bhp już nikt nic nie wie? Człowiek pyta A oni nic nie wiedzą

ogier
@Kasia w

Specjalista przeszedł piętro niżej i efekty widać gołym okiem

Kasia w
@ogier

To teraz bedzie trzeba odpowiedzi szukac w googlach jak nic nie wie, albo brak checi

Irena
@Kasia w

A odniesiecie się do ogólnej atmosfery, jaka panuje w Sews-Cabind? Pewnie przez takie sytuacje, jakie opisujecie nie jest najlepiej pod względem klimatu. Czy się mylę?

Klimat
@Irena

Klimat jak wszedzie gdzie stare proce mają sie za pana życia badz smierci i czekaja byle doniesc zeby zbierac punkty bo pomyliły zbieranie na świeżaki z biedry.

Nork
@Kasia w

Krzycha nie ma i nic nic nie wie

Człowiek
@Irena

Ile ludzi tyle charakterów nie musimy się w pracy wszyscy lubić przychodzimy tam wszyscy w jednym celu żeby zarobić pieniądze więc wystarczy że jeden do drugiego będzie odnosił się z szacunkiem i przedewszystkim z kulturą to by nie było aż tak źle, niestety tak nie jest tak jak poprzednik napisał pracownicy z długim stażem są „władcami “ i królują na całej Lini niestety ale trzeba uważać.......

Kole

Mario is Back! :)

vzorcer

Wzorcownia ma przywileje do pracy w płatne nadgodziny w soboty?? Sami wchodzą do pomieszczeń mechaników i włączają turbosprężarki? Podobno do tego trzeba mieć uprawnienia. Jedni mogą sobie dorobić w soboty a inni nie. Poza tym mają nadgodziny płatne jak produkcja. To jest polityka.

Panstwo w Panstwie

Mit
@vzorcer

Wzorcownia powinna mieć wydajność jak reszta zakłady A nie zeby działy na nich robiły to samo laboranci same nocne 12 ile ich zostaje po 1 zmianie

mir
@vzorcer

A jak było w technicznym jeszcze miesiąc temu? te same 6-8 osób chodziło w soboty bo albo wiecznie są na dorobku albo nie miały co robić w domu (panny) i przychodziły dla rozrywki i kasy albo urlop w tygodniu i cyk 200% leci. A że mają taką a nie inną szefową - pewne osoby są faworyzowane, jest na to przyzwolenie i nic się z tym nie zmieni.

Baldo

Czy należy ktoś w zakładzie do wojsk obrony terytorialnej?

Jutro

Dlaczego do funduszy nie została wybrana POLSKA FIRMA!!!!!!!

Rew
@Jutro

Właśnie, wybrano zlodziejska holenderska firmę

Klara

Mam pytanie co do szkolenia i testu, ile trwają szkolenia i czy test jest trudny po szkoleniu ?

OnA
@Klara

Dasz sobie radę ☺️

Były @
@Klara

Szkolenia....... Prawie cały tydzień..... Test na szkoleniu to czysta ściema każdy napisze, a potem na produkcji to dopiero cyrk każdy miesiąc odpytywania jak przy tablicy o szkoleniach g-stars nie wspomnę. Wymagania jak na uczelni ????????

Ojej

Lepiej zwolnić się samemu niż po zwolnieniach bo łatwiej teraz o pracę . Nic strasznego się nie dzieje dla mnie ja pracować cieżko potrafię ale co z ludzmi z biura , oj trzeba będzie zobaczyć na czym praca polega i jak wygląda sprawa z punktu widzenia tej drugiej strony :)

Sprostowanie

Z ostatniej chwili do Albani zabierają też 2 kabiny toaletowe i jedną umywalkę . Trwają rozmowy nad jedną popielniczką z palarni

Info

Straszyć możesz takich jak ty podwyzki maja byc tak czy tak

keitel.h50

czyli jak? Kadry w Polskim Cabindzie mają info o przemieszczaniu projektów, negocjacjach z włochami, dokładnie wiedzą ile i jakich maszyn pójdzie, które wiązki są najbardziej wartościowe i jak maszyny są obsadzane - po co są inne działy jak kadry wszystko ogarniają? A związki siedzą cicho, bo pewnie nic nie wiedzą, albo wbrew prawu gdzieś mają że kilkuset ludzi pójdzie won? Dodatkowo jak ma zostać tylko 150 osób, to jak dadzą radę ogarnąć cięcie, przygotowanie, magazyny, wzorcownię, utrzymanie, pozostałą produkcję, dla obu zakładów? Zamiast wypisywać głupoty lepiej się skup na robocie, bo przez takich trolli leci nam potem po wydajności, a cała linia potem cierpi. Inne potwierdzone informacje były, że postój też miał być odwołany, Sylwia najgorsza kierowniczka, a ty pewnie tylko chciałaś do Meksyku, żeby Cię tam porwali i w ogóle. Nie pozdrawiam.

Standardem jest
@keitel.h50

Standardem jest że to 150 osób będzie teraz pracować za wszystkie zwolnione

Niezastąpiony :)

Te podwyżki co mają być dzięki PIS to znów tyle co Jarek da większą krajówke czy może zakład w końcu sie wykaże potencjałem..?

Liker

Czy to będą zwolnienia grupowe czy po parę osób co parę dni?

@Liker

@Liker Na chwilę obecną interesuje mnie co dzieje się w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Jesteś pracownikiem tej firmy? Napisz w szczegółach jak wygląda zatrudnienie w tym miejscu? Jaka jest ogólna atmosfera pracy w tej firmie? Dziękujęm

Babcia Gandzia
@Anna

Nie trzeba być wariatem, żeby pracować w tej firmie, ale to pomaga ;)

Kontroler

Czy jest tam jeszcze SQS?

Były kontroler

Będzie u was jeszcze kontrola specjalna???? Z firmą zewnętrzna wie ktoś coś??????

adasd
@Były kontroler

raczej nie

Antek

Skoro pracuje się w dobrej firmie to nie ma parcia na opinie bo trzeba by je powtarzać!

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 47 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 473 ocen.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.