Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

chętny do pracy

Proszę o informację na temat działu logistyki. Chce się dostać do tego działu więc chce wiedzieć czy warto. Jacy pracują tam ludzie czy szef logistyki jest ok ?

ciekawy

Hmm,10 Zł na godzinę to nie jest dużo.Dlatego widocznie nie mają chętnych.No może dla młodej osoby po szkole,lub bez żadnych kwalifikacji.W moim przypadku to nie ma miejsca,więc jak mnie zaproszą to może da się coś wynegocjować więcej.Dzięki na informację.

ciekawy

Możesz napisać dokładniej dlaczego porażka?Na dyrektora nie startuje więc akurat to stanowisko mnie nie obchodzi.Chodzi mi np.jakie są zarobki.Najniższa krajowa czy więcej?I sprawy jak powyżej.Nie wiem czy w ogóle się mną zainteresują,ale jak by co to dobrze wiedzieć przed spotkaniem.

@ciekawy

Zainteresują sie toba bo przyjmują wszystkich nawet jak masz doświadczenie tylko w zbieraniu puszek w śmietnikach i skończona podstawówke to cie przyjmą. Biora kazdego do tej firmy jak niemcy do obozów z łapanki w czasie wojny. Kasa niezła. 10 zł wiecej niż najniższa krajowa.W weekendy musisz przyjsc za wolne w tygodniu. a jak masz wolne w weekend to musisz przyjść w nadgodzinach bo sie kierownik obrazi.

praca w tym zakładzie to porażka, dyrektorkę mieli zwolnić ale to niemożliwe!!!!!!

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

ciekawy

Witam.Wysłałem do Waszej firmy aplikacje bo szukam pracy.Z tego co tu czytam to raczej nie polecacie.A jaki jest system pracy?Ilu zmianowy?Czy są wolne weekendy?Jak z kasą,płacą rzetelnie i w terminie?Rozumiem że ogólna jakość zakładu ma dużo do życzenia.Jak czytam to warunki sanitarne nie są najlepsze.Choć już byłem w takich podobnych z opisu zakładach więc wasz nie jest jedyny.Napiszcie na co zwrocić uwagę przy ewentualnej wizycie kwalifikacyjnej.

hej

Czy pracuje ktoś w firmie który dojeżdza z Tychyów ??

Bruno

I uprzedzając teksty typu "jak ci się nie podoba to się zwolnij"- JUŻ DAWNO TO ZROBIŁEM i znalazłem pracę w normalnej firmie, jakich w Sosnowcu i okolicach wiele, czego wszystkim pracownikom auresa życzę!!!!

anty Aures

Gratuluje mobingu w pracy, nie przestrzegania kodeksu pracy, nagabywania i straszenia pracowników wypowiedzeniami, jak można pracować w takim syfie gdzie pracodawca ma tupet powiedzieć Ci że jesteś mało wydajny i na Twoje miejsce jest dużo więcej chętnych ludzi mimo to iż dajesz z Siebie wszystko i wyniki są dobre, powinien tą firmą zająć się PIP ale nie w taki sposób że nie mają dostępu do pracownika podczas "łapanki" tylko normalnie przeprowadzić wywiad tzw. srodowiskowy, kto na miejsce Leadera lub kierownika bierze osoby bez pojęcia o pracy ?? czy prezesi dyrektorzy cała górna półka potrafią tylko i wyłącznie karać, gnębić i doprowadzać do wraku człowieka ? dobry artykuł do gazety by się znalazł opisując całą sytuację tegoż że obozu pracy. Bez poważania anty fan auresa.

Bruno
@anty Aures

"pracodawca ma tupet powiedzieć Ci że jesteś mało wydajny i na Twoje miejsce jest dużo więcej chętnych ludzi".A kto normalny będzie wydajny zarabiając 1700 zł brutto?! chyba jakis debil bez szkoły i godności. Jak tu być wydajnym jak przez 8 godzin człowiek myśli czy po pracy kupić chleb, czy opłacić dzieciom szkołę itp. Wymagania to oni mają ale żeby je mieć to trzeba ludziom płacić godne pieniądze a nie te ochłapy co te barany rzucają i myślą ze człowiek bedzie za te grosze tyrał aż sie zajedzie. Nikt, powtarzam NIKT normalny nie będzie sobie żył wypruwał dla tych grosików!!!

ala

kurcze ale tak z drugiej strony to tak wszyscy najezdzaja na ta sprzataczke a to jest przeciez jedna starsza kobieta jak sama ma to wszystko ogarnac? w biurach niech sobie sprzata, ale na hale i szatnie powinni dac jeszcze co najmniej 1-2 dodatkowe sprzataczki...

sabotażystka

a ja mam zamiar wysmarować ściany ubikacji nie powiem czym. ciekawe jak szybko zostaną umyte.

ala

Bo prezesi to są ludzie z klasą a my jesteśmy tylko roboczym bydłem :(

nh
@ala

po wypowiedzi bonza to masz racje

malaga

Dziwne,ja ostatnio rozwaliłem cały papier toaletowy u prezesa w wychodku i na drugi dzien było posprzątane.Co jest grane???? U prezesa sprzątają a na hali nie???? na hali to nawet odswierzacza powietrza nie ma a u prezesa jest i to o zapachu leśnym!!!!

bonzo

Co do wychodków (bo toaletami nie można tego nazwać) czy ktoś wogóle tam sprząta??? Jak kilka miesięcy temu wytarłem swojego śpika o kafelka na ścianie to do dnia dzisiejszego tam zalega przyschnięty.Nie robię tego na złość tylko dla sprawdzenia rzetelności pracy sprzątaczki.Jak mnie mogą sprawdzać to i ja mogę!!!!

Wilq

Proponuję zmianę szyldu z "Made in Quality" na "Jakość, jakoś to będzie" czekam tylko aż Prezesom odbije się przyjmowanie nowych bez przeszkolenia. I tak pewnie większość z nich sama odejdzie w najbliższym czasie

ala

pod tymi prysznicami (i w toaletach tez) mozna zlapac co najwyzej kiłe tyfusa i ebole bleeeh

zdziwiony

JESTEM Z GRUPY 4 - MAM PYTANIE (usunięte przez administratora) GDZIE MAM WEEKEND WOLNY????ponoć 1 miał być w miesiącu ,nawet nie mam kiedy z rodzicami się spotkać( a mieszkają kawałek dogi stąd ) ,wiem ze nikogo to nie interesuję ,ale ja życia z auresem nie wiązę i dlatego szukam pracy gdziekolwiek -w jakich czasach my żyjemy :(

wkurzony

mam przed sobą grafik i jak tak patrze na niego to mnie szlak trafia ,CIEKAWE CO ZA GENIUSZ GO ROBIŁ jak można jedny ustawić grafik ze robią w każdy weekend a inni maja dwa całe weekendy wolne!!! ale proszę mi wytłumaczyć dlaczego zespół 2 ma dwa dni wolne w tygodniu???,albo dlaczego jedni pracują 22 dni w miesiacu a inni 23 skoro nie mamy stawek godzinowych ,czy znajdzie się ktoś kto to wytłumaczy ,i ktoś za takie bafdziewie bierze kase ,dajcie ogłoszenie zapewne znajdziecie chętnego z pracowników kto zrobi ten grafik bez problemu i przedewszystkim rzetelnie

xyz

Najpierw to była jedna osoba, teraz już są dwie. Kocą się czy co?! Jak tu pracować w takich warunkach? Powinni nam płacić szkodliwe, albo obowiązkowo wysyłać takie osoby pod prysznic przez pracą!!!

BBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
@xyz

TYLKO NIECH NAJPIERW ZROBIA TE PRYSZNICEE BO TE CO SA TO PSA BYM TAM NIE WSTAWIL

olo

macie racje masakra aż w oczy szczypie ta osoba jest ze zmiany Marcina B

ala

wielka prosba do pewnej osoby z napylarek zeby zaczela uzywac dezodorantow antyperspirantow albo po prostu mydla bo zapach jej potu jest wrecz nie do zniesienia

al capone
@ala

POTWIERDZAM!

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES