Opinie o AURES w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AURES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AURES o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AURES w Sosnowiec

jojo

JEŻELI KTOŚ SZUKA PRACY TO NIE POLECAM FIRMY "AURES" LEPIEJ ZAMIATAĆ ULICE ZA ŚREDNIĄ KRAJOWĄ, PRACA MOŻE JEST ALE NA 3 MIESIĄCE I KONIEC NAWET NIE POWIEDZĄ DLACZEGO ZWALNIAJĄ.JEŻELI KTOŚ ZAŁATWIA ROBOTĘ PRZEZ BALANS, RAMSTAD LUB NEGO TRUST TO ODMAWIAJCIE I WTEDY LIDERZY NIECH SAMI ZPIERNICZAJĄ I USZANUJĄ WYSIŁEK DRUGIEGO CZŁOWIEKA.

Kalo

Na zmianie B to istny cyrk Lidera E..A wypisuje wnioski urlopowe za swoich skoczków jak do pracy nie przyjdą że niby o urlop pisali w wekeendy samowolka pizza na zamówienie i co rusz na fajkę bez odbija się na bramce nie wspominając że jeden z skoczków ujarany do pracy przychodzi i (usunięte przez administratora) robi totalny cyrk .

abc
@Kalo

Liderka Ela musi tańczyć jak jej ćpuny w aures zagrają, bo inaczej znowu ją pojadą i zwyzywają na forum, dlatego pisze za tych rozpuszczonych gnoj...ów wnioski urlopowe. Ale i tak źle skończy stara.

Zwalniają tych co pracują pod zakładem bez podania przyczyny a przyjmują przez te sieciowe biura lista ludzi do zwolnienia jest dość długa

na zm A jest taki lider który tylko drze ryja po pracownikach nowych jak i starych zamiast im pomóc! nie ma pojęcia o robocie, tylko zamieszanie robi i udaje wszechstronnie uzdolnionego zwłaszcza przed Boba hehehe O kim mowa? o Marku! na emeryturę z nim! !!dość już ludziom ciśnienia napodnosil!

Monter

rozmowa nie przebiegala profesjonalnie aplikowalam ns inne stamowisko ale kierownik zaproponowal mi prace na wyzszym stanowisku niestety pozniej okazalo sie ze choruje na amnezje albo udaje ze nie psmieta przebiegu rozmowy ,przypuszczam ze pan pseudo kierownik zorientowal sie ze jedtem osoba ambitna a bardzo potrzebowal pracownika wiec postanowil mnie oszukac.

Leszno
jojo

Aures to nie zakład, to obóz dobrze że tylko zwalniają ludzi bez podania przyczyny a nie dawają kulkę w łeb. Szkoda słów szacunku zero dla pracownika,liderzy powinni pomóc nowym pracownikom a nie ich opierniczać za byle gówno.....

Kemo

Ci którzy piszą te pozytywne opinie to chyba tam nie pracowali nigdy albo mają nierówno pod sufitem. Zmiana B to jest poracha? To nie byliście na zmianie C hahahaha.... zgadnijcie kto tam komu druta ciągnie żeby go nie wywalili hahaha... pozdro dla tej zmiany z samymi idiotami

pracownil

Zrobcie coś z tymi ktorzy jarają w kiblu,przeciez tam sie nie da wejśc tak jest zakopcone!!!!!!! Chca sie dusic w tymsmrodzie to niech sie dusza (usunięte przez administratora) im sie nie chce ruszyc na palarnie bo co bo zimno.a co to obchodzi osoby nie palące ,jak była p.dyrektor to nie palili bo sie bali a teraz ..... pety walają sie wszedzie,deski poprzypalane....ach szkoda słów....

Robertinho

krótko i na temat Kierownik zmiany B, nie wie w ogole co sie dzieje ale uwaza sie za niewiadomo kogo . A no tak przecież ma swoich przydupasów którzy wszystko mu skarżą po jednych pieniądzach . Cóż jacy ludzie taki zakład ;). Nie POLECAM NIKOMU !!!

.....

to zmień pracę

do jan niezbędny

widac ze nie masz pojęcia o pracy na prodkcji w aures. pot leje się po plecach, zaduch, powoduje zawroty glowy, tempo pracy b.szybkie, brak przekladek, kartonöw na czas, nerwöwka, kier wszystko zwala na ciebie ! A kasa? nie powala !!!

jan niezbedny

nazekanie na ta prace jest bezsensu , bo (usunięte przez administratora) sie tam robi a sie zarobi niezla kase w porownaniu z innymi firmami gdzie trza zaperpapier za minimium krajowe

już była pracownica

Łukasz jest b.dobrym kierownikiem, zasłużył sobie na swoje stanowisko, jest wręcz stworzony do tego :-) życzę mu jak najlepiej, sam szkolił nowych kierowników jak był liderem, zawsze wiedziałam, że w końcu zrobią z niego kierownika, dobra decyzja. Pan M.B. zawsze był wzorowym kierownikiem, mega zaangażowanym w swoje obowiązki, uważam , że to właściwa osoba na właściwym miejscu :-) żeby ogarnąć część hołoty która pracuje w aures potrzeba żelaznej ręki :-D Jest też część bardzo fajnych ludzi, pracowitych i sympatycznych, tęsknię za nimi .... Komu nie pasuje ta praca to droga wolna, jak właśnie tak zrobiłam, moja decyzja była przemyślana acz błyskawiczna. Nie udało mi się odnieść "sukcesu", więc zwolniłam się, wycofałam, nie wylewam na nikogo swoich frustracji, bo po co ? może to ze mną było coś nie tak ? ( zapewne ) Wszystkim życzę jak najlepiej, trudne warunki pracy, gęsta atmosfera, trzeba być silnym by sobie poradzić w takich warunkach pracy, ja nie dałam rady, szanuję tych , którzy są wytrwali, powodzenia i wytrwałości, mimo wszystko, pozdrawiam serdecznie, trzymajcie się dzielnie. PA.

PRAWDA O DAJCE I BOBIE !!!

OBRACZYNI SIE STRASZNA ZNALAZLA HAHAHA PACZCIE HAHAHA JA ANI NIE JESTEM NA WTRYSKARCE ANI NIE PAKUJE BRAKOW CALY AURES TO SAME BRAKI I SZARAKI SPACERUJACE I OPIERDALANIE SIE DALEJ SYF POD MASZYNMI ALE SPOKOJNIE ZGLOSILEM TO PIP TERAZ BEDZIECIE MIELI WIZYTY HAHA ALE Z WARSZAWY BO TU MAJA SWOICH PRZYDUPASOW HAHA TERAZ SIE ZACZNIE ROBIENIE PORZADKOW WRESCIE ZACZNA ROBIC COS NASYPYTACZE A NIE TYLKO NASYPAC ROZSYPAC I ISC W PIZDU HAHA MYCIE WTRYSKAREK SKONCZY SIE OPIERDALANIE HAHAHA.DAJKA KAWAL SKURWYSYNA ABOBA TO GORSZA MEDA NIZ PREZESI HAHA

koleżanka

Ziom a może zacznij wylewać swoje frustracje u jakiegoś psychoterapeuty zamiast dowartościowywać się hejtem... Jak jesteś takim bohaterem to idź i powiedz to im w twarz. Anonimowy to dzielny? Ha ha ha :/ Idź do prezesów i powiedz im co o nich myślisz. Po pierwsze: denerwują Ci liderzy, kierownicy, dyrektorzy i prezesi? Zwolnij się- zaufaj nikt Cię tu na siłę nie trzyma. Po drugie: Co Cię obchodzi życie prywatne innych osób? Czy kierownictwo wchodzi Ci do sypialni? Raczej nie. Więc Ty też nie właź komuś, to jest proste. Po trzecie: Zapewniam Cię że awanse na takim szczeblu nie są przypadkowe, raczej dobrze przemyślane dlatego z łaski swojej nie podważaj decyzji Pana Prezesa. A jeżeli uważasz że Ty lepiej poprowadził byś tą firmę na początek proponuję żebyś spróbował sił na stanowisku Jumpera. Może olśnisz wszystkich swoimi zdolnościami a wtedy zaproponują Ci wyższe stanowisko... A na razie siedź sobie na tej swojej wtryskarce czy gdzie tam się bawisz i dalej pakuj braki. Pozdrawiam

PRAWDA O DAJCE I BOBIE !!!

DAJKA ZAMKNIJ RYJA BEDZIE ZALEWAJKA DAJKA OZNIL SIE Z CICHO DAJKA HAHAHA TERAZ DOPIERO BEDZIESZ MIAL WALONE ROGI HAHAHA RODZINKA SIE POWIEKSZY BOBA ZROBIL SOBIE DRUGIEGO DZIECIAKA W PRZELOCIE BO KURWA CIAGLE MALY JUJ SIEDZI NA ZAKLADZIE TO DZIECIAK ZAPEWNE SASIADA HAHAH DWOCH POJEBANCOW JEDEN SWANSZY OD DRUGIEGO HAHAHA

MIETEK ALBO ALDONA Z PEKNIETEGO KONDONA

JAK CZYTAM NA TEMAT TEGO ZAKLADU TO SMIECH JEST LUDZIE GDZIE WY PRACUJECIE W ZAKLADZIE KTORY JEST TAKIM SYFEM I ZERO KIEROWNICTWA KAZDY ROBI CO CHCE WIELKI BOBA PISZE UPOMNIENIA STRASZNY KIEROWNIK PRODUKCJI SIE ZNALAZL DYREKTORKA WYRZYWALA SIE NA NIM PRZYSZEDL CZAS ZE ON SIE WYRZYWA NA LUDZIACH I DAJE UPOMNIENIA CHORE.

hhhhh

Oczywiscie,Na terenie zakładu wogule może byc zakaz palenia jesli pracodawca sobie tak zarzyczy.Palarnia to ich dobra wola a nie obowiazek,nikogo twój nałóg nie obchodzi

Team liderzy udają wielkich panów, a nie mają pojęcia o robocie! Postawić ich na 8h na wtryskarce, to może nauczy ich trochę rozumu! Dla operatorów nie mają czasu, a id tego przecież są! Na zmianie A szczególnie! Zwłaszcza Mareczek, który robi dużo szumu i nic poza tym! Za co oni biorą wyplaty? za gadanie, czy za pracę?

zniesmaczony

A jak tam wasza była kierowniczka,a obecnie zdegradowana liderka,co załatwia zwolnienia l-4 za 150 zł?

Kemo

To by sie nadawalo na (usunięte przez administratora) dla uchodźców. Tylko brakuje torów dla pociągów. Pozdro dla wszystkich bambusow ktorzy tam pracują bo polowa ludzi sie nadaje do wariatkowa z kierownikami na czele

Zostaw merytoryczną opinię o AURES - Sosnowiec

• Jak się pracuje w AURES?

Zobacz opinie na temat firmy AURES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AURES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AURES?

Kandydaci do pracy w AURES napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AURES